Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36541:589SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Kolůch Jaroslav
 
 
Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
12-4-7-9 1301
2.Macela Petr
Musil David
 
 
Rusnák Aleš
Harenčák Jakub
 
 
-9-5-8  0302
3.Horák AlešBako Radim3-4-78-72303
4.Novák DavidMynář Vojtěch-10-1016-10 1304
5.Musil DavidRusnák Aleš-1039-7103214
6.Macela PetrHarenčák Jakub26-96 3124
7.Novák DavidBako Radim-8-68-4 1325
8.Musil DavidMynář Vojtěch-14-8-10  0326
9.Macela PetrRusnák Aleš6108  3036
10.Horák AlešHarenčák Jakub-6798 3146
11.Musil DavidBako Radim-7-3-5  0347
12.Macela PetrMynář Vojtěch106-7-573257
13.Horák AlešRusnák Aleš13-7-5-7 1358
14.Novák DavidHarenčák Jakub-8-77-6 1359
15.Macela PetrBako Radim4-9-13-10 13510
16.Horák AlešMynář Vojtěch         
17.Novák DavidRusnák Aleš         
18.Musil DavidHarenčák Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Aleš12Bako Radim40
Novák David03Mynář Vojtěch21
Musil David12Rusnák Aleš12
Macela Petr31Harenčák Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Svoboda Libor
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36701:698nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrást Roman
Sigmund Ivo
 
 
Karczmarczyk Michal
Plachta Jakub
 
 
12-8-66-72301
2.Štofka Filip
Skála Radek
 
 
Karásek Karel
Černocký Dominik
 
 
84-58 3111
3.Sigmund IvoKarczmarczyk Michal7-8-4-10 1312
4.Štofka FilipČernocký Dominik-5579 3122
5.Skála RadekPlachta Jakub1069  3032
6.Chrást RomanKarásek Karel-63-102-102333
7.Štofka FilipKarczmarczyk Michal8-10187 3143
8.Skála RadekČernocký Dominik-8815 3153
9.Chrást RomanPlachta Jakub-7-11101053263
10.Sigmund IvoKarásek Karel-8-99-9 1364
11.Skála RadekKarczmarczyk Michal-10399 3174
12.Chrást RomanČernocký Dominik-94-3-10 1375
13.Sigmund IvoPlachta Jakub-1-55-5 1376
14.Štofka FilipKarásek Karel-9-6-7  0377
15.Chrást RomanKarczmarczyk Michal14108  3087
16.Sigmund IvoČernocký Dominik9-5-5-8 1388
17.Štofka FilipPlachta Jakub-108-69-32389
18.Skála RadekKarásek Karel7-9-71293299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sigmund Ivo04Karczmarczyk Michal13
Štofka Filip22Černocký Dominik22
Skála Radek40Plachta Jakub22
Chrást Roman22Karásek Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Toman Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Nguyen Adam
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36693:669nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
Gráf Jiří
Hasil Tomáš
 
 
857  3010
2.Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
Zajíc Miroslav
Růžička Filip
 
 
-56-97-62311
3.Kratochvíl MichalZajíc Miroslav-1111-59-72312
4.Kowal RenéGráf Jiří97-10-7-72313
5.Janča MiroslavRůžička Filip8-7-7-8 1314
6.Pavlík TiborHasil TomášWO    3024
7.Kowal RenéZajíc Miroslav8-8-10-7 1325
8.Janča MiroslavGráf Jiří9-97-773235
9.Pavlík TiborRůžička Filip-9946 3145
10.Kratochvíl MichalHasil Tomáš-75-7-1 1346
11.Janča MiroslavZajíc Miroslav-10-7-8  0347
12.Pavlík TiborGráf Jiří9710  3057
13.Kratochvíl MichalRůžička Filip-91010-953267
14.Kowal RenéHasil Tomáš-812118 3177
15.Pavlík TiborZajíc Miroslav8-6-8-9 1378
16.Kratochvíl MichalGráf Jiří-77710 3188
17.Kowal RenéRůžička Filip3-89-893298
18.Janča MiroslavHasil Tomáš-8-6-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Michal22Zajíc Miroslav40
Kowal René22Gráf Jiří13
Janča Miroslav13Růžička Filip13
Pavlík Tibor21Hasil Tomáš21
WO10WO01
Hráč Hasil nenastoupil k zápasu č.6 z důvodu únavy



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Veselý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38615:673KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
8-5106 3110
2.Dufek Jan
Nedbálek Michal
 
 
Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
11-9-8753220
3.Smoček LiborDudík Luboš-9-7-6  0321
4.Nedbálek MichalVeselý Lukáš-6-4-8  0322
5.Dufek JanPřikryl Aleš78-76 3132
6.Dorňák ZdeněkSvoboda Lukáš869  3042
7.Nedbálek MichalDudík Luboš-4-1-3  0343
8.Dufek JanVeselý Lukáš10710  3053
9.Dorňák ZdeněkPřikryl Aleš-9-118-10 1354
10.Smoček LiborSvoboda Lukáš129-9-1083264
11.Dufek JanDudík Luboš-7-8-6  0365
12.Dorňák ZdeněkVeselý Lukáš9-10-87-72366
13.Smoček LiborPřikryl Aleš-6-7-2  0367
14.Nedbálek MichalSvoboda Lukáš778  3077
15.Dorňák ZdeněkDudík Luboš-8-7-17  0378
16.Smoček LiborVeselý Lukáš5-1-8-6 1379
17.Nedbálek MichalPřikryl Aleš-7-768113289
18.Koudelík LukášSvoboda Lukáš9-56-12-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smoček Libor13Dudík Luboš40
Nedbálek Michal22Veselý Lukáš31
Dufek Jan21Přikryl Aleš22
Dorňák Zdeněk13Svoboda Lukáš13
Koudelík Lukáš01   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Cypra Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Lebduška Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Rak Tomáš
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:33657:600KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
Heuman Ivan
Novotný Jiří
 
 
-75-6963210
2.Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
-52-7-8 1311
3.Matějíček MartinRevay Radomír693  3021
4.Rybár PetrSikora Filip-977-433231
5.Matějíček MilošNovotný Jiří6-8-9-8 1332
6.Tomica DanielHeuman Ivan-6643 3142
7.Rybár PetrRevay Radomír6-9-9-4 1343
8.Matějíček MilošSikora Filip-8-5-8  0344
9.Tomica DanielNovotný Jiří6-5-7-9 1345
10.Matějíček MartinHeuman Ivan532  3055
11.Matějíček MilošRevay Radomír-5810-1063265
12.Tomica DanielSikora Filip4-88-9-52366
13.Matějíček MartinNovotný Jiří5-511-6-92367
14.Rybár PetrHeuman Ivan-795-1093277
15.Tomica DanielRevay Radomír4-86-893287
16.Matějíček MartinSikora Filip799  3097
17.Rybár PetrNovotný Jiří-5288 31107
18.Matějíček MilošHeuman Ivan10-9115 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějíček Martin31Revay Radomír13
Rybár Petr31Sikora Filip22
Matějíček Miloš12Novotný Jiří31
Tomica Daniel22Heuman Ivan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Kačer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Kačer Pavel
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30314:411ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubský Filip
Hušek Adam
 
 
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
-4-5-14  0301
2.Janovský Dan
Lebeda Matyáš
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
6-10-7-6 1302
3.Hušek AdamOndryáš Daniel-6-7-2  0303
4.Koubek VojtěchMasnica Michal-4-8-6  0304
5.Jakubský FilipPolášek Radovan9-11-7-9 1305
6.Lebeda MatyášZáškodný Marek9-2-7-7 1306
7.Koubek VojtěchOndryáš Daniel926  3016
8.Jakubský FilipMasnica Michal7-5-9-3 1317
9.Lebeda MatyášPolášek Radovan-9-9-3  0318
10.Hušek AdamZáškodný Marek-6412-4-92319
11.Jakubský FilipOndryáš Daniel-69-8-8 13110
12.Lebeda MatyášMasnica Michal         
13.Hušek AdamPolášek Radovan         
14.Koubek VojtěchZáškodný Marek         
15.Lebeda MatyášOndryáš Daniel         
16.Hušek AdamMasnica Michal         
17.Koubek VojtěchPolášek Radovan         
18.Jakubský FilipZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hušek Adam02Ondryáš Daniel21
Koubek Vojtěch11Masnica Michal20
Jakubský Filip03Polášek Radovan20
Lebeda Matyáš02Záškodný Marek20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline