Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Milan Valenta
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Mirek Schenk
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29586:561TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Radek
Novotný Jiří
 
 
Musil David
Horák Aleš
 
 
10-645 3110
2.Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
8-8-4-10 1311
3.Novotný JiříHorák Aleš143-78 3121
4.Sikora FilipMacela Petr7-69-893231
5.Sikora RadekMusil David-29-8-4 1332
6.Revay RadomírKolůch Jaroslav-9-88-8 1333
7.Sikora FilipHorák Aleš-94-8673243
8.Sikora RadekMacela Petr-5-3-7  0344
9.Revay RadomírMusil David-10-3-7  0345
10.Novotný JiříKolůch Jaroslav-8554 3155
11.Sikora RadekHorák Aleš-9-5711-62356
12.Revay RadomírMacela Petr10107  3066
13.Novotný JiříMusil David499  3076
14.Sikora FilipKolůch Jaroslav-5595 3186
15.Revay RadomírHorák Aleš447  3096
16.Novotný JiříMacela Petr-4-7-7  0397
17.Sikora FilipMusil David527  30107
18.Skácelík FrantišekKolůch Jaroslav11-5   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Jiří31Horák Aleš13
Sikora Filip40Macela Petr22
Sikora Radek03Musil David22
Revay Radomír22Kolůch Jaroslav12
Po domluvě bude utkání rozhodováno oběma vedoucími družstev TTC SIKO ORLOVÁ B (Filip Sikora) a MORAVSKÉHO KRUMLOVA (Jaroslav Kolůch). Tento krok byl proveden z důvodu neúčasti vrchního rozhodčího. Střídání domácího družstva (za Sikora Radek nastupuje Skácelík František).



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Michálek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Mezera Oldřich
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34448:510TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Sigmund Ivo
Chrást Roman
 
 
886  3010
2.Ondryáš Daniel
Randis Vilém
 
 
Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
-7879 3120
3.Polášek RadovanChrást Roman-6-66-9 1321
4.Masnica MichalŠenkapoul Petr-7-49-3 1322
5.Randis VilémSigmund Ivo9-6-5-9 1323
6.Ondryáš DanielŠtofka Filip44-89 3133
7.Masnica MichalChrást Roman-87-7-9 1334
8.Randis VilémŠenkapoul Petr-34-5-4 1335
9.Ondryáš DanielSigmund Ivo7-8-7-9 1336
10.Polášek RadovanŠtofka Filip-9-89-9 1337
11.Randis VilémChrást Roman-5-4-4  0338
12.Ondryáš DanielŠenkapoul Petr-8-11-4  0339
13.Polášek RadovanSigmund Ivo-878-843249
14.Masnica MichalŠtofka Filip-8-61-6 13410
15.Ondryáš DanielChrást Roman         
16.Polášek RadovanŠenkapoul Petr         
17.Masnica MichalSigmund Ivo         
18.Randis VilémŠtofka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Radovan12Chrást Roman30
Masnica Michal03Šenkapoul Petr30
Randis Vilém03Sigmund Ivo21
Ondryáš Daniel12Štofka Filip21
Daniel Ondryáš - žlutá karta - nesportovní chování



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Kačer Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Jirásek Martin
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:36655:631TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrunka Jakub
Koubek Vojtěch
 
 
Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
-1077-993210
2.Brát Karel ml.
Jakubský Filip
 
 
Veselý Lukáš
Zukal Adam
 
 
675  3020
3.Hrunka JakubDudík Luboš6-9-49-82321
4.Koubek VojtěchVeselý Lukáš-9-10-5  0322
5.Jakubský FilipPřikryl Aleš-7-55-11 1323
6.Brát Karel ml.Zukal Adam85-74 3133
7.Koubek VojtěchDudík Luboš5-9-5-8 1334
8.Jakubský FilipVeselý Lukáš-5-9-5  0335
9.Brát Karel ml.Přikryl Aleš2-9-87103245
10.Hrunka JakubZukal Adam347  3055
11.Jakubský FilipDudík Luboš-7-6-2  0356
12.Brát Karel ml.Veselý Lukáš-986-7133266
13.Hrunka JakubPřikryl Aleš-95-91063276
14.Koubek VojtěchZukal Adam645  3086
15.Brát Karel ml.Dudík Luboš-5-5-10  0387
16.Hrunka JakubVeselý Lukáš-2-48-9 1388
17.Koubek VojtěchPřikryl Aleš311-6-953298
18.Jakubský FilipZukal Adam7-1169 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrunka Jakub22Dudík Luboš40
Koubek Vojtěch22Veselý Lukáš31
Jakubský Filip13Přikryl Aleš13
Brát Karel ml.31Zukal Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Rak Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Vladislav Cypra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Dalibor Seibert
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1021:36503:564SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
10-569 3110
2.Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
Hromek Filip
Růžička Filip
 
 
-12439 3120
3.Tomica DanielHasil Tomáš-74-59-92321
4.Rybár PetrGráf Jiří-8-7-7  0322
5.Matějíček MilošRůžička Filip-7-6-6  0323
6.Matějíček MartinHromek Filip3-967 3133
7.Rybár PetrHasil Tomáš-8-3-8  0334
8.Matějíček MilošGráf Jiří-3-3-7  0335
9.Matějíček MartinRůžička Filip-77910 3145
10.Tomica DanielHromek Filip-10-10-10  0346
11.Matějíček MilošHasil Tomáš-7-11-2  0347
12.Matějíček MartinGráf Jiří4105  3057
13.Tomica DanielRůžička Filip1110-13-333267
14.Rybár PetrHromek Filip-3-910-9 1368
15.Matějíček MartinHasil Tomáš-6-9-3  0369
16.Tomica DanielGráf Jiří-8-12-13  03610
17.Rybár PetrRůžička Filip-5-4-7  03  
18.Matějíček MilošHromek Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomica Daniel13Hasil Tomáš40
Rybár Petr03Gráf Jiří31
Matějíček Miloš03Růžička Filip12
Matějíček Martin31Hromek Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Veselý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Dufek Aleš
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:40616:681TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smoček Libor
Dorňák Zdeněk
 
 
Štalzer Adam
Vybíral Filip
 
 
-10-8-13  0301
2.Dufek Jan
Dufek Jakub
 
 
Plachta Jakub
Černocký Dominik
 
 
-2-12-8  0302
3.Dufek JanPlachta Jakub-10-1111783212
4.Smoček LiborČernocký Dominik89-98 3122
5.Dufek JakubŠtalzer Adam-4-5-10  0323
6.Dorňák ZdeněkVybíral Filip6-98-843233
7.Smoček LiborPlachta Jakub-7915-7103243
8.Dufek JakubČernocký Dominik-6-6-7  0344
9.Dorňák ZdeněkŠtalzer Adam137-7-1063254
10.Dufek JanVybíral Filip6109  3064
11.Dufek JakubPlachta Jakub-6-4-7  0365
12.Dorňák ZdeněkČernocký Dominik-5-4-6  0366
13.Dufek JanŠtalzer Adam-1213-9-6 1367
14.Smoček LiborVybíral Filip-10-7-4  0368
15.Dorňák ZdeněkPlachta Jakub8-6-36-82369
16.Dufek JanČernocký Dominik11-947 3179
17.Smoček LiborŠtalzer Adam-167-74-1223710
18.Dufek JakubVybíral Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dufek Jan31Plachta Jakub22
Smoček Libor22Černocký Dominik22
Dufek Jakub03Štalzer Adam31
Dorňák Zdeněk22Vybíral Filip12
Žlutá karta - Plachta Jakub - kopnutí do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Nguyen Adam
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Toman Ladislav
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35613:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
-8-9-8  0301
2.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
Gorecki Jan
Volný Karel
 
 
-2-5-10  0302
3.Kratochvíl MichalGorecki Jan487  3012
4.Janča MiroslavBako Radim9-8-5-12 1313
5.Kowal RenéMynář Vojtěch1-8610 3123
6.Pavlík TiborVolný Karel687  3033
7.Janča MiroslavGorecki Jan-3-73483243
8.Kowal RenéBako Radim10-10-8-9 1344
9.Pavlík TiborMynář Vojtěch1031  3054
10.Kratochvíl MichalVolný Karel9126  3064
11.Kowal RenéGorecki Jan-69-8-6 1365
12.Pavlík TiborBako Radim91-5-873275
13.Kratochvíl MichalMynář Vojtěch-12-12-8  0376
14.Janča MiroslavVolný Karel76-67 3186
15.Pavlík TiborGorecki Jan-599-10-32387
16.Kratochvíl MichalBako Radim-5-3-4  0388
17.Janča MiroslavMynář Vojtěch8-4-9-8 1389
18.Kowal RenéVolný Karel69-4-653299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kratochvíl Michal22Gorecki Jan22
Janča Miroslav22Bako Radim31
Kowal René22Mynář Vojtěch22
Pavlík Tibor31Volný Karel04
žlutá karta Gorecki hození rakety

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS