Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Dufek Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:15511:283KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělík Šimon
Dufek Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
Štofka Filip
Vaculík Miloslav
 
 
-93-68-72311
3.Dorňák ZdeněkVaculík Miloslav-9895 3121
4.Dufek JanŠtofka Filip2-6-9-9 1322
5.Smoček LiborSigmund Ivo9113  3032
6.Bělík ŠimonWO    3042
7.Dufek JanVaculík Miloslav-97-93-62343
8.Smoček LiborŠtofka Filip-7-8-8  0344
9.Bělík ŠimonSigmund IvoWO    3054
10.Dorňák ZdeněkWO    3064
11.Smoček LiborVaculík Miloslav595  3074
12.Bělík ŠimonŠtofka Filip8-812-1193284
13.Dorňák ZdeněkSigmund IvoWO    3094
14.Dufek JanWO    30104
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dorňák Zdeněk10Vaculík Miloslav12
Dufek Jan02Štofka Filip21
Smoček Libor21Sigmund Ivo01
Bělík Šimon10   
WO60WO06
Jan Dufek KST Zlín, ŽK, kopnutí do zařízení haly



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Toman Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Nguyen Adam
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:17499:422TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
-8-4111083210
2.Pavlík Tibor
Kratochvíl Tomáš
 
 
Musil David
Horák Aleš
 
 
85-9-673220
3.Kratochvíl MichalMacela Petr-101046 3130
4.Kowal RenéKolůch Jaroslav5-77-833240
5.Janča MiroslavHorák Aleš-5678 3150
6.Pavlík TiborMusil David-10-796-72351
7.Kowal RenéMacela Petr7-8-8-9 1352
8.Janča MiroslavKolůch Jaroslav49-99 3162
9.Pavlík TiborHorák Aleš9107  3072
10.Kratochvíl MichalMusil David4109  3082
11.Janča MiroslavMacela Petr9-11-4293292
12.Pavlík TiborKolůch Jaroslav454  30102
13.Kratochvíl MichalHorák Aleš         
14.Kratochvíl TomášMusil David         
15.Pavlík TiborMacela Petr         
16.Kratochvíl MichalKolůch Jaroslav         
17.Kratochvíl TomášHorák Aleš         
18.Janča MiroslavMusil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvíl Michal20Macela Petr12
Kowal René11Kolůch Jaroslav03
Janča Miroslav30Horák Aleš02
Pavlík Tibor21Musil David11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Buben Vlastimil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Jakubský Filip
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32287:414SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Adam
Jirásek Martin ml.
 
 
Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
-6-10-7  0301
2.Lebeda Matyáš
Janovský Dan
 
 
Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
-4-4145-62302
3.Jirásek Martin ml.Bako Radim-3-10-6  0303
4.Janovský DanMynář Vojtěch9-6-6-7 1304
5.Lebeda MatyášRusnák Aleš-4-3-10  0305
6.Hušek AdamVolný Karel-7-8-7  0306
7.Janovský DanBako Radim7-7-6-8 1307
8.Lebeda MatyášMynář Vojtěch-7-6-9  0308
9.Hušek AdamRusnák Aleš-2-11-8  0309
10.Jirásek Martin ml.Volný Karel-3-66973219
11.Lebeda MatyášBako Radim-7-6-5  03110
12.Hušek AdamMynář Vojtěch         
13.Jirásek Martin ml.Rusnák Aleš         
14.Janovský DanVolný Karel         
15.Hušek AdamBako Radim         
16.Jirásek Martin ml.Mynář Vojtěch         
17.Janovský DanRusnák Aleš         
18.Lebeda MatyášVolný Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirásek Martin ml.11Bako Radim30
Janovský Dan02Mynář Vojtěch20
Lebeda Matyáš03Rusnák Aleš20
Hušek Adam02Volný Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Veigl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Lebduška Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Rak Tomáš
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:31480:459TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Janoštík Petr
 
 
Černocký Dominik
Karásek Karel
 
 
-8-105-6 1301
2.Matějíček Miloš st.
Schopf Karel
 
 
Štalzer Adam
Vybíral Filip
 
 
-7-1010-9 1302
3.Janoštík PetrČernocký Dominik-8-5-4  0303
4.Matějíček Miloš st.Vybíral Filip108-7-8-72304
5.Schopf KarelŠtalzer Adam-13-9-7  0305
6.Matějíček MartinKarásek KarelWO    3015
7.Matějíček Miloš st.Černocký Dominik-148-93-82316
8.Schopf KarelVybíral Filip-2497 3126
9.Matějíček MartinŠtalzer Adam-115-9-6 1327
10.Janoštík PetrKarásek KarelWO    3037
11.Schopf KarelČernocký Dominik-6-12-8  0338
12.Matějíček MartinVybíral Filip2113  3048
13.Janoštík PetrŠtalzer Adam7-6-4-8 1349
14.Matějíček Miloš st.Karásek Karel9-10-6-6 13410
15.Matějíček MartinČernocký Dominik11-8   11  
16.Janoštík PetrVybíral Filip         
17.Matějíček Miloš st.Štalzer Adam         
18.Schopf KarelKarásek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janoštík Petr02Černocký Dominik30
Matějíček Miloš st.03Vybíral Filip12
Schopf Karel12Štalzer Adam30
Matějíček Martin11Karásek Karel10
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35435:534SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
Gráf Jiří
Hasil Tomáš
 
 
-1297-9-62301
2.Novotný Jiří
Heuman Ivan
 
 
Zajíc Miroslav
Růžička Filip
 
 
-61158 3111
3.Sikora FilipZajíc Miroslav-9-8-6  0312
4.Novotný JiříGráf Jiří-11-9-2  0313
5.Heuman IvanRůžička Filip4-8-4-8 1314
6.Revay RadomírHasil Tomáš9-699 3124
7.Novotný JiříZajíc Miroslav-5-79-3 1325
8.Heuman IvanGráf Jiří-8-68-6 1326
9.Revay RadomírRůžička Filip3-84-363236
10.Sikora FilipHasil TomášWO    3046
11.Heuman IvanZajíc Miroslav-5-59-4 1347
12.Revay RadomírGráf Jiří9-8108 3157
13.Sikora FilipRůžička Filip-47-5-9 1358
14.Novotný JiříHasil TomášWO    0359
15.Revay RadomírZajíc MiroslavWO    03510
16.Sikora FilipGráf Jiří         
17.Novotný JiříRůžička Filip         
18.Heuman IvanHasil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sikora Filip02Zajíc Miroslav30
Novotný Jiří02Gráf Jiří21
Heuman Ivan03Růžička Filip21
Revay Radomír30Hasil Tomáš01
WO12WO21
Delegovaný VR p. R. Petr se omluvil. Jako jeho náhradník jsem za něj nastoupil k řízení utkání. *Hráč Hasil pro nemoc skrečoval zápas (chřipka, kašel) F. Sikorovi. **V závěru pro chřipkové příznaky a bolesti hlavy odstoupil ze hry.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Šmída Radek
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Merenda Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Michálek Pavel
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10417:312ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
61017  3010
2.Ondryáš Daniel
Randis Vilém
 
 
Přikryl Aleš
Polívka Martin ml.
 
 
455  3020
3.Polášek RadovanVeselý Lukáš79-810 3130
4.Záškodný MarekPřikryl Aleš-9-9-8  0331
5.Ondryáš DanielSvoboda Lukáš49-42 3141
6.Masnica MichalPolívka Martin ml.443  3051
7.Záškodný MarekVeselý Lukáš5-667 3161
8.Ondryáš DanielPřikryl Aleš6-984 3171
9.Masnica MichalSvoboda Lukáš8-6-61023281
10.Polášek RadovanPolívka Martin ml.596  3091
11.Ondryáš DanielVeselý Lukáš13-759 31101
12.Masnica MichalPřikryl Aleš-1092  21  
13.Polášek RadovanSvoboda Lukáš         
14.Záškodný MarekPolívka Martin ml.         
15.Masnica MichalVeselý Lukáš         
16.Polášek RadovanPřikryl Aleš         
17.Záškodný MarekSvoboda Lukáš         
18.Ondryáš DanielPolívka Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Radovan20Veselý Lukáš03
Záškodný Marek11Přikryl Aleš11
Ondryáš Daniel30Svoboda Lukáš02
Masnica Michal20Polívka Martin ml.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS