Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:25256:357TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štanclová Helena
Vlachová Jana
 
 
Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
-10-3-7  0301
2.Donovalová DanaBendová Amálie-6-8-8  0302
3.Vlachová JanaŠpicarová Veronika81110  3012
4.Štanclová HelenaNesvačilová Petra-64-11-7 1313
5.Vlachová JanaBendová Amálie98-36 3123
6.Donovalová DanaNesvačilová Petra-4-3-2  0324
7.Štanclová HelenaŠpicarová Veronika-66-10-7 1325
8.Vlachová JanaHájková Anna-1-1-4  0326
9.Štanclová HelenaBendová Amálie7-2-9-7 1327
10.Donovalová DanaŠpicarová Veronika-69-9-3 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Donovalová Dana03Bendová Amálie21
Vlachová Jana21Špicarová Veronika21
Štanclová Helena03Nesvačilová Petra20
   Hájková Anna10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední KopaninaVrchní
rozhodčí:
Portešová Hana
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke goniu 123Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:27279:371TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová Jitka
Kozáková Květoslava
 
 
Rosová Kateřina
Vydrová Lucie
 
 
67-6-7-82301
2.Částková StanislavaRosová Kateřina-99-9-6 1302
3.Kozáková KvětoslavaKrompolcová Jana-4-5-4  0303
4.Vrzalová JitkaVydrová Lucie8-7-68-82304
5.Kozáková KvětoslavaRosová Kateřina-10-5-9  0305
6.Částková StanislavaVydrová Lucie-4-4-2  0306
7.Vrzalová JitkaKrompolcová Jana-7-612-6 1307
8.Kozáková KvětoslavaVydrová Lucie-8-11-6  0308
9.Vrzalová JitkaRosová Kateřina948  3018
10.Částková StanislavaKrompolcová Jana-5-8-7  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Částková Stanislava03Rosová Kateřina21
Kozáková Květoslava03Krompolcová Jana30
Vrzalová Jitka12Vydrová Lucie30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:8369:287AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungwirthová Andrea
Petříková Kateřina
 
 
Filová Simona
Bláhová Kateřina
 
 
-119166 3110
2.Jungwirthová AndreaKosťová Natálie8125  3020
3.Petříková KateřinaFilová Simona644  3030
4.Krajíčková ZuzanaBláhová Kateřina-1-2-7  0331
5.Petříková KateřinaKosťová Natálie649  3041
6.Jungwirthová AndreaBláhová Kateřina-9678 3151
7.Krajíčková ZuzanaFilová Simona-710-7393261
8.Petříková KateřinaBláhová Kateřina872  3071
9.Krajíčková ZuzanaKosťová Natálie1866  3081
10.Jungwirthová AndreaFilová Simona-75103 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jungwirthová Andrea30Kosťová Natálie03
Petříková Kateřina30Filová Simona03
Krajíčková Zuzana21Bláhová Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PrahaVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30227:384TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Božena
Maláková Olga
 
 
Jeřábková Dana
Kriegerová Helena
 
 
-7-7-7  0301
2.Malá BoženaPoláková Růžena11-9-96-62302
3.Maláková OlgaKriegerová Helena-8-116-4 1303
4.Jeřábková DanaWO    0304
5.Maláková OlgaPoláková Růžena-78-16-11 1305
6.Malá BoženaJeřábková Dana5-2-10-8 1306
7.Kriegerová HelenaWO    0307
8.Maláková OlgaJeřábková Dana-5-36-7 1308
9.Poláková RůženaWO    0309
10.Malá BoženaKriegerová Helena-9-7-6  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malá Božena03Poláková Růžena20
Maláková Olga03Kriegerová Helena20
   Jeřábková Dana20
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline