Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34379:482SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Miloslav
Štofka Filip
 
 
Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
-10-6-6  0301
2.Chrást Roman
Sigmund Ivo
 
 
Rusnák Aleš
Harenčák Jakub
 
 
-9-841053211
3.Vaculík MiloslavBako Radim-3-4-6  0312
4.Štofka FilipMynář Vojtěch-577-8-62313
5.Sigmund IvoRusnák Aleš-7-6-8  0314
6.Chrást RomanHarenčák Jakub-9997 3124
7.Štofka FilipBako Radim9-67-5-112325
8.Sigmund IvoMynář Vojtěch-3-5-5  0326
9.Chrást RomanRusnák Aleš7-5-7-6 1327
10.Vaculík MiloslavHarenčák Jakub-9-5-7  0328
11.Sigmund IvoBako Radim-8-3-4  0329
12.Chrást RomanMynář Vojtěch76-117 3139
13.Vaculík MiloslavRusnák Aleš-3-10-10  03310
14.Štofka FilipHarenčák Jakub10    10  
15.Chrást RomanBako Radim         
16.Vaculík MiloslavMynář Vojtěch         
17.Štofka FilipRusnák Aleš         
18.Sigmund IvoHarenčák Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaculík Miloslav03Bako Radim30
Štofka Filip02Mynář Vojtěch21
Sigmund Ivo03Rusnák Aleš30
Chrást Roman21Harenčák Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32406:457TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil David
Novák David
 
 
Černocký Dominik
Štalzer Adam
 
 
-99-8-9 1301
2.Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
Plachta Jakub
Karczmarczyk Michal
 
 
-7-5-7  0302
3.Kolůch JaroslavČernocký Dominik-6-11-8  0303
4.Horák AlešKarczmarczyk Michal10-8-7-8 1304
5.Musil DavidŠtalzer Adam-6-3-5  0305
6.Macela PetrPlachta Jakub-5-10-9  0306
7.Horák AlešČernocký Dominik7-310-4-82307
8.Musil DavidKarczmarczyk Michal79-113 3117
9.Macela PetrŠtalzer Adam-7898 3127
10.Kolůch JaroslavPlachta Jakub-7-24-5 1328
11.Musil DavidČernocký Dominik-686-10-92329
12.Macela PetrKarczmarczyk MichalWO    3039
13.Kolůch JaroslavŠtalzer Adam-6-10-9  03310
14.Horák AlešPlachta Jakub64   20  
15.Macela PetrČernocký Dominik         
16.Kolůch JaroslavKarczmarczyk Michal         
17.Horák AlešŠtalzer Adam         
18.Musil DavidPlachta Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolůch Jaroslav03Černocký Dominik30
Horák Aleš02Karczmarczyk Michal11
Musil David12Štalzer Adam21
Macela Petr11Plachta Jakub20
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Veselý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:31404:445SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
Hasil Tomáš
Růžička Filip
 
 
-6898 3110
2.Dufek Jan
Nedbálek Michal
 
 
Gráf Jiří
Zajíc Miroslav
 
 
-7-99-3 1311
3.Smoček LiborZajíc Miroslav-6-5-7  0312
4.Nedbálek MichalGráf Jiří-52-5-6 1313
5.Dufek JanRůžička Filip9-7-6-8 1314
6.Dorňák ZdeněkHasil TomášWO    3024
7.Nedbálek MichalZajíc Miroslav-9-5-7  0325
8.Dufek JanGráf Jiří-99-109-92326
9.Dorňák ZdeněkRůžička Filip-8-612-3 1327
10.Smoček LiborHasil TomášWO    3037
11.Dufek JanZajíc Miroslav-6-3-9  0338
12.Dorňák ZdeněkGráf Jiří10-5-98-62339
13.Smoček LiborRůžička Filip-8-610-3 13310
14.Koudelík LukášHasil TomášWO    30  
15.Dorňák ZdeněkZajíc Miroslav         
16.Smoček LiborGráf Jiří         
17.Koudelík LukášRůžička Filip         
18.Dufek JanHasil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smoček Libor02Zajíc Miroslav30
Nedbálek Michal02Gráf Jiří30
Dufek Jan03Růžička Filip30
Dorňák Zdeněk02   
WO20WO02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Toman Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Nguyen Adam
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22579:520TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
-109-97-132301
2.Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
-8696 3111
3.Kratochvíl MichalDudík Luboš-68-119-82312
4.Janča MiroslavVeselý Lukáš-3-8-5  0313
5.Kowal RenéPřikryl Aleš-78-7993223
6.Pavlík TiborSvoboda Lukáš1094  3033
7.Janča MiroslavDudík Luboš-5-8-7  0334
8.Kowal RenéVeselý Lukáš9-3-8-11 1335
9.Pavlík TiborPřikryl Aleš14108  3045
10.Kratochvíl MichalSvoboda Lukáš7-8166 3155
11.Kowal RenéDudík Luboš671  3065
12.Pavlík TiborVeselý Lukáš310-913 3175
13.Kratochvíl MichalPřikryl Aleš1075  3085
14.Kratochvíl TomášSvoboda Lukáš6-925 3195
15.Pavlík TiborDudík Luboš11-982 31105
16.Kratochvíl MichalVeselý Lukáš         
17.Kratochvíl TomášPřikryl Aleš         
18.Kowal RenéSvoboda Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Michal21Dudík Luboš22
Janča Miroslav02Veselý Lukáš21
Kowal René21Přikryl Aleš03
Pavlík Tibor40Svoboda Lukáš03
Kratochvíl Tomáš10   
Zápas č.14 Kratochvíl Tomáš nastoupil a střídal Janču Miroslava



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Lebeda Michal st.
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30357:453TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubský Filip
Hušek Adam
 
 
Novotný Jiří
Heuman Ivan
 
 
11-159-6-92301
2.Hrunka Jakub
Koubek Vojtěch
 
 
Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
77-6-5-62302
3.Hrunka JakubRevay Radomír-11-7-3  0303
4.Jakubský FilipSikora Filip-9-89-8 1304
5.Hušek AdamNovotný Jiří-56-4-9 1305
6.Koubek VojtěchHeuman Ivan71310  3015
7.Jakubský FilipRevay Radomír-3-6-5  0316
8.Hušek AdamSikora Filip-4-48-7 1317
9.Koubek VojtěchNovotný Jiří-10-6-19  0318
10.Hrunka JakubHeuman Ivan-779-7-102319
11.Janovský DanRevay Radomír-8-5-6  03110
12.Koubek VojtěchSikora Filip         
13.Hrunka JakubNovotný Jiří         
14.Jakubský FilipHeuman Ivan         
15.Koubek VojtěchRevay Radomír         
16.Hrunka JakubSikora Filip         
17.Jakubský FilipNovotný Jiří         
18.Janovský DanHeuman Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrunka Jakub02Revay Radomír30
Jakubský Filip02Sikora Filip20
Hušek Adam02Novotný Jiří20
Koubek Vojtěch11Heuman Ivan11
Janovský Dan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Cypra Vladislav
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Lebduška Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Veigl Jiří
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19521:438KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
9-9-56-82301
2.Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
Ondryáš Daniel
Jiříček Dalibor
 
 
892  3011
3.Matějíček MartinOndryáš Daniel967  3021
4.Rybár PetrPolášek Radovan9-6-8483231
5.Matějíček MilošMasnica Michal-4-3-5  0332
6.Tomica DanielZáškodný Marek534  3042
7.Rybár PetrOndryáš Daniel486  3052
8.Matějíček MilošPolášek Radovan3112  3062
9.Tomica DanielMasnica Michal9-9-7-6 1363
10.Matějíček MartinZáškodný Marek12-91-433273
11.Matějíček MilošOndryáš Daniel810-6-8-132374
12.Tomica DanielPolášek Radovan-7985 3184
13.Matějíček MartinMasnica Michal5610  3094
14.Rybár PetrZáškodný Marek-5-757432104
15.Tomica DanielOndryáš Daniel1    10  
16.Matějíček MartinPolášek Radovan         
17.Rybár PetrMasnica Michal         
18.Matějíček MilošZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějíček Martin30Ondryáš Daniel12
Rybár Petr30Polášek Radovan03
Matějíček Miloš12Masnica Michal21
Tomica Daniel21Záškodný Marek03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS