Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO PrahaVrchní
rozhodčí:
Hronský Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4, Herna SC ČVUT JuliskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32359:447TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
Grisa Vladimír
Grisa Daniel
 
 
-4-8-4  0301
2.Kobliha Pavel
Kožaný Petr
 
 
Nový Pavel
Křemel Eduard
 
 
-85-43-42302
3.Staněk VáclavNový Pavel-3-4-3  0303
4.Kožaný PetrGrisa Daniel-6-8-3  0304
5.Kobliha PavelGrisa Vladimír-106-106-72305
6.Hronský VladimírKřemel Eduard66-105 3115
7.Kožaný PetrNový Pavel-2-9-3  0316
8.Kobliha PavelGrisa Daniel7-6-4-11 1317
9.Hronský VladimírGrisa Vladimír7-10810 3127
10.Staněk VáclavKřemel Eduard4-96-9-92328
11.Kobliha PavelNový Pavel-7-2-6  0329
12.Hronský VladimírGrisa Daniel10-4-9-7 13210
13.Staněk VáclavGrisa Vladimír         
14.Kožaný PetrKřemel Eduard         
15.Hronský VladimírNový Pavel         
16.Staněk VáclavGrisa Daniel         
17.Kožaný PetrGrisa Vladimír         
18.Kobliha PavelKřemel Eduard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Staněk Václav02Nový Pavel30
Kožaný Petr02Grisa Daniel30
Kobliha Pavel03Grisa Vladimír11
Hronský Vladimír21Křemel Eduard11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
Trubl Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:Jeřábek Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:Kára Jiří
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:Trubl Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:21543:421TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Jeřábek Michal
 
 
Listík Vít
Paroubek Jan
 
 
97-97 3110
2.Žerava Miroslav
Kára Jiří
 
 
Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
-7-857-82311
3.Jeřábek MichalHaba Martin-7-6-13  0312
4.Trubl VladimírFuček Miloslav916  3022
5.Kára JiříListík Vít836  3032
6.Žerava MiroslavParoubek Jan11-763 3142
7.Trubl VladimírHaba Martin-5-7-7  0343
8.Kára JiříFuček Miloslav346  3053
9.Žerava MiroslavListík Vít96-6-2-92354
10.Jeřábek MichalParoubek Jan244  3064
11.Kára JiříHaba Martin-11-106-8 1365
12.Žerava MiroslavFuček Miloslav312  3075
13.Jeřábek MichalListík Vít369  3085
14.Trubl VladimírParoubek Jan781  3095
15.Žerava MiroslavHaba Martin-9-5-3  0396
16.Jeřábek MichalFuček Miloslav17-93 31106
17.Trubl VladimírListík Vít892  30  
18.Kára JiříParoubek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřábek Michal31Haba Martin40
Trubl Vladimír21Fuček Miloslav04
Kára Jiří21Listík Vít12
Žerava Miroslav22Paroubek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Jantačová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:31398:456SF SKK EL Niňo Praha P

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Daniel
Polášek Lukáš
 
 
Vícha Matěj
Lanžhotský Vojtěch
 
 
-1-5-4  0301
2.Pocar Jan
Jantačová Zuzana
 
 
Vrana Jakub
Procházka Pavel
 
 
-98-9-9 1302
3.Pocar JanLanžhotský Vojtěch-812-7-10 1303
4.Trojan PetrVícha Matěj-5-46-11 1304
5.Matoušek DanielVrana Jakub-6-1083-52305
6.Polášek LukášProcházka Pavel773  3015
7.Trojan PetrLanžhotský Vojtěch-4-66-7 1316
8.Matoušek DanielVícha Matěj-8-7-5  0317
9.Polášek LukášVrana Jakub13-845 3127
10.Pocar JanProcházka Pavel655  3037
11.Matoušek DanielLanžhotský Vojtěch-2-4-6  0338
12.Jantačová ZuzanaVícha Matěj-510-8-5 1339
13.Pocar JanVrana Jakub-92-6-10 13310
14.Trojan PetrProcházka Pavel         
15.Jantačová ZuzanaLanžhotský Vojtěch         
16.Pocar JanVícha Matěj         
17.Trojan PetrVrana Jakub         
18.Matoušek DanielProcházka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pocar Jan12Lanžhotský Vojtěch30
Trojan Petr02Vícha Matěj30
Matoušek Daniel03Vrana Jakub21
Polášek Lukáš20Procházka Pavel02
Jantačová Zuzana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Karel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32466:522SF SKK EL Niňo Praha P

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grisa Vladimír
Grisa Daniel
 
 
Vícha Matěj
Vrana Jakub
 
 
-6-6-9  0301
2.Křemel Eduard
Platil Stanislav
 
 
Procházka Michal
Procházka Pavel
 
 
56-118 3111
3.Křemel EduardVícha Matěj3-8-5-3 1312
4.Grisa VladimírVrana Jakub-7-5-7  0313
5.Grisa DanielProcházka Michal958  3023
6.Platil StanislavProcházka Pavel-1548-8-112324
7.Grisa VladimírVícha Matěj-9-3-5  0325
8.Grisa DanielVrana Jakub8-9-8-9 1326
9.Platil StanislavProcházka Michal699  3036
10.Křemel EduardProcházka Pavel-4-9-8  0337
11.Grisa DanielVícha Matěj10-7-89-92338
12.Platil StanislavVrana Jakub814-711 3148
13.Křemel EduardProcházka Michal-8-99-3 1349
14.Grisa VladimírProcházka Pavel11-6-7-7 13410
15.Platil StanislavVícha Matěj         
16.Křemel EduardVrana Jakub         
17.Grisa VladimírProcházka Michal         
18.Grisa DanielProcházka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křemel Eduard03Vícha Matěj30
Grisa Vladimír03Vrana Jakub21
Grisa Daniel12Procházka Michal12
Platil Stanislav21Procházka Pavel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
Suk Matouš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35683:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšek Ondřej
Rulc Michal
 
 
Hruban Vladimír
Kozák Pavel
 
 
69-11-10-122301
2.Suk Matouš
Rubáš Ondřej
 
 
Zelinka Adam
Kozák Vojtěch ml.
 
 
-910-5-10 1302
3.Melíšek OndřejKozák Vojtěch ml.9-8911 3112
4.Rulc MichalZelinka Adam-7-8-9  0313
5.Rubáš OndřejHruban Vladimír-912-5893223
6.Suk MatoušKozák Pavel1159  3033
7.Rulc MichalKozák Vojtěch ml.-6-8-4  0334
8.Rubáš OndřejZelinka Adam-9-1077-52335
9.Suk MatoušHruban Vladimír656  3045
10.Melíšek OndřejKozák Pavel8106  3055
11.Rubáš OndřejKozák Vojtěch ml.65-1110 3165
12.Suk MatoušZelinka Adam997  3075
13.Melíšek OndřejHruban Vladimír11-8-6-6 1376
14.Rulc MichalKozák Pavel8-8-48-72377
15.Suk MatoušKozák Vojtěch ml.99-7-733287
16.Melíšek OndřejZelinka Adam89-9-783297
17.Rulc MichalHruban Vladimír-6-8-6  0398
18.Rubáš OndřejKozák Pavel-716-10-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Melíšek Ondřej31Kozák Vojtěch ml.13
Rulc Michal04Zelinka Adam22
Rubáš Ondřej22Hruban Vladimír22
Suk Matouš40Kozák Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GVrchní
rozhodčí:
Kozák Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:35501:563KST OBO Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vostrý Marek
Vrecion Pavel
 
 
Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
-5-6-8  0301
2.Kozák Pavel
Papoušek Vladimír
 
 
Kobliha Pavel
Cooke Stephen
 
 
547  3011
3.Vrecion PavelHronský Vladimír-6-4-10  0312
4.Vostrý MarekKobliha Pavel-4-6-6  0313
5.Kozák PavelStaněk Václav553  3023
6.Papoušek VladimírCooke Stephen7-695 3133
7.Vostrý MarekHronský Vladimír-4-10-4  0334
8.Kozák PavelKobliha Pavel8-569 3144
9.Papoušek VladimírStaněk Václav1184  3054
10.Vrecion PavelCooke Stephen-6-5-1  0355
11.Kozák PavelHronský Vladimír434  3065
12.Papoušek VladimírKobliha Pavel4-9-69113275
13.Vrecion PavelStaněk Václav-28-9-10 1376
14.Vostrý MarekCooke Stephen-4-5-3  0377
15.Papoušek VladimírHronský Vladimír-8989 3187
16.Vrecion PavelKobliha Pavel-11-5-6  0388
17.Vostrý MarekStaněk Václav8-5-7-7 1389
18.Kozák PavelCooke Stephen-6-6-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrecion Pavel04Hronský Vladimír22
Vostrý Marek04Kobliha Pavel22
Kozák Pavel31Staněk Václav22
Papoušek Vladimír40Cooke Stephen31
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
Trubl Vladimír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:Kára Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:Trubl Vladimír
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Jeřábek Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Jeřábek Michal
 
 
Janoušek Tadeáš
Melichar Václav
 
 
     3010
2.Kára Jiří
Žerava Miroslav
 
 
Rubáš Ondřej
Brodský Adam
 
 
     3120
3.Kára JiříJanoušek Tadeáš     3030
4.Trubl VladimírMelichar Václav     3040
5.Jeřábek MichalBrodský Adam     3150
6.Žerava MiroslavRubáš Ondřej     3060
7.Trubl VladimírJanoušek Tadeáš     3070
8.Jeřábek MichalMelichar Václav     3080
9.Žerava MiroslavBrodský Adam     3090
10.Kára JiříRubáš Ondřej     31100
11.Jeřábek MichalJanoušek Tadeáš     30  
12.Žerava MiroslavMelichar Václav         
13.Kára JiříBrodský Adam         
14.Trubl VladimírRubáš Ondřej         
15.Žerava MiroslavJanoušek Tadeáš         
16.Kára JiříMelichar Václav         
17.Trubl VladimírBrodský Adam         
18.Jeřábek MichalRubáš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kára Jiří20Janoušek Tadeáš02
Trubl Vladimír20Melichar Václav02
Jeřábek Michal20Brodský Adam02
Žerava Miroslav20Rubáš Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Jantačová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22562:470SK Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Daniel
Polášek Lukáš
 
 
Paroubek Jan
Listík Vít
 
 
949  3010
2.Buřil Petr
Pocar Jan
 
 
Podrazil Jiří
Fuček Miloslav
 
 
6-1410-3-102311
3.Pospíšil MarekPodrazil Jiří-7-598-72312
4.Buřil PetrFuček Miloslav-9-5-3  0313
5.Matoušek DanielListík Vít2-1055 3123
6.Polášek LukášParoubek Jan222  3033
7.Buřil PetrPodrazil Jiří-3-2-8  0334
8.Matoušek DanielFuček Miloslav4-87-1283244
9.Polášek LukášListík Vít667  3054
10.Pospíšil MarekParoubek Jan-12485 3164
11.Matoušek DanielPodrazil Jiří-10-89-9 1365
12.Polášek LukášFuček Miloslav324  3075
13.Pospíšil MarekListík Vít-7187 3185
14.Jantačová ZuzanaParoubek Jan1036  3095
15.Polášek LukášPodrazil Jiří-7815-10932105
16.Pospíšil MarekFuček Miloslav131  30  
17.Jantačová ZuzanaListík Vít         
18.Matoušek DanielParoubek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Marek21Podrazil Jiří31
Buřil Petr02Fuček Miloslav12
Matoušek Daniel21Listík Vít03
Polášek Lukáš40Paroubek Jan03
Jantačová Zuzana10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:530:24503:475TTC Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Pavel
Paroubek Jan
 
 
Lanžhotský Vojtěch
Seidlová Monika
 
 
87-69 3110
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Kuboš Filip
Procházka Michal
 
 
484  3020
3.Dvořák PavelLanžhotský Vojtěch-8-8-6  0321
4.Fuček MiloslavSeidlová Monika97-34 3131
5.Paroubek JanKuboš Filip-5-8-7  0332
6.Haba MartinProcházka Michal64-108 3142
7.Fuček MiloslavLanžhotský Vojtěch-6-7-8  0343
8.Paroubek JanSeidlová Monika-8-4-9  0344
9.Haba MartinKuboš Filip487  3054
10.Dvořák PavelProcházka Michal6107  3064
11.Paroubek JanLanžhotský Vojtěch-5-5-6  0365
12.Haba MartinSeidlová Monika73-4-773275
13.Dvořák PavelKuboš Filip767  3085
14.Fuček MiloslavProcházka Michal-10-985103295
15.Haba MartinLanžhotský Vojtěch-8813-10732105
16.Dvořák PavelSeidlová Monika335  30  
17.Fuček MiloslavKuboš Filip         
18.Paroubek JanProcházka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Pavel21Lanžhotský Vojtěch31
Fuček Miloslav21Seidlová Monika12
Paroubek Jan03Kuboš Filip12
Haba Martin40Procházka Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO PrahaVrchní
rozhodčí:
Hronský Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4, Herna SC ČVUT JuliskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:30360:429TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
Trubl Vladimír
Kára Jiří
 
 
-6-6-5  0301
2.Hausmann Josef
Cooke Stephen
 
 
Špaček Václav
Žerava Miroslav
 
 
7-13-48-82302
3.Staněk VáclavŽerava Miroslav-5-9-1  0303
4.Cooke StephenTrubl Vladimír9-66-5-32304
5.Hausmann JosefKára Jiří-5-878-82305
6.Hronský VladimírŠpaček Václav8-8-107-82306
7.Cooke StephenŽerava Miroslav854  3016
8.Hausmann JosefTrubl Vladimír-8-10-9  0317
9.Hronský VladimírKára Jiří-3-9-3  0318
10.Staněk VáclavŠpaček Václav1-68-5-112319
11.Hausmann JosefŽerava Miroslav-10-64-8 13110
12.Hronský VladimírTrubl Vladimír7-94-111032  
13.Staněk VáclavKára Jiří         
14.Cooke StephenŠpaček Václav         
15.Hronský VladimírŽerava Miroslav         
16.Staněk VáclavTrubl Vladimír         
17.Cooke StephenKára Jiří         
18.Hausmann JosefŠpaček Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Staněk Václav02Žerava Miroslav21
Cooke Stephen11Trubl Vladimír20
Hausmann Josef03Kára Jiří20
Hronský Vladimír02Špaček Václav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GVrchní
rozhodčí:
Kozák Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30296:401TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vostrý Marek
Vrecion Pavel
 
 
Tichý Stanislav
Horčák Martin
 
 
-411-2-3 1301
2.Kozák Pavel
Papoušek Vladimír
 
 
Platil Stanislav
Křemel Eduard
 
 
-87-97-102302
3.Kozák PavelHorčák Martin-8-10-9  0303
4.Papoušek VladimírPlatil Stanislav10-8-9-8 1304
5.Vostrý MarekTichý Stanislav13-5-9-8 1305
6.Vrecion PavelKřemel Eduard-3-9-8  0306
7.Papoušek VladimírHorčák Martin-4-5-2  0307
8.Vostrý MarekPlatil Stanislav-7-5-4  0308
9.Vrecion PavelTichý Stanislav-8-95-8 1309
10.Kozák PavelKřemel Eduard583  3019
11.Vostrý MarekHorčák Martin-2-3-3  03110
12.Vrecion PavelPlatil Stanislav         
13.Kozák PavelTichý Stanislav         
14.Papoušek VladimírKřemel Eduard         
15.Vrecion PavelHorčák Martin         
16.Kozák PavelPlatil Stanislav         
17.Papoušek VladimírTichý Stanislav         
18.Vostrý MarekKřemel Eduard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kozák Pavel11Horčák Martin30
Papoušek Vladimír02Platil Stanislav20
Vostrý Marek03Tichý Stanislav20
Vrecion Pavel02Křemel Eduard11
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Jantačová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 950/1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8402:276SK Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Lukáš
Pocar Jan
 
 
Janoušek Tadeáš
Brodský Adam
 
 
584  3010
2.Trojan Petr
Pospíšil Marek
 
 
Rubáš Ondřej
Kolanda Lukáš
 
 
-6989 3120
3.Buřil PetrJanoušek Tadeáš665  3030
4.Pocar JanKolanda Lukáš579  3040
5.Jantačová ZuzanaRubáš Ondřej-12-8-4  0341
6.Pospíšil MarekBrodský Adam838  3051
7.Pocar JanJanoušek Tadeáš342  3061
8.Jantačová ZuzanaKolanda Lukáš7810  3071
9.Pospíšil MarekRubáš Ondřej2-937 3181
10.Buřil PetrBrodský Adam-810-5-6 1382
11.Jantačová ZuzanaJanoušek Tadeáš1110  3092
12.Pospíšil MarekKolanda Lukáš458  30102
13.Buřil PetrRubáš Ondřej         
14.Pocar JanBrodský Adam         
15.Pospíšil MarekJanoušek Tadeáš         
16.Buřil PetrKolanda Lukáš         
17.Pocar JanRubáš Ondřej         
18.Jantačová ZuzanaBrodský Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Buřil Petr11Janoušek Tadeáš03
Pocar Jan20Kolanda Lukáš03
Jantačová Zuzana21Rubáš Ondřej11
Pospíšil Marek30Brodský Adam11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15475:375TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabal Ladislav
Nový Pavel
 
 
Podrazil Jiří
Paroubek Jan
 
 
563  3010
2.Platil Stanislav
Křemel Eduard
 
 
Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
894  3020
3.Hrabal LadislavHaba Martin69-710 3130
4.Křemel EduardPodrazil Jiří5-2-8-7 1331
5.Platil StanislavFuček Miloslav3511  3041
6.Nový PavelParoubek Jan144  3051
7.Křemel EduardHaba Martin-8-7-6  0352
8.Platil StanislavPodrazil Jiří-57-10-5 1353
9.Nový PavelFuček Miloslav755  3063
10.Hrabal LadislavParoubek Jan814  3073
11.Platil StanislavHaba Martin1211-3-6-72374
12.Nový PavelPodrazil Jiří-366-943284
13.Hrabal LadislavFuček Miloslav762  3094
14.Křemel EduardParoubek Jan898  30104
15.Nový PavelHaba Martin         
16.Hrabal LadislavPodrazil Jiří         
17.Křemel EduardFuček Miloslav         
18.Platil StanislavParoubek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrabal Ladislav30Haba Martin21
Křemel Eduard12Podrazil Jiří21
Platil Stanislav12Fuček Miloslav03
Nový Pavel30Paroubek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:35450:524SF SKK EL Niňo Praha P

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulc Michal
Rubáš Ondřej
 
 
Lanžhotský Vojtěch
Kuboš Filip
 
 
-164-10-9 1301
2.Melíšek Ondřej
Janoušek Tadeáš
 
 
Procházka Michal
Procházka Pavel
 
 
68-6-943211
3.Rubáš OndřejLanžhotský Vojtěch-4-6-8  0312
4.Rulc MichalKuboš Filip-9-88383222
5.Janoušek TadeášProcházka Michal-6-6-9  0323
6.Melíšek OndřejProcházka Pavel1034  3033
7.Rulc MichalLanžhotský Vojtěch-7-3-6  0334
8.Janoušek TadeášKuboš Filip-7-4-6  0335
9.Melíšek OndřejProcházka Michal-2875 3145
10.Rubáš OndřejProcházka Pavel13-2-5-4 1346
11.Janoušek TadeášLanžhotský Vojtěch-8-4-5  0347
12.Melíšek OndřejKuboš Filip958  3057
13.Rubáš OndřejProcházka Michal7-58-10-32358
14.Rulc MichalProcházka Pavel2-4-8-8 1359
15.Melíšek OndřejLanžhotský Vojtěch-5-9-4  03510
16.Rubáš OndřejKuboš Filip         
17.Rulc MichalProcházka Michal         
18.Janoušek TadeášProcházka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rubáš Ondřej03Lanžhotský Vojtěch40
Rulc Michal12Kuboš Filip12
Janoušek Tadeáš03Procházka Michal21
Melíšek Ondřej31Procházka Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4, Herna SC ČVUT JuliskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38620:672SK Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hausmann Josef
Kobliha Pavel
 
 
Polášek Lukáš
Pocar Jan
 
 
7-887 3110
2.Hronský Vladimír
Cooke Stephen
 
 
Jantačová Zuzana
Trojan Petr
 
 
5-8610 3120
3.Hronský VladimírPolášek Lukáš-58-5-7 1321
4.Kobliha PavelJantačová Zuzana9-5-11-8 1322
5.Cooke StephenPocar Jan11-5-10-6 1323
6.Hausmann JosefTrojan Petr-5-9-8  0324
7.Kobliha PavelPolášek Lukáš-5-3-9  0325
8.Cooke StephenJantačová Zuzana8-10116 3135
9.Hausmann JosefPocar Jan-8-4-8  0336
10.Hronský VladimírTrojan Petr9-59-8103246
11.Cooke StephenPolášek Lukáš-59126 3156
12.Hausmann JosefJantačová Zuzana879  3066
13.Hronský VladimírPocar Jan-77-6-6 1367
14.Kobliha PavelTrojan Petr-7-78373277
15.Hausmann JosefPolášek Lukáš-77-7-8 1378
16.Hronský VladimírJantačová Zuzana-10102-5-92379
17.Kobliha PavelPocar Jan15-118-5-1423710
18.Cooke StephenTrojan Petr44-36 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hronský Vladimír13Polášek Lukáš31
Kobliha Pavel13Jantačová Zuzana22
Cooke Stephen21Pocar Jan40
Hausmann Josef13Trojan Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GVrchní
rozhodčí:
Kozák Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31657:632TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Pavel
Papoušek Vladimír
 
 
Trubl Vladimír
Kára Jiří
 
 
9-9149 3110
2.Hruban Vladimír
Krukovskij Vladislav
 
 
Žerava Miroslav
Špaček Václav
 
 
6910  3020
3.Kozák PavelŠpaček Václav9-944 3130
4.Krukovskij VladislavTrubl Vladimír-8-965-92331
5.Hruban VladimírŽerava Miroslav-8-10-5  0332
6.Papoušek VladimírKára Jiří-7-9-4  0333
7.Krukovskij VladislavŠpaček Václav497  3043
8.Hruban VladimírTrubl Vladimír5-108-1143253
9.Papoušek VladimírŽerava Miroslav-76911 3163
10.Kozák PavelKára Jiří-6-6-6  0364
11.Hruban VladimírŠpaček Václav939  3074
12.Papoušek VladimírTrubl Vladimír-9-6-6  0375
13.Kozák PavelŽerava Miroslav-9-12910103285
14.Krukovskij VladislavKára Jiří-1079-8-82386
15.Papoušek VladimírŠpaček Václav-989-883296
16.Kozák PavelTrubl Vladimír7-12-59-72397
17.Krukovskij VladislavŽerava Miroslav-9988 31107
18.Hruban VladimírKára Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozák Pavel22Špaček Václav04
Krukovskij Vladislav22Trubl Vladimír31
Hruban Vladimír21Žerava Miroslav13
Papoušek Vladimír22Kára Jiří30
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:Kára
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:Jeřábek
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Trubl
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:34452:544TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žerava Miroslav
Jeřábek Michal
 
 
Nový Pavel
Hrabal Ladislav
 
 
-089-8-92301
2.Trubl Vladimír
Kára Jiří
 
 
Platil Stanislav
Horčák Martin
 
 
-6-78-7 1302
3.Kára JiříNový Pavel-3-9-9  0303
4.Trubl VladimírHorčák Martin-9-6-11  0304
5.Jeřábek MichalHrabal Ladislav-78-8-9 1305
6.Žerava MiroslavTichý Stanislav976  3015
7.Trubl VladimírNový Pavel-6-9-6  0316
8.Jeřábek MichalHorčák Martin-5-6-8  0317
9.Žerava MiroslavHrabal Ladislav78-8-783227
10.Kára JiříTichý Stanislav1010-118 3137
11.Jeřábek MichalNový Pavel-12-6-5  0338
12.Žerava MiroslavHorčák Martin-7-3-6  0339
13.Kára JiříHrabal Ladislav-98139 3149
14.Trubl VladimírPlatil Stanislav10710  3059
15.Žerava MiroslavNový Pavel-6-5-2  03510
16.Kára JiříHorčák Martin         
17.Trubl VladimírHrabal Ladislav         
18.Jeřábek MichalPlatil Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kára Jiří21Nový Pavel40
Trubl Vladimír12Horčák Martin30
Jeřábek Michal03Hrabal Ladislav12
Žerava Miroslav22Tichý Stanislav02
   Platil Stanislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22549:492SF SKK EL Niňo Praha P

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Michal
Procházka Pavel
 
 
Hronský Vladimír
Cooke Stephen
 
 
7-9-13983210
2.Kuboš Filip
Vrana Jakub
 
 
Kobliha Pavel
Kožaný Petr
 
 
-810-410103220
3.Procházka PavelCooke Stephen-810-8-1 1321
4.Vrana JakubKobliha Pavel7-944 3131
5.Procházka MichalHronský Vladimír8-95-9-102332
6.Kuboš FilipKožaný Petr8-8-8-7 1333
7.Vrana JakubCooke Stephen-9997 3143
8.Procházka MichalKobliha Pavel86-54 3153
9.Kuboš FilipHronský Vladimír469  3063
10.Procházka PavelKožaný Petr6-946 3173
11.Procházka MichalCooke Stephen-5-9-8  0374
12.Kuboš FilipKobliha Pavel898  3084
13.Procházka PavelHronský Vladimír7-6-9673294
14.Vrana JakubKožaný Petr877  30104
15.Kuboš FilipCooke Stephen         
16.Procházka PavelKobliha Pavel         
17.Vrana JakubHronský Vladimír         
18.Procházka MichalKožaný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Pavel21Cooke Stephen21
Vrana Jakub30Kobliha Pavel03
Procházka Michal12Hronský Vladimír12
Kuboš Filip21Kožaný Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:32477:436TTC Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melíšek Ondřej
Melichar Václav
 
 
Dvořák Pavel
Haba Martin
 
 
-4-9-5  0301
2.Rulc Michal
Kubík Lukáš
 
 
Listík Vít
Fuček Miloslav
 
 
WO    3011
3.Melichar VáclavHaba Martin7-8-98-102312
4.Rulc MichalDvořák Pavel-6-10-6  0313
5.Kubík LukášListík Vít10-4-6-8 1314
6.Melíšek OndřejWO    3024
7.Rulc MichalHaba Martin-2-8-9  0325
8.Kubík LukášDvořák Pavel-6-6-7  0326
9.Melíšek OndřejListík Vít1077  3036
10.Melichar VáclavWO    3046
11.Kubík LukášHaba Martin-7-8-9  0347
12.Melíšek OndřejDvořák Pavel-10-8-9  0348
13.Melichar VáclavListík Vít-4-912-7 1349
14.Rulc MichalWO    3059
15.Melíšek OndřejHaba Martin8-7-9573269
16.Melichar VáclavDvořák Pavel-4-7-9  03610
17.Rulc MichalListík Vít         
18.Kubík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Melichar Václav03Haba Martin31
Rulc Michal02Dvořák Pavel40
Kubík Lukáš03Listík Vít21
Melíšek Ondřej21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:21585:495TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Pavel
Papoušek Vladimír
 
 
Polášek Lukáš
Pospíšil Marek
 
 
977  3010
2.Kozák Vojtěch ml.
Krukovskij Vladislav
 
 
Jantačová Zuzana
Trojan Petr
 
 
-92-56-52311
3.Papoušek VladimírPospíšil Marek8-105-5-82312
4.Kozák Vojtěch ml.Jantačová Zuzana878  3022
5.Krukovskij VladislavPolášek Lukáš44-56 3132
6.Kozák PavelTrojan Petr797  3042
7.Kozák Vojtěch ml.Pospíšil Marek-9-12-10  0343
8.Krukovskij VladislavJantačová Zuzana711-124 3153
9.Kozák PavelPolášek Lukáš74-513 3163
10.Papoušek VladimírTrojan Petr-11-3-9  0364
11.Krukovskij VladislavPospíšil Marek588  3074
12.Kozák PavelJantačová Zuzana664  3084
13.Papoušek VladimírPolášek Lukáš78-6-7-62385
14.Kozák Vojtěch ml.Trojan Petr8-99-6-92386
15.Kozák PavelPospíšil Marek894  3096
16.Papoušek VladimírJantačová Zuzana842  30106
17.Kozák Vojtěch ml.Polášek Lukáš         
18.Krukovskij VladislavTrojan Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Papoušek Vladimír13Pospíšil Marek22
Kozák Vojtěch ml.12Jantačová Zuzana04
Krukovskij Vladislav30Polášek Lukáš12
Kozák Pavel40Trojan Petr21
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:32380:470TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Marek
Pocar Jan
 
 
Trubl Vladimír
Kára Jiří
 
 
9114  3010
2.Buřil Petr
Trojan Petr
 
 
Jeřábek Michal
Fikejz Miloš
 
 
-6-3-8  0311
3.Buřil PetrTrubl Vladimír-2-11-8  0312
4.Pocar JanKára Jiří777  3022
5.Pospíšil MarekFikejz Miloš1012-7-693232
6.Trojan PetrJeřábek Michal-4-6-7  0333
7.Pocar JanTrubl Vladimír-8-5-6  0334
8.Pospíšil MarekKára Jiří537  3044
9.Trojan PetrFikejz Miloš-6-5-7  0345
10.Buřil PetrJeřábek Michal-6-7-7  0346
11.Pospíšil MarekTrubl Vladimír746  3056
12.Trojan PetrKára Jiří-68-8-7 1357
13.Buřil PetrFikejz Miloš-7-7-2  0358
14.Pocar JanJeřábek Michal-7-3-5  0359
15.Trojan PetrTrubl Vladimír-9-4-8  03510
16.Buřil PetrKára Jiří         
17.Pocar JanFikejz Miloš         
18.Pospíšil MarekJeřábek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buřil Petr03Trubl Vladimír31
Pocar Jan12Kára Jiří12
Pospíšil Marek30Fikejz Miloš21
Trojan Petr04Jeřábek Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35651:646nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrana Jakub
Kuboš Filip
 
 
Papoušek Vladimír
Hruban Vladimír
 
 
-69-73-72301
2.Procházka Michal
Procházka Pavel
 
 
Kozák Vojtěch ml.
Zelinka Adam
 
 
-8-7-10  0302
3.Kuboš FilipPapoušek Vladimír10-9-92-62303
4.Vrana JakubKozák Vojtěch ml.-6-9-8  0304
5.Procházka MichalHruban Vladimír-8-4-3  0305
6.Procházka PavelZelinka Adam4157  3015
7.Vrana JakubPapoušek Vladimír12-979 3125
8.Procházka MichalKozák Vojtěch ml.5-995 3135
9.Procházka PavelHruban Vladimír-810-8273245
10.Kuboš FilipZelinka Adam476  3055
11.Procházka MichalPapoušek Vladimír-5-3-3  0356
12.Procházka PavelKozák Vojtěch ml.-3-9-4  0357
13.Kuboš FilipHruban Vladimír-7-124993267
14.Vrana JakubZelinka Adam749  3077
15.Procházka PavelPapoušek Vladimír-859-11-92378
16.Kuboš FilipKozák Vojtěch ml.7-98-11-82379
17.Vrana JakubHruban Vladimír87-88 3189
18.Procházka MichalZelinka Adam8-499 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuboš Filip22Papoušek Vladimír31
Vrana Jakub31Kozák Vojtěch ml.31
Procházka Michal22Hruban Vladimír13
Procházka Pavel22Zelinka Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18502:433TTC Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil Jiří
Listík Vít
 
 
Hronský Vladimír
Staněk Václav
 
 
7105  3010
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Kobliha Pavel
Cooke Stephen
 
 
687  3020
3.Haba MartinCooke Stephen967  3030
4.Podrazil JiříKobliha Pavel-127149 3140
5.Listík VítHronský Vladimír-105-8-9 1341
6.Fuček MiloslavStaněk Václav7-925 3151
7.Podrazil JiříCooke Stephen7-5-9683261
8.Listík VítKobliha Pavel-8910-8-152362
9.Fuček MiloslavHronský Vladimír-5-8-4  0363
10.Haba MartinStaněk Václav373  3073
11.Listík VítCooke Stephen-6-5-1  0374
12.Fuček MiloslavKobliha Pavel18-5-473284
13.Haba MartinHronský Vladimír975  3094
14.Podrazil JiříStaněk Václav6105  30104
15.Fuček MiloslavCooke Stephen         
16.Haba MartinKobliha Pavel         
17.Podrazil JiříHronský Vladimír         
18.Listík VítStaněk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Haba Martin30Cooke Stephen12
Podrazil Jiří30Kobliha Pavel12
Listík Vít03Hronský Vladimír21
Fuček Miloslav21Staněk Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19497:416TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Stanislav
Křemel Eduard
 
 
Brodský Adam
Piroutek Ondřej
 
 
232  3010
2.Grisa Vladimír
Grisa Daniel
 
 
Suk Matouš
Melíšek Ondřej
 
 
-8121-363220
3.Tichý StanislavSuk Matouš1063  3030
4.Grisa DanielMelíšek Ondřej-857-6-82331
5.Grisa VladimírBrodský Adam-9-8-5  0332
6.Křemel EduardPiroutek Ondřej71110  3042
7.Grisa DanielSuk Matouš7114  3052
8.Hrabal LadislavMelíšek Ondřej-7765 3162
9.Křemel EduardBrodský Adam-1-7-6  0363
10.Tichý StanislavPiroutek Ondřej236  3073
11.Hrabal LadislavSuk Matouš58-79 3183
12.Křemel EduardMelíšek Ondřej7-5-7-5 1384
13.Tichý StanislavBrodský Adam-9863 3194
14.Grisa DanielPiroutek Ondřej88-8-8932104
15.Křemel EduardSuk Matouš         
16.Tichý StanislavMelíšek Ondřej         
17.Grisa DanielBrodský Adam         
18.Hrabal LadislavPiroutek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Stanislav30Suk Matouš03
Grisa Daniel21Melíšek Ondřej21
Grisa Vladimír01Brodský Adam21
Křemel Eduard12Piroutek Ondřej03
Hrabal Ladislav20   
8.zápas-střídání



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PRozhodčí:Jeřábek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:Kára
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Trubl
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6404:252TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Kára Jiří
 
 
Vrana Jakub
Kuboš Filip
 
 
555  3010
2.Fikejz Miloš
Jeřábek Michal
 
 
Procházka Michal
Procházka Pavel
 
 
646  3020
3.Jeřábek MichalVrana Jakub9-7-57-72321
4.Trubl VladimírKuboš Filip68-48 3131
5.Fikejz MilošProcházka Michal354  3041
6.Kára JiříProcházka Pavel541  3051
7.Trubl VladimírVrana Jakub4-1095 3161
8.Fikejz MilošKuboš Filip443  3071
9.Kára JiříProcházka Michal3511  3081
10.Jeřábek MichalProcházka Pavel885  3091
11.Fikejz MilošVrana Jakub12-1435 31101
12.Kára JiříKuboš Filip71010  30  
13.Jeřábek MichalProcházka Michal         
14.Trubl VladimírProcházka Pavel         
15.Kára JiříVrana Jakub         
16.Jeřábek MichalKuboš Filip         
17.Trubl VladimírProcházka Michal         
18.Fikejz MilošProcházka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jeřábek Michal11Vrana Jakub12
Trubl Vladimír20Kuboš Filip02
Fikejz Miloš30Procházka Michal02
Kára Jiří20Procházka Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Jantačová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:30228:384TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocar Jan
Pospíšil Marek
 
 
Grisa Daniel
Grisa Vladimír
 
 
10105  3010
2.Trojan Petr
Buřil Petr
 
 
Platil Stanislav
Křemel Eduard
 
 
-2-10-3  0311
3.Pocar JanHrabal Ladislav-1-9-10  0312
4.Pospíšil MarekGrisa Daniel10-3-8-9 1313
5.Buřil PetrHorčák Martin-0-39-3 1314
6.Trojan PetrNový Pavel-8-3-3  0315
7.Pospíšil MarekHrabal Ladislav-3-9-6  0316
8.Buřil PetrGrisa Daniel-9-3-8  0317
9.Trojan PetrHorčák Martin-6-6-5  0318
10.Pocar JanNový Pavel-7-3-4  0319
11.Buřil PetrHrabal Ladislav8-7-2-6 13110
12.Trojan PetrGrisa Daniel-5-4-6  03  
13.Pocar JanHorčák Martin         
14.Pospíšil MarekNový Pavel         
15.Trojan PetrHrabal Ladislav         
16.Pocar JanGrisa Daniel         
17.Pospíšil MarekHorčák Martin         
18.Buřil PetrNový Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pocar Jan02Hrabal Ladislav30
Pospíšil Marek02Grisa Daniel20
Buřil Petr03Horčák Martin20
Trojan Petr02Nový Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1019:33449:512TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Pavel
Paroubek Jan
 
 
Kozák Vojtěch ml.
Papoušek Vladimír
 
 
5-94-13-102301
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Krukovskij Vladislav
Hruban Vladimír
 
 
-9-1076-72302
3.Haba MartinPapoušek Vladimír-8555 3112
4.Dvořák PavelKozák Vojtěch ml.10-3-8-9 1313
5.Paroubek JanHruban Vladimír106-6-6-72314
6.Fuček MiloslavKrukovskij Vladislav-6-1-8  0315
7.Dvořák PavelPapoušek Vladimír-99-9-14 1316
8.Paroubek JanKozák Vojtěch ml.10-9-2-6 1317
9.Fuček MiloslavHruban Vladimír9-2-3-6 1318
10.Haba MartinKrukovskij Vladislav-76-10593228
11.Paroubek JanPapoušek Vladimír8-9-88-82329
12.Fuček MiloslavKozák Vojtěch ml.-410-4-6 13210
13.Haba MartinHruban Vladimír         
14.Dvořák PavelKrukovskij Vladislav         
15.Fuček MiloslavPapoušek Vladimír         
16.Haba MartinKozák Vojtěch ml.         
17.Dvořák PavelHruban Vladimír         
18.Paroubek JanKrukovskij Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Haba Martin20Papoušek Vladimír21
Dvořák Pavel02Kozák Vojtěch ml.30
Paroubek Jan03Hruban Vladimír20
Fuček Miloslav03Krukovskij Vladislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32288:394KST OBO Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brodský Adam
Melichar Václav
 
 
Hronský Vladimír
Cooke Stephen
 
 
-8-5-5  0301
2.Rulc Michal
Říha Samuel
 
 
Hausmann Josef
Kobliha Pavel
 
 
1-6-7-8 1302
3.Brodský AdamCooke Stephen5-5-7-3 1303
4.Melichar VáclavHausmann Josef-7-8-6  0304
5.Říha SamuelHronský Vladimír-4-7-2  0305
6.Rulc MichalKobliha Pavel-8-7-9  0306
7.Melichar VáclavCooke Stephen-6-7-7  0307
8.Říha SamuelHausmann Josef-7-8-9  0308
9.Rulc MichalHronský Vladimír8-44-583218
10.Brodský AdamKobliha Pavel7-89-7-92319
11.Říha SamuelCooke Stephen-7-8-7  03110
12.Rulc MichalHausmann Josef-78-9-8 13  
13.Brodský AdamHronský Vladimír         
14.Melichar VáclavKobliha Pavel         
15.Rulc MichalCooke Stephen         
16.Brodský AdamHausmann Josef         
17.Melichar VáclavHronský Vladimír         
18.Říha SamuelKobliha Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brodský Adam02Cooke Stephen30
Melichar Václav02Hausmann Josef20
Říha Samuel03Hronský Vladimír11
Rulc Michal11Kobliha Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12444:327TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grisa Vladimír
Grisa Daniel
 
 
Hronský Vladimír
Cooke Stephen
 
 
10108  3010
2.Hrabal Ladislav
Tichý Stanislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Nový PavelCooke Stephen1056  3030
4.Hrabal LadislavHronský Vladimír7-555 3140
5.Grisa DanielStaněk Václav333  3050
6.Tichý StanislavKobliha Pavel-77-1011-62351
7.Hrabal LadislavCooke Stephen-54-10973261
8.Grisa DanielHronský Vladimír484  3071
9.Křemel EduardStaněk Václav-91068 3181
10.Nový PavelKobliha Pavel993  3091
11.Grisa DanielCooke Stephen-9-3-10  0392
12.Křemel EduardHronský Vladimír5-49-8432102
13.Nový PavelStaněk Václav         
14.Hrabal LadislavKobliha Pavel         
15.Křemel EduardCooke Stephen         
16.Nový PavelHronský Vladimír         
17.Hrabal LadislavStaněk Václav         
18.Grisa DanielKobliha Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nový Pavel20Cooke Stephen12
Hrabal Ladislav20Hronský Vladimír03
Grisa Daniel21Staněk Václav02
Tichý Stanislav01Kobliha Pavel11
Křemel Eduard20   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:59Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:34481:540TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil Jiří
Paroubek Jan
 
 
Trubl Vladimír
Fikejz Miloš
 
 
-9-1-6  0301
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Kára Jiří
Baťka Petr
 
 
1014-12-9-32302
3.Podrazil JiříTrubl Vladimír999  3012
4.Fuček MiloslavFikejz Miloš-1-1-6  0313
5.Paroubek JanKára Jiří-8-9-6  0314
6.Haba MartinBaťka Petr-873-853224
7.Fuček MiloslavTrubl Vladimír-4-14-8  0325
8.Paroubek JanFikejz Miloš-2-4-6  0326
9.Haba MartinKára Jiří424  3036
10.Podrazil JiříBaťka Petr987  3046
11.Paroubek JanTrubl Vladimír-9-52-6 1347
12.Haba MartinFikejz Miloš-8-5-8  0348
13.Podrazil JiříKára Jiří-7896 3158
14.Fuček MiloslavBaťka Petr76-88 3168
15.Haba MartinTrubl Vladimír8-103-6-62369
16.Podrazil JiříFikejz Miloš-6-5-8  03610
17.Fuček MiloslavKára Jiří         
18.Paroubek JanBaťka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Podrazil Jiří31Trubl Vladimír31
Fuček Miloslav12Fikejz Miloš40
Paroubek Jan03Kára Jiří12
Haba Martin22Baťka Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36704:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuboš Filip
Lanžhotský Vojtěch
 
 
Pocar Jan
Pospíšil Marek
 
 
-899-6-62301
2.Procházka Michal
Procházka Pavel
 
 
Jantačová Zuzana
Matoušek Daniel
 
 
-107-9673211
3.Kuboš FilipPospíšil Marek-134-6-7 1312
4.Procházka MichalPocar Jan9-11-8-7 1313
5.Procházka PavelMatoušek Daniel7-8-10483223
6.Lanžhotský VojtěchJantačová Zuzana-8-88173233
7.Procházka MichalPospíšil Marek-10-9-11  0334
8.Procházka PavelPocar Jan-5714-0-52335
9.Lanžhotský VojtěchMatoušek Daniel1375  3045
10.Kuboš FilipJantačová Zuzana-758-6-72346
11.Procházka PavelPospíšil Marek10-6-5-6 1347
12.Lanžhotský VojtěchPocar Jan844  3057
13.Kuboš FilipMatoušek Daniel795  3067
14.Procházka MichalJantačová Zuzana-797-1073277
15.Lanžhotský VojtěchPospíšil Marek557  3087
16.Kuboš FilipPocar Jan-9-85-7 1388
17.Procházka MichalMatoušek Daniel57-86 3198
18.Procházka PavelJantačová Zuzana7-10-8-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuboš Filip13Pospíšil Marek31
Procházka Michal22Pocar Jan31
Procházka Pavel13Matoušek Daniel04
Lanžhotský Vojtěch40Jantačová Zuzana22



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:39535:605TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuboš Filip
Vrana Jakub
 
 
Platil Stanislav
Křemel Eduard
 
 
-811-7-6 1301
2.Procházka Michal
Procházka Pavel
 
 
Nový Pavel
Hrabal Ladislav
 
 
-5-8-8  0302
3.Kuboš FilipNový Pavel-5-6-6  0303
4.Procházka MichalPlatil Stanislav9-5-81613213
5.Procházka PavelHrabal Ladislav-5-5-7  0314
6.Vrana JakubKřemel Eduard7-1167 3124
7.Procházka MichalNový Pavel7-89-6-82325
8.Procházka PavelPlatil Stanislav-8-76-7 1326
9.Vrana JakubHrabal Ladislav-88-6-11 1327
10.Kuboš FilipKřemel Eduard-76-61243237
11.Procházka PavelNový Pavel-28-3-6 1338
12.Vrana JakubPlatil Stanislav-997-493248
13.Kuboš FilipHrabal Ladislav-7-79-9 1349
14.Procházka MichalKřemel Eduard2-95-1073259
15.Vrana JakubNový Pavel-6-76-9 13510
16.Kuboš FilipPlatil Stanislav-8-898 22  
17.Procházka MichalHrabal Ladislav-5    01  
18.Procházka PavelKřemel Eduard-5675 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuboš Filip12Nový Pavel40
Procházka Michal21Platil Stanislav12
Procházka Pavel03Hrabal Ladislav30
Vrana Jakub22Křemel Eduard03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GVrchní
rozhodčí:
Kozák Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13451:295TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Pavel
Papoušek Vladimír
 
 
Brodský Adam
Melichar Vojtěch
 
 
58-8-1093210
2.Hruban Vladimír
Krukovskij Vladislav
 
 
Rubáš Ondřej
 
 
WO    3020
3.Krukovskij VladislavBrodský Adam-610-4-9 1321
4.Kozák PavelMelichar Vojtěch244  3031
5.Hruban VladimírRubáš Ondřej3-47-5-52332
6.Papoušek VladimírWO    3042
7.Kozák PavelBrodský Adam-7-8-5  0343
8.Hruban VladimírMelichar Vojtěch353  3053
9.Papoušek VladimírRubáš Ondřej-811-5683263
10.Krukovskij VladislavWO    3073
11.Hruban VladimírBrodský Adam854  3083
12.Papoušek VladimírMelichar Vojtěch6510  3093
13.Krukovskij VladislavRubáš Ondřej988  30103
14.Kozák Pavel         
15.Papoušek VladimírBrodský Adam         
16.Krukovskij VladislavMelichar Vojtěch         
17.Kozák PavelRubáš Ondřej         
18.Hruban Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krukovskij Vladislav11Brodský Adam21
Kozák Pavel11Melichar Vojtěch03
Hruban Vladimír21Rubáš Ondřej12
Papoušek Vladimír20   
WO30WO03
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4, Herna SC ČVUT JuliskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37595:638TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hausmann Josef
Kobliha Pavel
 
 
Kozák Vojtěch ml.
Papoušek Vladimír
 
 
-9-13-5  0301
2.Cooke Stephen
Kožaný Petr
 
 
Hruban Vladimír
Krukovskij Vladislav
 
 
-41094 3111
3.Kožaný PetrKozák Vojtěch ml.-3-7-7  0312
4.Kobliha PavelKrukovskij Vladislav-96-6-5 1313
5.Hausmann JosefHruban Vladimír-106-6473223
6.Cooke StephenPapoušek Vladimír1099  3033
7.Kobliha PavelKozák Vojtěch ml.11-12-4873243
8.Hausmann JosefKrukovskij Vladislav-7-8-6  0344
9.Cooke StephenHruban Vladimír647  3054
10.Kožaný PetrPapoušek Vladimír-97-109-52355
11.Hausmann JosefKozák Vojtěch ml.-712-75-92356
12.Cooke StephenKrukovskij Vladislav494  3066
13.Kožaný PetrHruban Vladimír-5-6-6  0367
14.Kobliha PavelPapoušek Vladimír6-1010-8-72368
15.Cooke StephenKozák Vojtěch ml.7-7-99123278
16.Kožaný PetrKrukovskij Vladislav-4-5-9  0379
17.Kobliha PavelHruban Vladimír-79-10-4 13710
18.Hausmann JosefPapoušek Vladimír-7-11-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kožaný Petr04Kozák Vojtěch ml.22
Kobliha Pavel13Krukovskij Vladislav31
Hausmann Josef12Hruban Vladimír22
Cooke Stephen40Papoušek Vladimír21



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30183:353TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brodský Adam
Rulc Michal
 
 
Trubl Vladimír
Fikejz Miloš
 
 
-10-3-10  0301
2.Melichar Vojtěch
 
 
Kára Jiří
Žerava Miroslav
 
 
WO    0302
3.Melichar VojtěchFikejz Miloš-8-9-7  0303
4.Trubl VladimírWO    0304
5.Rulc MichalKára Jiří-79-8-7 1305
6.Brodský AdamŽerava Miroslav-10-4-5  0306
7.Fikejz MilošWO    0307
8.Rulc MichalTrubl Vladimír-8-9-8  0308
9.Brodský AdamKára Jiří-79-8-7 1309
10.Melichar VojtěchŽerava Miroslav-7-8-11  03010
11.Rulc MichalFikejz Miloš-3-9-9  03  
12.Brodský AdamTrubl Vladimír         
13.Melichar VojtěchKára Jiří         
14.Žerava Miroslav         
15.Brodský AdamFikejz Miloš         
16.Melichar VojtěchTrubl Vladimír         
17.Kára Jiří         
18.Rulc MichalŽerava Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Melichar Vojtěch02Fikejz Miloš10
Rulc Michal02Trubl Vladimír10
Brodský Adam02Kára Jiří20
   Žerava Miroslav20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:47Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:20509:371TTC Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil Jiří
Listík Vít
 
 
Jantačová Zuzana
Pocar Jan
 
 
-7-9-6  0301
2.Fuček Miloslav
Haba Martin
 
 
Polášek Lukáš
Matoušek Daniel
 
 
WO    3011
3.Podrazil JiříPolášek Lukáš-811-8493221
4.Fuček MiloslavJantačová Zuzana12-8-9-4 1322
5.Listík VítPocar Jan-8-108473232
6.Haba MartinMatoušek DanielWO    3042
7.Fuček MiloslavPolášek Lukáš-2-8-2  0343
8.Listík VítJantačová Zuzana797  3053
9.Haba MartinPocar Jan-9-10-7  0354
10.Podrazil JiříMatoušek DanielWO    3064
11.Listík VítPolášek Lukáš-108-4-8 1365
12.Haba MartinJantačová Zuzana478  3075
13.Podrazil JiříPocar Jan-11669 3185
14.Fuček MiloslavMatoušek DanielWO    3095
15.Haba MartinPolášek Lukáš1352  30105
16.Podrazil JiříJantačová Zuzana45   20  
17.Fuček MiloslavPocar Jan         
18.Listík VítMatoušek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Podrazil Jiří20Polášek Lukáš22
Fuček Miloslav02Jantačová Zuzana12
Listík Vít21Pocar Jan12
Haba Martin21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18472:426SF SKK EL Niňo Praha P

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lanžhotský Vojtěch
Vrana Jakub
 
 
Dvořák Pavel
Paroubek Jan
 
 
8-75-853210
2.Bertho Tadeáš
Kuboš Filip
 
 
Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
10104  3020
3.Lanžhotský VojtěchHaba Martin789  3030
4.Vrana JakubDvořák Pavel-89-9-4 1331
5.Kuboš FilipFuček Miloslav-81176 3141
6.Bertho TadeášParoubek Jan188  3051
7.Vrana JakubHaba Martin-211-6-3 1352
8.Kuboš FilipDvořák Pavel-9-1-8  0353
9.Bertho TadeášFuček Miloslav4-7710 3163
10.Lanžhotský VojtěchParoubek Jan51210  3073
11.Kuboš FilipHaba Martin-2-7-4  0374
12.Bertho TadeášDvořák Pavel636  3084
13.Lanžhotský VojtěchFuček Miloslav82-67 3194
14.Vrana JakubParoubek Jan7-1094 31104
15.Bertho TadeášHaba Martin-3-79  12  
16.Lanžhotský VojtěchDvořák Pavel         
17.Vrana JakubFuček Miloslav         
18.Kuboš FilipParoubek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lanžhotský Vojtěch30Haba Martin21
Vrana Jakub12Dvořák Pavel21
Kuboš Filip12Fuček Miloslav03
Bertho Tadeáš30Paroubek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:Trubl
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:Kára
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Fikejz
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13444:347TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Fikejz Miloš
 
 
Cooke Stephen
Hronský Vladimír
 
 
548  3010
2.Kára Jiří
Žerava Miroslav
 
 
Kobliha Pavel
Staněk Václav
 
 
95-99 3120
3.Kára JiříCooke Stephen4-7115 3130
4.Trubl VladimírHronský Vladimír3-5-6863240
5.Žerava MiroslavKobliha Pavel911-39 3150
6.Fikejz MilošStaněk Václav316  3060
7.Trubl VladimírCooke Stephen-7-999-92361
8.Žerava MiroslavHronský Vladimír10-8-7663271
9.Fikejz MilošKobliha Pavel9104  3081
10.Kára JiříStaněk Václav373  3091
11.Žerava MiroslavCooke Stephen-5-5-6  0392
12.Fikejz MilošHronský Vladimír246  30102
13.Kára JiříKobliha Pavel         
14.Trubl VladimírStaněk Václav         
15.Fikejz MilošCooke Stephen         
16.Kára JiříHronský Vladimír         
17.Trubl VladimírKobliha Pavel         
18.Žerava MiroslavStaněk Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kára Jiří20Cooke Stephen21
Trubl Vladimír11Hronský Vladimír03
Žerava Miroslav21Kobliha Pavel02
Fikejz Miloš30Staněk Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
Horčák Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:14481:304TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Pavel
Platil Stanislav
 
 
Krukovskij Vladislav
Hruban Vladimír
 
 
1459  3010
2.Hrabal Ladislav
Tichý Stanislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Hrabal LadislavVostrý Marek566  3030
4.Nový PavelHruban Vladimír963  3040
5.Tichý StanislavKrukovskij Vladislav-108-11-8 1341
6.Kořínek ArnoštWO    3051
7.Nový PavelVostrý Marek843  3061
8.Tichý StanislavHruban Vladimír66-10-973271
9.Kořínek ArnoštKrukovskij Vladislav-7-2-7  0372
10.Hrabal LadislavWO    3082
11.Tichý StanislavVostrý Marek1259  3092
12.Kořínek ArnoštHruban Vladimír7-8-48-72393
13.Hrabal LadislavKrukovskij Vladislav-9-9-9  0394
14.Nový PavelWO    30104
15.Kořínek ArnoštVostrý Marek         
16.Hrabal LadislavHruban Vladimír         
17.Nový PavelKrukovskij Vladislav         
18.Tichý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrabal Ladislav11Vostrý Marek03
Nový Pavel20Hruban Vladimír12
Tichý Stanislav21Krukovskij Vladislav30
Kořínek Arnošt02   
WO40WO04
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:32348:460SK Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brodský Adam
Marhol Jan
 
 
Polášek Lukáš
Matoušek Daniel
 
 
-1-3-3  0301
2.Rubáš Ondřej
Melichar Vojtěch
 
 
Pocar Jan
Pospíšil Marek
 
 
10-11-9-7 1302
3.Brodský AdamPospíšil Marek-4-3-10  0303
4.Marhol JanPolášek Lukáš-7-5-4  0304
5.Melichar VojtěchPocar Jan-3-5-17  0305
6.Rubáš OndřejMatoušek Daniel88-119 3115
7.Marhol JanPospíšil Marek-8-10-8  0316
8.Melichar VojtěchPolášek Lukáš-4-5-4  0317
9.Rubáš OndřejPocar Jan385  3027
10.Brodský AdamMatoušek Daniel4-576 3137
11.Melichar VojtěchPospíšil Marek9-3-3-7 1338
12.Rubáš OndřejPolášek Lukáš-10-6-5  0339
13.Brodský AdamPocar Jan-7-897-823310
14.Marhol JanMatoušek Daniel-7-89-9 13  
15.Rubáš OndřejPospíšil Marek         
16.Brodský AdamPolášek Lukáš         
17.Marhol JanPocar Jan         
18.Melichar VojtěchMatoušek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brodský Adam12Pospíšil Marek30
Marhol Jan02Polášek Lukáš30
Melichar Vojtěch03Pocar Jan21
Rubáš Ondřej21Matoušek Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha GVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35577:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Pavel
Paroubek Jan
 
 
Platil Stanislav
Nový Pavel
 
 
-387-8-52301
2.Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
Grisa Daniel
Grisa Vladimír
 
 
7108  3011
3.Dvořák PavelNový Pavel-48-4-3 1312
4.Fuček MiloslavHrabal Ladislav-9-9-9  0313
5.Paroubek JanGrisa Daniel-35109 3123
6.Haba MartinPlatil Stanislav6-596 3133
7.Fuček MiloslavNový Pavel-7-3-9  0334
8.Paroubek JanHrabal Ladislav-4-8-5  0335
9.Haba MartinGrisa Daniel-4478 3145
10.Dvořák PavelGrisa Vladimír8-112-563255
11.Paroubek JanNový Pavel-4-6-4  0356
12.Haba MartinHrabal Ladislav74-110 3166
13.Dvořák PavelGrisa Daniel-26104 3176
14.Fuček MiloslavGrisa Vladimír10-579 3186
15.Haba MartinNový Pavel-4-10-9  0387
16.Dvořák PavelHrabal Ladislav-710-115-62388
17.Fuček MiloslavGrisa Daniel-9-9-9  0389
18.Paroubek JanGrisa Vladimír12311  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Pavel22Nový Pavel40
Fuček Miloslav13Hrabal Ladislav31
Paroubek Jan22Grisa Daniel13
Haba Martin31Platil Stanislav01
   Grisa Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha LRozhodčí:Kaucký Vldimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:8406:236SF SKK EL Niňo Praha P

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lanžhotský Vojtěch
Seidlová Monika
 
 
Janoušek Tadeáš
Brodský Adam
 
 
674  3010
2.Kuboš Filip
Bertho Tadeáš
 
 
Rubáš Ondřej
 
 
WO    3020
3.Seidlová MonikaJanoušek Tadeáš353  3030
4.Bertho TadeášBrodský Adam-1119-7-92331
5.Kuboš FilipRubáš Ondřej99-83 3141
6.Lanžhotský VojtěchWO    3051
7.Bertho TadeášJanoušek Tadeáš448  3061
8.Kuboš FilipBrodský Adam-5-5-3  0362
9.Lanžhotský VojtěchRubáš Ondřej1046  3072
10.Seidlová MonikaWO    3082
11.Kuboš FilipJanoušek Tadeáš1136  3092
12.Lanžhotský VojtěchBrodský Adam-98411 31102
13.Seidlová MonikaRubáš Ondřej9-83-9232  
14.Bertho Tadeáš         
15.Lanžhotský VojtěchJanoušek Tadeáš         
16.Seidlová MonikaBrodský Adam         
17.Bertho TadeášRubáš Ondřej         
18.Kuboš Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Seidlová Monika10Janoušek Tadeáš03
Bertho Tadeáš11Brodský Adam21
Kuboš Filip21Rubáš Ondřej02
Lanžhotský Vojtěch20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST OBO PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21540:462SK Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Marek
Pocar Jan
 
 
Hronský Vladimír
Cooke Stephen
 
 
-5115-853210
2.Polášek Lukáš
Macek Lukáš
 
 
Hausmann Josef
Kobliha Pavel
 
 
83-12-3-72311
3.Polášek LukášCooke Stephen-97-91063221
4.Pocar JanHausmann Josef7-9-2753231
5.Pospíšil MarekKobliha Pavel97-109 3141
6.Macek LukášHronský Vladimír-10923 3151
7.Pocar JanCooke Stephen3-894 3161
8.Pospíšil MarekHausmann Josef618-6-673271
9.Macek LukášKobliha Pavel1075  3081
10.Polášek LukášHronský Vladimír767  3091
11.Pospíšil MarekCooke Stephen-8-107-8 1392
12.Macek LukášHausmann Josef-10-9-6  0393
13.Polášek LukášKobliha Pavel37-95 31103
14.Pocar JanHronský Vladimír         
15.Macek LukášCooke Stephen         
16.Polášek LukášHausmann Josef         
17.Pocar JanKobliha Pavel         
18.Pospíšil MarekHronský Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Lukáš30Cooke Stephen12
Pocar Jan20Hausmann Josef12
Pospíšil Marek21Kobliha Pavel03
Macek Lukáš21Hronský Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GRozhodčí:JEŘÁBEK
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:KÁRA
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:TRUBL
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3362:166TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Jeřábek Michal
 
 
Kozák Vojtěch ml.
Kozák Pavel
 
 
699  3010
2.Žerava Miroslav
Kára Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Kára JiříKozák Vojtěch ml.523  3030
4.Trubl VladimírKozák Pavel9-112-1153240
5.Žerava MiroslavHruban Vladimír789  3050
6.Jeřábek MichalWO    3060
7.Trubl VladimírKozák Vojtěch ml.48-106 3170
8.Žerava MiroslavKozák Pavel892  3080
9.Jeřábek MichalHruban Vladimír755  3090
10.Kára JiříWO    30100
11.Žerava MiroslavKozák Vojtěch ml.         
12.Jeřábek MichalKozák Pavel         
13.Kára JiříHruban Vladimír         
14.Trubl Vladimír         
15.Jeřábek MichalKozák Vojtěch ml.         
16.Kára JiříKozák Pavel         
17.Trubl VladimírHruban Vladimír         
18.Žerava Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kára Jiří10Kozák Vojtěch ml.02
Trubl Vladimír20Kozák Pavel02
Žerava Miroslav20Hruban Vladimír02
Jeřábek Michal10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15495:383TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabal Ladislav
Nový Pavel
 
 
Trubl Vladimír
Jeřábek Michal
 
 
217  3010
2.Tichý Stanislav
Platil Stanislav
 
 
Kára Jiří
Žerava Miroslav
 
 
-10-36-10 1311
3.Platil StanislavKára Jiří1159  3021
4.Hrabal LadislavJeřábek Michal557  3031
5.Tichý StanislavTrubl Vladimír-6-88-6 1332
6.Nový PavelŽerava Miroslav654  3042
7.Hrabal LadislavKára Jiří-76-9-12 1343
8.Grisa DanielJeřábek Michal-15-66593253
9.Nový PavelTrubl Vladimír378  3063
10.Platil StanislavŽerava Miroslav678  3073
11.Grisa DanielKára Jiří-7-98513283
12.Nový PavelJeřábek Michal566  3093
13.Platil StanislavTrubl Vladimír-11-71111632103
14.Hrabal LadislavŽerava Miroslav11-1178 31  
15.Nový PavelKára Jiří         
16.Platil StanislavJeřábek Michal         
17.Hrabal LadislavTrubl Vladimír         
18.Grisa DanielŽerava Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Platil Stanislav30Kára Jiří12
Hrabal Ladislav11Jeřábek Michal03
Tichý Stanislav01Trubl Vladimír12
Nový Pavel30Žerava Miroslav02
Grisa Daniel20   
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4, Herna SC ČVUT JuliskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38625:635SF SKK EL Niňo Praha P

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cooke Stephen
Kožaný Petr
 
 
Procházka Michal
Procházka Pavel
 
 
359  3010
2.Staněk Václav
Hausmann Josef
 
 
Kuboš Filip
Seidlová Monika
 
 
-2-89-5 1311
3.Cooke StephenProcházka Michal-9673 3121
4.Hausmann JosefProcházka Pavel355  3031
5.Kožaný PetrSeidlová Monika-85-11563241
6.Staněk VáclavKuboš Filip-2-7-9  0342
7.Hausmann JosefProcházka Michal8-55-993252
8.Kožaný PetrProcházka Pavel-8-7-9  0353
9.Staněk VáclavSeidlová Monika-9-9-2  0354
10.Cooke StephenKuboš Filip9-117-9-92355
11.Kožaný PetrProcházka Michal6-88-10-112356
12.Staněk VáclavProcházka Pavel-5-5-8  0357
13.Cooke StephenSeidlová Monika476  3067
14.Hausmann JosefKuboš Filip12-86-473277
15.Staněk VáclavProcházka Michal-7-4-7  0378
16.Cooke StephenProcházka Pavel2-57-3-62379
17.Hausmann JosefSeidlová Monika-14968 3189
18.Kožaný PetrKuboš Filip8-6-7-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cooke Stephen22Procházka Michal22
Hausmann Josef40Procházka Pavel31
Kožaný Petr13Seidlová Monika13
Staněk Václav04Kuboš Filip31



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Jantačová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19548:461SK Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Marek
Pocar Jan
 
 
Krukovskij Vladislav
Papoušek Vladimír
 
 
5116  3010
2.Jantačová Zuzana
Buřil Petr
 
 
Hruban Vladimír
Vrecion Pavel
 
 
46-6-9-82311
3.Pocar JanKrukovskij Vladislav-74-7-8 1312
4.Buřil PetrPapoušek Vladimír-611-118-112313
5.Jantačová ZuzanaHruban Vladimír-7274 3123
6.Pospíšil MarekVrecion Pavel597  3033
7.Buřil PetrKrukovskij Vladislav-8-7-6  0334
8.Jantačová ZuzanaPapoušek Vladimír-9-7-11  0335
9.Pospíšil MarekHruban Vladimír697  3045
10.Pocar JanVrecion Pavel557  3055
11.Jantačová ZuzanaKrukovskij Vladislav2-897 3165
12.Pospíšil MarekPapoušek Vladimír1085  3075
13.Pocar JanHruban Vladimír6128  3085
14.Buřil PetrVrecion Pavel1395  3095
15.Pospíšil MarekKrukovskij Vladislav511-9-4832105
16.Pocar JanPapoušek Vladimír934  30  
17.Buřil PetrHruban Vladimír         
18.Jantačová ZuzanaVrecion Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pocar Jan21Krukovskij Vladislav22
Buřil Petr12Papoušek Vladimír21
Jantačová Zuzana21Hruban Vladimír03
Pospíšil Marek40Vrecion Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:Jeřábek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:Kára
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:Trubl
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19492:465TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Jeřábek Michal
 
 
Polášek Lukáš
Pocar Jan
 
 
12-9-9883210
2.Kára Jiří
Žerava Miroslav
 
 
Jantačová Zuzana
Macek Lukáš
 
 
7-7108 3120
3.Kára JiříJantačová Zuzana8810  3030
4.Trubl VladimírPolášek Lukáš-6874 3140
5.Žerava MiroslavMacek Lukáš9-399 3150
6.Jeřábek MichalPocar Jan377  3060
7.Trubl VladimírJantačová Zuzana456  3070
8.Žerava MiroslavPolášek Lukáš-3-3-5  0371
9.Jeřábek MichalMacek Lukáš109-9-3-102372
10.Kára JiříPocar Jan682  3082
11.Žerava MiroslavJantačová Zuzana-4-2-16  0383
12.Jeřábek MichalPolášek Lukáš-10-9-14  0384
13.Kára JiříMacek Lukáš-6-49753294
14.Trubl VladimírPocar Jan10109  30104
15.Jeřábek MichalJantačová Zuzana079  30  
16.Kára JiříPolášek Lukáš         
17.Trubl VladimírMacek Lukáš         
18.Žerava MiroslavPocar Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kára Jiří30Jantačová Zuzana12
Trubl Vladimír30Polášek Lukáš21
Žerava Miroslav12Macek Lukáš12
Jeřábek Michal12Pocar Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GVrchní
rozhodčí:
Kozák Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:31466:503SF SKK EL Niňo Praha P

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Pavel
Papoušek Vladimír
 
 
Procházka Michal
Procházka Pavel
 
 
1036  3010
2.Hruban Vladimír
Vrecion Pavel
 
 
Kuboš Filip
Bertho Tadeáš
 
 
8-6-14-7 1311
3.Hruban VladimírBertho Tadeáš8-11-9-7 1312
4.Kozák PavelKuboš Filip-8-1012-9 1313
5.Papoušek VladimírProcházka Michal7115  3023
6.Vrecion PavelProcházka Pavel89-7-6-12324
7.Kozák PavelBertho Tadeáš-11-4-11  0325
8.Papoušek VladimírKuboš Filip-5-95-6 1326
9.Vrecion PavelProcházka Michal-76-9-10 1327
10.Hruban VladimírProcházka Pavel79-64 3137
11.Papoušek VladimírBertho Tadeáš-7-710-8 1338
12.Vrecion PavelKuboš Filip-8-77-2 1339
13.Hruban VladimírProcházka Michal9-9-95-923310
14.Kozák PavelProcházka Pavel784  30  
15.Vrecion PavelBertho Tadeáš         
16.Hruban VladimírKuboš Filip         
17.Kozák PavelProcházka Michal         
18.Papoušek VladimírProcházka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruban Vladimír12Bertho Tadeáš30
Kozák Pavel02Kuboš Filip30
Papoušek Vladimír12Procházka Michal21
Vrecion Pavel03Procházka Pavel11
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST OBO PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4, Herna SC ČVUT JuliskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:32360:417TTC Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Václav
Kožaný Petr
 
 
Haba Martin
Fuček Miloslav
 
 
8-4-7-6 1301
2.
 
 

 
 
         
3.Staněk VáclavHaba Martin-7-9-6  0302
4.Kožaný PetrFuček Miloslav-6191 3112
5.Paroubek JanWO    0313
6.Hronský VladimírWO    3023
7.Kožaný PetrHaba Martin-6-3-6  0324
8.Fuček MiloslavWO    0325
9.Hronský VladimírParoubek Jan8-78-4-102326
10.Staněk VáclavWO    3036
11.Haba MartinWO    0337
12.Hronský VladimírFuček Miloslav-5544 3147
13.Staněk VáclavParoubek Jan-7-48-9 1348
14.Kožaný PetrWO    3058
15.Hronský VladimírHaba Martin-1-9-9  0359
16.Staněk VáclavFuček Miloslav-5-68-4 13510
17.Kožaný PetrParoubek Jan-68-38932  
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Staněk Václav03Haba Martin30
Kožaný Petr11Fuček Miloslav12
Hronský Vladimír12Paroubek Jan20
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30196:357TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulc Michal
Brodský Adam
 
 
Nový Pavel
Platil Stanislav
 
 
-5-4-9  0301
2.Marhol Jan
Melichar Vojtěch
 
 
Grisa Daniel
Tichý Stanislav
 
 
-1-1-3  0302
3.Brodský AdamNový Pavel-5-5-8  0303
4.Melichar VojtěchGrisa Daniel-8-4-9  0304
5.Marhol JanTichý Stanislav-11-19-0 1305
6.Rulc MichalPlatil Stanislav-11-6-6  0306
7.Melichar VojtěchNový Pavel-5-6-3  0307
8.Marhol JanGrisa Daniel-11-6-7  0308
9.Rulc MichalTichý Stanislav6-7-5-3 1309
10.Brodský AdamPlatil Stanislav-1-56-7 13010
11.Marhol JanNový Pavel         
12.Rulc MichalGrisa Daniel         
13.Brodský AdamTichý Stanislav         
14.Melichar VojtěchPlatil Stanislav         
15.Rulc MichalNový Pavel         
16.Brodský AdamGrisa Daniel         
17.Melichar VojtěchTichý Stanislav         
18.Marhol JanPlatil Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brodský Adam02Nový Pavel20
Melichar Vojtěch02Grisa Daniel20
Marhol Jan02Tichý Stanislav20
Rulc Michal02Platil Stanislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha PVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37642:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuboš Filip
Vrana Jakub
 
 
Trubl Vladimír
Jeřábek Michal
 
 
10-49-6103210
2.Procházka Michal
Bertho Tadeáš
 
 
Žerava Miroslav
Kára Jiří
 
 
-109-108-82311
3.Kuboš FilipTrubl Vladimír-68-4693221
4.Vrana JakubKára Jiří86-7-963231
5.Procházka MichalJeřábek Michal-67-5-10 1332
6.Bertho Tadeᚎerava Miroslav977  3042
7.Vrana JakubTrubl Vladimír9-737 3152
8.Procházka MichalKára Jiří-8-3-8  0353
9.Bertho TadeášJeřábek Michal-107-10-9 1354
10.Kuboš FilipŽerava Miroslav-7-117-3 1355
11.Procházka MichalTrubl Vladimír10-8-68103265
12.Bertho TadeášKára Jiří-6-8-5  0366
13.Kuboš FilipJeřábek Michal-4-5-7  0367
14.Vrana JakubŽerava Miroslav789  3077
15.Bertho TadeášTrubl Vladimír8-6512 3187
16.Kuboš FilipKára Jiří7-6-3-5 1388
17.Vrana JakubJeřábek Michal-67-68-82389
18.Procházka MichalŽerava Miroslav868  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuboš Filip13Trubl Vladimír04
Vrana Jakub31Kára Jiří31
Procházka Michal22Jeřábek Michal40
Bertho Tadeáš22Žerava Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 7. třída B muži (RS-5B) Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:300:330SK Vršovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.