Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Füllsacková Barbora
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:911:29313:397SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
Cmíralová Natálie
Pokorná Helena
 
 
-0-1177-92301
2.Nováková HanaSeidlová Monika-1168-833211
3.Bulantová PavlaPokorná Helena-2-7-11  0312
4.Füllsacková BarboraCmíralová Natálie77-9-7-42313
5.Bulantová PavlaSeidlová Monika6-611-9-62314
6.Nováková HanaCmíralová Natálie-9-10-6  0315
7.Füllsacková BarboraPokorná Helena-9-8-4  0316
8.Bulantová PavlaCmíralová Natálie-3-2-4  0317
9.Füllsacková BarboraSeidlová Monika3-96-6-22318
10.Nováková HanaPokorná Helena-8-3-7  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Hana12Seidlová Monika21
Bulantová Pavla03Pokorná Helena30
Füllsacková Barbora03Cmíralová Natálie30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:12390:329TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Strnadová Karolína
 
 
Nesvačilová Petra
Špicarová Ivana
 
 
387  3010
2.Dvořáková AnnaHájková Anna-7-62993220
3.Strnadová KarolínaŠpicarová Ivana1065  3030
4.Matoušková AndreaNesvačilová Petra795  3040
5.Strnadová KarolínaHájková Anna107-9-9143250
6.Dvořáková AnnaNesvačilová Petra1064  3060
7.Matoušková AndreaŠpicarová Ivana66-67 3170
8.Strnadová KarolínaNesvačilová Petra87-45 3180
9.Matoušková AndreaHájková Anna8-9-9-5 1381
10.Dvořáková AnnaŠpicarová Ivana-8910-5-72382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Anna21Hájková Anna12
Strnadová Karolína30Špicarová Ivana12
Matoušková Andrea21Nesvačilová Petra03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Kačírková Martina
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30282:379TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírková Martina
Blažková Anežka
 
 
Luňová Zuzana
Vinklářová Veronika
 
 
3-10-72-72301
2.Krylová KateřinaFraneková Věra-9-1-7  0302
3.Kačírková MartinaVinklářová Veronika-97-11-9 1303
4.Blažková AnežkaLuňová Zuzana-85-8-5 1304
5.Kačírková MartinaFraneková Věra-1010-7-9 1305
6.Krylová KateřinaLuňová Zuzana-8-5-11  0306
7.Blažková AnežkaVinklářová Veronika-8-3-2  0307
8.Kačírková MartinaLuňová Zuzana8-5-8-12 1308
9.Blažková AnežkaFraneková Věra5-5-5-6 1309
10.Krylová KateřinaVinklářová Veronika-2-4-3  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krylová Kateřina03Franeková Věra30
Kačírková Martina03Vinklářová Veronika30
Blažková Anežka03Luňová Zuzana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:Scheubová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Coubalová Martina
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6371:234TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Scheubová Jana
Coubalová Martina
 
 
Bartoňová Tereza
Mrázková Lia
 
 
887  3010
2.Scheubová JanaKadavá Tereza461  3020
3.Opravilová Scheubová LucieMrázková Lia34-3-993230
4.Coubalová MartinaBartoňová Tereza8-978 3140
5.Opravilová Scheubová LucieKadavá Tereza-8-727103250
6.Scheubová JanaBartoňová Tereza698  3060
7.Coubalová MartinaMrázková Lia606  3070
8.Opravilová Scheubová LucieBartoňová Tereza-4788 3180
9.Coubalová MartinaKadavá Tereza302  3090
10.Scheubová JanaMrázková Lia634  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana30Kadavá Tereza03
Opravilová Scheubová Lucie30Mrázková Lia03
Coubalová Martina30Bartoňová Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:Adamčíková Dana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu26. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:17264:307nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Slatinská Nataša
Lösterová Anna
 
 
757  3010
2.Adamčíková DanaVránová Helena5-7-7-7 1311
3.Stočesová SilvieLösterová Anna765  3021
4.Slatinská NatašaWO    0322
5.Stočesová SilvieVránová Helena7410  3032
6.Adamčíková DanaSlatinská Nataša47-49 3142
7.Lösterová AnnaWO    0343
8.Stočesová SilvieSlatinská Nataša7-826 3153
9.Vránová HelenaWO    0354
10.Adamčíková DanaLösterová Anna10-108-10-112355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana12Vránová Helena11
Stočesová Silvie30Lösterová Anna11
   Slatinská Nataša02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:27366:417TJ AVIA Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
7-611-683210
2.Zýková RenataŠišková Gabriela-872-4-92311
3.Bláhová MilenaNajbertová Lucie-77-4-5 1312
4.Adamová BoženaHavlíková Jana-9-7-9  0313
5.Bláhová MilenaŠišková Gabriela-9-10129143223
6.Zýková RenataHavlíková Jana-2-743-72324
7.Adamová BoženaNajbertová Lucie-4-94-8 1325
8.Bláhová MilenaHavlíková Jana-10-58883235
9.Adamová BoženaŠišková Gabriela-3-11-12  0336
10.Zýková RenataNajbertová Lucie-9-1-10  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zýková Renata03Šišková Gabriela21
Bláhová Milena21Najbertová Lucie30
Adamová Božena03Havlíková Jana21
žádné

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS