Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CRozhodčí:Popelka Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hájek Ondřej
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30316:410SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Jaromír st.
Hájek Jan
 
 
Kácl David
Hodač Michal
 
 
89-12-10-52301
2.Bartók Jiří
Hájek Ondřej
 
 
Kácl Jiří
Chutný Bohumír
 
 
-5-89-8 1302
3.Tuček TomášKácl David-8-11-8  0303
4.Hájek OndřejHodač Michal-10-8-11  0304
5.Bartók JiříChutný Bohumír-79-129-72305
6.Hájek JanKácl Jiří-6-9-6  0306
7.Hájek OndřejKácl David-96-9-10 1307
8.Bartók JiříHodač Michal-2-2-8  0308
9.Hájek JanChutný Bohumír98-8-7-62309
10.Tuček TomášKácl Jiří-9-5-2  03010
11.Bartók JiříKácl David-4-8-12  03  
12.Hájek JanHodač Michal         
13.Tuček TomášChutný Bohumír         
14.Hájek OndřejKácl Jiří         
15.Hájek JanKácl David         
16.Tuček TomášHodač Michal         
17.Hájek OndřejChutný Bohumír         
18.Bartók JiříKácl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tuček Tomáš02Kácl David20
Hájek Ondřej02Hodač Michal20
Bartók Jiří02Chutný Bohumír20
Hájek Jan02Kácl Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha OVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33417:495TTC Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefan Nikola
Niederle Jiří
 
 
Wichs Sáša
Poulíček Jaroslav
 
 
767  3010
2.Kaucký Filip
Přída Antonín
 
 
Buriánek Václav
Havlíček Ladislav
 
 
-9-9-6  0311
3.Štefan NikolaBuriánek Václav-11-9-8  0312
4.Niederle JiříHavlíček Ladislav-410-7-4 1313
5.Přída AntonínPoulíček Jaroslav1-4-4593223
6.Kaucký FilipWichs Sáša485  3033
7.Niederle JiříBuriánek Václav-5-4-0  0334
8.Přída AntonínHavlíček Ladislav-9-14-7  0335
9.Kaucký FilipPoulíček Jaroslav-7-767-32336
10.Štefan NikolaWichs Sáša-8-8-6  0337
11.Přída AntonínBuriánek Václav-5129-10-102338
12.Kaucký FilipHavlíček Ladislav10-559 3148
13.Štefan NikolaPoulíček Jaroslav-8-6-2  0349
14.Niederle JiříWichs Sáša-8-6-12  03410
15.Kaucký FilipBuriánek Václav-7-7-8  03  
16.Štefan NikolaHavlíček Ladislav-8-8-9  03  
17.Niederle JiříPoulíček Jaroslav         
18.Přída AntonínWichs Sáša         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefan Nikola03Buriánek Václav30
Niederle Jiří03Havlíček Ladislav21
Přída Antonín12Poulíček Jaroslav21
Kaucký Filip21Wichs Sáša21



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR DVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27574:544SK HAMR D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Češka Petr
Nosek David
 
 
Modl Josef
Bauer Václav
 
 
7-868 3110
2.Vašák Jaroslav
Šraga Jan
 
 
Nebeský Jiří
Tvrdík Petr
 
 
16-9107 3120
3.Češka PetrTvrdík Petr8-889 3130
4.Vašák JaroslavBauer Václav-7107-5123240
5.Šraga JanNebeský Jiří857  3050
6.Nosek DavidModl Josef743  3060
7.Vašák JaroslavTvrdík Petr6-7-8-7 1361
8.Šraga JanBauer Václav-7-4-7  0362
9.Nosek DavidNebeský Jiří628  3072
10.Češka PetrModl Josef-7-8-7  0373
11.Šraga JanTvrdík Petr8-7-6-2 1374
12.Nosek DavidBauer Václav-7484 3184
13.Češka PetrNebeský Jiří-799-9-62385
14.Vašák JaroslavModl Josef833  3095
15.Nosek DavidTvrdík Petr-6-8-5  0396
16.Češka PetrBauer Václav-57-7-3 1397
17.Vašák JaroslavNebeský Jiří965  30107
18.Šraga JanModl Josef-576  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Češka Petr13Tvrdík Petr31
Vašák Jaroslav31Bauer Václav22
Šraga Jan12Nebeský Jiří13
Nosek David31Modl Josef12
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS