Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Bednářová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:23530:497SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gorecki Jan
Volný Karel
 
 
Chrást Roman
Vaculík Miloslav
 
 
-3-6-9  0301
2.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
1038  3011
3.Bako RadimChrást Roman-82-810103221
4.Mynář VojtěchVaculík Miloslav10-108-793231
5.Volný KarelŠenkapoul Petr-83-111083241
6.Gorecki JanŠtofka Filip13-867 3151
7.Mynář VojtěchChrást Roman-9-8-2  0352
8.Volný KarelVaculík Miloslav9-7103 3162
9.Gorecki JanŠenkapoul Petr-5-6-8  0363
10.Bako RadimŠtofka Filip55-118 3173
11.Volný KarelChrást Roman-15-17-10 1374
12.Gorecki JanVaculík Miloslav837  3084
13.Bako RadimŠenkapoul Petr38-79 3194
14.Mynář VojtěchŠtofka Filip-1010910 31104
15.Gorecki JanChrást Roman         
16.Bako RadimVaculík Miloslav         
17.Mynář VojtěchŠenkapoul Petr         
18.Volný KarelŠtofka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Radim30Chrást Roman21
Mynář Vojtěch21Vaculík Miloslav03
Volný Karel21Šenkapoul Petr12
Gorecki Jan21Štofka Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Mazur Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:26585:541TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer Adam
Vybíral Filip
 
 
Musil David
Horák Aleš
 
 
8-5-91073210
2.Plachta Jakub
Černocký Dominik
 
 
Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
-8-8-10  0311
3.Štalzer AdamMacela Petr8-11-99-82312
4.Černocký DominikKolůch Jaroslav5-610-763222
5.Plachta JakubMusil David-94-8563232
6.Vybíral FilipHorák Aleš-6810-8-82333
7.Černocký DominikMacela Petr-4869 3143
8.Plachta JakubKolůch Jaroslav4-87-773253
9.Vybíral FilipMusil David6-4-11583263
10.Štalzer AdamHorák Aleš7-51010 3173
11.Plachta JakubMacela Petr8-79-953283
12.Vybíral FilipKolůch Jaroslav-11-12-8  0384
13.Štalzer AdamMusil David987  3094
14.Černocký DominikHorák Aleš394  30104
15.Karásek KarelMacela Petr         
16.Štalzer AdamKolůch Jaroslav         
17.Černocký DominikMusil David         
18.Plachta JakubHorák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štalzer Adam21Macela Petr12
Černocký Dominik30Kolůch Jaroslav12
Plachta Jakub30Musil David03
Vybíral Filip12Horák Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Juřík Adam
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26643:558SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Gráf Jiří
 
 
Bělík Šimon
Dufek Jan
 
 
46-6-953210
2.Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
7-10-711-92311
3.Růžička FilipSmoček Libor-98-8-5 1312
4.Zajíc MiroslavBělík Šimon89-6-823222
5.Melek MilanDorňák Zdeněk-7-69-6 1323
6.Gráf JiříDufek Jan7411  3033
7.Zajíc MiroslavSmoček Libor588  3043
8.Melek MilanBělík Šimon8-96-653253
9.Gráf JiříDorňák Zdeněk648  3063
10.Růžička FilipDufek Jan6510  3073
11.Melek MilanSmoček Libor12-8158 3183
12.Gráf JiříBělík Šimon-7-106-4 1384
13.Růžička FilipDorňák Zdeněk6-7-1110-72385
14.Zajíc MiroslavDufek Jan274  3095
15.Gráf JiříSmoček Libor2-94-8-102396
16.Růžička FilipBělík Šimon3-799 31106
17.Zajíc MiroslavDorňák Zdeněk         
18.Melek MilanDufek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Filip22Smoček Libor22
Zajíc Miroslav30Bělík Šimon13
Melek Milan21Dorňák Zdeněk21
Gráf Jiří22Dufek Jan03
ŽK: Bělík Šimon (KST Zlín)- hození raketou ŽK: Gráf Jiří (SKST Hodonín)-hození raketou



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Pavlicová Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:15Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:33369:471TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Veselý Lukáš
 
 
Pavlík Tibor
Kratochvíl Tomáš
 
 
-58-91093210
2.Přikryl Aleš
Polívka Ondřej
 
 
Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
-89-1-5 1311
3.Přikryl AlešPavlík Tibor-7-8-8  0312
4.Veselý LukášKowal René8-1-8-7 1313
5.Polívka OndřejKratochvíl Michal-5-6-3  0314
6.Dudík LubošKratochvíl Tomáš7710  3024
7.Veselý LukášPavlík Tibor-6-77-9 1325
8.Polívka OndřejKowal René-7-5-5  0326
9.Dudík LubošKratochvíl Michal-118-9-8 1327
10.Přikryl AlešKratochvíl Tomáš-9-6-5  0328
11.Polívka OndřejPavlík Tibor-5-5-11  0329
12.Dudík LubošKowal René9-865 3139
13.Přikryl AlešKratochvíl Michal-10-9-8  03310
14.Veselý LukášKratochvíl Tomáš         
15.Dudík LubošPavlík Tibor         
16.Přikryl AlešKowal René         
17.Veselý LukášKratochvíl Michal         
18.Polívka OndřejKratochvíl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přikryl Aleš03Pavlík Tibor30
Veselý Lukáš02Kowal René21
Polívka Ondřej03Kratochvíl Michal30
Dudík Luboš21Kratochvíl Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Blucha Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14473:392TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
Koubek Vojtěch
Hrunka Jakub
 
 
884  3010
2.Novotný Jiří
Sikora Radek
 
 
Brát Karel ml.
Hušek Adam
 
 
7-383 3120
3.Novotný JiříKoubek Vojtěch7-8411 3130
4.Sikora FilipHrunka Jakub5106  3040
5.Sikora RadekHušek Adam-899-5123250
6.Revay RadomírBrát Karel ml.9117  3060
7.Sikora FilipKoubek Vojtěch5610  3070
8.Sikora RadekHrunka Jakub-8-11-11  0371
9.Revay RadomírHušek Adam997  3081
10.Novotný JiříBrát Karel ml.-625-8-72382
11.Sikora RadekKoubek Vojtěch-3-63-10 1383
12.Revay RadomírHrunka Jakub76-75 3193
13.Novotný JiříHušek Adam759  30103
14.Sikora FilipBrát Karel ml.         
15.Revay RadomírKoubek Vojtěch         
16.Novotný JiříHrunka Jakub         
17.Sikora FilipHušek Adam         
18.Sikora RadekBrát Karel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Jiří21Koubek Vojtěch12
Sikora Filip20Hrunka Jakub12
Sikora Radek12Hušek Adam03
Revay Radomír30Brát Karel ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Michálek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Bělík Jakub
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33647:650ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
8-109-6-52301
2.Ondryáš Daniel
Jiříček Dalibor
 
 
Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
-10956 3111
3.Polášek RadovanTomica Daniel9-8-911-112312
4.Jiříček DaliborMatějíček Martin-1-2-7  0313
5.Masnica MichalRybár Petr-7-9-4  0314
6.Ondryáš DanielMatějíček Miloš699  3024
7.Záškodný MarekTomica Daniel10-4-5-2 1325
8.Masnica MichalMatějíček Martin-6109-793235
9.Ondryáš DanielRybár Petr77-8-8-42336
10.Polášek RadovanMatějíček Miloš46-49 3146
11.Masnica MichalTomica Daniel4-828 3156
12.Ondryáš DanielMatějíček Martin68-99 3166
13.Polášek RadovanRybár Petr87-8-753276
14.Záškodný MarekMatějíček Miloš5-6-810-52377
15.Ondryáš DanielTomica Daniel7-687 3187
16.Polášek RadovanMatějíček Martin397  3097
17.Záškodný MarekRybár Petr-7-8-4  0398
18.Masnica MichalMatějíček Miloš684  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Radovan31Tomica Daniel22
Jiříček Dalibor01Matějíček Martin13
Masnica Michal31Rybár Petr31
Ondryáš Daniel31Matějíček Miloš13
Záškodný Marek03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline