Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:18493:335TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrást Roman
Sigmund Ivo
 
 
Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
12107  3010
2.Šenkapoul Petr
Toufar Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Toufar JanRevay Radomír-7-6-8  0321
4.Sigmund IvoSikora Radek896  3031
5.Šenkapoul PetrWO    3041
6.Chrást RomanSikora Filip954  3051
7.Kozubík PavelRevay Radomír10-7-8-9 1352
8.Šenkapoul PetrSikora Radek-58-6743262
9.Chrást RomanWO    3072
10.Toufar JanSikora Filip-8-5-2  0373
11.Šenkapoul PetrRevay Radomír9-8-10-4 1374
12.Chrást RomanSikora RadekWO    3084
13.Toufar JanWO    3094
14.Kozubík PavelSikora Filip-68-9-7 1395
15.Chrást RomanRevay Radomír-10865 31105
16.Toufar JanSikora Radek         
17.Kozubík Pavel         
18.Šenkapoul PetrSikora Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Toufar Jan02Revay Radomír31
Sigmund Ivo10Sikora Radek02
Šenkapoul Petr11Sikora Filip21
Chrást Roman20   
Kozubík Pavel02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:15491:298MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
Masnica Michal
Záškodný Marek
 
 
-6-8-7  0301
2.Horák Aleš
Bíla Jindřich
 
 

 
 
WO    3011
3.Horák AlešBělík Jakub-75-9353221
4.Bíla JindřichMasnica Michal-2-4-7  0322
5.Macela PetrZáškodný Marek258  3032
6.Kolůch JaroslavWO    3042
7.Bíla JindřichBělík Jakub674  3052
8.Macela PetrMasnica Michal1074  3062
9.Kolůch JaroslavZáškodný Marek-111189 3172
10.Horák AlešWO    3082
11.Macela PetrBělík Jakub642  3092
12.Kolůch JaroslavMasnica Michal-7-726-92393
13.Horák AlešZáškodný Marek5-109-9-112394
14.Bíla JindřichWO    30104
15.Kolůch JaroslavBělík Jakub         
16.Horák AlešMasnica Michal         
17.Bíla JindřichZáškodný Marek         
18.Macela Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Horák Aleš11Bělík Jakub03
Bíla Jindřich11Masnica Michal21
Macela Petr30Záškodný Marek12
Kolůch Jaroslav11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Mikeska Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8417:309SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gráf Jiří
Hasil Tomáš
 
 
Brát Karel ml.
Jakubský Filip
 
 
767  3010
2.Melek Milan
Růžička Filip
 
 
Hrunka Jakub
Hušek Adam
 
 
8-10-9-8 1311
3.Růžička FilipHrunka Jakub611-67 3121
4.Melek MilanBrát Karel ml.885  3031
5.Gráf JiříHušek Adam-7-11-9  0332
6.Hasil TomášJakubský Filip468  3042
7.Melek MilanHrunka Jakub7129  3052
8.Gráf JiříBrát Karel ml.973  3062
9.Hasil TomášHušek Adam766  3072
10.Růžička FilipJakubský Filip56-88 3182
11.Gráf JiříHrunka Jakub6712  3092
12.Hasil TomášJirásek Martin ml.476  30102
13.Růžička FilipHušek Adam         
14.Melek MilanJakubský Filip         
15.Hasil TomášHrunka Jakub         
16.Růžička FilipJirásek Martin ml.         
17.Melek MilanHušek Adam         
18.Gráf JiříJakubský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Filip20Hrunka Jakub03
Melek Milan20Brát Karel ml.02
Gráf Jiří21Hušek Adam11
Hasil Tomáš30Jakubský Filip02
   Jirásek Martin ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33625:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
7-9910 3110
2.Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
9910  3020
3.Přikryl AlešMatějíček Martin-895-5-72321
4.Svoboda LukášRybár Petr5-8-9-9 1322
5.Veselý LukášTomica Daniel-7-88-3 1323
6.Dudík LubošMatějíček Miloš9510  3033
7.Svoboda LukášMatějíček Martin-11-9-14  0334
8.Veselý LukášRybár Petr868  3044
9.Dudík LubošTomica Daniel988  3054
10.Přikryl AlešMatějíček Miloš-106-6-7 1355
11.Veselý LukášMatějíček Martin1071  3065
12.Dudík LubošRybár Petr-1010-81093275
13.Přikryl AlešTomica Daniel3-579 3185
14.Svoboda LukášMatějíček Miloš-8-9-8  0386
15.Dudík LubošMatějíček Martin-787-253296
16.Přikryl AlešRybár Petr68-1-7-52397
17.Svoboda LukášTomica Daniel-5-6-5  0398
18.Veselý LukášMatějíček Miloš10-2-6-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přikryl Aleš13Matějíček Martin22
Svoboda Lukáš04Rybár Petr22
Veselý Lukáš22Tomica Daniel22
Dudík Luboš40Matějíček Miloš31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Endal Nikolas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Bednářová Helena
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:20406:435SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
WO    0301
2.Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
Dufek Jan
Palásek Michal
 
 
3-867 3111
3.Harenčák JakubSmoček Libor779  3021
4.Dorňák ZdeněkWO    0322
5.Volný KarelDufek Jan-68-9-5 1323
6.Rusnák AlešPalásek Michal777  3033
7.Smoček LiborWO    0334
8.Volný KarelDorňák Zdeněk574  3044
9.Rusnák AlešDufek Jan488  3054
10.Harenčák JakubPalásek Michal459  3064
11.Volný KarelSmoček Libor12-10-7543274
12.Rusnák AlešDorňák Zdeněk489  3084
13.Harenčák JakubDufek Jan11-67-6103294
14.Palásek MichalWO    0395
15.Rusnák AlešSmoček Libor6511  30105
16.Harenčák JakubDorňák Zdeněk         
17.Dufek Jan         
18.Volný KarelPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Harenčák Jakub30Smoček Libor03
Volný Karel21Dorňák Zdeněk02
Rusnák Aleš40Dufek Jan12
   Palásek Michal02
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30365:442TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černocký Dominik
Vybíral Filip
 
 
Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
-8-6-6  0301
2.Plachta Jakub
Bajger Jiří
 
 
Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
13-13-4-4 1302
3.Bajger JiříPavlík Tibor-8-5-5  0303
4.Vybíral FilipKratochvíl Michal-10-411-11 1304
5.Plachta JakubJanča Miroslav-6-9-8  0305
6.Černocký DominikKowal René489  3015
7.Vybíral FilipPavlík Tibor8-98-7-82316
8.Plachta JakubKratochvíl Michal8-85-4-182317
9.Černocký DominikJanča Miroslav113-11-7-72318
10.Bajger JiříKowal René-7-6-8  0319
11.Plachta JakubPavlík Tibor-9-5-15  03110
12.Černocký DominikKratochvíl Michal         
13.Bajger JiříJanča Miroslav         
14.Vybíral FilipKowal René         
15.Černocký DominikPavlík Tibor         
16.Bajger JiříKratochvíl Michal         
17.Vybíral FilipJanča Miroslav         
18.Plachta JakubKowal René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bajger Jiří02Pavlík Tibor30
Vybíral Filip02Kratochvíl Michal20
Plachta Jakub03Janča Miroslav20
Černocký Dominik11Kowal René11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS