Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Čápová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21296:270TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Nováková Hana
 
 
Petříková Michaela
Strnadová Karolína
 
 
-7-9-10  0301
2.Nováková HanaWO    3011
3.Čápová KateřinaPetříková Michaela10-7-510-62312
4.Bulantová PavlaStrnadová Karolína-10-8-6  0313
5.Čápová KateřinaWO    3023
6.Nováková HanaStrnadová Karolína8-6-8-7 1324
7.Bulantová PavlaPetříková Michaela-6-8-7  0325
8.Čápová KateřinaStrnadová Karolína-7-6-7  0326
9.Bulantová PavlaWO    3036
10.Nováková HanaPetříková Michaela-89-8-5 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Hana02Petříková Michaela30
Čápová Kateřina02Strnadová Karolína30
Bulantová Pavla02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Kačírková Martina
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19376:369nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závodská Katarína
Blažková Anežka
 
 
Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
777  3010
2.Závodská KatarínaSeidlová Monika-11-10107103220
3.Kačírková MartinaJebavá Lucie88-74 3130
4.Blažková AnežkaCmíralová Natálie810-5-8-102331
5.Kačírková MartinaSeidlová Monika7511  3041
6.Závodská KatarínaCmíralová Natálie-11-10-9  0342
7.Blažková AnežkaJebavá Lucie-88-9-9 1343
8.Kačírková MartinaCmíralová Natálie-9-7-4  0344
9.Blažková AnežkaSeidlová Monika99-99 3154
10.Závodská KatarínaJebavá Lucie-7-98-10 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Závodská Katarína12Seidlová Monika03
Kačírková Martina21Jebavá Lucie21
Blažková Anežka12Cmíralová Natálie30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:Drgoňová Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Drgoňová Veronika
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:12254:250TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
Špicarová Ivana
Nesvačilová Petra
 
 
78-9-853210
2.Scheubová JanaHájková Anna744  3020
3.Coubalová MartinaŠpicarová Ivana977  3030
4.Nesvačilová PetraWO    0331
5.Coubalová MartinaHájková Anna339  3041
6.Scheubová JanaNesvačilová Petra6103  3051
7.Špicarová IvanaWO    0352
8.Coubalová MartinaNesvačilová Petra612  3062
9.Hájková AnnaWO    0363
10.Scheubová JanaŠpicarová Ivana-5944 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana30Hájková Anna02
Coubalová Martina30Špicarová Ivana02
   Nesvačilová Petra02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Stočesová Silvie
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17316:324nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Rosová Kateřina
Vydrová Lucie
 
 
748  3010
2.Stočesová SilvieRosová Kateřina673  3020
3.Hummelová JarmilaVinklářová Veronika5-698 3130
4.Adamčíková DanaVydrová Lucie-1177-8-122331
5.Hummelová JarmilaRosová Kateřina-10WO   0332
6.Stočesová SilvieVydrová Lucie881  3042
7.Adamčíková DanaVinklářová Veronika-88-8-10 1343
8.Hummelová JarmilaVydrová LucieWO    0344
9.Adamčíková DanaRosová Kateřina-98-10-5 1345
10.Stočesová SilvieVinklářová Veronika4-71011 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stočesová Silvie30Rosová Kateřina21
Hummelová Jarmila11Vinklářová Veronika12
Adamčíková Dana03Vydrová Lucie11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:18343:286Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
Bartoňová Tereza
Kadavá Tereza
 
 
-12-218-2 1301
2.Bláhová MilenaBartoňová Tereza-47-12-2 1302
3.Adamová BoženaKadavá Tereza268  3012
4.Zýková RenataWO    3022
5.Adamová BoženaBartoňová Tereza9-4-4-2 1323
6.Bláhová MilenaWO    3033
7.Zýková RenataKadavá Tereza-36-8-9 1334
8.Adamová BoženaWO    3044
9.Zýková RenataBartoňová Tereza4-63-8-92345
10.Bláhová MilenaKadavá Tereza-589-6-62346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bláhová Milena02Bartoňová Tereza30
Adamová Božena11Kadavá Tereza21
Zýková Renata02   
WO30WO03
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22337:375TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíková Jana
Dvořáková Lucie
 
 
Vránová Helena
Merhautová Alena
 
 
10-747 3110
2.Dvořáková LucieMerhautová Alena10-98-563220
3.Najbertová LucieLösterová Anna-8-8-10  0321
4.Havlíková JanaVránová Helena-449-2-72322
5.Najbertová LucieMerhautová Alena-8-2-5  0323
6.Dvořáková LucieVránová Helena9-1288 3133
7.Havlíková JanaLösterová Anna9-35-9-72334
8.Najbertová LucieVránová Helena-7-510-7 1335
9.Havlíková JanaMerhautová Alena-7-9-4  0336
10.Dvořáková LucieLösterová Anna6511  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Lucie30Merhautová Alena21
Najbertová Lucie03Lösterová Anna21
Havlíková Jana03Vránová Helena21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy