Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20543:450AC Sparta Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Jan
Hruška Rudolf
 
 
Nosek David
Češka Petr
 
 
-6-10-8  0301
2.Vacek Bohumil
Kleinander Michael
 
 
Šraga Jan
Vinař Daniel
 
 
6-7129 3111
3.Vacek BohumilŠraga Jan-86-76123221
4.Kleinander MichaelČeška Petr676  3031
5.Hruška RudolfVinař Daniel718  3041
6.Jedlička JanNosek David-117-66113251
7.Kleinander MichaelŠraga Jan7-10-6-6 1352
8.Hruška RudolfČeška Petr3-7-146103262
9.Jedlička JanVinař Daniel565  3072
10.Vacek BohumilNosek David9-10-99-82373
11.Hruška RudolfŠraga Jan1-8-7743283
12.Jedlička JanČeška Petr5-11-97123293
13.Vacek BohumilVinař Daniel624  30103
14.Kleinander MichaelNosek David5-5-9-6 13  
15.Jedlička JanŠraga Jan         
16.Vacek BohumilČeška Petr         
17.Kleinander MichaelVinař Daniel         
18.Hruška RudolfNosek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacek Bohumil21Šraga Jan12
Kleinander Michael11Češka Petr03
Hruška Rudolf30Vinař Daniel03
Jedlička Jan30Nosek David11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34508:581SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdík Petr
Nebeský Jiří
 
 
Maršálek Petr
Helcl Daniel
 
 
-89-77-82301
2.Fleissig Petr
Modl Josef
 
 
Svoboda Milan
Vobruba Aleš
 
 
8-6-9-7 1302
3.Nebeský JiříHelcl Daniel-3-10-2  0303
4.Modl JosefVobruba Aleš-13-2-9  0304
5.Bauer VáclavSvoboda Milan8104  3014
6.Tvrdík PetrMaršálek Petr9610  3024
7.Modl JosefHelcl Daniel11-1-8-10 1325
8.Bauer VáclavVobruba Aleš3-10-111293235
9.Tvrdík PetrSvoboda Milan767  3045
10.Nebeský JiříMaršálek Petr-7-6-8  0346
11.Bauer VáclavHelcl Daniel910-6-6-52347
12.Tvrdík PetrVobruba Aleš966  3057
13.Nebeský JiříSvoboda Milan-4-5-9  0358
14.Modl JosefMaršálek Petr-49-7-0 1359
15.Tvrdík PetrHelcl Daniel-878-783269
16.Nebeský JiříVobruba Aleš-8-9-2  03610
17.Modl JosefSvoboda Milan         
18.Bauer VáclavMaršálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nebeský Jiří04Helcl Daniel31
Modl Josef03Vobruba Aleš22
Bauer Václav21Svoboda Milan12
Tvrdík Petr40Maršálek Petr21
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0339:186TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lounek Jan
Bartoš Martin
 
 
Hájek Jan
Hájek Ondřej
 
 
6610  3010
2.Čech Ludvík
Hrabálek Petr
 
 
Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
574  3020
3.Bartoš MartinHájek Ondřej61011  3030
4.Lounek JanPopelka Jaromír ml.761  3040
5.Čech LudvíkHájek Jan443  3050
6.Hrabálek PetrPopelka Jaromír st.6312  3060
7.Lounek JanHájek Ondřej91010  3070
8.Čech LudvíkPopelka Jaromír ml.573  3080
9.Hrabálek PetrHájek Jan433  3090
10.Bartoš MartinPopelka Jaromír st.399  30100
11.Čech LudvíkHájek Ondřej         
12.Hrabálek PetrPopelka Jaromír ml.         
13.Bartoš MartinHájek Jan         
14.Lounek JanPopelka Jaromír st.         
15.Hrabálek PetrHájek Ondřej         
16.Bartoš MartinPopelka Jaromír ml.         
17.Lounek JanHájek Jan         
18.Čech LudvíkPopelka Jaromír st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Martin20Hájek Ondřej02
Lounek Jan20Popelka Jaromír ml.02
Čech Ludvík20Hájek Jan02
Hrabálek Petr20Popelka Jaromír st.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline