Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ KošířeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:7359:214TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merhautová Alena
Slatinská Nataša
 
 
Čápová Kateřina
Bulantová Pavla
 
 
773  3010
2.Slatinská NatašaFüllsacková Barbora505  3020
3.Vránová HelenaČápová Kateřina-10848 3130
4.Merhautová AlenaBulantová Pavla-1064-763240
5.Vránová HelenaFüllsacková Barbora348  3050
6.Slatinská NatašaBulantová Pavla-8-11-8  0351
7.Merhautová AlenaČápová Kateřina429  3061
8.Vránová HelenaBulantová Pavla-8523 3171
9.Merhautová AlenaFüllsacková Barbora446  3081
10.Slatinská NatašaČápová Kateřina637  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slatinská Nataša21Füllsacková Barbora03
Vránová Helena30Čápová Kateřina03
Merhautová Alena30Bulantová Pavla12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Pískovně ,Praha 8Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:17367:276Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Tereza
Mrázková Lia
 
 
Najbertová Lucie
Dvořáková Lucie
 
 
7-109-8-42301
2.Handlová NatálieDvořáková Lucie-5-7-7  0302
3.Mrázková LiaNajbertová Lucie-86-9-7 1303
4.Bartoňová TerezaWO    3013
5.Mrázková LiaDvořáková Lucie-6-9-5  0314
6.Handlová NatálieWO    3024
7.Bartoňová TerezaNajbertová Lucie-11-105883234
8.Mrázková LiaWO    3044
9.Bartoňová TerezaDvořáková Lucie2-7817 3154
10.Handlová NatálieNajbertová Lucie-10-51583264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Handlová Natálie11Dvořáková Lucie21
Mrázková Lia02Najbertová Lucie12
Bartoňová Tereza20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5375:257TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Vinklářová Veronika
 
 
Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
466  3010
2.Vinklářová VeronikaHypšová Daniela657  3020
3.Franeková VěraAdamová Božena976  3030
4.Luňová ZuzanaZýková Renata127-96 3140
5.Franeková VěraHypšová Daniela4410  3050
6.Semeráková JitkaZýková Renata878  3060
7.Luňová ZuzanaAdamová Božena778  3070
8.Franeková VěraZýková Renata-356-1233280
9.Luňová ZuzanaHypšová Daniela558  3090
10.Semeráková JitkaAdamová Božena59-9-8932100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vinklářová Veronika10Hypšová Daniela03
Franeková Věra30Adamová Božena03
Luňová Zuzana30Zýková Renata03
Semeráková Jitka20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:24281:359TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježková Kateřina
Vlčková Monika
 
 
Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
7-410-773210
2.Rohová MichaelaHummelová Jarmila-3-8-3  0311
3.Ježková KateřinaAdamčíková DanaWO    0312
4.Vlčková MonikaStočesová Silvie-9-861093222
5.Špicarová IvanaHummelová Jarmila-8-9-9  0323
6.Rohová MichaelaStočesová Silvie-2-3-8  0324
7.Vlčková MonikaAdamčíková Dana638  3034
8.Špicarová IvanaStočesová Silvie-4-610-9 1335
9.Vlčková MonikaHummelová Jarmila-9-109543245
10.Rohová MichaelaAdamčíková Dana-3-5-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rohová Michaela03Hummelová Jarmila21
Vlčková Monika30Adamčíková Dana11
Špicarová Ivana02Stočesová Silvie21
WO01WO10
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:Kaucká Hana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:25255:347TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
-66106 3110
2.Seidlová MonikaOpravilová Scheubová Lucie-66-10-5 1311
3.Jebavá LucieScheubová Jana-5910-8-62312
4.Kaucká HanaCoubalová Martina-5-5-4  0313
5.Jebavá LucieOpravilová Scheubová Lucie967  3023
6.Seidlová MonikaCoubalová Martina-7-6-2  0324
7.Kaucká HanaScheubová Jana-5-4-7  0325
8.Jebavá LucieCoubalová Martina-11-4-5  0326
9.Kaucká HanaOpravilová Scheubová Lucie-9-6-6  0327
10.Seidlová MonikaScheubová Jana-8-9-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Seidlová Monika03Opravilová Scheubová Lucie21
Jebavá Lucie12Scheubová Jana30
Kaucká Hana03Coubalová Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Dvořáková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12361:298TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Strnadová Karolína
 
 
Závodská Katarína
Blažková Anežka
 
 
8-745 3110
2.Matoušková AndreaZávodská Katarína7911  3020
3.Strnadová KarolínaKačírková Martina297  3030
4.Dvořáková AnnaBlažková Anežka-911911 3140
5.Strnadová KarolínaZávodská Katarína-87-10-6 1341
6.Matoušková AndreaBlažková Anežka559  3051
7.Dvořáková AnnaKačírková Martina594  3061
8.Strnadová KarolínaBlažková Anežka-115-95-82362
9.Dvořáková AnnaZávodská Katarína65-95 3172
10.Matoušková AndreaKačírková Martina-5-4-5  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Andrea21Závodská Katarína12
Strnadová Karolína12Kačírková Martina12
Dvořáková Anna30Blažková Anežka12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy