Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ KošířeRozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Stočesová Silvie
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13344:276TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Čápová Kateřina
Füllsacková Barbora
 
 
535  3010
2.Adamčíková DanaNováková Hana-11664 3120
3.Stočesová SilvieČápová Kateřina3-1069 3130
4.Žáčková LeaFüllsacková Barbora-4-7-3  0331
5.Stočesová SilvieNováková Hana129  3041
6.Adamčíková DanaFüllsacková Barbora8810  3051
7.Žáčková LeaČápová Kateřina-498-6-82352
8.Stočesová SilvieFüllsacková Barbora330  3062
9.Žáčková LeaNováková Hana-5-6-9  0363
10.Adamčíková DanaČápová Kateřina-6-119833273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana30Nováková Hana12
Stočesová Silvie30Čápová Kateřina12
Žáčková Lea03Füllsacková Barbora12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:Scheubová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Opravilová Scheubová Lucie
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:7389:261TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
Adamová Božena
Bláhová Milena
 
 
537  3010
2.Scheubová JanaZýková Renata731  3020
3.Opravilová Scheubová LucieAdamová Božena-1369-10123230
4.Coubalová MartinaBláhová Milena168  3040
5.Opravilová Scheubová LucieZýková Renata-86-88-92341
6.Scheubová JanaBláhová Milena567  3051
7.Coubalová MartinaAdamová Božena356  3061
8.Opravilová Scheubová LucieBláhová Milena-81478 3171
9.Coubalová MartinaZýková Renata676  3081
10.Scheubová JanaAdamová Božena56-66 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana30Zýková Renata12
Opravilová Scheubová Lucie21Adamová Božena03
Coubalová Martina30Bláhová Milena03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:24339:364TJ AVIA Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírková Martina
Závodská Katarína
 
 
Šišková Gabriela
Spilková Ivana
 
 
-65-2-8 1301
2.Závodská KatarínaŠišková Gabriela5-97-863211
3.Kačírková MartinaSpilková Ivana7-4-5-9 1312
4.Blažková AnežkaHavlíková Jana-9-4-10  0313
5.Kačírková MartinaŠišková Gabriela335  3023
6.Závodská KatarínaHavlíková Jana-11-8-8  0324
7.Blažková AnežkaSpilková Ivana-27-3-8 1325
8.Kačírková MartinaHavlíková Jana-6-49-4 1326
9.Blažková AnežkaŠišková Gabriela9-9-11723236
10.Závodská KatarínaSpilková Ivana-7-83983246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Závodská Katarína21Šišková Gabriela03
Kačírková Martina12Spilková Ivana21
Blažková Anežka12Havlíková Jana30
Hráčka Šišková-žlutá karta za opětovné hození pálkou na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Dvořáková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:21314:336TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Strnadová Karolína
 
 
Merhautová Alena
Slatinská Nataša
 
 
57-78 3110
2.Matoušková AndreaSlatinská Nataša-9-10-10  0311
3.Strnadová KarolínaLösterová Anna8-5-7-8 1312
4.Dvořáková AnnaMerhautová Alena8-7-9-8 1313
5.Strnadová KarolínaSlatinská Nataša-8-5-7  0314
6.Matoušková AndreaMerhautová Alena-96-5-8 1315
7.Dvořáková AnnaLösterová Anna986  3025
8.Strnadová KarolínaMerhautová Alena-3-5-7  0326
9.Dvořáková AnnaSlatinská Nataša664  3036
10.Matoušková AndreaLösterová Anna6-3-9883246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Andrea12Slatinská Nataša21
Strnadová Karolína03Lösterová Anna12
Dvořáková Anna21Merhautová Alena30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Jebavá
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:25347:375Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Cmíralová Natálie
 
 
Kadavá Tereza
Bartoňová Tereza
 
 
6-6-712-72301
2.Seidlová MonikaBartoňová Tereza6-9-4-7 1302
3.Jebavá LucieMaršíková Jitka9-6-10-8 1303
4.Cmíralová NatálieKadavá Tereza-88-7-10 1304
5.Jebavá LucieBartoňová Tereza8-58-1093214
6.Seidlová MonikaKadavá Tereza-7-5-6  0315
7.Cmíralová NatálieMaršíková Jitka-3-4-5  0316
8.Jebavá LucieKadavá Tereza-107-8653226
9.Cmíralová NatálieBartoňová Tereza10-8-7-11 1327
10.Seidlová MonikaMaršíková JitkaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Seidlová Monika02Bartoňová Tereza21
Jebavá Lucie21Maršíková Jitka20
Cmíralová Natálie03Kadavá Tereza21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Hájková Anna
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Ježková Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 18:45 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:18361:340TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježková Kateřina
Špicarová Ivana
 
 
Luňová Zuzana
Vinklářová Veronika
 
 
-55103 3110
2.Hájková AnnaFraneková Věra766  3020
3.Špicarová IvanaVinklářová Veronika77-66 3130
4.Ježková KateřinaLuňová Zuzana-8-8-5  0331
5.Špicarová IvanaFraneková Věra5-8-101483241
6.Hájková AnnaLuňová Zuzana8912  3051
7.Ježková KateřinaVinklářová Veronika6-8-8363261
8.Špicarová IvanaLuňová Zuzana7-54-8-102362
9.Ježková KateřinaFraneková Věra-8-8-3  0363
10.Hájková AnnaVinklářová Veronika-5-9-10  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hájková Anna21Franeková Věra12
Špicarová Ivana21Vinklářová Veronika12
Ježková Kateřina12Luňová Zuzana21

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy