Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28614:582SK HAMR D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Češka Petr
Nosek David
 
 
Bartoň Aleš
Zdeněk Jan
 
 
897  3010
2.Vinař Daniel
Courton Ivan
 
 
Kleinander Michael
Kleinander Michal
 
 
-27-10-6 1311
3.Nosek DavidKleinander Michal510-7-773221
4.Vinař DanielKleinander Michael78-8-14-82322
5.Courton IvanBartoň Aleš555  3032
6.Češka PetrZdeněk Jan5-77-553242
7.Vinař DanielKleinander Michal-16-8-4  0343
8.Courton IvanKleinander Michael56-57 3153
9.Češka PetrBartoň Aleš-796-833263
10.Nosek DavidZdeněk Jan746  3073
11.Courton IvanKleinander Michal10-510-10-42374
12.Češka PetrKleinander Michael1212-98 3184
13.Nosek DavidBartoň Aleš-8677 3194
14.Vinař DanielZdeněk Jan-7-8-9  0395
15.Češka PetrKleinander Michal-3-88-6 1396
16.Nosek DavidKleinander Michael9-9810 31106
17.Vinař DanielBartoň Aleš8-79-9-923  
18.Courton IvanZdeněk Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nosek David40Kleinander Michal31
Vinař Daniel03Kleinander Michael13
Courton Ivan21Bartoň Aleš03
Češka Petr31Zdeněk Jan12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35565:617nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žolnerčík Milan
Maršálek Petr
 
 
Bauer Václav
Modl Josef
 
 
9811  3010
2.Flodr Milan
Ondráček Petr
 
 
Tvrdík Petr
Hlaváč Jiří
 
 
-7-49-6 1311
3.Ondráček PetrTvrdík Petr-48613 3121
4.Flodr MilanBauer Václav11-910-7-72322
5.Maršálek PetrHlaváč Jiří474  3032
6.Žolnerčík MilanModl Josef467  3042
7.Flodr MilanTvrdík Petr-63-5-5 1343
8.Maršálek PetrBauer Václav-8-7-9  0344
9.Žolnerčík MilanHlaváč Jiří-9-7-8  0345
10.Ondráček PetrModl Josef-5-69593255
11.Maršálek PetrTvrdík Petr-6-7-5  0356
12.Žolnerčík MilanBauer Václav-11-2-5  0357
13.Ondráček PetrHlaváč Jiří-6754 3167
14.Flodr MilanModl Josef-4-3-3  0368
15.Žolnerčík MilanTvrdík Petr-7-4-3  0369
16.Ondráček PetrBauer Václav-7768 3179
17.Flodr MilanHlaváč Jiří-5-610683289
18.Maršálek PetrModl Josef-96119 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Petr40Tvrdík Petr31
Flodr Milan13Bauer Václav31
Maršálek Petr22Hlaváč Jiří13
Žolnerčík Milan13Modl Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTRozhodčí:Popelka Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30214:349TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartók Jiří
Tuček Tomáš
 
 
Lounek Jan
Worsch Miloslav
 
 
-6-77-1 1301
2.Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
Hrabánek Vladimír
Čech Ludvík
 
 
-8-2-4  0302
3.Popelka Jaromír st.Čech Ludvík-6-5-6  0303
4.Popelka Jaromír ml.Lounek Jan-8-9-6  0304
5.Bartók JiříWorsch Miloslav-8-6-8  0305
6.Tuček TomášBartoš Martin-6-9-9  0306
7.Popelka Jaromír ml.Čech Ludvík-3-5-6  0307
8.Bartók JiříLounek Jan-8-6-2  0308
9.Tuček TomášWorsch Miloslav-11-4-7  0309
10.Popelka Jaromír st.Bartoš Martin-810-9-8 13010
11.Bartók JiříČech Ludvík         
12.Tuček TomášLounek Jan         
13.Popelka Jaromír st.Worsch Miloslav         
14.Popelka Jaromír ml.Bartoš Martin         
15.Tuček TomášČech Ludvík         
16.Popelka Jaromír st.Lounek Jan         
17.Popelka Jaromír ml.Worsch Miloslav         
18.Bartók JiříBartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Popelka Jaromír st.02Čech Ludvík20
Popelka Jaromír ml.02Lounek Jan20
Bartók Jiří02Worsch Miloslav20
Tuček Tomáš02Bartoš Martin20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS