Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35577:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Pavel
Paroubek Jan
 
 
Platil Stanislav
Nový Pavel
 
 
-387-8-52301
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Grisa Daniel
Grisa Vladimír
 
 
7108  3011
3.Dvořák PavelNový Pavel-48-4-3 1312
4.Fuček MiloslavHrabal Ladislav-9-9-9  0313
5.Paroubek JanGrisa Daniel-35109 3123
6.Haba MartinPlatil Stanislav6-596 3133
7.Fuček MiloslavNový Pavel-7-3-9  0334
8.Paroubek JanHrabal Ladislav-4-8-5  0335
9.Haba MartinGrisa Daniel-4478 3145
10.Dvořák PavelGrisa Vladimír8-112-563255
11.Paroubek JanNový Pavel-4-6-4  0356
12.Haba MartinHrabal Ladislav74-110 3166
13.Dvořák PavelGrisa Daniel-26104 3176
14.Fuček MiloslavGrisa Vladimír10-579 3186
15.Haba MartinNový Pavel-4-10-9  0387
16.Dvořák PavelHrabal Ladislav-710-115-62388
17.Fuček MiloslavGrisa Daniel-9-9-9  0389
18.Paroubek JanGrisa Vladimír12311  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Pavel22Nový Pavel40
Fuček Miloslav13Hrabal Ladislav31
Paroubek Jan22Grisa Daniel13
Haba Martin31Platil Stanislav01
   Grisa Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:Kaucký Vldimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:8406:236SF SKK EL Niňo Praha P

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lanžhotský Vojtěch
Seidlová Monika
 
 
Janoušek Tadeáš
Brodský Adam
 
 
674  3010
2.Kuboš Filip
Bertho Tadeáš
 
 
Rubáš Ondřej
 
 
WO    3020
3.Seidlová MonikaJanoušek Tadeáš353  3030
4.Bertho TadeášBrodský Adam-1119-7-92331
5.Kuboš FilipRubáš Ondřej99-83 3141
6.Lanžhotský VojtěchWO    3051
7.Bertho TadeášJanoušek Tadeáš448  3061
8.Kuboš FilipBrodský Adam-5-5-3  0362
9.Lanžhotský VojtěchRubáš Ondřej1046  3072
10.Seidlová MonikaWO    3082
11.Kuboš FilipJanoušek Tadeáš1136  3092
12.Lanžhotský VojtěchBrodský Adam-98411 31102
13.Seidlová MonikaRubáš Ondřej9-83-9232  
14.Bertho Tadeáš         
15.Lanžhotský VojtěchJanoušek Tadeáš         
16.Seidlová MonikaBrodský Adam         
17.Bertho TadeášRubáš Ondřej         
18.Kuboš Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Seidlová Monika10Janoušek Tadeáš03
Bertho Tadeáš11Brodský Adam21
Kuboš Filip21Rubáš Ondřej02
Lanžhotský Vojtěch20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21540:462SK Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Marek
Pocar Jan
 
 
Hronský Vladimír
Cooke Stephen
 
 
-5115-853210
2.Polášek Lukáš
Macek Lukáš
 
 
Hausmann Josef
Kobliha Pavel
 
 
83-12-3-72311
3.Polášek LukášCooke Stephen-97-91063221
4.Pocar JanHausmann Josef7-9-2753231
5.Pospíšil MarekKobliha Pavel97-109 3141
6.Macek LukášHronský Vladimír-10923 3151
7.Pocar JanCooke Stephen3-894 3161
8.Pospíšil MarekHausmann Josef618-6-673271
9.Macek LukášKobliha Pavel1075  3081
10.Polášek LukášHronský Vladimír767  3091
11.Pospíšil MarekCooke Stephen-8-107-8 1392
12.Macek LukášHausmann Josef-10-9-6  0393
13.Polášek LukášKobliha Pavel37-95 31103
14.Pocar JanHronský Vladimír         
15.Macek LukášCooke Stephen         
16.Polášek LukášHausmann Josef         
17.Pocar JanKobliha Pavel         
18.Pospíšil MarekHronský Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Lukáš30Cooke Stephen12
Pocar Jan20Hausmann Josef12
Pospíšil Marek21Kobliha Pavel03
Macek Lukáš21Hronský Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GRozhodčí:JEŘÁBEK
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:KÁRA
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:TRUBL
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3362:166TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Jeřábek Michal
 
 
Kozák Vojtěch ml.
Kozák Pavel
 
 
699  3010
2.Žerava Miroslav
Kára Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Kára JiříKozák Vojtěch ml.523  3030
4.Trubl VladimírKozák Pavel9-112-1153240
5.Žerava MiroslavHruban Vladimír789  3050
6.Jeřábek MichalWO    3060
7.Trubl VladimírKozák Vojtěch ml.48-106 3170
8.Žerava MiroslavKozák Pavel892  3080
9.Jeřábek MichalHruban Vladimír755  3090
10.Kára JiříWO    30100
11.Žerava MiroslavKozák Vojtěch ml.         
12.Jeřábek MichalKozák Pavel         
13.Kára JiříHruban Vladimír         
14.Trubl Vladimír         
15.Jeřábek MichalKozák Vojtěch ml.         
16.Kára JiříKozák Pavel         
17.Trubl VladimírHruban Vladimír         
18.Žerava Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kára Jiří10Kozák Vojtěch ml.02
Trubl Vladimír20Kozák Pavel02
Žerava Miroslav20Hruban Vladimír02
Jeřábek Michal10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline