Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ KošířeRozhodčí:Scheubová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Opravilová Scheubová Lucie
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:12367:283TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
-9-78563210
2.Drgoňová Scheubová LenkaČápová Kateřina6-9-9973220
3.Opravilová Scheubová LucieNováková Hana6108  3030
4.Coubalová MartinaFüllsacková Barbora762  3040
5.Opravilová Scheubová LucieČápová Kateřina3411  3050
6.Drgoňová Scheubová LenkaFüllsacková Barbora-9-7-4  0351
7.Coubalová MartinaNováková Hana9-1142 3161
8.Opravilová Scheubová LucieFüllsacková Barbora3-448 3171
9.Coubalová MartinaČápová Kateřina654  3081
10.Drgoňová Scheubová LenkaNováková Hana-56-8-7 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Drgoňová Scheubová Lenka12Čápová Kateřina03
Opravilová Scheubová Lucie30Nováková Hana12
Coubalová Martina30Füllsacková Barbora12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19291:279nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závodská Katarína
Blažková Anežka
 
 
Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
-4-69973210
2.Závodská KatarínaStočesová Silvie-4-7-3  0311
3.Kačírková MartinaAdamčíková Dana1011-3-6-72312
4.Blažková AnežkaWO    3022
5.Kačírková MartinaStočesová Silvie-9-8-5  0323
6.Závodská KatarínaWO    3033
7.Blažková AnežkaAdamčíková Dana9-6-5693243
8.Kačírková MartinaWO    3053
9.Blažková AnežkaStočesová Silvie-7-4-6  0354
10.Závodská KatarínaAdamčíková Dana-5-3-3  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Závodská Katarína02Stočesová Silvie30
Kačírková Martina02Adamčíková Dana21
Blažková Anežka11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Strnadová Karolína
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:8376:271TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Strnadová Karolína
 
 
Adamová Božena
Zýková Renata
 
 
6-10-8-7 1301
2.Matoušková AndreaHypšová Daniela734  3011
3.Strnadová KarolínaZýková Renata9107  3021
4.Dvořáková AnnaAdamová Božena64-7-1073231
5.Strnadová KarolínaHypšová Daniela385  3041
6.Matoušková AndreaAdamová Božena7-8-10963251
7.Dvořáková AnnaZýková Renata1076  3061
8.Strnadová KarolínaAdamová Božena-6782 3171
9.Dvořáková AnnaHypšová Daniela664  3081
10.Matoušková AndreaZýková Renata887  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Andrea30Hypšová Daniela03
Strnadová Karolína30Zýková Renata03
Dvořáková Anna30Adamová Božena03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Jebavá Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:25270:355TJ AVIA Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
Havlíková Jana
Spilková Ivana
 
 
7-6-7-7 1301
2.Jebavá LucieDvořáková Lucie8-96-793211
3.Seidlová MonikaHavlíková Jana-2-2-6  0312
4.Kaucká HanaSpilková Ivana-5-8-8  0313
5.Seidlová MonikaDvořáková Lucie-7-7-6  0314
6.Jebavá LucieSpilková Ivana-98-97103224
7.Kaucká HanaHavlíková Jana-8-6-1  0325
8.Seidlová MonikaSpilková Ivana1158  3035
9.Kaucká HanaDvořáková Lucie-8-3-8  0336
10.Jebavá LucieHavlíková Jana-4-4-10  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jebavá Lucie21Dvořáková Lucie21
Seidlová Monika12Havlíková Jana30
Kaucká Hana03Spilková Ivana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Špicarová Ivana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:Nesvačilová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:24316:378TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlčková Monika
Špicarová Ivana
 
 
Merhautová Alena
Dusilová Jana
 
 
-5-8-6  0301
2.Vlčková MonikaLösterová Anna549  3011
3.Špicarová IvanaDusilová Jana-4-54-11 1312
4.Nesvačilová PetraMerhautová Alena-4-3-2  0313
5.Špicarová IvanaLösterová Anna-1112-511123223
6.Vlčková MonikaMerhautová Alena71-96 3133
7.Nesvačilová PetraDusilová Jana-8-2-5  0334
8.Špicarová IvanaMerhautová Alena-4-5127-82335
9.Nesvačilová PetraLösterová Anna9-0-10-6 1336
10.Vlčková MonikaDusilová Jana5-45-7-82337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vlčková Monika21Lösterová Anna12
Špicarová Ivana12Dusilová Jana30
Nesvačilová Petra03Merhautová Alena21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Semeráková Jitka
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:9351:223TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semeráková Jitka
Vinklářová Veronika
 
 
Bartoňová Tereza
Kadavá Tereza
 
 
9612  3010
2.Luňová ZuzanaBartoňová Tereza919  3020
3.Vinklářová VeronikaKadavá Tereza9-129-12-62321
4.Semeráková JitkaWO    3031
5.Vinklářová VeronikaBartoňová Tereza4-10-6923241
6.Luňová ZuzanaWO    3051
7.Semeráková JitkaKadavá Tereza-4788 3161
8.Vinklářová VeronikaWO    3071
9.Semeráková JitkaBartoňová Tereza-2-8-2  0372
10.Luňová ZuzanaKadavá Tereza393  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Luňová Zuzana20Bartoňová Tereza12
Vinklářová Veronika11Kadavá Tereza12
Semeráková Jitka11   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy