Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha KVrchní
rozhodčí:
Kleinander Michael
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:35421:509SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Rudolf
Vacek Bohumil
 
 
Hodač Michal
Kácl David
 
 
95-87 3110
2.Kleinander Michael
Zdeněk Jan
 
 
Čadil Petr
Kácl Jiří
 
 
-9-8-6  0311
3.Zdeněk JanČadil Petr-6-8-3  0312
4.Vacek BohumilHodač Michal-611-7-9 1313
5.Kleinander MichaelKácl David86-148 3123
6.Hruška RudolfKácl Jiří-6-5-2  0324
7.Vacek BohumilČadil Petr-8-11-6  0325
8.Kleinander MichaelHodač Michal-74-6333235
9.Hruška RudolfKácl David5-917 3145
10.Zdeněk JanKácl Jiří-2-6-6  0346
11.Kleinander MichaelČadil Petr-3-1-2  0347
12.Hruška RudolfHodač Michal-59-3-8 1348
13.Zdeněk JanKácl David-910-10-10 1349
14.Vacek BohumilKácl Jiří-199-5-9 13410
15.Hruška RudolfČadil Petr-8-9-2  03  
16.Zdeněk JanHodač Michal         
17.Vacek BohumilKácl David         
18.Kleinander MichaelKácl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zdeněk Jan03Čadil Petr30
Vacek Bohumil03Hodač Michal21
Kleinander Michael21Kácl David12
Hruška Rudolf12Kácl Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19518:427SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helcl Daniel
Flodr Milan
 
 
Havlíček Ladislav
Hrneček Vojtěch
 
 
38-94 3110
2.Vobruba Aleš
Svoboda Milan
 
 
Buriánek Václav
Trmota Zdeněk
 
 
-1010-68103220
3.Flodr MilanBuriánek Václav-7-7-11  0321
4.Vobruba AlešTrmota Zdeněk13-310-6-82322
5.Helcl DanielHavlíček Ladislav575  3032
6.Svoboda MilanHrneček Vojtěch395  3042
7.Vobruba AlešBuriánek Václav55-10-873252
8.Helcl DanielTrmota Zdeněk-7-67-10 1353
9.Svoboda MilanHavlíček Ladislav6-7610 3163
10.Flodr MilanHrneček Vojtěch-7645 3173
11.Helcl DanielBuriánek Václav10512  3083
12.Svoboda MilanTrmota Zdeněk526  3093
13.Flodr MilanHavlíček Ladislav-7-8-6  0394
14.Vobruba AlešHrneček Vojtěch471  30104
15.Svoboda MilanBuriánek Václav5103  30  
16.Flodr MilanTrmota Zdeněk         
17.Vobruba AlešHavlíček Ladislav         
18.Helcl DanielHrneček Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flodr Milan12Buriánek Václav12
Vobruba Aleš21Trmota Zdeněk21
Helcl Daniel21Havlíček Ladislav12
Svoboda Milan30Hrneček Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha OVrchní
rozhodčí:
Přída Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:33374:488TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefan Nikola
Přída Antonín
 
 
Strnad Jaroslav
Lobo Manuel
 
 
-5-3-4  0301
2.Waldmann Martin
Nogoev Zholdoshbek
 
 
Jirčík Stanislav
Hrabánek Vladimír
 
 
131411  3011
3.Nogoev ZholdoshbekJirčík Stanislav-9-7-5  0312
4.Přída AntonínLobo Manuel-7-8-7  0313
5.Waldmann MartinStrnad Jaroslav10-287 3123
6.Štefan NikolaHrabánek Vladimír-10-8-8  0324
7.Přída AntonínJirčík Stanislav-5-5-3  0325
8.Waldmann MartinLobo Manuel-5-4-11  0326
9.Štefan NikolaStrnad Jaroslav6-9-7-4 1327
10.Nogoev ZholdoshbekHrabánek Vladimír-67-8-7 1328
11.Waldmann MartinJirčík Stanislav16132  3038
12.Štefan NikolaLobo Manuel-3-7-1  0339
13.Nogoev ZholdoshbekStrnad Jaroslav-8-64473249
14.Přída AntonínHrabánek Vladimír-4-8-3  03410
15.Štefan NikolaJirčík Stanislav         
16.Nogoev ZholdoshbekLobo Manuel         
17.Přída AntonínStrnad Jaroslav         
18.Waldmann MartinHrabánek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nogoev Zholdoshbek12Jirčík Stanislav21
Přída Antonín03Lobo Manuel30
Waldmann Martin21Strnad Jaroslav12
Štefan Nikola03Hrabánek Vladimír30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS