Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ KošířeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:9405:232TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závodská Katarína
Blažková Anežka
 
 
Nováková Hana
Füllsacková Barbora
 
 
-7-78643210
2.Závodská KatarínaNováková Hana8-655 3120
3.Kačírková MartinaFüllsacková Barbora-11-771393230
4.Blažková AnežkaWO    3040
5.Kačírková MartinaNováková Hana628  3050
6.Závodská KatarínaWO    3060
7.Blažková AnežkaFüllsacková Barbora1112-103 3170
8.Kačírková MartinaWO    3080
9.Blažková AnežkaNováková Hana513  3090
10.Závodská KatarínaFüllsacková Barbora-8-947-122391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Závodská Katarína11Nováková Hana03
Kačírková Martina20Füllsacková Barbora12
Blažková Anežka20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Dvořáková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10381:306TJ AVIA Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Petříková Michaela
 
 
Scheubová Jana
Opravilová Scheubová Lucie
 
 
5-12-78-62301
2.Matoušková AndreaDrgoňová Scheubová Lenka258  3011
3.Dvořáková AnnaScheubová Jana8137  3021
4.Petříková MichaelaOpravilová Scheubová Lucie69-912 3131
5.Dvořáková AnnaDrgoňová Scheubová Lenka956  3041
6.Matoušková AndreaOpravilová Scheubová Lucie-17973 3151
7.Petříková MichaelaScheubová Jana-7-5-7  0352
8.Dvořáková AnnaOpravilová Scheubová Lucie97-117 3162
9.Petříková MichaelaDrgoňová Scheubová Lenka778  3072
10.Matoušková AndreaScheubová Jana-7655 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Andrea30Drgoňová Scheubová Lenka03
Dvořáková Anna30Scheubová Jana12
Petříková Michaela21Opravilová Scheubová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21284:311TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Seidlová Monika
 
 
Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
-9-5-7  0301
2.Cmíralová NatálieAdamčíková Dana47-11-7-72302
3.Jebavá LucieŽáčková Lea542  3012
4.Seidlová MonikaStočesová Silvie-9-8-8  0313
5.Jebavá LucieAdamčíková Dana-2-6-7  0314
6.Cmíralová NatálieStočesová Silvie-6-3-3  0315
7.Seidlová MonikaŽáčková Lea661  3025
8.Jebavá LucieStočesová Silvie-119-7-7 1326
9.Seidlová MonikaAdamčíková Dana-55-5-7 1327
10.Cmíralová NatálieŽáčková Lea9108  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cmíralová Natálie12Adamčíková Dana30
Jebavá Lucie12Žáčková Lea03
Seidlová Monika12Stočesová Silvie30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:Ježková Kateřina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:167TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježková Kateřina
Vlčková Monika
 
 
Zýková Renata
Adamová Božena
 
 
769  3010
2.Špicarová IvanaHypšová Daniela337  3020
3.Vlčková MonikaZýková Renata733  3030
4.Ježková KateřinaAdamová Božena876  3040
5.Vlčková MonikaHypšová Daniela325  3050
6.Špicarová IvanaAdamová Božena977  3060
7.Ježková KateřinaZýková Renata628  3070
8.Vlčková MonikaAdamová Božena665  3080
9.Ježková KateřinaHypšová Daniela536  3090
10.Špicarová IvanaZýková Renata639  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špicarová Ivana30Hypšová Daniela03
Vlčková Monika30Zýková Renata03
Ježková Kateřina30Adamová Božena03
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20337:331nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Franeková Věra
 
 
Havlíková Jana
Dvořáková Lucie
 
 
-8-6-8  0301
2.Vydrová LucieDvořáková Lucie-9-2-6  0302
3.Franeková VěraNajbertová Lucie57-10-443212
4.Luňová ZuzanaHavlíková Jana129-73 3122
5.Franeková VěraDvořáková Lucie-8-13-5  0323
6.Vydrová LucieHavlíková Jana-5-8-11  0324
7.Luňová ZuzanaNajbertová Lucie463  3034
8.Franeková VěraHavlíková Jana-7-64393244
9.Luňová ZuzanaDvořáková Lucie8611  3054
10.Vydrová LucieNajbertová Lucie7-73-6-92355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vydrová Lucie03Dvořáková Lucie21
Franeková Věra21Najbertová Lucie12
Luňová Zuzana30Havlíková Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24297:360TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Tereza
Handlová Natálie
 
 
Merhautová Alena
Slatinská Nataša
 
 
-14987 3110
2.Bartoňová TerezaVránová Helena-89-10553220
3.Handlová NatálieSlatinská Nataša-11-85-10 1321
4.Zuzáková AnežkaMerhautová Alena-7-3-2  0322
5.Handlová NatálieVránová Helena-55-7-8 1323
6.Bartoňová TerezaMerhautová Alena-10-4-9  0324
7.Zuzáková AnežkaSlatinská Nataša-3-3-4  0325
8.Handlová NatálieMerhautová Alena-11-105-0 1326
9.Zuzáková AnežkaVránová Helena-11-2-5  0327
10.Bartoňová TerezaSlatinská Nataša986  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bartoňová Tereza21Vránová Helena21
Handlová Natálie03Slatinská Nataša21
Zuzáková Anežka03Merhautová Alena30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy