Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Čápová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30224:373TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Nováková Hana
 
 
Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
-9-9108-62301
2.Čápová KateřinaHummelová Jarmila-3-4-5  0302
3.Bulantová PavlaAdamčíková Dana-311-7-5 1303
4.Nováková HanaStočesová Silvie-9-7-3  0304
5.Bulantová PavlaHummelová Jarmila-3-9-8  0305
6.Čápová KateřinaStočesová Silvie-3-1-6  0306
7.Nováková HanaAdamčíková Dana-4-8-9  0307
8.Bulantová PavlaStočesová Silvie-6-1-5  0308
9.Nováková HanaHummelová Jarmila-5-9-3  0309
10.Čápová KateřinaAdamčíková Dana86-4-6-623010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čápová Kateřina03Hummelová Jarmila30
Bulantová Pavla03Adamčíková Dana30
Nováková Hana03Stočesová Silvie30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:21246:238TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
-8-7-7  0301
2.Bláhová KateřinaCoubalová Martina-8-3-4  0302
3.Adamová BoženaScheubová Jana-8-55-8 1303
4.Zýková RenataWO    3013
5.Adamová BoženaCoubalová Martina-6-8-3  0314
6.Bláhová KateřinaWO    3024
7.Zýková RenataScheubová Jana-5-8-7  0325
8.Adamová BoženaWO    3035
9.Zýková RenataCoubalová Martina-2-5-8  0336
10.Bláhová KateřinaScheubová Jana-6-9-11  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bláhová Kateřina02Coubalová Martina30
Adamová Božena02Scheubová Jana30
Zýková Renata02   
WO30WO03
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13362:279TJ AVIA Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišková Gabriela
Havlíková Jana
 
 
Závodská Katarína
Blažková Anežka
 
 
7-8-9-7 1301
2.Dvořáková LucieZávodská Katarína564  3011
3.Šišková GabrielaBlažková Anežka-9-77-8 1312
4.Havlíková JanaKačírková Martina475  3022
5.Šišková GabrielaZávodská Katarína8-986 3132
6.Dvořáková LucieKačírková Martina1068  3042
7.Havlíková JanaBlažková Anežka-9353 3152
8.Šišková GabrielaKačírková Martina-9-9-7  0353
9.Havlíková JanaZávodská Katarína96-85 3163
10.Dvořáková LucieBlažková Anežka3-8101 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořáková Lucie30Závodská Katarína03
Šišková Gabriela12Blažková Anežka12
Havlíková Jana30Kačírková Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:17376:329TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merhautová Alena
Slatinská Nataša
 
 
Petříková Michaela
Matoušková Andrea
 
 
10-9-11823210
2.Slatinská NatašaStrnadová Karolína10110  3020
3.Lösterová AnnaMatoušková Andrea977  3030
4.Merhautová AlenaPetříková Michaela-8-106163240
5.Lösterová AnnaStrnadová Karolína6-7-12-11 1341
6.Slatinská NatašaPetříková Michaela-10-7-4  0342
7.Merhautová AlenaMatoušková Andrea5-3611 3152
8.Lösterová AnnaPetříková Michaela9-7-5-11 1353
9.Merhautová AlenaStrnadová Karolína554  3063
10.Slatinská NatašaMatoušková Andrea3-8-8-9 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slatinská Nataša12Strnadová Karolína12
Lösterová Anna12Matoušková Andrea12
Merhautová Alena30Petříková Michaela21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17339:319Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Tereza
Handlová Natálie
 
 
Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
-93-9583210
2.Handlová NatálieJebavá Lucie7106  3020
3.Bartoňová TerezaSeidlová Monika445  3030
4.Zuzáková AnežkaCmíralová Natálie-4-4-4  0331
5.Bartoňová TerezaJebavá Lucie-61147 3141
6.Handlová NatálieCmíralová Natálie1011-66 3151
7.Zuzáková AnežkaSeidlová Monika-8-6-5  0352
8.Bartoňová TerezaCmíralová Natálie4-105-6-92353
9.Zuzáková AnežkaJebavá Lucie-8-2-6  0354
10.Handlová NatálieSeidlová Monika-11478 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Handlová Natálie30Jebavá Lucie12
Bartoňová Tereza21Seidlová Monika12
Zuzáková Anežka03Cmíralová Natálie21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:27284:379TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Rosová Kateřina
 
 
Ježková Kateřina
Pokorná Tereza
 
 
-8-39-10 1301
2.Rosová KateřinaPokorná Tereza9-37-6-12302
3.Vydrová LucieJežková Kateřina11-3-5-6 1303
4.Luňová ZuzanaŠpicarová Ivana9-9-9793213
5.Vydrová LuciePokorná Tereza-7-10-7  0314
6.Rosová KateřinaŠpicarová Ivana-6-6-1  0315
7.Luňová ZuzanaJežková Kateřina4-943 3125
8.Vydrová LucieŠpicarová Ivana-6-5-6  0326
9.Luňová ZuzanaPokorná Tereza8-6-9-7 1327
10.Rosová KateřinaJežková Kateřina-6-4-3  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rosová Kateřina03Pokorná Tereza30
Vydrová Lucie03Ježková Kateřina21
Luňová Zuzana21Špicarová Ivana21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy