Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Füllsacková Barbora
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:19305:268TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Nováková Hana
 
 
Špicarová Ivana
Nesvačilová Petra
 
 
2-8-5-8 1301
2.Füllsacková BarboraNesvačilová Petra-10-9-10  0302
3.Bulantová PavlaŠpicarová Ivana108-7-6-82303
4.Nováková HanaWO    3013
5.Bulantová PavlaNesvačilová Petra8-10-11-3 1314
6.Füllsacková BarboraWO    3024
7.Nováková HanaŠpicarová Ivana-6-7-4  0325
8.Bulantová PavlaWO    3035
9.Nováková HanaNesvačilová Petra98-49 3145
10.Füllsacková BarboraŠpicarová Ivana-6-4-2  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Füllsacková Barbora02Nesvačilová Petra21
Bulantová Pavla02Špicarová Ivana30
Nováková Hana11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Niederle Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:21291:334TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
Vinklářová Veronika
Luňová Zuzana
 
 
-7-7-7  0301
2.Jebavá LucieFraneková Věra998  3011
3.Cmíralová NatálieVinklářová Veronika-9-8-5  0312
4.Seidlová MonikaLuňová Zuzana-5-8-11  0313
5.Cmíralová NatálieFraneková Věra-0-7-8  0314
6.Jebavá LucieLuňová Zuzana94-8-1133224
7.Seidlová MonikaVinklářová Veronika8-558 3134
8.Cmíralová NatálieLuňová Zuzana-5-6910-72335
9.Seidlová MonikaFraneková Věra-7-2-3  0336
10.Jebavá LucieVinklářová Veronika476  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jebavá Lucie30Franeková Věra21
Cmíralová Natálie03Vinklářová Veronika12
Seidlová Monika12Luňová Zuzana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:28258:365TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažková Anežka
Filová Simona
 
 
Slatinská Nataša
Merhautová Alena
 
 
-6-3-8  0301
2.Blažková AnežkaVránová Helena-5-58493211
3.Filová SimonaMerhautová Alena-10-11-8  0312
4.Zubíková ZdeňkaSlatinská Nataša-3-7-8  0313
5.Filová SimonaVránová Helena-6-4-6  0314
6.Blažková AnežkaSlatinská Nataša-7-108533224
7.Zubíková ZdeňkaMerhautová Alena-3-1-2  0325
8.Filová SimonaSlatinská Nataša-5-5-5  0326
9.Zubíková ZdeňkaVránová Helena-310-10-5 1327
10.Blažková AnežkaMerhautová Alena-9-65-8 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blažková Anežka21Vránová Helena21
Filová Simona03Merhautová Alena30
Zubíková Zdeňka03Slatinská Nataša21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:Scheubová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Coubalová Martina
Datum dle rozpisu10. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:11367:294TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
Havlíková Jana
Šišková Gabriela
 
 
-10-79533210
2.Scheubová JanaŠišková Gabriela-86125 3120
3.Opravilová Scheubová LucieDvořáková Lucie-9-6-7  0321
4.Coubalová MartinaHavlíková Jana-6556 3131
5.Opravilová Scheubová LucieŠišková Gabriela-10-56-7 1332
6.Scheubová JanaHavlíková Jana7-9610 3142
7.Coubalová MartinaDvořáková Lucie779  3052
8.Opravilová Scheubová LucieHavlíková Jana868  3062
9.Coubalová MartinaŠišková Gabriela246  3072
10.Scheubová JanaDvořáková Lucie12107  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana30Šišková Gabriela12
Opravilová Scheubová Lucie12Dvořáková Lucie12
Coubalová Martina30Havlíková Jana03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 22 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:Hummelová Jarmila
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Adamačíková Dana
Datum dle rozpisu09. 04. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2348:223TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
388  3010
2.Hummelová JarmilaAdamová Božena5109  3020
3.Stočesová SilvieZýková Renata489  3030
4.Adamčíková DanaBláhová Milena66-77 3140
5.Stočesová SilvieAdamová Božena588  3050
6.Hummelová JarmilaBláhová Milena274  3060
7.Adamčíková DanaZýková Renata1086  3070
8.Stočesová SilvieBláhová Milena686  3080
9.Adamčíková DanaAdamová Božena99-95 3190
10.Hummelová JarmilaZýková Renata782  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hummelová Jarmila30Adamová Božena03
Stočesová Silvie30Zýková Renata03
Adamčíková Dana30Bláhová Milena03

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy