Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
Fleissig Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33440:476SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Modl Josef
Fleissig Petr
 
 
Kácl David
Hodač Michal
 
 
-2-6-8  0301
2.Černý Pavel
Bauer Václav
 
 
Kácl Jiří
Čadil Petr
 
 
-10-77-8 1302
3.Modl JosefČadil Petr-9-8-7  0303
4.Fleissig PetrHodač Michal-58-5-4 1304
5.Bauer VáclavKácl David415  3014
6.Černý PavelKácl Jiří-392-713224
7.Fleissig PetrČadil Petr-1111-6-4 1325
8.Bauer VáclavHodač Michal445  3035
9.Černý PavelKácl David128-55 3145
10.Modl JosefKácl Jiří-10-8-6  0346
11.Bauer VáclavČadil Petr-9-8-9  0347
12.Černý PavelHodač Michal-9-1213-6 1348
13.Modl JosefKácl David-10-9-10  0349
14.Fleissig PetrKácl Jiří5-9-8-6 13410
15.Černý PavelČadil Petr         
16.Modl JosefHodač Michal         
17.Fleissig PetrKácl David         
18.Bauer VáclavKácl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Modl Josef03Čadil Petr30
Fleissig Petr03Hodač Michal21
Bauer Václav21Kácl David12
Černý Pavel21Kácl Jiří21
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR DVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTRozhodčí:Češka Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Vašák Jaroslav
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Vinař Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:34290:487TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Češka Petr
Vašák Jaroslav
 
 
Worsch Miloslav
Roubíček Vít
 
 
-8763 3110
2.Vinař Daniel
Jaroš Martin
 
 
Hrabálek Petr
Čech Ludvík
 
 
WO    0311
3.Češka PetrHrabálek Petr10-610-6-82312
4.Vašák JaroslavČech Ludvík98-610 3122
5.Vinař DanielWorsch Miloslav-12-2-8  0323
6.Jaroš MartinBartoš MartinWO    0324
7.Vašák JaroslavHrabálek Petr-5-4-5  0325
8.Vinař DanielČech Ludvík-3-2-1  0326
9.Jaroš MartinWorsch MiloslavWO    0327
10.Češka PetrBartoš Martin107-9-873237
11.Vinař DanielHrabálek Petr-3-9-1  0338
12.Jaroš MartinČech LudvíkWO    0339
13.Češka PetrWorsch Miloslav378  3049
14.Vašák JaroslavRoubíček Vít-5-55-5 13410
15.Jaroš MartinHrabálek Petr         
16.Češka PetrČech Ludvík         
17.Vašák JaroslavWorsch Miloslav         
18.Vinař DanielRoubíček Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Češka Petr21Hrabálek Petr30
Vašák Jaroslav12Čech Ludvík11
Vinař Daniel03Worsch Miloslav11
   Bartoš Martin01
   Roubíček Vít10
WO04WO40
Hráče Bartoše Martina střídal ve 14.zápase hráč Roubíček Vít u hostujícího mužstva



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:4390:221SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vobruba Aleš
Svoboda Milan
 
 
Hájek Jan
Hájek Ondřej
 
 
742  3010
2.Maršálek Petr
Helcl Daniel
 
 
Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
1155  3020
3.Maršálek PetrBartók Jiří456  3030
4.Vobruba AlešHájek Jan755  3040
5.Helcl DanielHájek Ondřej729  3050
6.Svoboda MilanPopelka Jaromír ml.551  3060
7.Vobruba AlešBartók Jiří425  3070
8.Helcl DanielHájek Jan654  3080
9.Svoboda MilanHájek Ondřej6-376 3190
10.Maršálek PetrPopelka Jaromír ml.-739-9-112391
11.Helcl DanielBartók Jiří5153  30101
12.Svoboda MilanHájek Jan         
13.Maršálek PetrHájek Ondřej         
14.Vobruba AlešPopelka Jaromír ml.         
15.Svoboda MilanBartók Jiří         
16.Maršálek PetrHájek Jan         
17.Vobruba AlešHájek Ondřej         
18.Helcl DanielPopelka Jaromír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Petr11Bartók Jiří03
Vobruba Aleš20Hájek Jan02
Helcl Daniel30Hájek Ondřej02
Svoboda Milan20Popelka Jaromír ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ORozhodčí:Popelka Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hájek Ondřej
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:23532:380TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
Štefan Nikola
Přída Antonín
 
 
2-7-88-92301
2.Hájek Jan
Hájek Ondřej
 
 

 
 
WO    3011
3.Hájek JanŠtefan Nikola-3-78-12 1312
4.Hájek OndřejPřída Antonín483  3022
5.Popelka Jaromír st.WO    3032
6.Tuček TomášKaucký Vladimír-7-7-9  0333
7.Hájek OndřejŠtefan Nikola-7-868103243
8.Popelka Jaromír st.Přída Antonín797  3053
9.Tuček TomášWO    3063
10.Hájek JanKaucký Vladimír-3-9-7  0364
11.Popelka Jaromír st.Štefan Nikola8-3-8-6 1365
12.Tuček TomášPřída Antonín789  3075
13.Hájek JanWO    3085
14.Hájek OndřejKaucký Vladimír-4-5-9  0386
15.Tuček Tomᚊtefan Nikola-7-7-5  0387
16.Hájek JanPřída Antonín174  3097
17.Hájek OndřejWO    30107
18.Popelka Jaromír st.Kaucký Vladimír-3-9-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hájek Jan12Štefan Nikola31
Hájek Ondřej21Přída Antonín04
Popelka Jaromír st.11Kaucký Vladimír30
Tuček Tomáš12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTVrchní
rozhodčí:
Strnad Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:Čech Ludvík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:Lobo Manuel
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8415:267TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirčík Stanislav
Roubíček Vít
 
 
Helcl Daniel
Svoboda Milan
 
 
9-1498 3110
2.Hrabálek Petr
Čech Ludvík
 
 
Flodr Milan
Maršálek Petr
 
 
359  3020
3.Hrabánek VladimírSvoboda Milan-7-75-10 1321
4.Roubíček VítHelcl Daniel68-85 3131
5.Hrabálek PetrFlodr Milan423  3041
6.Jirčík StanislavMaršálek Petr393  3051
7.Roubíček VítSvoboda Milan675  3061
8.Hrabálek PetrHelcl Daniel848  3071
9.Jirčík StanislavFlodr Milan395  3081
10.Hrabánek VladimírMaršálek Petr7-1064 3191
11.Strnad JaroslavSvoboda Milan3-8-103232101
12.Jirčík StanislavHelcl Daniel539  30  
13.Hrabánek VladimírFlodr Milan         
14.Roubíček VítMaršálek Petr         
15.Jirčík StanislavSvoboda Milan         
16.Hrabánek VladimírHelcl Daniel         
17.Roubíček VítFlodr Milan         
18.Strnad JaroslavMaršálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabánek Vladimír11Svoboda Milan12
Roubíček Vít20Helcl Daniel02
Hrabálek Petr20Flodr Milan02
Jirčík Stanislav20Maršálek Petr02
Strnad Jaroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha HVrchní
rozhodčí:
Trmota Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:30441:412SK HAMR D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trmota Zdeněk
Havlíček Ladislav
 
 
Češka Petr
Vinař Daniel
 
 
6-6-57-22301
2.Hrneček Vojtěch
Wichs Sáša
 
 

 
 
WO    3011
3.Havlíček LadislavVašák Jaroslav-8-77-7 1312
4.Hrneček VojtěchČeška Petr-6-2-4  0313
5.Wichs SášaVinař Daniel-6-2-4  0314
6.Trmota ZdeněkWO    3024
7.Hrneček VojtěchVašák Jaroslav-7-5-6  0325
8.Wichs SášaČeška Petr10-9-7-5 1326
9.Trmota ZdeněkVinař Daniel645  3036
10.Havlíček LadislavWO    3046
11.Wichs SášaVašák Jaroslav4-3-4-6 1347
12.Trmota ZdeněkČeška Petr-10-8-9  0348
13.Havlíček LadislavVinař Daniel-712-108-72349
14.Hrneček VojtěchWO    3059
15.Trmota ZdeněkVašák Jaroslav-610-5-10 13510
16.Havlíček LadislavČeška Petr-7-4-10  03  
17.Hrneček VojtěchVinař Daniel5-6-5-7 13  
18.Wichs Sáša         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havlíček Ladislav02Vašák Jaroslav40
Hrneček Vojtěch02Češka Petr30
Wichs Sáša03Vinař Daniel21
Trmota Zdeněk12   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
Fleissig Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15443:326KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Pavel
Bauer Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Fleissig Petr
Tvrdík Petr
 
 
Kleinander Michael
Jedlička Jan
 
 
-71199 3120
3.Tvrdík PetrJedlička Jan-11-8-9  0321
4.Modl JosefKleinander Michael-3-94893231
5.Bauer VáclavZdeněk Jan858  3041
6.Černý PavelWO    3051
7.Modl JosefJedlička Jan-4-5-4  0352
8.Bauer VáclavKleinander Michael9-89-693262
9.Černý PavelZdeněk Jan737  3072
10.Tvrdík PetrWO    3082
11.Bauer VáclavJedlička Jan-88-7-3 1383
12.Černý PavelKleinander Michael56-86 3193
13.Tvrdík PetrZdeněk Jan757  30103
14.Modl Josef         
15.Černý PavelJedlička Jan         
16.Tvrdík PetrKleinander Michael         
17.Modl JosefZdeněk Jan         
18.Bauer Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tvrdík Petr11Jedlička Jan30
Modl Josef11Kleinander Michael03
Bauer Václav21Zdeněk Jan03
Černý Pavel20   
WO30WO03
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha KVrchní
rozhodčí:
Kleinander Michael
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:35421:509SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Rudolf
Vacek Bohumil
 
 
Hodač Michal
Kácl David
 
 
95-87 3110
2.Kleinander Michael
Zdeněk Jan
 
 
Čadil Petr
Kácl Jiří
 
 
-9-8-6  0311
3.Zdeněk JanČadil Petr-6-8-3  0312
4.Vacek BohumilHodač Michal-611-7-9 1313
5.Kleinander MichaelKácl David86-148 3123
6.Hruška RudolfKácl Jiří-6-5-2  0324
7.Vacek BohumilČadil Petr-8-11-6  0325
8.Kleinander MichaelHodač Michal-74-6333235
9.Hruška RudolfKácl David5-917 3145
10.Zdeněk JanKácl Jiří-2-6-6  0346
11.Kleinander MichaelČadil Petr-3-1-2  0347
12.Hruška RudolfHodač Michal-59-3-8 1348
13.Zdeněk JanKácl David-910-10-10 1349
14.Vacek BohumilKácl Jiří-199-5-9 13410
15.Hruška RudolfČadil Petr-8-9-2  03  
16.Zdeněk JanHodač Michal         
17.Vacek BohumilKácl David         
18.Kleinander MichaelKácl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zdeněk Jan03Čadil Petr30
Vacek Bohumil03Hodač Michal21
Kleinander Michael21Kácl David12
Hruška Rudolf12Kácl Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19518:427SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helcl Daniel
Flodr Milan
 
 
Havlíček Ladislav
Hrneček Vojtěch
 
 
38-94 3110
2.Vobruba Aleš
Svoboda Milan
 
 
Buriánek Václav
Trmota Zdeněk
 
 
-1010-68103220
3.Flodr MilanBuriánek Václav-7-7-11  0321
4.Vobruba AlešTrmota Zdeněk13-310-6-82322
5.Helcl DanielHavlíček Ladislav575  3032
6.Svoboda MilanHrneček Vojtěch395  3042
7.Vobruba AlešBuriánek Václav55-10-873252
8.Helcl DanielTrmota Zdeněk-7-67-10 1353
9.Svoboda MilanHavlíček Ladislav6-7610 3163
10.Flodr MilanHrneček Vojtěch-7645 3173
11.Helcl DanielBuriánek Václav10512  3083
12.Svoboda MilanTrmota Zdeněk526  3093
13.Flodr MilanHavlíček Ladislav-7-8-6  0394
14.Vobruba AlešHrneček Vojtěch471  30104
15.Svoboda MilanBuriánek Václav5103  30  
16.Flodr MilanTrmota Zdeněk         
17.Vobruba AlešHavlíček Ladislav         
18.Helcl DanielHrneček Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flodr Milan12Buriánek Václav12
Vobruba Aleš21Trmota Zdeněk21
Helcl Daniel21Havlíček Ladislav12
Svoboda Milan30Hrneček Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha OVrchní
rozhodčí:
Přída Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:33374:488TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefan Nikola
Přída Antonín
 
 
Strnad Jaroslav
Lobo Manuel
 
 
-5-3-4  0301
2.Waldmann Martin
Nogoev Zholdoshbek
 
 
Jirčík Stanislav
Hrabánek Vladimír
 
 
131411  3011
3.Nogoev ZholdoshbekJirčík Stanislav-9-7-5  0312
4.Přída AntonínLobo Manuel-7-8-7  0313
5.Waldmann MartinStrnad Jaroslav10-287 3123
6.Štefan NikolaHrabánek Vladimír-10-8-8  0324
7.Přída AntonínJirčík Stanislav-5-5-3  0325
8.Waldmann MartinLobo Manuel-5-4-11  0326
9.Štefan NikolaStrnad Jaroslav6-9-7-4 1327
10.Nogoev ZholdoshbekHrabánek Vladimír-67-8-7 1328
11.Waldmann MartinJirčík Stanislav16132  3038
12.Štefan NikolaLobo Manuel-3-7-1  0339
13.Nogoev ZholdoshbekStrnad Jaroslav-8-64473249
14.Přída AntonínHrabánek Vladimír-4-8-3  03410
15.Štefan NikolaJirčík Stanislav         
16.Nogoev ZholdoshbekLobo Manuel         
17.Přída AntonínStrnad Jaroslav         
18.Waldmann MartinHrabánek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nogoev Zholdoshbek12Jirčík Stanislav21
Přída Antonín03Lobo Manuel30
Waldmann Martin21Strnad Jaroslav12
Štefan Nikola03Hrabánek Vladimír30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8424:307SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kácl Jiří
Čadil Petr
 
 
Hájek Jan
Hájek Ondřej
 
 
125-98 3110
2.Hodač Michal
Kácl David
 
 
Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
109-88 3120
3.Kácl JiříBartók Jiří456  3030
4.Hodač MichalHájek Jan736  3040
5.Kácl DavidHájek Ondřej-3510-553250
6.Čadil PetrPopelka Jaromír ml.-17356 3160
7.Hodač MichalBartók Jiří482  3070
8.Kácl DavidHájek Jan987  3080
9.Čadil PetrHájek Ondřej7105  3090
10.Kácl JiříPopelka Jaromír ml.73-8-8-82391
11.Kácl DavidBartók Jiří879  30101
12.Čadil PetrHájek Jan34-10-8232  
13.Kácl JiříHájek Ondřej         
14.Hodač MichalPopelka Jaromír ml.         
15.Čadil PetrBartók Jiří         
16.Kácl JiříHájek Jan         
17.Hodač MichalHájek Ondřej         
18.Kácl DavidPopelka Jaromír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kácl Jiří11Bartók Jiří03
Hodač Michal20Hájek Jan02
Kácl David30Hájek Ondřej02
Čadil Petr20Popelka Jaromír ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha HVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ORozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33456:507SF SKK EL Niňo Praha O

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrneček Vojtěch
Wichs Sáša
 
 
Nogoev Zholdoshbek
Waldmann Martin
 
 
-6-6-5  0301
2.Havlíček Ladislav
Buriánek Václav
 
 
Niederle Jiří
Přída Antonín
 
 
496  3011
3.Havlíček LadislavWaldmann Martin-11-8-4  0312
4.Hrneček VojtěchNogoev Zholdoshbek-4-4-7  0313
5.Wichs SášaNiederle Jiří-10565 3123
6.Buriánek VáclavPřída Antonín6-866 3133
7.Hrneček VojtěchWaldmann Martin-5-4-5  0334
8.Wichs SášaNogoev Zholdoshbek-2-9-6  0335
9.Buriánek VáclavNiederle Jiří353  3045
10.Havlíček LadislavPřída Antonín-68-8-8 1346
11.Wichs SášaWaldmann Martin7-5-6-4 1347
12.Buriánek VáclavNogoev Zholdoshbek-768-3-72348
13.Havlíček LadislavNiederle Jiří9-1085 3158
14.Hrneček VojtěchPřída Antonín-98-9-13 1359
15.Buriánek VáclavWaldmann Martin10-5-12-8 13510
16.Havlíček LadislavNogoev Zholdoshbek89-8-8632  
17.Hrneček VojtěchNiederle Jiří-58-72632  
18.Wichs SášaPřída Antonín129-64 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Ladislav12Waldmann Martin40
Hrneček Vojtěch03Nogoev Zholdoshbek30
Wichs Sáša12Niederle Jiří03
Buriánek Václav22Přída Antonín21



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
Fleissig Petr
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30625:580KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fleissig Petr
Tvrdík Petr
 
 
Nosek David
Vinař Daniel
 
 
10-7-7-8 1301
2.Bauer Václav
Modl Josef
 
 
Šraga Jan
Vašák Jaroslav
 
 
986  3011
3.Fleissig PetrVinař Daniel245  3021
4.Modl JosefNosek David-3-4-7  0322
5.Bauer VáclavVašák Jaroslav7-935 3132
6.Tvrdík PetrŠraga Jan466  3042
7.Modl JosefVinař Daniel6-73-9-82343
8.Bauer VáclavNosek David-9-6-9  0344
9.Tvrdík PetrVašák Jaroslav-479-493254
10.Nebeský JiříŠraga Jan10-7-79-52355
11.Bauer VáclavVinař Daniel343  3065
12.Tvrdík PetrNosek David9-79-783275
13.Nebeský JiříVašák Jaroslav-3-8-5  0376
14.Modl JosefŠraga Jan-39-7-6 1377
15.Tvrdík PetrVinař Daniel554  3087
16.Nebeský JiříNosek David1136  3097
17.Modl JosefVašák Jaroslav9-8-99-82398
18.Bauer VáclavŠraga Jan49-912 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fleissig Petr10Vinař Daniel13
Modl Josef04Nosek David22
Bauer Václav31Vašák Jaroslav22
Tvrdík Petr40Šraga Jan22
Nebeský Jiří12   
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28614:582SK HAMR D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Češka Petr
Nosek David
 
 
Bartoň Aleš
Zdeněk Jan
 
 
897  3010
2.Vinař Daniel
Courton Ivan
 
 
Kleinander Michael
Kleinander Michal
 
 
-27-10-6 1311
3.Nosek DavidKleinander Michal510-7-773221
4.Vinař DanielKleinander Michael78-8-14-82322
5.Courton IvanBartoň Aleš555  3032
6.Češka PetrZdeněk Jan5-77-553242
7.Vinař DanielKleinander Michal-16-8-4  0343
8.Courton IvanKleinander Michael56-57 3153
9.Češka PetrBartoň Aleš-796-833263
10.Nosek DavidZdeněk Jan746  3073
11.Courton IvanKleinander Michal10-510-10-42374
12.Češka PetrKleinander Michael1212-98 3184
13.Nosek DavidBartoň Aleš-8677 3194
14.Vinař DanielZdeněk Jan-7-8-9  0395
15.Češka PetrKleinander Michal-3-88-6 1396
16.Nosek DavidKleinander Michael9-9810 31106
17.Vinař DanielBartoň Aleš8-79-9-923  
18.Courton IvanZdeněk Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nosek David40Kleinander Michal31
Vinař Daniel03Kleinander Michael13
Courton Ivan21Bartoň Aleš03
Češka Petr31Zdeněk Jan12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35565:617nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žolnerčík Milan
Maršálek Petr
 
 
Bauer Václav
Modl Josef
 
 
9811  3010
2.Flodr Milan
Ondráček Petr
 
 
Tvrdík Petr
Hlaváč Jiří
 
 
-7-49-6 1311
3.Ondráček PetrTvrdík Petr-48613 3121
4.Flodr MilanBauer Václav11-910-7-72322
5.Maršálek PetrHlaváč Jiří474  3032
6.Žolnerčík MilanModl Josef467  3042
7.Flodr MilanTvrdík Petr-63-5-5 1343
8.Maršálek PetrBauer Václav-8-7-9  0344
9.Žolnerčík MilanHlaváč Jiří-9-7-8  0345
10.Ondráček PetrModl Josef-5-69593255
11.Maršálek PetrTvrdík Petr-6-7-5  0356
12.Žolnerčík MilanBauer Václav-11-2-5  0357
13.Ondráček PetrHlaváč Jiří-6754 3167
14.Flodr MilanModl Josef-4-3-3  0368
15.Žolnerčík MilanTvrdík Petr-7-4-3  0369
16.Ondráček PetrBauer Václav-7768 3179
17.Flodr MilanHlaváč Jiří-5-610683289
18.Maršálek PetrModl Josef-96119 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Petr40Tvrdík Petr31
Flodr Milan13Bauer Václav31
Maršálek Petr22Hlaváč Jiří13
Žolnerčík Milan13Modl Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTRozhodčí:Popelka Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30214:349TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartók Jiří
Tuček Tomáš
 
 
Lounek Jan
Worsch Miloslav
 
 
-6-77-1 1301
2.Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
Hrabánek Vladimír
Čech Ludvík
 
 
-8-2-4  0302
3.Popelka Jaromír st.Čech Ludvík-6-5-6  0303
4.Popelka Jaromír ml.Lounek Jan-8-9-6  0304
5.Bartók JiříWorsch Miloslav-8-6-8  0305
6.Tuček TomášBartoš Martin-6-9-9  0306
7.Popelka Jaromír ml.Čech Ludvík-3-5-6  0307
8.Bartók JiříLounek Jan-8-6-2  0308
9.Tuček TomášWorsch Miloslav-11-4-7  0309
10.Popelka Jaromír st.Bartoš Martin-810-9-8 13010
11.Bartók JiříČech Ludvík         
12.Tuček TomášLounek Jan         
13.Popelka Jaromír st.Worsch Miloslav         
14.Popelka Jaromír ml.Bartoš Martin         
15.Tuček TomášČech Ludvík         
16.Popelka Jaromír st.Lounek Jan         
17.Popelka Jaromír ml.Worsch Miloslav         
18.Bartók JiříBartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Popelka Jaromír st.02Čech Ludvík20
Popelka Jaromír ml.02Lounek Jan20
Bartók Jiří02Worsch Miloslav20
Tuček Tomáš02Bartoš Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31613:608SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kácl Jiří
Čadil Petr
 
 
Jirčík Stanislav
Lobo Manuel
 
 
13-10-88-52301
2.Vojta Martin
Hodač Michal
 
 
Hrabálek Petr
Čech Ludvík
 
 
8-647 3111
3.Kácl JiříHrabálek Petr-47-3-8 1312
4.Hodač MichalLobo Manuel-5-78-6 1313
5.Čadil PetrČech Ludvík-8-910973223
6.Vojta MartinJirčík Stanislav866  3033
7.Hodač MichalHrabálek Petr9-7910 3143
8.Čadil PetrLobo Manuel-10-8-6  0344
9.Vojta MartinČech Ludvík3612  3054
10.Kácl JiříJirčík Stanislav86-97 3164
11.Čadil PetrHrabálek Petr-5-8-9  0365
12.Vojta MartinLobo Manuel597  3075
13.Kácl JiříČech Ludvík-68-4-3 1376
14.Hodač MichalJirčík Stanislav-119-81263286
15.Vojta MartinHrabálek Petr8510  3096
16.Kácl JiříLobo Manuel-9-7-5  0397
17.Hodač MichalČech Ludvík-5-9-7  0398
18.Čadil PetrJirčík Stanislav364  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kácl Jiří13Hrabálek Petr22
Hodač Michal22Lobo Manuel31
Čadil Petr22Čech Ludvík22
Vojta Martin40Jirčík Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha HVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:44Konec
utkání
20:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9392:284TTC Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trmota Zdeněk
Buriánek Václav
 
 
Hájek Jan
Hájek Ondřej
 
 
485  3010
2.Havlíček Ladislav
Wichs Sáša
 
 
Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
1559  3020
3.Trmota ZdeněkHájek Jan372  3030
4.Wichs SášaHájek Ondřej-7-5-5  0331
5.Havlíček LadislavPopelka Jaromír ml.63-43 3141
6.Buriánek VáclavPopelka Jaromír st.845  3051
7.Wichs SášaHájek Jan-876-493261
8.Havlíček LadislavHájek Ondřej35-612 3171
9.Buriánek VáclavPopelka Jaromír ml.453  3081
10.Trmota ZdeněkPopelka Jaromír st.966  3091
11.Havlíček LadislavHájek Jan-44-109932101
12.Buriánek VáclavHájek Ondřej662  30  
13.Trmota ZdeněkPopelka Jaromír ml.         
14.Wichs SášaPopelka Jaromír st.         
15.Buriánek VáclavHájek Jan         
16.Trmota ZdeněkHájek Ondřej         
17.Wichs SášaPopelka Jaromír ml.         
18.Havlíček LadislavPopelka Jaromír st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trmota Zdeněk20Hájek Jan03
Wichs Sáša11Hájek Ondřej11
Havlíček Ladislav30Popelka Jaromír ml.02
Buriánek Václav20Popelka Jaromír st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ORozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16524:407KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Václav
Nebeský Jiří
 
 
Štefan Nikola
Přída Antonín
 
 
2-867 3110
2.Tvrdík Petr
Fleissig Petr
 
 
Waldmann Martin
Nogoev Zholdoshbek
 
 
-96-81673220
3.Nebeský JiříWaldmann Martin-10-1485-62321
4.Modl JosefNogoev Zholdoshbek2-7-7-7 1322
5.Bauer VáclavŠtefan Nikola4-648 3132
6.Tvrdík PetrPřída Antonín344  3042
7.Modl JosefWaldmann Martin-96-10-7 1343
8.Bauer VáclavNogoev Zholdoshbek596  3053
9.Tvrdík PetrŠtefan Nikola739  3063
10.Nebeský JiříPřída Antonín659  3073
11.Bauer VáclavWaldmann Martin88-15-1073283
12.Tvrdík PetrNogoev Zholdoshbek-9567 3193
13.Nebeský JiříŠtefan Nikola1078  30103
14.Modl JosefPřída Antonín5-8-761032  
15.Tvrdík PetrWaldmann Martin         
16.Nebeský JiříNogoev Zholdoshbek         
17.Modl JosefŠtefan Nikola         
18.Bauer VáclavPřída Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nebeský Jiří21Waldmann Martin21
Modl Josef02Nogoev Zholdoshbek12
Bauer Václav30Štefan Nikola03
Tvrdík Petr30Přída Antonín02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:36473:556SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálek Pavel
Vacek Bohumil
 
 
Svoboda Milan
Helcl Daniel
 
 
5-986 3110
2.Zdeněk Jan
Hruška Rudolf
 
 
Vobruba Aleš
Maršálek Petr
 
 
7-8-6-8 1311
3.Šálek PavelSvoboda Milan-89-9873221
4.Hruška RudolfHelcl Daniel-11-10-9  0322
5.Vacek BohumilMaršálek Petr7-10615 3132
6.Zdeněk JanVobruba Aleš-6-0-9  0333
7.Hruška RudolfSvoboda Milan879  3043
8.Vacek BohumilHelcl Daniel7-798 3153
9.Zdeněk JanMaršálek Petr-5-6-5  0354
10.Bartoň AlešVobruba Aleš-6-7-8  0355
11.Vacek BohumilSvoboda Milan67-95 3165
12.Zdeněk JanHelcl Daniel-55-76-102366
13.Bartoň AlešMaršálek Petr-0-7-6  0367
14.Hruška RudolfVobruba Aleš-3-6-7  0368
15.Zdeněk JanSvoboda Milan-5-3-5  0369
16.Bartoň AlešHelcl Daniel-5-4-7  03610
17.Hruška RudolfMaršálek Petr         
18.Vacek BohumilVobruba Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šálek Pavel10Svoboda Milan13
Hruška Rudolf12Helcl Daniel31
Vacek Bohumil30Maršálek Petr21
Zdeněk Jan04Vobruba Aleš30
Bartoň Aleš03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:37534:623SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinař Daniel
Vašák Jaroslav
 
 
Čadil Petr
Kácl Jiří
 
 
78-59 3110
2.Nosek David
Češka Petr
 
 
Vojta Martin
Kácl David
 
 
69-910 3120
3.Nosek DavidČadil Petr-812-9-9 1321
4.Vašák JaroslavKácl David-9-97733231
5.Vinař DanielVojta Martin-3-3-3  0332
6.Češka PetrKácl Jiří7-7-88-92333
7.Vašák JaroslavČadil Petr-5-2-8  0334
8.Vinař DanielKácl David975  3044
9.Češka PetrVojta Martin-2-6-8  0345
10.Nosek DavidKácl Jiří88-96 3155
11.Vinař DanielČadil Petr-7-5-6  0356
12.Češka PetrKácl David9-8109 3166
13.Nosek DavidVojta Martin-9-4-5  0367
14.Vašák JaroslavKácl Jiří9-312-3-12368
15.Češka PetrČadil Petr-7-77-7 1369
16.Nosek DavidKácl David-7598 3179
17.Vašák JaroslavVojta Martin-1-7-11  03710
18.Vinař DanielKácl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nosek David22Čadil Petr40
Vašák Jaroslav13Kácl David04
Vinař Daniel12Vojta Martin40
Češka Petr13Kácl Jiří21
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha OVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha KRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37558:587AC Sparta Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přída Antonín
Kopecký Jaroslav
 
 
Kleinander Michael
Kleinander Michal
 
 
-6-4-7  0301
2.Waldmann Martin
Štefan Nikola
 
 
Hruška Rudolf
Zdeněk Jan
 
 
9-84-993211
3.Štefan NikolaKleinander Michal-7-73-4 1312
4.Přída AntonínKleinander Michael-239-4-52313
5.Kopecký JaroslavZdeněk Jan-94-9643223
6.Waldmann MartinHruška Rudolf-5-5107103233
7.Přída AntonínKleinander Michal-4-2-9  0334
8.Kopecký JaroslavKleinander Michael-3-94-5 1335
9.Waldmann MartinZdeněk Jan684  3045
10.Štefan NikolaHruška Rudolf958  3055
11.Kopecký JaroslavKleinander Michal-7-7-5  0356
12.Waldmann MartinKleinander Michael-13-7-5  0357
13.Štefan NikolaZdeněk Jan464  3067
14.Přída AntonínHruška Rudolf-7-3-9  0368
15.Waldmann MartinKleinander Michal-3864 3178
16.Štefan NikolaKleinander Michael6-8-10-7 1379
17.Kaucký VladimírZdeněk Jan375  3089
18.Kopecký JaroslavHruška Rudolf-8-7-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefan Nikola22Kleinander Michal31
Přída Antonín03Kleinander Michael40
Kopecký Jaroslav13Zdeněk Jan04
Waldmann Martin31Hruška Rudolf22
Kaucký Vladimír10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6399:270TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lounek Jan
Hrabánek Vladimír
 
 
Buriánek Václav
Havlíček Ladislav
 
 
5-8-911-92301
2.Lobo Manuel
Roubíček Vít
 
 
Hrneček Vojtěch
Wichs Sáša
 
 
56-64 3111
3.Hrabánek VladimírBuriánek Václav589  3021
4.Roubíček VítHavlíček Ladislav285  3031
5.Lounek JanWichs Sáša529  3041
6.Lobo ManuelHrneček Vojtěch342  3051
7.Roubíček VítBuriánek Václav6810  3061
8.Lounek JanHavlíček Ladislav8-226 3171
9.Strnad JaroslavWichs Sáša6810  3081
10.Hrabánek VladimírHrneček Vojtěch696  3091
11.Lounek JanBuriánek Václav-9899 31101
12.Strnad JaroslavHavlíček Ladislav66-4-8832  
13.Hrabánek VladimírWichs Sáša         
14.Roubíček VítHrneček Vojtěch         
15.Strnad JaroslavBuriánek Václav         
16.Hrabánek VladimírHavlíček Ladislav         
17.Roubíček VítWichs Sáša         
18.Lounek JanHrneček Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabánek Vladimír20Buriánek Václav03
Roubíček Vít20Havlíček Ladislav02
Lounek Jan30Wichs Sáša02
Lobo Manuel10Hrneček Vojtěch02
Strnad Jaroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9414:300SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kácl Jiří
Čadil Petr
 
 
Hrneček Vojtěch
Wichs Sáša
 
 
-8453 3110
2.Hodač Michal
Kácl David
 
 
Buriánek Václav
Havlíček Ladislav
 
 
5-59-9113220
3.Chutný BohumírBuriánek Václav994  3030
4.Hodač MichalHavlíček Ladislav9-843 3140
5.Kácl DavidWichs Sáša796  3050
6.Čadil PetrHrneček Vojtěch543  3060
7.Hodač MichalBuriánek Václav57-97 3170
8.Kácl DavidHavlíček Ladislav-9-9-11  0371
9.Čadil PetrWichs Sáša775  3081
10.Chutný BohumírHrneček Vojtěch1058  3091
11.Kácl DavidBuriánek Václav12-9710 31101
12.Čadil PetrHavlíček Ladislav684  30  
13.Chutný BohumírWichs Sáša         
14.Hodač MichalHrneček Vojtěch         
15.Čadil PetrBuriánek Václav         
16.Chutný BohumírHavlíček Ladislav         
17.Hodač MichalWichs Sáša         
18.Kácl DavidHrneček Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chutný Bohumír20Buriánek Václav03
Hodač Michal20Havlíček Ladislav11
Kácl David21Wichs Sáša02
Čadil Petr20Hrneček Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11432:366KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Václav
Nebeský Jiří
 
 
Hájek Ondřej
Hájek Jan
 
 
86-9-6113210
2.Fleissig Petr
Modl Josef
 
 
Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
-62106 3120
3.Fleissig PetrHájek Jan127-5-6-42321
4.Modl JosefHájek Ondřej998  3031
5.Nebeský JiříPopelka Jaromír ml.973  3041
6.Bauer VáclavPopelka Jaromír st.6610  3051
7.Modl JosefHájek Jan6-7910 3161
8.Nebeský JiříHájek Ondřej-9996 3171
9.Bauer VáclavPopelka Jaromír ml.8910  3081
10.Fleissig PetrPopelka Jaromír st.69-88 3191
11.Nebeský JiříHájek Jan56-5-6632101
12.Bauer VáclavHájek Ondřej         
13.Fleissig PetrPopelka Jaromír ml.         
14.Modl JosefPopelka Jaromír st.         
15.Bauer VáclavHájek Jan         
16.Fleissig PetrHájek Ondřej         
17.Modl JosefPopelka Jaromír ml.         
18.Nebeský JiříPopelka Jaromír st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fleissig Petr11Hájek Jan12
Modl Josef20Hájek Ondřej02
Nebeský Jiří30Popelka Jaromír ml.02
Bauer Václav20Popelka Jaromír st.02
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:18547:427SK HAMR D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosek David
Češka Petr
 
 
Maršálek Petr
Helcl Daniel
 
 
9-92-5-92301
2.Courton Ivan
Šraga Jan
 
 
Vobruba Aleš
Flodr Milan
 
 
-7-86-6 1302
3.Češka PetrVobruba Aleš10412  3012
4.Courton IvanHelcl Daniel-8677 3122
5.Šraga JanMaršálek Petr3-757 3132
6.Nosek DavidFlodr Milan454  3042
7.Courton IvanVobruba Aleš-86-7563252
8.Šraga JanHelcl Daniel-1074-10-52353
9.Nosek DavidMaršálek Petr656  3063
10.Češka PetrFlodr Milan1054  3073
11.Šraga JanVobruba Aleš-688-9-82374
12.Nosek DavidHelcl Daniel9105  3084
13.Češka PetrMaršálek Petr-7553 3194
14.Courton IvanFlodr Milan93-57 31104
15.Nosek DavidVobruba Aleš         
16.Češka PetrHelcl Daniel         
17.Courton IvanMaršálek Petr         
18.Šraga JanFlodr Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Češka Petr30Vobruba Aleš12
Courton Ivan30Helcl Daniel12
Šraga Jan12Maršálek Petr03
Nosek David30Flodr Milan03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:30 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:38563:629SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helcl Daniel
Svoboda Milan
 
 
Hodač Michal
Kácl David
 
 
7-4-8-8 1301
2.Vobruba Aleš
Maršálek Petr
 
 
Čadil Petr
Kácl Jiří
 
 
9-8-9993211
3.Vobruba AlešČadil Petr10-4-8-9 1312
4.Helcl DanielHodač Michal5-399 3122
5.Maršálek PetrKácl Jiří-9-9-7  0323
6.Svoboda MilanKácl David88-66 3133
7.Helcl DanielČadil Petr-96-7883243
8.Maršálek PetrHodač Michal-9-5-7  0344
9.Svoboda MilanKácl Jiří-7-8-8  0345
10.Vobruba AlešKácl David10810  3055
11.Maršálek PetrČadil Petr-7-8-6  0356
12.Svoboda MilanHodač Michal-3-4-10  0357
13.Vobruba AlešKácl Jiří-968-8-122358
14.Helcl DanielKácl David-7888 3168
15.Svoboda MilanČadil Petr-6-7-8  0369
16.Vobruba AlešHodač Michal89-78 3179
17.Helcl DanielKácl Jiří-6-75-7 13710
18.Maršálek PetrKácl David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vobruba Aleš22Čadil Petr31
Helcl Daniel31Hodač Michal22
Maršálek Petr03Kácl Jiří40
Svoboda Milan13Kácl David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha OVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR DRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:34462:514SK HAMR D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Jaroslav
Kaucký Vladimír
 
 
Češka Petr
Vašák Jaroslav
 
 
-1010-62263210
2.Štefan Nikola
Nogoev Zholdoshbek
 
 
Nosek David
Vinař Daniel
 
 
-979-1093220
3.Kopecký JaroslavČeška Petr2-45-6-72321
4.Štefan NikolaVašák Jaroslav-10-36-9 1322
5.Nogoev ZholdoshbekNosek David8-9-7-7 1323
6.Přída AntonínVinař Daniel4-5-1-6 1324
7.Štefan NikolaČeška Petr-9-12-9  0325
8.Nogoev ZholdoshbekVašák Jaroslav646  3035
9.Přída AntonínNosek David-4-9-9  0336
10.Kopecký JaroslavVinař Daniel-9-97-8 1337
11.Nogoev ZholdoshbekČeška Petr-327-9-62338
12.Přída AntonínVašák Jaroslav5-6-99-22339
13.Kopecký JaroslavNosek David-4-6-7  03310
14.Štefan NikolaVinař Daniel         
15.Přída AntonínČeška Petr         
16.Kopecký JaroslavVašák Jaroslav         
17.Štefan NikolaNosek David         
18.Nogoev ZholdoshbekVinař Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopecký Jaroslav03Češka Petr30
Štefan Nikola02Vašák Jaroslav21
Nogoev Zholdoshbek12Nosek David30
Přída Antonín03Vinař Daniel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha KRozhodčí:Popelka Jaroslav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Popelka Jaroslav ml.
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:32294:423AC Sparta Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Ondřej
Hájek Jan
 
 
Bartoň Aleš
Kleinander Michael
 
 
-6-6-1  0301
2.Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
Hruška Rudolf
Lukinykh Ilya
 
 
-6688 3111
3.Hájek OndřejKleinander Michael-68-9-6 1312
4.Popelka Jaromír ml.Hruška Rudolf139-55 3122
5.Hájek JanLukinykh Ilya-4-9-4  0323
6.Popelka Jaromír st.Bartoň Aleš-85-28-82324
7.Popelka Jaromír ml.Kleinander Michael-10-9-8  0325
8.Hájek JanHruška Rudolf-6-5-7  0326
9.Popelka Jaromír st.Lukinykh Ilya-9-8-8  0327
10.Hájek OndřejBartoň Aleš-6-7-5  0328
11.Hájek JanKleinander Michael-4-3-2  0329
12.Popelka Jaromír st.Hruška Rudolf-9-3-2  03210
13.Hájek OndřejLukinykh Ilya         
14.Popelka Jaromír ml.Bartoň Aleš         
15.Popelka Jaromír st.Kleinander Michael         
16.Hájek OndřejHruška Rudolf         
17.Popelka Jaromír ml.Lukinykh Ilya         
18.Hájek JanBartoň Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Ondřej02Kleinander Michael30
Popelka Jaromír ml.11Hruška Rudolf21
Hájek Jan03Lukinykh Ilya20
Popelka Jaromír st.03Bartoň Aleš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6377:274TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirčík Stanislav
Roubíček Vít
 
 
Bauer Václav
Nebeský Jiří
 
 
-6-9-5  0301
2.Lobo Manuel
Strnad Jaroslav
 
 
Hlaváč Jiří
Fleissig Petr
 
 
-4569 3111
3.Strnad JaroslavBauer Václav10812  3021
4.Roubíček VítNebeský Jiří101210  3031
5.Jirčík StanislavHlaváč Jiří554  3041
6.Lobo ManuelFleissig Petr2119  3051
7.Roubíček VítBauer Václav6-678 3161
8.Jirčík StanislavNebeský Jiří762  3071
9.Lobo ManuelHlaváč Jiří1310  3081
10.Strnad JaroslavFleissig Petr696  3091
11.Jirčík StanislavBauer Václav-5685 31101
12.Lobo ManuelNebeský Jiří         
13.Strnad JaroslavHlaváč Jiří         
14.Roubíček VítFleissig Petr         
15.Lobo ManuelBauer Václav         
16.Strnad JaroslavNebeský Jiří         
17.Roubíček VítHlaváč Jiří         
18.Jirčík StanislavFleissig Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Jaroslav20Bauer Václav03
Roubíček Vít20Nebeský Jiří02
Jirčík Stanislav30Hlaváč Jiří02
Lobo Manuel20Fleissig Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32668:617KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdík Petr
Modl Josef
 
 
Hrneček Vojtěch
Wichs Sáša
 
 
7-87-993210
2.Hlaváč Jiří
Fleissig Petr
 
 
Havlíček Ladislav
Buriánek Václav
 
 
-76-6-10 1311
3.Fleissig PetrBuriánek Václav-48-8-10 1312
4.Hlaváč JiříHavlíček Ladislav-4-9-5  0313
5.Modl JosefWichs Sáša8-7-6863223
6.Tvrdík PetrHrneček Vojtěch374  3033
7.Hlaváč JiříBuriánek Václav10-6-4-8 1334
8.Modl JosefHavlíček Ladislav6-5-8-6 1335
9.Tvrdík PetrWichs Sáša496  3045
10.Fleissig PetrHrneček Vojtěch666  3055
11.Modl JosefBuriánek Václav-6-98-9 1356
12.Tvrdík PetrHavlíček Ladislav8-95-1093266
13.Fleissig PetrWichs Sáša55-8-263276
14.Hlaváč JiříHrneček Vojtěch776  3086
15.Tvrdík PetrBuriánek Václav1085  3096
16.Fleissig PetrHavlíček Ladislav5-9-103-82397
17.Hlaváč JiříWichs Sáša-979-9-82398
18.Modl JosefHrneček Vojtěch5710  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fleissig Petr22Buriánek Václav31
Hlaváč Jiří13Havlíček Ladislav31
Modl Josef22Wichs Sáša13
Tvrdík Petr40Hrneček Vojtěch04
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:34299:440TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleinander Michael
Hruška Rudolf
 
 
Čech Ludvík
Strnad Jaroslav
 
 
-4-8-2  0301
2.Vacek Bohumil
Zdeněk Jan
 
 
Lounek Jan
Bartoš Martin
 
 
14-1110-9103211
3.Kleinander MichaelČech Ludvík-4-7-7  0312
4.Zdeněk JanLounek Jan-5-7-4  0313
5.Vacek BohumilStrnad Jaroslav-659-1063223
6.Hruška RudolfBartoš Martin-6-7-6  0324
7.Zdeněk JanČech Ludvík-8-7-3  0325
8.Vacek BohumilLounek Jan-5-7-9  0326
9.Hruška RudolfStrnad Jaroslav-7-69-6 1327
10.Kleinander MichaelBartoš Martin-4-6-8  0328
11.Šálek PavelČech Ludvík-5-8-5  0329
12.Hruška RudolfLounek Jan-6-8-4  03210
13.Kleinander MichaelStrnad Jaroslav         
14.Zdeněk JanBartoš Martin         
15.Hruška RudolfČech Ludvík         
16.Kleinander MichaelLounek Jan         
17.Zdeněk JanStrnad Jaroslav         
18.Šálek PavelBartoš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleinander Michael02Čech Ludvík30
Zdeněk Jan02Lounek Jan30
Vacek Bohumil11Strnad Jaroslav11
Hruška Rudolf03Bartoš Martin20
Šálek Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ORozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13443:345SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helcl Daniel
Vobruba Aleš
 
 
Přída Antonín
Waldmann Martin
 
 
945  3010
2.Maršálek Petr
Ondráček Petr
 
 
Štefan Nikola
Nogoev Zholdoshbek
 
 
-8299 3120
3.Ondráček PetrWaldmann Martin-6-8-6  0321
4.Maršálek PetrŠtefan Nikola4-9-4843231
5.Helcl DanielNogoev Zholdoshbek1189  3041
6.Vobruba AlešPřída Antonín743  3051
7.Maršálek PetrWaldmann Martin-47-9-10 1352
8.Helcl DanielŠtefan Nikola374  3062
9.Vobruba AlešNogoev Zholdoshbek6124  3072
10.Ondráček PetrPřída Antonín-5-87963282
11.Helcl DanielWaldmann Martin2-8-9683292
12.Vobruba AlešŠtefan Nikola6126  30102
13.Ondráček PetrNogoev Zholdoshbek         
14.Maršálek PetrPřída Antonín         
15.Vobruba AlešWaldmann Martin         
16.Ondráček PetrŠtefan Nikola         
17.Maršálek PetrNogoev Zholdoshbek         
18.Helcl DanielPřída Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondráček Petr11Waldmann Martin21
Maršálek Petr11Štefan Nikola03
Helcl Daniel30Nogoev Zholdoshbek02
Vobruba Aleš30Přída Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha OVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:28542:452SF SKK EL Niňo Praha O

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Vladimír
Kaucký Filip
 
 
Kácl Jiří
Hodač Michal
 
 
-67-2-6 1301
2.Waldmann Martin
Rozkoš Michal
 
 

 
 
WO    3011
3.Waldmann MartinKácl Jiří-4-4-5  0312
4.Rozkoš MichalHodač Michal-131188 3122
5.Kopecký JaroslavChutný Bohumír-87-55-62323
6.Kaucký FilipWO    3033
7.Rozkoš MichalKácl Jiří57-96 3143
8.Kopecký JaroslavHodač Michal-9-4-6  0344
9.Kaucký FilipChutný Bohumír-4-5-10  0345
10.Waldmann MartinWO    3055
11.Kopecký JaroslavKácl Jiří-5-3-2  0356
12.Kaucký FilipHodač Michal-10-6-3  0357
13.Waldmann MartinChutný Bohumír10-778 3167
14.Rozkoš MichalWO    3077
15.Kaucký VladimírKácl Jiří8-10-4-4 1378
16.Waldmann MartinHodač Michal28-46 3188
17.Rozkoš MichalChutný Bohumír6108  3098
18.Kopecký JaroslavWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Waldmann Martin21Kácl Jiří31
Rozkoš Michal30Hodač Michal22
Kopecký Jaroslav03Chutný Bohumír22
Kaucký Filip02   
Kaucký Vladimír01   
WO50WO05
střídání - Kaucký Vladimír za Kauckého Filipa



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR DRozhodčí:Popelka Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:¨Hájek Jan
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:36480:574SK HAMR D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Jan
Hájek Ondřej
 
 
Češka Petr
Courton Ivan
 
 
-8-6-5  0301
2.Popelka Jaromír st.
Král Ludvík st.
 
 
Vašák Jaroslav
Šraga Jan
 
 
-161210-1283211
3.Hájek OndřejČeška Petr-8912-1083221
4.Popelka Jaromír st.Courton Ivan-5-4-6  0322
5.Hájek JanVašák Jaroslav99-67 3132
6.Král Ludvík st.Šraga Jan-16-9-8  0333
7.Popelka Jaromír st.Češka Petr-6-5-4  0334
8.Hájek JanCourton Ivan-7-7-3  0335
9.Král Ludvík st.Vašák Jaroslav986  3045
10.Hájek OndřejŠraga Jan-8-9-6  0346
11.Hájek JanČeška Petr89-77 3156
12.Král Ludvík st.Courton Ivan5-7-8-9 1357
13.Hájek OndřejVašák Jaroslav-4-37-5 1358
14.Popelka Jaromír st.Šraga Jan-7-5-4  0359
15.Král Ludvík st.Češka Petr179  3069
16.Hájek OndřejCourton Ivan-6-6-8  03610
17.Popelka Jaromír st.Vašák Jaroslav         
18.Hájek JanŠraga Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Ondřej13Češka Petr13
Popelka Jaromír st.03Courton Ivan40
Hájek Jan21Vašák Jaroslav12
Král Ludvík st.22Šraga Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:31467:517AC Sparta Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trmota Zdeněk
Havlíček Ladislav
 
 
Kleinander Michael
Bartoň Aleš
 
 
-7-387-82301
2.Hrneček Vojtěch
Wichs Sáša
 
 
Zdeněk Jan
Vacek Bohumil
 
 
-9-6-3  0302
3.Wichs SášaKleinander Michael-9-7-10  0303
4.Hrneček VojtěchVacek Bohumil-6-9-9  0304
5.Havlíček LadislavBartoň Aleš-811-9-5 1305
6.Trmota ZdeněkZdeněk Jan556  3015
7.Hrneček VojtěchKleinander Michael-9-8-8  0316
8.Havlíček LadislavVacek Bohumil99-5-6-42317
9.Trmota ZdeněkBartoň Aleš694  3027
10.Wichs SášaZdeněk Jan9118  3037
11.Havlíček LadislavKleinander Michael6-10-109-92338
12.Trmota ZdeněkVacek Bohumil-85910 3148
13.Wichs SášaBartoň Aleš-698-6-82349
14.Hrneček VojtěchZdeněk Jan-410-5-5 13410
15.Trmota ZdeněkKleinander Michael         
16.Wichs SášaVacek Bohumil         
17.Hrneček VojtěchBartoň Aleš         
18.Havlíček LadislavZdeněk Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wichs Sáša12Kleinander Michael30
Hrneček Vojtěch03Vacek Bohumil21
Havlíček Ladislav03Bartoň Aleš21
Trmota Zdeněk30Zdeněk Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10427:313SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojta Martin
Kácl Jiří
 
 
Tvrdík Petr
Bauer Václav
 
 
779  3010
2.Hodač Michal
Kácl David
 
 
Fleissig Petr
Nebeský Jiří
 
 
1082  3020
3.Kácl JiříTvrdík Petr6-65-7-52321
4.Hodač MichalBauer Václav833  3031
5.Kácl DavidModl Josef710-129 3141
6.Vojta MartinFleissig Petr565  3051
7.Hodač MichalTvrdík Petr-5788 3161
8.Chutný BohumírBauer Václav4-99-953271
9.Vojta MartinModl Josef942  3081
10.Kácl JiříNebeský Jiří5510  3091
11.Chutný BohumírTvrdík Petr-6-8-5  0392
12.Vojta MartinBauer Václav653  30102
13.Kácl JiříModl Josef         
14.Hodač MichalNebeský Jiří         
15.Vojta MartinTvrdík Petr         
16.Kácl JiříBauer Václav         
17.Hodač MichalModl Josef         
18.Chutný BohumírNebeský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kácl Jiří11Tvrdík Petr21
Hodač Michal20Bauer Václav03
Kácl David10Modl Josef02
Vojta Martin30Fleissig Petr01
Chutný Bohumír11Nebeský Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12473:360TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lounek Jan
Bartoš Martin
 
 
Šraga Jan
Vašák Jaroslav
 
 
-9-810-4 1301
2.Hrabálek Petr
Čech Ludvík
 
 
Nosek David
Češka Petr
 
 
-98410 3111
3.Bartoš MartinČeška Petr-10-78843221
4.Lounek JanVašák Jaroslav7-983 3131
5.Čech LudvíkNosek David58-8-7-82332
6.Hrabálek PetrŠraga Jan966  3042
7.Lounek JanČeška Petr98-86 3152
8.Čech LudvíkVašák Jaroslav224  3062
9.Hrabálek PetrNosek David1010-106 3172
10.Bartoš MartinŠraga Jan10127  3082
11.Čech LudvíkČeška Petr3614  3092
12.Hrabálek PetrVašák Jaroslav157  30102
13.Bartoš MartinNosek David-10-58-11 13  
14.Lounek JanŠraga Jan         
15.Hrabálek PetrČeška Petr         
16.Bartoš MartinVašák Jaroslav         
17.Lounek JanNosek David         
18.Čech LudvíkŠraga Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Martin20Češka Petr03
Lounek Jan20Vašák Jaroslav03
Čech Ludvík21Nosek David11
Hrabálek Petr30Šraga Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:Popelka Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hájek Jan
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32317:426SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Jan
Popelka Jaromír st.
 
 
Svoboda Milan
Helcl Daniel
 
 
97-7-10-72301
2.Hájek Ondřej
Bartók Jiří
 
 
Maršálek Petr
Flodr Milan
 
 
-6-8-7  0302
3.Hájek JanHelcl Daniel-1-6-9  0303
4.Popelka Jaromír st.Svoboda Milan-888-6-52304
5.Hájek OndřejFlodr Milan-689-863214
6.Bartók JiříMaršálek Petr-4-6-6  0315
7.Popelka Jaromír st.Helcl Daniel-5-6-9  0316
8.Hájek OndřejSvoboda Milan-5-10-6  0317
9.Bartók JiříFlodr Milan8-7-8-8 1318
10.Hájek JanMaršálek Petr-68-8-6 1319
11.Hájek OndřejHelcl Daniel-6-8-10  03110
12.Bartók JiříSvoboda Milan-2-4-5  03  
13.Hájek JanFlodr Milan         
14.Popelka Jaromír st.Maršálek Petr         
15.Bartók JiříHelcl Daniel         
16.Hájek JanSvoboda Milan         
17.Popelka Jaromír st.Flodr Milan         
18.Hájek OndřejMaršálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Jan02Helcl Daniel30
Popelka Jaromír st.02Svoboda Milan20
Hájek Ondřej12Flodr Milan11
Bartók Jiří02Maršálek Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha OVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20540:423SF SKK EL Niňo Praha O

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Waldmann Martin
Štefan Nikola
 
 
Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
89-8-3-102301
2.Rozkoš Michal
Přída Antonín
 
 
Bartók Jiří
Hájek Jan
 
 
845  3011
3.Rozkoš MichalBartók Jiří365  3021
4.Waldmann MartinHájek Jan310-7-1073231
5.Štefan NikolaPopelka Jaromír ml.-9812 3141
6.Přída AntonínHájek Ondřej-6-7106-122342
7.Waldmann MartinBartók Jiří4411  3052
8.Štefan NikolaHájek Jan-7-7-10  0353
9.Přída AntonínPopelka Jaromír ml.-69-4-8 1354
10.Rozkoš MichalHájek Ondřej-9715 3164
11.Štefan NikolaPopelka Jaromír st.468  3074
12.Přída AntonínHájek Jan8-57-543284
13.Rozkoš MichalPopelka Jaromír ml.254  3094
14.Waldmann MartinHájek Ondřej2-10-85532104
15.Přída AntonínPopelka Jaromír st.8-57-9732  
16.Rozkoš MichalHájek Jan         
17.Waldmann MartinPopelka Jaromír ml.         
18.Štefan NikolaHájek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rozkoš Michal30Bartók Jiří02
Waldmann Martin30Hájek Jan12
Štefan Nikola21Popelka Jaromír ml.12
Přída Antonín12Hájek Ondřej12
   Popelka Jaromír st.01



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32487:551TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helcl Daniel
Vobruba Aleš
 
 
Jirčík Stanislav
Roubíček Vít
 
 
9-898 3110
2.Maršálek Petr
Ondráček Petr
 
 
Lobo Manuel
Hrabánek Vladimír
 
 
-1-5-4  0311
3.Ondráček PetrLobo Manuel-6-5-7  0312
4.Maršálek PetrRoubíček Vít-5-11-10  0313
5.Helcl DanielHrabánek Vladimír93-72 3123
6.Vobruba AlešStrnad Jaroslav-9-87-9 1324
7.Maršálek PetrLobo Manuel-5-1013-6 1325
8.Helcl DanielRoubíček Vít9513  3035
9.Vobruba AlešHrabánek Vladimír11411  3045
10.Ondráček PetrStrnad Jaroslav-7-6-1  0346
11.Helcl DanielLobo Manuel-99-8-8 1347
12.Vobruba AlešRoubíček Vít91011  3057
13.Ondráček PetrJirčík Stanislav10-66-9-72358
14.Maršálek PetrStrnad Jaroslav-610-7-6 1359
15.Vobruba AlešLobo Manuel-89-78-623510
16.Ondráček PetrRoubíček Vít         
17.Maršálek PetrJirčík Stanislav         
18.Helcl DanielStrnad Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Petr03Lobo Manuel40
Maršálek Petr03Roubíček Vít12
Helcl Daniel21Hrabánek Vladimír02
Vobruba Aleš22Strnad Jaroslav30
   Jirčík Stanislav10



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR DVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:17481:395SK HAMR D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosek David
Češka Petr
 
 
Havlíček Ladislav
Wichs Sáša
 
 
567  3010
2.Vašák Jaroslav
Vinař Daniel
 
 
Buriánek Václav
Poulíček Jaroslav
 
 
6-85-4133220
3.Češka PetrPoulíček Jaroslav-98-9843230
4.Vašák JaroslavBuriánek Václav8-688 3140
5.Vinař DanielHavlíček Ladislav-6-10-7  0341
6.Courton IvanWichs Sáša332  3051
7.Vašák JaroslavPoulíček Jaroslav1297  3061
8.Vinař DanielBuriánek Václav27-8-1083271
9.Courton IvanHavlíček Ladislav-9-6-12  0372
10.Nosek DavidWichs Sáša567  3082
11.Vinař DanielPoulíček Jaroslav-9-85-5 1383
12.Courton IvanBuriánek Václav10-648 3193
13.Nosek DavidHavlíček Ladislav577  30103
14.Vašák JaroslavWichs Sáša         
15.Courton IvanPoulíček Jaroslav         
16.Nosek DavidBuriánek Václav         
17.Vašák JaroslavHavlíček Ladislav         
18.Vinař DanielWichs Sáša         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Češka Petr10Poulíček Jaroslav12
Vašák Jaroslav20Buriánek Václav03
Vinař Daniel12Havlíček Ladislav21
Courton Ivan21Wichs Sáša02
Nosek David20   
v 10. kole střídal domácího hráče Petr Češka domácí hráč Nosek David



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:32432:477KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukinykh Ilya
Vacek Bohumil
 
 
Tvrdík Petr
Bauer Václav
 
 
-37-3-4 1301
2.Kleinander Michael
Šálek Pavel
 
 
Černý Pavel
Modl Josef
 
 
654  3011
3.Bartoň AlešTvrdík Petr-7-3-7  0312
4.Kleinander MichaelČerný Pavel-4-8-4  0313
5.Vacek BohumilBauer Václav-8-8-7  0314
6.Lukinykh IlyaModl Josef782  3024
7.Kleinander MichaelTvrdík Petr-5-4-9  0325
8.Vacek BohumilČerný Pavel-7-7-8  0326
9.Lukinykh IlyaBauer Václav-79-1  12  
10.Bartoň AlešModl Josef775  3036
11.Vacek BohumilTvrdík Petr-8-9-4  0337
12.Lukinykh IlyaČerný Pavel-8864 3147
13.Bartoň AlešBauer Václav-8-7-5  0348
14.Kleinander MichaelModl Josef79-115 3158
15.Lukinykh IlyaTvrdík Petr77-8-7-62359
16.Bartoň AlešČerný Pavel3-6-108-923510
17.Kleinander MichaelBauer Václav         
18.Vacek BohumilModl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoň Aleš13Tvrdík Petr40
Kleinander Michael12Černý Pavel31
Vacek Bohumil03Bauer Václav20
Lukinykh Ilya21Modl Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CVrchní
rozhodčí:
Procházka Radek
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7383:287SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojta Martin
Kácl Jiří
 
 
Vacek Bohumil
Lukinykh Ilya
 
 
10-758 3110
2.Hodač Michal
Kácl David
 
 
Kleinander Michael
Bartoň Aleš
 
 
89-9-883220
3.Kácl JiříBartoň Aleš888  3030
4.Hodač MichalLukinykh Ilya879  3040
5.Kácl DavidKleinander Michael5-5-66123250
6.Vojta MartinVacek Bohumil586  3060
7.Hodač MichalBartoň Aleš587  3070
8.Kácl DavidLukinykh Ilya6-768 3180
9.Vojta MartinKleinander Michael765  3090
10.Kácl JiříVacek Bohumil44-76 31100
11.Kácl DavidBartoň Aleš164-115 31  
12.Vojta MartinLukinykh Ilya         
13.Kácl JiříKleinander Michael         
14.Hodač MichalVacek Bohumil         
15.Vojta MartinBartoň Aleš         
16.Kácl JiříLukinykh Ilya         
17.Hodač MichalKleinander Michael         
18.Kácl DavidVacek Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kácl Jiří20Bartoň Aleš02
Hodač Michal20Lukinykh Ilya02
Kácl David20Kleinander Michael02
Vojta Martin20Vacek Bohumil02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha HVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:35566:578SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trmota Zdeněk
Poulíček Jaroslav
 
 
Helcl Daniel
Svoboda Milan
 
 
-4-11-9  0301
2.Buriánek Václav
Hrneček Vojtěch
 
 
Maršálek Petr
Ondráček Petr
 
 
344  3011
3.Trmota ZdeněkHelcl Daniel-2-7-9  0312
4.Poulíček JaroslavSvoboda Milan6-8-5-10 1313
5.Hrneček VojtěchMaršálek Petr810-6-6-42314
6.Buriánek VáclavOndráček Petr787  3024
7.Poulíček JaroslavHelcl Daniel-6-8-7  0325
8.Hrneček VojtěchSvoboda Milan-4-8-8  0326
9.Buriánek VáclavMaršálek Petr-11118-9143236
10.Trmota ZdeněkOndráček Petr633  3046
11.Hrneček VojtěchHelcl Daniel-8-5-8  0347
12.Buriánek VáclavSvoboda Milan-9129-643257
13.Trmota ZdeněkMaršálek Petr-4-126-7 1358
14.Poulíček JaroslavOndráček Petr5102  3068
15.Buriánek VáclavHelcl Daniel106-10-9-82369
16.Trmota ZdeněkSvoboda Milan-65103 3179
17.Poulíček JaroslavMaršálek Petr-9-8-4  03710
18.Hrneček VojtěchOndráček Petr-6-3-7  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trmota Zdeněk22Helcl Daniel40
Poulíček Jaroslav13Svoboda Milan22
Hrneček Vojtěch03Maršálek Petr31
Buriánek Václav31Ondráček Petr03
Část utkání hrána na 3 stolech.



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ORozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11444:298TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lobo Manuel
Hrabánek Vladimír
 
 
Kaucký Filip
Niederle Jiří
 
 
555  3010
2.Jirčík Stanislav
Roubíček Vít
 
 
Nogoev Zholdoshbek
Přída Antonín
 
 
5-544 3120
3.Hrabánek VladimírNogoev Zholdoshbek5-1055 3130
4.Roubíček VítPřída Antonín766  3040
5.Jirčík StanislavKaucký Filip447  3050
6.Lobo ManuelRozkoš Michal7-103-6-92351
7.Roubíček VítNogoev Zholdoshbek7-8-10793261
8.Jirčík StanislavPřída Antonín-13653 3171
9.Lobo ManuelKaucký Filip1037  3081
10.Hrabánek VladimírRozkoš Michal-7-5-8  0382
11.Jirčík StanislavNogoev Zholdoshbek447  3092
12.Lobo ManuelPřída Antonín326  30102
13.Hrabánek VladimírKaucký Filip         
14.Roubíček VítRozkoš Michal         
15.Lobo ManuelNogoev Zholdoshbek         
16.Hrabánek VladimírPřída Antonín         
17.Roubíček VítKaucký Filip         
18.Jirčík StanislavRozkoš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabánek Vladimír11Nogoev Zholdoshbek03
Roubíček Vít20Přída Antonín03
Jirčík Stanislav30Kaucký Filip02
Lobo Manuel21Rozkoš Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CRozhodčí:Popelka Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hájek Ondřej
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30316:410SK Dolní Měcholupy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Jaromír st.
Hájek Jan
 
 
Kácl David
Hodač Michal
 
 
89-12-10-52301
2.Bartók Jiří
Hájek Ondřej
 
 
Kácl Jiří
Chutný Bohumír
 
 
-5-89-8 1302
3.Tuček TomášKácl David-8-11-8  0303
4.Hájek OndřejHodač Michal-10-8-11  0304
5.Bartók JiříChutný Bohumír-79-129-72305
6.Hájek JanKácl Jiří-6-9-6  0306
7.Hájek OndřejKácl David-96-9-10 1307
8.Bartók JiříHodač Michal-2-2-8  0308
9.Hájek JanChutný Bohumír98-8-7-62309
10.Tuček TomášKácl Jiří-9-5-2  03010
11.Bartók JiříKácl David-4-8-12  03  
12.Hájek JanHodač Michal         
13.Tuček TomášChutný Bohumír         
14.Hájek OndřejKácl Jiří         
15.Hájek JanKácl David         
16.Tuček TomášHodač Michal         
17.Hájek OndřejChutný Bohumír         
18.Bartók JiříKácl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tuček Tomáš02Kácl David20
Hájek Ondřej02Hodač Michal20
Bartók Jiří02Chutný Bohumír20
Hájek Jan02Kácl Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha OVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33417:495TTC Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefan Nikola
Niederle Jiří
 
 
Wichs Sáša
Poulíček Jaroslav
 
 
767  3010
2.Kaucký Filip
Přída Antonín
 
 
Buriánek Václav
Havlíček Ladislav
 
 
-9-9-6  0311
3.Štefan NikolaBuriánek Václav-11-9-8  0312
4.Niederle JiříHavlíček Ladislav-410-7-4 1313
5.Přída AntonínPoulíček Jaroslav1-4-4593223
6.Kaucký FilipWichs Sáša485  3033
7.Niederle JiříBuriánek Václav-5-4-0  0334
8.Přída AntonínHavlíček Ladislav-9-14-7  0335
9.Kaucký FilipPoulíček Jaroslav-7-767-32336
10.Štefan NikolaWichs Sáša-8-8-6  0337
11.Přída AntonínBuriánek Václav-5129-10-102338
12.Kaucký FilipHavlíček Ladislav10-559 3148
13.Štefan NikolaPoulíček Jaroslav-8-6-2  0349
14.Niederle JiříWichs Sáša-8-6-12  03410
15.Kaucký FilipBuriánek Václav-7-7-8  03  
16.Štefan NikolaHavlíček Ladislav-8-8-9  03  
17.Niederle JiříPoulíček Jaroslav         
18.Přída AntonínWichs Sáša         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefan Nikola03Buriánek Václav30
Niederle Jiří03Havlíček Ladislav21
Přída Antonín12Poulíček Jaroslav21
Kaucký Filip21Wichs Sáša21



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR DVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27574:544SK HAMR D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Češka Petr
Nosek David
 
 
Modl Josef
Bauer Václav
 
 
7-868 3110
2.Vašák Jaroslav
Šraga Jan
 
 
Nebeský Jiří
Tvrdík Petr
 
 
16-9107 3120
3.Češka PetrTvrdík Petr8-889 3130
4.Vašák JaroslavBauer Václav-7107-5123240
5.Šraga JanNebeský Jiří857  3050
6.Nosek DavidModl Josef743  3060
7.Vašák JaroslavTvrdík Petr6-7-8-7 1361
8.Šraga JanBauer Václav-7-4-7  0362
9.Nosek DavidNebeský Jiří628  3072
10.Češka PetrModl Josef-7-8-7  0373
11.Šraga JanTvrdík Petr8-7-6-2 1374
12.Nosek DavidBauer Václav-7484 3184
13.Češka PetrNebeský Jiří-799-9-62385
14.Vašák JaroslavModl Josef833  3095
15.Nosek DavidTvrdík Petr-6-8-5  0396
16.Češka PetrBauer Václav-57-7-3 1397
17.Vašák JaroslavNebeský Jiří965  30107
18.Šraga JanModl Josef-576  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Češka Petr13Tvrdík Petr31
Vašák Jaroslav31Bauer Václav22
Šraga Jan12Nebeský Jiří13
Nosek David31Modl Josef12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20543:450AC Sparta Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Jan
Hruška Rudolf
 
 
Nosek David
Češka Petr
 
 
-6-10-8  0301
2.Vacek Bohumil
Kleinander Michael
 
 
Šraga Jan
Vinař Daniel
 
 
6-7129 3111
3.Vacek BohumilŠraga Jan-86-76123221
4.Kleinander MichaelČeška Petr676  3031
5.Hruška RudolfVinař Daniel718  3041
6.Jedlička JanNosek David-117-66113251
7.Kleinander MichaelŠraga Jan7-10-6-6 1352
8.Hruška RudolfČeška Petr3-7-146103262
9.Jedlička JanVinař Daniel565  3072
10.Vacek BohumilNosek David9-10-99-82373
11.Hruška RudolfŠraga Jan1-8-7743283
12.Jedlička JanČeška Petr5-11-97123293
13.Vacek BohumilVinař Daniel624  30103
14.Kleinander MichaelNosek David5-5-9-6 13  
15.Jedlička JanŠraga Jan         
16.Vacek BohumilČeška Petr         
17.Kleinander MichaelVinař Daniel         
18.Hruška RudolfNosek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacek Bohumil21Šraga Jan12
Kleinander Michael11Češka Petr03
Hruška Rudolf30Vinař Daniel03
Jedlička Jan30Nosek David11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34508:581SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdík Petr
Nebeský Jiří
 
 
Maršálek Petr
Helcl Daniel
 
 
-89-77-82301
2.Fleissig Petr
Modl Josef
 
 
Svoboda Milan
Vobruba Aleš
 
 
8-6-9-7 1302
3.Nebeský JiříHelcl Daniel-3-10-2  0303
4.Modl JosefVobruba Aleš-13-2-9  0304
5.Bauer VáclavSvoboda Milan8104  3014
6.Tvrdík PetrMaršálek Petr9610  3024
7.Modl JosefHelcl Daniel11-1-8-10 1325
8.Bauer VáclavVobruba Aleš3-10-111293235
9.Tvrdík PetrSvoboda Milan767  3045
10.Nebeský JiříMaršálek Petr-7-6-8  0346
11.Bauer VáclavHelcl Daniel910-6-6-52347
12.Tvrdík PetrVobruba Aleš966  3057
13.Nebeský JiříSvoboda Milan-4-5-9  0358
14.Modl JosefMaršálek Petr-49-7-0 1359
15.Tvrdík PetrHelcl Daniel-878-783269
16.Nebeský JiříVobruba Aleš-8-9-2  03610
17.Modl JosefSvoboda Milan         
18.Bauer VáclavMaršálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nebeský Jiří04Helcl Daniel31
Modl Josef03Vobruba Aleš22
Bauer Václav21Svoboda Milan12
Tvrdík Petr40Maršálek Petr21
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0339:186TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lounek Jan
Bartoš Martin
 
 
Hájek Jan
Hájek Ondřej
 
 
6610  3010
2.Čech Ludvík
Hrabálek Petr
 
 
Popelka Jaromír st.
Popelka Jaromír ml.
 
 
574  3020
3.Bartoš MartinHájek Ondřej61011  3030
4.Lounek JanPopelka Jaromír ml.761  3040
5.Čech LudvíkHájek Jan443  3050
6.Hrabálek PetrPopelka Jaromír st.6312  3060
7.Lounek JanHájek Ondřej91010  3070
8.Čech LudvíkPopelka Jaromír ml.573  3080
9.Hrabálek PetrHájek Jan433  3090
10.Bartoš MartinPopelka Jaromír st.399  30100
11.Čech LudvíkHájek Ondřej         
12.Hrabálek PetrPopelka Jaromír ml.         
13.Bartoš MartinHájek Jan         
14.Lounek JanPopelka Jaromír st.         
15.Hrabálek PetrHájek Ondřej         
16.Bartoš MartinPopelka Jaromír ml.         
17.Lounek JanHájek Jan         
18.Čech LudvíkPopelka Jaromír st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Martin20Hájek Ondřej02
Lounek Jan20Popelka Jaromír ml.02
Čech Ludvík20Hájek Jan02
Hrabálek Petr20Popelka Jaromír st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída A muži (RS-5A) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SC ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Ze st. Dejvická Bus č. 107,116,147,160 a tramvaj č. 8,18 do stanice Nádraží PodbabaRozhodčí:
Datum dle rozpisu