Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9414:300SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kácl Jiří
Čadil Petr
 
 
Hrneček Vojtěch
Wichs Sáša
 
 
-8453 3110
2.Hodač Michal
Kácl David
 
 
Buriánek Václav
Havlíček Ladislav
 
 
5-59-9113220
3.Chutný BohumírBuriánek Václav994  3030
4.Hodač MichalHavlíček Ladislav9-843 3140
5.Kácl DavidWichs Sáša796  3050
6.Čadil PetrHrneček Vojtěch543  3060
7.Hodač MichalBuriánek Václav57-97 3170
8.Kácl DavidHavlíček Ladislav-9-9-11  0371
9.Čadil PetrWichs Sáša775  3081
10.Chutný BohumírHrneček Vojtěch1058  3091
11.Kácl DavidBuriánek Václav12-9710 31101
12.Čadil PetrHavlíček Ladislav684  30  
13.Chutný BohumírWichs Sáša         
14.Hodač MichalHrneček Vojtěch         
15.Čadil PetrBuriánek Václav         
16.Chutný BohumírHavlíček Ladislav         
17.Hodač MichalWichs Sáša         
18.Kácl DavidHrneček Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chutný Bohumír20Buriánek Václav03
Hodač Michal20Havlíček Ladislav11
Kácl David21Wichs Sáša02
Čadil Petr20Hrneček Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11432:366KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Václav
Nebeský Jiří
 
 
Hájek Ondřej
Hájek Jan
 
 
86-9-6113210
2.Fleissig Petr
Modl Josef
 
 
Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
-62106 3120
3.Fleissig PetrHájek Jan127-5-6-42321
4.Modl JosefHájek Ondřej998  3031
5.Nebeský JiříPopelka Jaromír ml.973  3041
6.Bauer VáclavPopelka Jaromír st.6610  3051
7.Modl JosefHájek Jan6-7910 3161
8.Nebeský JiříHájek Ondřej-9996 3171
9.Bauer VáclavPopelka Jaromír ml.8910  3081
10.Fleissig PetrPopelka Jaromír st.69-88 3191
11.Nebeský JiříHájek Jan56-5-6632101
12.Bauer VáclavHájek Ondřej         
13.Fleissig PetrPopelka Jaromír ml.         
14.Modl JosefPopelka Jaromír st.         
15.Bauer VáclavHájek Jan         
16.Fleissig PetrHájek Ondřej         
17.Modl JosefPopelka Jaromír ml.         
18.Nebeský JiříPopelka Jaromír st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fleissig Petr11Hájek Jan12
Modl Josef20Hájek Ondřej02
Nebeský Jiří30Popelka Jaromír ml.02
Bauer Václav20Popelka Jaromír st.02
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:18547:427SK HAMR D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosek David
Češka Petr
 
 
Maršálek Petr
Helcl Daniel
 
 
9-92-5-92301
2.Courton Ivan
Šraga Jan
 
 
Vobruba Aleš
Flodr Milan
 
 
-7-86-6 1302
3.Češka PetrVobruba Aleš10412  3012
4.Courton IvanHelcl Daniel-8677 3122
5.Šraga JanMaršálek Petr3-757 3132
6.Nosek DavidFlodr Milan454  3042
7.Courton IvanVobruba Aleš-86-7563252
8.Šraga JanHelcl Daniel-1074-10-52353
9.Nosek DavidMaršálek Petr656  3063
10.Češka PetrFlodr Milan1054  3073
11.Šraga JanVobruba Aleš-688-9-82374
12.Nosek DavidHelcl Daniel9105  3084
13.Češka PetrMaršálek Petr-7553 3194
14.Courton IvanFlodr Milan93-57 31104
15.Nosek DavidVobruba Aleš         
16.Češka PetrHelcl Daniel         
17.Courton IvanMaršálek Petr         
18.Šraga JanFlodr Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Češka Petr30Vobruba Aleš12
Courton Ivan30Helcl Daniel12
Šraga Jan12Maršálek Petr03
Nosek David30Flodr Milan03
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS