Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Füllsacková Barbora
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30191:348TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
Vinklářová Veronika
Semeráková Jitka
 
 
-6-7-4  0301
2.Nováková HanaLuňová Zuzana-5-1-4  0302
3.Bulantová PavlaVinklářová Veronika-8-89-7 1303
4.Füllsacková BarboraSemeráková Jitka-4-4-5  0304
5.Bulantová PavlaLuňová Zuzana-7-6-5  0305
6.Nováková HanaSemeráková Jitka-9-3-3  0306
7.Füllsacková BarboraVinklářová Veronika-4-12-5  0307
8.Bulantová PavlaSemeráková Jitka6-6-6-8 1308
9.Füllsacková BarboraLuňová Zuzana-8-2-2  0309
10.Nováková HanaVinklářová Veronika-5-9-6  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Hana03Luňová Zuzana30
Bulantová Pavla03Vinklářová Veronika30
Füllsacková Barbora03Semeráková Jitka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavá Tereza
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:26302:387TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavá Tereza
Bartoňová Tereza
 
 
Ježková Kateřina
Špicarová Ivana
 
 
-107-9-6 1301
2.Bartoňová TerezaNesvačilová Petra-67-7-8 1302
3.Kadavá TerezaJežková Kateřina-7-24-6 1303
4.Zuzáková AnežkaŠpicarová Ivana-7-3-4  0304
5.Kadavá TerezaNesvačilová Petra93-910 3114
6.Bartoňová TerezaŠpicarová Ivana88-3-873224
7.Zuzáková AnežkaJežková Kateřina-4-3-2  0325
8.Kadavá TerezaŠpicarová Ivana106-4-6-72326
9.Zuzáková AnežkaNesvačilová Petra-8-3-7  0327
10.Bartoňová TerezaJežková Kateřina9-4-3843237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartoňová Tereza21Nesvačilová Petra21
Kadavá Tereza12Ježková Kateřina21
Zuzáková Anežka03Špicarová Ivana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Merhautová Alena
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:11395:293TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slatinská Nataša
Merhautová Alena
 
 
Cmíralová Natálie
Jebavá Lucie
 
 
-11646 3110
2.Vránová HelenaSeidlová Monika67-8-6103220
3.Slatinská NatašaCmíralová Natálie-8-8-11  0321
4.Merhautová AlenaJebavá Lucie116-113 3131
5.Slatinská NatašaSeidlová Monika454  3041
6.Vránová HelenaJebavá Lucie-8-88893251
7.Merhautová AlenaCmíralová Natálie386  3061
8.Slatinská NatašaJebavá Lucie954  3071
9.Merhautová AlenaSeidlová Monika428  3081
10.Vránová HelenaCmíralová Natálie-88-8933291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vránová Helena30Seidlová Monika03
Slatinská Nataša21Cmíralová Natálie12
Merhautová Alena30Jebavá Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:815:26366:393TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
Strnadová Karolína
Dvořáková Anna
 
 
-88-9-9 1301
2.Dvořáková LucieDvořáková Anna-74-9-6 1302
3.Šišková GabrielaStrnadová Karolína-6414-9-72303
4.Havlíková JanaMatoušková Andrea-9-98-9 1304
5.Šišková GabrielaDvořáková Anna-312-8-7 1305
6.Dvořáková LucieMatoušková Andrea-7-74653215
7.Havlíková JanaStrnadová Karolína4103  3025
8.Šišková GabrielaMatoušková Andrea-9-98-7 1326
9.Havlíková JanaDvořáková Anna-99-2-4 1327
10.Dvořáková LucieStrnadová Karolína-9-107-4 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořáková Lucie12Dvořáková Anna30
Šišková Gabriela03Strnadová Karolína21
Havlíková Jana12Matoušková Andrea21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:19402:382TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
Kačírková Martina
Blažková Anežka
 
 
-51284 3110
2.Adamová BoženaZávodská Katarína-8-457-142311
3.Zýková RenataBlažková Anežka-9-899-72312
4.Bláhová MilenaKačírková Martina-79-918-72313
5.Zýková RenataZávodská Katarína985  3023
6.Adamová BoženaKačírková Martina6-144-4-92324
7.Bláhová MilenaBlažková Anežka154  3034
8.Zýková RenataKačírková Martina-10-88-8 1335
9.Bláhová MilenaZávodská Katarína9910  3045
10.Adamová BoženaBlažková Anežka-9-6-12  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamová Božena03Závodská Katarína12
Zýková Renata12Blažková Anežka21
Bláhová Milena21Kačírková Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Scheubová Jana
Datum dle rozpisu19. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:16307:274nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Scheubová Jana
Opravilová Scheubová Lucie
 
 
946  3010
2.Adamčíková DanaScheubová Jana7-98-9-72311
3.Stočesová SilvieOpravilová Scheubová Lucie57-74 3121
4.Charamzová PavlinaDrgoňová Veronika-6-9-8  0322
5.Stočesová SilvieScheubová Jana-9-8-9  0323
6.Adamčíková DanaDrgoňová Veronika373  3033
7.Charamzová PavlinaOpravilová Scheubová Lucie-9-7-7  0334
8.Stočesová SilvieDrgoňová Veronika846  3044
9.Charamzová PavlinaScheubová Jana-4-5-7  0345
10.Adamčíková DanaOpravilová Scheubová Lucie476  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana21Scheubová Jana30
Stočesová Silvie21Opravilová Scheubová Lucie12
Charamzová Pavlina03Drgoňová Veronika12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS