Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:Nesvačilová
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:15340:298TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
Hošková Stanislava
Vlachová Jana
 
 
673  3010
2.Nesvačilová PetraŠtanclová Helena666  3020
3.Špicarová VeronikaVlachová Jana-4-65-9 1321
4.Hájková AnnaHošková Stanislava-6-4-4  0322
5.Špicarová VeronikaŠtanclová Helena-78-8983232
6.Nesvačilová PetraHošková Stanislava-886-6-82333
7.Hájková AnnaVlachová Jana-8345 3143
8.Špicarová VeronikaHošková Stanislava-47-5-9 1344
9.Hájková AnnaŠtanclová Helena441  3054
10.Nesvačilová PetraVlachová Jana1179  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nesvačilová Petra21Štanclová Helena03
Špicarová Veronika12Vlachová Jana12
Hájková Anna21Hošková Stanislava30
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Rosa Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední KopaninaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:12349:295TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vydrová Lucie
Rosová Kateřina
 
 
Vrzalová Jitka
Kyselá Zdeňka
 
 
7812  3010
2.Vydrová LucieVrzalová Jitka-49611 3120
3.Rosová KateřinaČástková Stanislava265  3030
4.Pražáková ŠárkaKyselá Zdeňka8-9-8923240
5.Rosová KateřinaVrzalová Jitka810-8-5-52341
6.Vydrová LucieKyselá Zdeňka567  3051
7.Pražáková ŠárkaČástková Stanislava78-2-8-52352
8.Rosová KateřinaKyselá Zdeňka339  3062
9.Pražáková ŠárkaVrzalová Jitka-6-2-6  0363
10.Vydrová LucieČástková Stanislava363  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vydrová Lucie30Vrzalová Jitka21
Rosová Kateřina21Částková Stanislava12
Pražáková Šárka12Kyselá Zdeňka03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:23377:401AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláhová Kateřina
Filová Simona
 
 
Jungwirthová Andrea
Petříková Kateřina
 
 
6-8-6-4 1301
2.Horká NelaJungwirthová Andrea-4-9-3  0302
3.Bláhová KateřinaPetříková Kateřina-8-4-6  0303
4.Filová SimonaKrajíčková Zuzana5-2-88-62304
5.Bláhová KateřinaJungwirthová Andrea418-7-8-82305
6.Horká NelaKrajíčková Zuzana1144  3015
7.Filová SimonaPetříková Kateřina8-112-843225
8.Bláhová KateřinaKrajíčková Zuzana13-5108 3135
9.Filová SimonaJungwirthová Andrea-119-57-42336
10.Horká NelaPetříková Kateřina-8710-863246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Horká Nela21Jungwirthová Andrea30
Bláhová Kateřina12Petříková Kateřina12
Filová Simona12Krajíčková Zuzana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5370:171TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábková Dana
Kriegerová Helena
 
 
Maláková Olga
Malá Božena
 
 
562  3010
2.Füri SilviaMalá Božena-56-118103220
3.Kriegerová HelenaMaláková Olga233  3030
4.Jeřábková DanaWO    3040
5.Kriegerová HelenaMalá Božena67-87 3150
6.Füri SilviaWO    3060
7.Jeřábková DanaMaláková Olga658  3070
8.Kriegerová HelenaWO    3080
9.Jeřábková DanaMalá Božena766  3090
10.Füri SilviaMaláková Olga-6-932632100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Füri Silvia20Malá Božena03
Kriegerová Helena20Maláková Olga03
Jeřábková Dana20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline