Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha OVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20540:423SF SKK EL Niňo Praha O

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Waldmann Martin
Štefan Nikola
 
 
Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
89-8-3-102301
2.Rozkoš Michal
Přída Antonín
 
 
Bartók Jiří
Hájek Jan
 
 
845  3011
3.Rozkoš MichalBartók Jiří365  3021
4.Waldmann MartinHájek Jan310-7-1073231
5.Štefan NikolaPopelka Jaromír ml.-9812 3141
6.Přída AntonínHájek Ondřej-6-7106-122342
7.Waldmann MartinBartók Jiří4411  3052
8.Štefan NikolaHájek Jan-7-7-10  0353
9.Přída AntonínPopelka Jaromír ml.-69-4-8 1354
10.Rozkoš MichalHájek Ondřej-9715 3164
11.Štefan NikolaPopelka Jaromír st.468  3074
12.Přída AntonínHájek Jan8-57-543284
13.Rozkoš MichalPopelka Jaromír ml.254  3094
14.Waldmann MartinHájek Ondřej2-10-85532104
15.Přída AntonínPopelka Jaromír st.8-57-9732  
16.Rozkoš MichalHájek Jan         
17.Waldmann MartinPopelka Jaromír ml.         
18.Štefan NikolaHájek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozkoš Michal30Bartók Jiří02
Waldmann Martin30Hájek Jan12
Štefan Nikola21Popelka Jaromír ml.12
Přída Antonín12Hájek Ondřej12
   Popelka Jaromír st.01



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32487:551TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helcl Daniel
Vobruba Aleš
 
 
Jirčík Stanislav
Roubíček Vít
 
 
9-898 3110
2.Maršálek Petr
Ondráček Petr
 
 
Lobo Manuel
Hrabánek Vladimír
 
 
-1-5-4  0311
3.Ondráček PetrLobo Manuel-6-5-7  0312
4.Maršálek PetrRoubíček Vít-5-11-10  0313
5.Helcl DanielHrabánek Vladimír93-72 3123
6.Vobruba AlešStrnad Jaroslav-9-87-9 1324
7.Maršálek PetrLobo Manuel-5-1013-6 1325
8.Helcl DanielRoubíček Vít9513  3035
9.Vobruba AlešHrabánek Vladimír11411  3045
10.Ondráček PetrStrnad Jaroslav-7-6-1  0346
11.Helcl DanielLobo Manuel-99-8-8 1347
12.Vobruba AlešRoubíček Vít91011  3057
13.Ondráček PetrJirčík Stanislav10-66-9-72358
14.Maršálek PetrStrnad Jaroslav-610-7-6 1359
15.Vobruba AlešLobo Manuel-89-78-623510
16.Ondráček PetrRoubíček Vít         
17.Maršálek PetrJirčík Stanislav         
18.Helcl DanielStrnad Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Petr03Lobo Manuel40
Maršálek Petr03Roubíček Vít12
Helcl Daniel21Hrabánek Vladimír02
Vobruba Aleš22Strnad Jaroslav30
   Jirčík Stanislav10



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR DVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:17481:395SK HAMR D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosek David
Češka Petr
 
 
Havlíček Ladislav
Wichs Sáša
 
 
567  3010
2.Vašák Jaroslav
Vinař Daniel
 
 
Buriánek Václav
Poulíček Jaroslav
 
 
6-85-4133220
3.Češka PetrPoulíček Jaroslav-98-9843230
4.Vašák JaroslavBuriánek Václav8-688 3140
5.Vinař DanielHavlíček Ladislav-6-10-7  0341
6.Courton IvanWichs Sáša332  3051
7.Vašák JaroslavPoulíček Jaroslav1297  3061
8.Vinař DanielBuriánek Václav27-8-1083271
9.Courton IvanHavlíček Ladislav-9-6-12  0372
10.Nosek DavidWichs Sáša567  3082
11.Vinař DanielPoulíček Jaroslav-9-85-5 1383
12.Courton IvanBuriánek Václav10-648 3193
13.Nosek DavidHavlíček Ladislav577  30103
14.Vašák JaroslavWichs Sáša         
15.Courton IvanPoulíček Jaroslav         
16.Nosek DavidBuriánek Václav         
17.Vašák JaroslavHavlíček Ladislav         
18.Vinař DanielWichs Sáša         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Češka Petr10Poulíček Jaroslav12
Vašák Jaroslav20Buriánek Václav03
Vinař Daniel12Havlíček Ladislav21
Courton Ivan21Wichs Sáša02
Nosek David20   
v 10. kole střídal domácího hráče Petr Češka domácí hráč Nosek David



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:32432:477KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukinykh Ilya
Vacek Bohumil
 
 
Tvrdík Petr
Bauer Václav
 
 
-37-3-4 1301
2.Kleinander Michael
Šálek Pavel
 
 
Černý Pavel
Modl Josef
 
 
654  3011
3.Bartoň AlešTvrdík Petr-7-3-7  0312
4.Kleinander MichaelČerný Pavel-4-8-4  0313
5.Vacek BohumilBauer Václav-8-8-7  0314
6.Lukinykh IlyaModl Josef782  3024
7.Kleinander MichaelTvrdík Petr-5-4-9  0325
8.Vacek BohumilČerný Pavel-7-7-8  0326
9.Lukinykh IlyaBauer Václav-79-1  12  
10.Bartoň AlešModl Josef775  3036
11.Vacek BohumilTvrdík Petr-8-9-4  0337
12.Lukinykh IlyaČerný Pavel-8864 3147
13.Bartoň AlešBauer Václav-8-7-5  0348
14.Kleinander MichaelModl Josef79-115 3158
15.Lukinykh IlyaTvrdík Petr77-8-7-62359
16.Bartoň AlešČerný Pavel3-6-108-923510
17.Kleinander MichaelBauer Václav         
18.Vacek BohumilModl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoň Aleš13Tvrdík Petr40
Kleinander Michael12Černý Pavel31
Vacek Bohumil03Bauer Václav20
Lukinykh Ilya21Modl Josef03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline