Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Füllsacková Barbora
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:94:29182:360TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Nováková Hana
 
 
Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
-8-8-8  0301
2.Coubalová MartinaWO    0302
3.Bulantová PavlaScheubová Jana-4-7-3  0303
4.Nováková HanaOpravilová Scheubová Lucie8-3-12993213
5.Bulantová PavlaCoubalová Martina-8-11-4  0314
6.Opravilová Scheubová LucieWO    0315
7.Nováková HanaScheubová Jana-6-2-9  0316
8.Bulantová PavlaOpravilová Scheubová Lucie-68-7-8 1317
9.Nováková HanaCoubalová Martina-10-10-4  0318
10.Scheubová JanaWO    0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bulantová Pavla03Coubalová Martina20
Nováková Hana12Scheubová Jana20
   Opravilová Scheubová Lucie11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Stočesová Silvie
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:10400:286TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Závodská Katarína
Blažková Anežka
 
 
49-10-1053210
2.Adamčíková DanaZávodská Katarína-8385 3120
3.Stočesová SilvieBlažková Anežka759  3030
4.Hummelová JarmilaKačírková Martina8-8-9-6 1331
5.Stočesová SilvieZávodská Katarína553  3041
6.Adamčíková DanaKačírková Martina8-828 3151
7.Hummelová JarmilaBlažková Anežka69-79 3161
8.Stočesová SilvieKačírková Martina964  3071
9.Hummelová JarmilaZávodská Katarína655  3081
10.Adamčíková DanaBlažková Anežka3-85-1843291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana30Závodská Katarína03
Stočesová Silvie30Blažková Anežka03
Hummelová Jarmila21Kačírková Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30247:368TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
Petříková Michaela
Strnadová Karolína
 
 
-49-7-10 1301
2.Bláhová MilenaDvořáková Anna-3-2-6  0302
3.Adamová BoženaPetříková Michaela-8-3-6  0303
4.Zýková RenataStrnadová Karolína-9-10-9  0304
5.Adamová BoženaDvořáková Anna-9-6-11  0305
6.Bláhová MilenaStrnadová Karolína-6-9-11  0306
7.Zýková RenataPetříková Michaela6-5-5-5 1307
8.Adamová BoženaStrnadová Karolína-108-4-9 1308
9.Zýková RenataDvořáková Anna-5-7-3  0309
10.Bláhová MilenaPetříková Michaela-67-10-5 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bláhová Milena03Dvořáková Anna30
Adamová Božena03Petříková Michaela30
Zýková Renata03Strnadová Karolína30
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:23354:385SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
4-77-12-112301
2.Najbertová LucieJebavá Lucie15-76-4-82302
3.Šišková GabrielaSeidlová Monika977  3012
4.Havlíková JanaCmíralová Natálie-77-610-92313
5.Šišková GabrielaJebavá Lucie-6-12-10  0314
6.Najbertová LucieCmíralová Natálie9-4-3-7 1315
7.Havlíková JanaSeidlová Monika455  3025
8.Šišková GabrielaCmíralová Natálie-586-10133235
9.Havlíková JanaJebavá Lucie-7-9-7  0336
10.Najbertová LucieSeidlová Monika-6-3-7  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Najbertová Lucie03Jebavá Lucie30
Šišková Gabriela21Seidlová Monika12
Havlíková Jana12Cmíralová Natálie21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17316:288nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slatinská Nataša
Vránová Helena
 
 
Špicarová Ivana
Ježková Kateřina
 
 
-9-6-10  0301
2.Lösterová AnnaŠpicarová Veronika437  3011
3.Vránová HelenaJežková Kateřina-8-7-10  0312
4.Slatinská NatašaŠpicarová Ivana876  3022
5.Vránová HelenaŠpicarová Veronika565  3032
6.Lösterová AnnaŠpicarová Ivana9-5-1-4 1333
7.Slatinská NatašaJežková Kateřina-88-8-6 1334
8.Vránová HelenaŠpicarová Ivana-785-753244
9.Slatinská NatašaŠpicarová Veronika123  3054
10.Lösterová AnnaJežková Kateřina-10-96-3 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lösterová Anna12Špicarová Veronika03
Vránová Helena21Ježková Kateřina30
Slatinská Nataša21Špicarová Ivana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:815:24326:380TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Tereza
Handlová Natálie
 
 
Rosová Kateřina
Franeková Věra
 
 
8-10-9-6 1301
2.Handlová NatálieFraneková Věra8-9-5-9 1302
3.Bartoňová TerezaRosová Kateřina885  3012
4.Mrázková LiaLuňová Zuzana8-5-5-1 1313
5.Bartoňová TerezaFraneková Věra-71010-9-92314
6.Handlová NatálieLuňová Zuzana-6-1-6  0315
7.Mrázková LiaRosová Kateřina-855-5-82316
8.Bartoňová TerezaLuňová Zuzana-12-1-4  0317
9.Mrázková LiaFraneková Věra6-78-10-72318
10.Handlová NatálieRosová Kateřina589  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Handlová Natálie12Franeková Věra30
Bartoňová Tereza12Rosová Kateřina12
Mrázková Lia03Luňová Zuzana30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy