Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední KopaninaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:16336:301TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kriegerová Helena
Jeřábková Dana
 
 
Vrzalová Jitka
Portešová Hana
 
 
8-7-77-82301
2.Jeřábková DanaVrzalová Jitka-10-5-7  0302
3.Füri SilviaKyselá Zdeňka74-9-993212
4.Kriegerová HelenaPortešová Hana81-85 3122
5.Füri SilviaVrzalová Jitka-3-4-9  0323
6.Jeřábková DanaPortešová Hana276  3033
7.Kriegerová HelenaKyselá Zdeňka647  3043
8.Füri SilviaPortešová Hana-3738 3153
9.Kriegerová HelenaVrzalová Jitka-49-7-5 1354
10.Jeřábková DanaKyselá Zdeňka943  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jeřábková Dana21Vrzalová Jitka30
Füri Silvia21Kyselá Zdeňka03
Kriegerová Helena21Portešová Hana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:16342:330TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
-10-8125113210
2.Filová SimonaHošková Stanislava-5-3-11  0311
3.Bláhová KateřinaŠtanclová Helena14910  3021
4.Zubíková ZdeňkaVlachová Jana354  3031
5.Bláhová KateřinaHošková Stanislava-8-4-9  0332
6.Kosťová NatálieVlachová Jana-1-5-11  0333
7.Zubíková ZdeňkaŠtanclová Helena10610  3043
8.Bláhová KateřinaVlachová Jana-11967 3153
9.Zubíková ZdeňkaHošková Stanislava-106-6-9 1354
10.Kosťová NatálieŠtanclová Helena76-96 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Filová Simona01Hošková Stanislava30
Bláhová Kateřina21Štanclová Helena03
Zubíková Zdeňka21Vlachová Jana12
Kosťová Natálie11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:19295:341TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosová Kateřina
Vydrová Lucie
 
 
Špicarová Ivana
Nesvačilová Petra
 
 
8-7-7-8 1301
2.Kalinová MartinaŠpicarová Ivana-2-5-2  0302
3.Vydrová LucieNesvačilová Petra955  3012
4.Pražáková ŠárkaŠpicarová Veronika11129  3022
5.Vydrová LucieŠpicarová Ivana-6-7-7  0323
6.Kalinová MartinaŠpicarová Veronika31011  3033
7.Pražáková ŠárkaNesvačilová Petra11-13-6-5 1334
8.Vydrová LucieŠpicarová Veronika8-8126 3144
9.Pražáková ŠárkaŠpicarová Ivana-2-3-4  0345
10.Kalinová MartinaNesvačilová Petra-8-88-9 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalinová Martina12Špicarová Ivana30
Vydrová Lucie21Nesvačilová Petra21
Pražáková Šárka12Špicarová Veronika03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS