Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2353:163TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vydrová Lucie
Rosová Kateřina
 
 
Boegner Britta
Malá Božena
 
 
586  3010
2.Semeráková JitkaBoegner Britta77-119 3120
3.Vydrová LucieMalá Božena665  3030
4.Krompolcová JanaWO    3040
5.Vydrová LucieBoegner Britta-9739 3150
6.Rosová KateřinaWO    3060
7.Krompolcová JanaMalá Božena6811  3070
8.Vydrová LucieWO    3080
9.Krompolcová JanaBoegner Britta673  3090
10.Rosová KateřinaMalá Božena1073  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Semeráková Jitka10Boegner Britta03
Vydrová Lucie20Malá Božena03
Krompolcová Jana20   
Rosová Kateřina10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:12343:288TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
Petříková Kateřina
Jungwirthová Andrea
 
 
985  3010
2.Špicarová IvanaJungwirthová Andrea107-76 3120
3.Hájková AnnaPetříková Kateřina5104  3030
4.Nesvačilová PetraKrajíčková Zuzana745  3040
5.Hájková AnnaJungwirthová Andrea789  3050
6.Špicarová IvanaKrajíčková Zuzana-4-107563260
7.Nesvačilová PetraPetříková Kateřina5-7-9-7 1361
8.Špicarová VeronikaKrajíčková Zuzana-7-4-10  0362
9.Nesvačilová PetraJungwirthová Andrea-77-8-8 1363
10.Špicarová IvanaPetříková Kateřina839  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špicarová Ivana30Jungwirthová Andrea12
Hájková Anna20Petříková Kateřina12
Nesvačilová Petra12Krajíčková Zuzana12
Špicarová Veronika01   
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední KopaninaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:515:20306:311nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Vlachová Jana
 
 
Vrzalová Jitka
Portešová Hana
 
 
-6-10-6  0301
2.Hošková StanislavaPortešová Hana465  3011
3.Vlachová JanaVrzalová Jitka-6-10-9  0312
4.Štanclová HelenaKyselá Zdeňka-9696 3122
5.Vlachová JanaPortešová Hana-36714 3132
6.Hošková StanislavaKyselá Zdeňka64-94 3142
7.Štanclová HelenaVrzalová Jitka-3-6-8  0343
8.Vlachová JanaKyselá Zdeňka-3-6-10  0344
9.Štanclová HelenaPortešová Hana3-7-10433254
10.Hošková StanislavaVrzalová Jitka-3-8-4  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hošková Stanislava21Portešová Hana03
Vlachová Jana12Vrzalová Jitka30
Štanclová Helena21Kyselá Zdeňka12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS