Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC PrahaVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:32Konec
utkání
20:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30223:361TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Romana
Boegner Britta
 
 
Strnadová Karolína
Rosová Kateřina
 
 
-6-6-3  0301
2.Maláková OlgaRosová Kateřina-9-7-4  0302
3.Bláhová RomanaStrnadová Karolína-2-3-3  0303
4.Boegner BrittaSemeráková Jitka-4-9-5  0304
5.Bláhová RomanaRosová Kateřina-6-12-5  0305
6.Maláková OlgaSemeráková Jitka-8-7-4  0306
7.Boegner BrittaStrnadová Karolína5-8-9-8 1307
8.Bláhová RomanaSemeráková Jitka-11-11-9  0308
9.Boegner BrittaRosová Kateřina7-912-5-92309
10.Maláková OlgaStrnadová Karolína-1-3-1  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Maláková Olga03Rosová Kateřina30
Bláhová Romana03Strnadová Karolína30
Boegner Britta03Semeráková Jitka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24322:386TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungwirthová Andrea
Petříková Kateřina
 
 
Špicarová Ivana
Nesvačilová Petra
 
 
-65-8-10 1301
2.Fabiánová NatálieHájková Anna-8-6-5  0302
3.Jungwirthová AndreaŠpicarová Ivana-10-681383212
4.Petříková KateřinaNesvačilová Petra11-8-11-9 1313
5.Jungwirthová AndreaHájková Anna-997-7-102314
6.Fabiánová NatálieNesvačilová Petra-5-75-6 1315
7.Petříková KateřinaŠpicarová Ivana796  3025
8.Jungwirthová AndreaNesvačilová Petra910-910 3135
9.Petříková KateřinaHájková Anna-6-4-2  0336
10.Fabiánová NatálieŠpicarová Ivana-4-1-3  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fabiánová Natálie03Hájková Anna30
Jungwirthová Andrea21Špicarová Ivana12
Petříková Kateřina12Nesvačilová Petra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední KopaninaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke goniu 123Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:16274:283nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová Jitka
Kyselá Zdeňka
 
 
Hošková Stanislava
Vlachová Jana
 
 
31012  3010
2.Kyselá ZdeňkaVlachová Jana5-8-3-9 1311
3.Vrzalová JitkaŠtanclová Helena726  3021
4.Kozáková KvětoslavaHošková Stanislava-5-6-9  0322
5.Vrzalová JitkaVlachová Jana845  3032
6.Kyselá ZdeňkaHošková Stanislava-1-10-5  0333
7.Kozáková KvětoslavaŠtanclová Helena-4-3-6  0334
8.Vrzalová JitkaHošková Stanislava687  3044
9.Kozáková KvětoslavaVlachová Jana-7-4-8  0345
10.Kyselá ZdeňkaŠtanclová Helena96-68 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kyselá Zdeňka12Vlachová Jana21
Vrzalová Jitka30Štanclová Helena12
Kozáková Květoslava03Hošková Stanislava21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline