Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35482:561SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Filip
Štalzer Adam
 
 
Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
-61187 3110
2.Plachta Jakub
Černocký Dominik
 
 
Gorecki Jan
Rusnák Aleš
 
 
812-7-5-92311
3.Štalzer AdamGorecki Jan-1195-7-82312
4.Vybíral FilipBako Radim-48-2-8 1313
5.Plachta JakubMynář Vojtěch-77-6-8 1314
6.Černocký DominikRusnák Aleš98-38 3124
7.Vybíral FilipGorecki Jan-5-6-4  0325
8.Plachta JakubBako Radim49-107 3135
9.Černocký DominikMynář Vojtěch710-7-7-82336
10.Štalzer AdamRusnák Aleš-98-2593246
11.Plachta JakubGorecki Jan-5-757-92347
12.Černocký DominikBako Radim-11-7-4  0348
13.Štalzer AdamMynář Vojtěch-9-7-9  0349
14.Vybíral FilipRusnák Aleš-4-8-5  03410
15.Černocký DominikGorecki Jan         
16.Štalzer AdamBako Radim         
17.Vybíral FilipMynář Vojtěch         
18.Plachta JakubRusnák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štalzer Adam12Gorecki Jan30
Vybíral Filip03Bako Radim21
Plachta Jakub12Mynář Vojtěch30
Černocký Dominik12Rusnák Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32288:428SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
-47-8-6 1301
2.Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
Zajíc Miroslav
Růžička Filip
 
 
-8-9-10  0302
3.Přikryl AlešHasil Tomáš13-2-38-52303
4.Veselý LukášZajíc Miroslav-5-89-8 1304
5.Svoboda LukášGráf Jiří-9-13-8  0305
6.Dudík LubošRůžička Filip-3-129-5 1306
7.Veselý LukášHasil Tomáš-5-6-7  0307
8.Svoboda LukášZajíc Miroslav-8-7-8  0308
9.Dudík LubošGráf JiříWO    0309
10.Přikryl AlešRůžička Filip-67-7873219
11.Svoboda LukášHasil Tomáš-7-4-5  03110
12.Dudík LubošZajíc Miroslav         
13.Přikryl AlešGráf Jiří         
14.Veselý LukášRůžička Filip         
15.Dudík LubošHasil Tomáš         
16.Přikryl AlešZajíc Miroslav         
17.Veselý LukášGráf Jiří         
18.Svoboda LukášRůžička Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přikryl Aleš11Hasil Tomáš30
Veselý Lukáš02Zajíc Miroslav20
Svoboda Lukáš03Gráf Jiří10
Dudík Luboš01Růžička Filip11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Bělík Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Michálek Pavel
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:34498:546TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
-91348 3110
2.Ondryáš Daniel
Jiříček Dalibor
 
 
Novotný Jiří
Heuman Ivan
 
 
-8-74-4 1311
3.Polášek RadovanRevay Radomír-9-9-6  0312
4.Masnica MichalSikora Filip3-86-8-52313
5.Jiříček DaliborNovotný Jiří-7-5-11  0314
6.Ondryáš DanielHeuman Ivan9107  3024
7.Masnica MichalRevay Radomír-211-9-5 1325
8.Jiříček DaliborSikora Filip3-6-98-52326
9.Ondryáš DanielNovotný Jiří7-88-9-102327
10.Polášek RadovanHeuman Ivan711-86 3137
11.Jiříček DaliborRevay Radomír-8-77-5 1338
12.Ondryáš DanielSikora Filip9-2-9-6 1339
13.Polášek RadovanNovotný Jiří83-3-773249
14.Masnica MichalHeuman Ivan9-5-7-10 13410
15.Ondryáš DanielRevay Radomír         
16.Polášek RadovanSikora Filip         
17.Masnica MichalNovotný Jiří         
18.Jiříček DaliborHeuman Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Radovan21Revay Radomír30
Masnica Michal03Sikora Filip30
Jiříček Dalibor03Novotný Jiří21
Ondryáš Daniel12Heuman Ivan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Veigl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Seibert Dalibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Cypra Vladislav
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:24585:512KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
Koubek Vojtěch
Hrunka Jakub
 
 
-107-9-7 1301
2.Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
Brát Karel ml.
Hušek Adam
 
 
385  3011
3.Tomica DanielBrát Karel ml.-55-10393221
4.Rybár PetrHrunka Jakub-6577 3131
5.Matějíček MilošKoubek Vojtěch77-9-3-82332
6.Matějíček MartinHušek Adam9-5-10-5 1333
7.Rybár PetrBrát Karel ml.10-4-4383243
8.Matějíček MilošHrunka Jakub858  3053
9.Matějíček MartinKoubek Vojtěch7-8-9953263
10.Tomica DanielHušek Adam6-11-101313273
11.Matějíček MilošBrát Karel ml.87-83 3183
12.Matějíček MartinHrunka Jakub-35110 3193
13.Tomica DanielKoubek Vojtěch812-10-9-52394
14.Rybár PetrHušek Adam-12685 31104
15.Matějíček MartinBrát Karel ml.         
16.Tomica DanielHrunka Jakub         
17.Rybár PetrKoubek Vojtěch         
18.Matějíček MilošHušek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomica Daniel21Brát Karel ml.03
Rybár Petr30Hrunka Jakub03
Matějíček Miloš21Koubek Vojtěch21
Matějíček Martin21Hušek Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Toman Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Nguyen Adam
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7418:286TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
999  3010
2.Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
Dufek Jan
Oharek David
 
 
566  3020
3.Kratochvíl MichalDorňák Zdeněk934  3030
4.Kowal RenéSmoček Libor996  3040
5.Janča MiroslavDufek Jan-71-1212103250
6.Pavlík TiborOharek David758  3060
7.Kowal RenéDorňák Zdeněk298  3070
8.Janča MiroslavSmoček Libor10-3-95-122371
9.Pavlík TiborDufek Jan793  3081
10.Kratochvíl MichalOharek David4101  3091
11.Janča MiroslavDorňák Zdeněk1-74-10232101
12.Pavlík TiborSmoček Libor78-9  21  
13.Kratochvíl MichalDufek Jan         
14.Kowal RenéOharek David         
15.Pavlík TiborDorňák Zdeněk         
16.Kratochvíl MichalSmoček Libor         
17.Kowal RenéDufek Jan         
18.Janča MiroslavOharek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvíl Michal20Dorňák Zdeněk03
Kowal René20Smoček Libor11
Janča Miroslav21Dufek Jan02
Pavlík Tibor20Oharek David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33555:562TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil David
Novák David
 
 
Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
-7-6-6  0301
2.Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
Sigmund Ivo
Vybíral Marek
 
 
-8-9-9  0302
3.Kolůch JaroslavVybíral Marek-11-14-7  0303
4.Horák AlešŠenkapoul Petr-53-814-82304
5.Musil DavidSigmund Ivo652  3014
6.Macela PetrŠtofka Filip5115  3024
7.Horák AlešVybíral Marek-82-8-7 1325
8.Musil DavidŠenkapoul Petr4-5-9-2 1326
9.Macela PetrSigmund Ivo6-3-99-82327
10.Kolůch JaroslavŠtofka Filip-5910-443237
11.Musil DavidVybíral Marek858  3047
12.Macela PetrŠenkapoul Petr11311  3057
13.Kolůch JaroslavSigmund Ivo97-6-7-52358
14.Horák AlešŠtofka Filip-11-10-10  0359
15.Macela PetrVybíral Marek69-67 3169
16.Kolůch JaroslavŠenkapoul Petr-68-9-10 13610
17.Horák AlešSigmund Ivo9-68  21  
18.Musil DavidŠtofka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolůch Jaroslav13Vybíral Marek22
Horák Aleš03Šenkapoul Petr31
Musil David21Sigmund Ivo21
Macela Petr31Štofka Filip12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS