Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Cypra Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Lebduška Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Seibert Dalibor
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13471:426KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
Štofka Filip
Vybíral Marek
 
 
-75-11-8 1301
2.Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
Chrást Roman
Sigmund Ivo
 
 
109-5-1273211
3.Rybár PetrŠtofka Filip10712  3021
4.Tomica DanielVybíral Marek-114810 3131
5.Matějíček MilošSigmund Ivo39-813 3141
6.Matějíček MartinChrást Roman101013  3051
7.Tomica DanielŠtofka Filip-4-9812113261
8.Matějíček MilošVybíral Marek10312  3071
9.Matějíček MartinSigmund Ivo9-31012 3181
10.Rybár PetrChrást Roman411-87 3191
11.Matějíček MilošŠtofka Filip12-2-710532101
12.Matějíček MartinVybíral Marek         
13.Rybár PetrSigmund Ivo         
14.Tomica DanielChrást Roman         
15.Matějíček MartinŠtofka Filip         
16.Rybár PetrVybíral Marek         
17.Tomica DanielSigmund Ivo         
18.Matějíček MilošChrást Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybár Petr20Štofka Filip03
Tomica Daniel20Vybíral Marek02
Matějíček Miloš30Sigmund Ivo02
Matějíček Martin20Chrást Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Kačer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Čepelka Jan
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36654:680nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Vojtěch
Hrunka Jakub
 
 
Musil David
Horák Aleš
 
 
-10666 3110
2.Jakubský Filip
Hušek Adam
 
 
Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
8-889 3120
3.Koubek VojtěchMacela Petr-7649 3130
4.Jakubský FilipMusil David66-8-10-82331
5.Hušek AdamHorák Aleš1016  3041
6.Hrunka JakubKolůch Jaroslav11-610-3-32342
7.Jakubský FilipMacela Petr-2-4-12  0343
8.Hušek AdamMusil David-3-8-7  0344
9.Hrunka JakubHorák Aleš-66-12-8 1345
10.Koubek VojtěchKolůch Jaroslav4-3-128-112346
11.Hušek AdamMacela Petr-2-7-6  0347
12.Hrunka JakubMusil David8-6-7-5 1348
13.Koubek VojtěchHorák Aleš9810  3058
14.Jakubský FilipKolůch Jaroslav7-108-483268
15.Hrunka JakubMacela Petr-7-99-5 1369
16.Koubek VojtěchMusil David-37116 3179
17.Jakubský FilipHorák Aleš88-1113 3189
18.Hušek AdamKolůch Jaroslav-7-75673299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koubek Vojtěch31Macela Petr31
Jakubský Filip22Musil David31
Hušek Adam22Horák Aleš13
Hrunka Jakub04Kolůch Jaroslav22
ŽK Koubek - zahození pálky na stůl ŽK Musil - zakopnutí míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Šmída Radek
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Merenda Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Michálek Pavel
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39555:609KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
-72-9-8 1301
2.Jiříček Dalibor
Ondryáš Daniel
 
 
Bělík Šimon
Dufek Jan
 
 
-89-9-9 1302
3.Polášek RadovanDorňák Zdeněk4-7-108103212
4.Ondryáš DanielBělík Šimon-6-6-10  0313
5.Záškodný MarekSmoček Libor-78-4853223
6.Masnica MichalDufek Jan-43-8873233
7.Ondryáš DanielDorňák Zdeněk16-9-5-9 1334
8.Záškodný MarekBělík Šimon9-48-9-42335
9.Masnica MichalSmoček Libor7-10410 3145
10.Polášek RadovanDufek Jan-9-4-8  0346
11.Záškodný MarekDorňák Zdeněk-75-9-5 1347
12.Masnica MichalBělík Šimon-7-6-5  0348
13.Polášek RadovanNedbálek Michal116-7-993258
14.Jiříček DaliborDufek Jan-6-6-4  0359
15.Masnica MichalDorňák Zdeněk5105  3069
16.Polášek RadovanBělík Šimon-9-7-9  03610
17.Jiříček DaliborNedbálek Michal-129   11  
18.Záškodný MarekDufek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polášek Radovan22Dorňák Zdeněk22
Ondryáš Daniel02Bělík Šimon40
Záškodný Marek12Smoček Libor02
Masnica Michal31Dufek Jan21
Jiříček Dalibor01Nedbálek Michal01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Schenk Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32402:482TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Radek
Novotný Jiří
 
 
Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
78-8-7-72301
2.Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
-11-7-11  0302
3.Sikora FilipPavlík Tibor12-8-3-9 1303
4.Novotný JiříKratochvíl Michal-12-4-9  0304
5.Sikora RadekJanča Miroslav-4-4-7  0305
6.Revay RadomírKratochvíl Tomáš-8-109883215
7.Novotný JiříPavlík Tibor-8-13-8  0316
8.Sikora RadekKratochvíl Michal-10-6-8  0317
9.Revay RadomírJanča Miroslav-512-9-10 1318
10.Sikora FilipKratochvíl Tomáš897  3028
11.Sikora RadekPavlík Tibor-119-3-12 1329
12.Revay RadomírKratochvíl Michal-968-6-623210
13.Sikora FilipJanča Miroslav11-6   11  
14.Novotný JiříKratochvíl Tomáš         
15.Revay RadomírPavlík Tibor         
16.Sikora FilipKratochvíl Michal         
17.Novotný JiříJanča Miroslav         
18.Sikora RadekKratochvíl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sikora Filip11Pavlík Tibor30
Novotný Jiří02Kratochvíl Michal30
Sikora Radek03Janča Miroslav20
Revay Radomír12Kratochvíl Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34524:571SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
Volný Karel
Gorecki Jan
 
 
-7-911-6 1301
2.Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
Mynář Vojtěch
Rusnák Aleš
 
 
11-8-7-8 1302
3.Svoboda LukášGorecki Jan11-8-7-6 1303
4.Veselý LukášMynář Vojtěch9-6-8-4 1304
5.Přikryl AlešVolný Karel8-4-92123214
6.Dudík LubošRusnák Aleš6107  3024
7.Veselý LukášGorecki Jan-787-5-82325
8.Přikryl AlešMynář Vojtěch-7-58-11 1326
9.Dudík LubošVolný Karel638  3036
10.Svoboda LukášRusnák Aleš-8-1-4  0337
11.Přikryl AlešGorecki Jan862  3047
12.Dudík LubošMynář Vojtěch-67-79113257
13.Svoboda LukášVolný Karel-9-7-8  0358
14.Veselý LukášRusnák Aleš-4-3-7  0359
15.Dudík LubošGorecki Jan6111  3069
16.Svoboda LukášMynář Vojtěch7-6-7-7 13610
17.Veselý LukášVolný Karel         
18.Přikryl AlešRusnák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Lukáš04Gorecki Jan22
Veselý Lukáš03Mynář Vojtěch31
Přikryl Aleš21Volný Karel12
Dudík Luboš40Rusnák Aleš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29657:588SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
Černocký Dominik
Štalzer Adam
 
 
4-1996 3110
2.Zajíc Miroslav
Mikeska Jaroslav
 
 
Karczmarczyk Michal
Vybíral Filip
 
 
475  3020
3.Gráf JiříKarczmarczyk Michal7-6-96-72321
4.Hasil Tomᚊtalzer Adam-967-9-82322
5.Melek MilanČernocký Dominik8-7-9-5 1323
6.Zajíc MiroslavVybíral Filip-8-87473233
7.Hasil TomášKarczmarczyk Michal-4-86-10 1334
8.Melek MilanŠtalzer Adam-10-39-7 1335
9.Zajíc MiroslavČernocký Dominik6118  3045
10.Gráf JiříVybíral Filip55-48 3155
11.Hromek FilipKarczmarczyk Michal10-9-57-62356
12.Zajíc MiroslavŠtalzer Adam7115  3066
13.Gráf JiříČernocký Dominik87-87 3176
14.Hasil TomášVybíral Filip-8296 3186
15.Zajíc MiroslavKarczmarczyk Michal104-66 3196
16.Gráf JiříŠtalzer Adam-7-7-8  0397
17.Hasil TomášČernocký Dominik5-826 31107
18.Hromek FilipVybíral Filip-10-6-10  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gráf Jiří22Karczmarczyk Michal31
Hasil Tomáš22Štalzer Adam31
Melek Milan02Černocký Dominik13
Zajíc Miroslav40Vybíral Filip03
Hromek Filip01   
ŽK: Gráf - vulgární výrazy

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS