Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Bláhová Kateřina
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:21375:394nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
Vydrová Lucie
Rosová Kateřina
 
 
12-6-96-72301
2.Filová SimonaKalinová Martina7-9-6983211
3.Bláhová KateřinaRosová Kateřina759  3021
4.Zubíková ZdeňkaVydrová Lucie-8-3-7  0322
5.Bláhová KateřinaKalinová Martina3613  3032
6.Filová SimonaVydrová Lucie-37-4-6 1333
7.Kosťová NatálieRosová Kateřina-6-8-6  0334
8.Bláhová KateřinaVydrová Lucie8-1012-4-82335
9.Kosťová NatálieKalinová Martina-10-89843245
10.Filová SimonaRosová Kateřina9-99-7103255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Filová Simona21Kalinová Martina03
Bláhová Kateřina21Rosová Kateřina12
Zubíková Zdeňka01Vydrová Lucie30
Kosťová Natálie11   
7. utkání střídání - Zubíková x Kosťová



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14323:282TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartůšková Jarmila
Kriegerová Helena
 
 
Nesvačilová Petra
Špicarová Veronika
 
 
56-96 3110
2.Kriegerová HelenaKlusová Lenka565  3020
3.Bartůšková JarmilaŠpicarová Veronika494  3030
4.Poláková RůženaNesvačilová Petra-5-6-8  0331
5.Bartůšková JarmilaKlusová Lenka446  3041
6.Kriegerová HelenaNesvačilová Petra-4-5-8  0342
7.Poláková RůženaŠpicarová Veronika-76159 3152
8.Bartůšková JarmilaNesvačilová Petra4-11-5-4 1353
9.Poláková RůženaKlusová Lenka-3-139-9 1354
10.Kriegerová HelenaŠpicarová Veronika546  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kriegerová Helena21Klusová Lenka12
Bartůšková Jarmila21Špicarová Veronika03
Poláková Růžena12Nesvačilová Petra30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:14345:294AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungwirthová Andrea
Petříková Kateřina
 
 
Hošková Stanislava
Vlachová Jana
 
 
-10597 3110
2.Fabiánová NatálieŠtanclová Helena-5-6-9  0311
3.Jungwirthová AndreaVlachová Jana4810  3021
4.Petříková KateřinaHošková Stanislava-109-89-62322
5.Jungwirthová AndreaŠtanclová Helena237  3032
6.Fabiánová NatálieHošková Stanislava-1-10-7  0333
7.Petříková KateřinaVlachová Jana826  3043
8.Jungwirthová AndreaHošková Stanislava-7347 3153
9.Petříková KateřinaŠtanclová Helena746  3063
10.Fabiánová NatálieVlachová Jana-7-898-82364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fabiánová Natálie03Štanclová Helena12
Jungwirthová Andrea30Vlachová Jana12
Petříková Kateřina21Hošková Stanislava21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline