Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35439:542SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Václav
Trmota Zdeněk
 
 
Vojta Martin
Kácl Jiří
 
 
-810-5-10 1301
2.Poulíček Jaroslav
Wichs Sáša
 
 
Hodač Michal
Kácl David
 
 
88-93 3111
3.Buriánek VáclavHodač Michal652  3021
4.Poulíček JaroslavKácl David69-8-583231
5.Wichs SášaVojta Martin-0-3-3  0332
6.Trmota ZdeněkKácl Jiří-122-9-8 1333
7.Poulíček JaroslavHodač Michal-3-68-6 1334
8.Wichs SášaKácl David-8-8-4  0335
9.Trmota ZdeněkVojta Martin-4-2-0  0336
10.Buriánek VáclavKácl Jiří811-67 3146
11.Wichs SášaHodač Michal-4-7-3  0347
12.Trmota ZdeněkKácl David56-510 3157
13.Buriánek VáclavVojta Martin-4-5-3  0358
14.Poulíček JaroslavKácl Jiří-6-674-42359
15.Trmota ZdeněkHodač Michal-911-39-523510
16.Buriánek VáclavKácl David-9539 31  
17.Poulíček JaroslavVojta Martin         
18.Wichs SášaKácl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buriánek Václav21Hodač Michal31
Poulíček Jaroslav12Kácl David12
Wichs Sáša03Vojta Martin30
Trmota Zdeněk13Kácl Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:Popelka Jarmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hájek Ondřej
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34428:511KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Jaromír st.
Tuček Tomáš
 
 
Tvrdík Petr
Bauer Václav
 
 
-5-5-12  0301
2.Hájek Jan
Hájek Ondřej
 
 
Modl Josef
Nebeský Jiří
 
 
-3-4-5  0302
3.Hájek JanTvrdík Petr-5-6-4  0303
4.Tuček TomášBauer Václav8-6-7-5 1304
5.Popelka Jaromír st.Nebeský Jiří897  3014
6.Hájek OndřejModl Josef-97-6983224
7.Tuček TomášTvrdík Petr-7-10-8  0325
8.Popelka Jaromír st.Bauer Václav-5-88-5 1326
9.Hájek OndřejNebeský Jiří-11639 3136
10.Hájek JanModl Josef53-107 3146
11.Popelka Jaromír st.Tvrdík Petr9-510-9-72347
12.Hájek OndřejBauer Václav-1-5-9  0348
13.Hájek JanNebeský Jiří7-9-7-5 1349
14.Tuček TomášModl Josef-105-10-6 13410
15.Hájek OndřejTvrdík Petr-7-11-7  03  
16.Hájek JanBauer Václav         
17.Tuček TomášNebeský Jiří         
18.Popelka Jaromír st.Modl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Jan12Tvrdík Petr30
Tuček Tomáš03Bauer Václav30
Popelka Jaromír st.12Nebeský Jiří12
Hájek Ondřej21Modl Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35516:572SK HAMR D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helcl Daniel
Vobruba Aleš
 
 
Češka Petr
Nosek David
 
 
-9-8-9  0301
2.Maršálek Petr
Svoboda Milan
 
 
Šraga Jan
Vinař Daniel
 
 
8-46-10-42302
3.Maršálek PetrČeška Petr65-68 3112
4.Vobruba AlešNosek David-6-7-5  0313
5.Helcl DanielŠraga Jan979  3023
6.Svoboda MilanVinař Daniel647  3033
7.Vobruba AlešČeška Petr-83-11-8 1334
8.Helcl DanielNosek David-1998 3144
9.Svoboda MilanŠraga Jan-78-5-7 1345
10.Maršálek PetrVinař Daniel-7-9-9  0346
11.Helcl DanielČeška Petr-58-4753256
12.Svoboda MilanNosek David8-6-9-4 1357
13.Maršálek PetrŠraga Jan-6-98-3 1358
14.Vobruba AlešVinař Daniel-8876 3168
15.Svoboda MilanČeška Petr-6-7-6  0369
16.Maršálek PetrNosek David7-4-48-923610
17.Vobruba AlešŠraga Jan         
18.Helcl DanielVinař Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maršálek Petr13Češka Petr22
Vobruba Aleš12Nosek David31
Helcl Daniel30Šraga Jan21
Svoboda Milan13Vinař Daniel12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline