Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14468:327MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
1089  3010
2.Horák Aleš
Musil David
 
 

 
 
WO    3020
3.Musil DavidRevay Radomír10-6-8983230
4.Horák AlešSikora Filip9-6-8763240
5.Kolůch JaroslavWO    3050
6.Macela PetrSikora Radek116-54 3160
7.Horák AlešRevay Radomír-7-811-6 1361
8.Kolůch JaroslavSikora Filip-9-1010-8 1362
9.Macela PetrWO    3072
10.Musil DavidSikora RadekWO    3082
11.Kolůch JaroslavRevay Radomír10-899 3192
12.Macela PetrSikora Filip-8711-9832102
13.Musil David         
14.Horák AlešSikora Radek         
15.Macela PetrRevay Radomír         
16.Musil DavidSikora Filip         
17.Horák Aleš         
18.Kolůch JaroslavSikora Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Musil David10Revay Radomír12
Horák Aleš11Sikora Filip12
Kolůch Jaroslav11Sikora Radek01
Macela Petr20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Baur Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:14496:318TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Chrást Roman
 
 
Masnica Michal
Záškodný Marek
 
 
89-48 3110
2.Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 

 
 
WO    3020
3.Vaculík MiloslavZáškodný Marek787  3030
4.Svoboda LiborMasnica Michal-9-6-7  0331
5.Sigmund IvoBělík Jakub61012  3041
6.Chrást RomanWO    3051
7.Svoboda LiborZáškodný Marek5-11-108-92352
8.Sigmund IvoMasnica Michal7-810-5-72353
9.Chrást RomanBělík Jakub575  3063
10.Vaculík MiloslavWO    3073
11.Sigmund IvoZáškodný Marek-108-6-6 1374
12.Chrást RomanMasnica Michal61-85 3184
13.Vaculík MiloslavBělík Jakub684  3094
14.Svoboda LiborWO    30104
15.Chrást RomanZáškodný Marek15    10  
16.Vaculík MiloslavMasnica Michal         
17.Svoboda LiborBělík Jakub         
18.Sigmund Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vaculík Miloslav20Záškodný Marek21
Svoboda Libor02Masnica Michal21
Sigmund Ivo12Bělík Jakub03
Chrást Roman20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34676:650KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Dudík Luboš
 
 
Brát Karel ml.
Jakubský Filip
 
 
-89-5-9 1301
2.Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
Hrunka Jakub
Hušek Adam
 
 
-7-8108-42302
3.Svoboda LukášBrát Karel ml.-6-9-9  0303
4.Přikryl AlešHrunka Jakub8-757 3113
5.Dudík LubošJakubský Filip6-4-64-82314
6.Veselý LukášHušek Adam-7677 3124
7.Přikryl AlešBrát Karel ml.137-9-1263234
8.Dudík LubošHrunka Jakub-898-2-102335
9.Veselý LukášJakubský Filip494  3045
10.Svoboda LukášHušek Adam-7-8-5  0346
11.Dudík LubošBrát Karel ml.743  3056
12.Veselý LukášHrunka Jakub8-494 3166
13.Svoboda LukášJakubský Filip-8-118563276
14.Přikryl AlešHušek Adam9-56-4-102377
15.Veselý LukášBrát Karel ml.-71092 3187
16.Svoboda LukášHrunka Jakub-9-9-0  0388
17.Přikryl AlešJakubský Filip48-9-783298
18.Dudík LubošHušek Adam868  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Lukáš13Brát Karel ml.13
Přikryl Aleš31Hrunka Jakub22
Dudík Luboš22Jakubský Filip13
Veselý Lukáš40Hušek Adam22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33621:544nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gráf Jiří
Hasil Tomáš
 
 
Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
-1071-13-62301
2.Melek Milan
Růžička Filip
 
 
Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
11-94-873211
3.Gráf JiříMatějíček Martin-9-65-9 1312
4.Růžička FilipRybár Petr8-9-62-52313
5.Melek MilanTomica Daniel5-7-10-6 1314
6.Hasil TomášMatějíček Miloš146  3024
7.Růžička FilipMatějíček Martin7-8-12573234
8.Melek MilanRybár Petr-810-3-6 1335
9.Hasil TomášTomica Daniel-3286 3145
10.Gráf JiříMatějíček MilošWO    3055
11.Melek MilanMatějíček Martin-8-58-2 1356
12.Hasil TomášRybár Petr8411  3066
13.Gráf JiříTomica Daniel-8-9-9  0367
14.Růžička FilipMatějíček MilošWO    3077
15.Hasil TomášMatějíček Martin-9338 3187
16.Gráf JiříRybár Petr657  3097
17.Růžička FilipTomica Daniel-7-10-11  0398
18.Zajíc MiroslavMatějíček MilošWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gráf Jiří12Matějíček Martin22
Růžička Filip12Rybár Petr22
Melek Milan03Tomica Daniel31
Hasil Tomáš40Matějíček Miloš01
WO21WO12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Janásková Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34377:529KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Smoček Libor
Dorňák Zdeněk
 
 
WO    0301
2.Plachta Jakub
Bajger Jiří
 
 
Dufek Jan
Palásek Michal
 
 
-5-10-9  0302
3.Křenek TomášDufek Jan-69-7-5 1303
4.Bajger JiříDorňák Zdeněk58-61 3113
5.Plachta JakubSmoček Libor785  3023
6.Palásek MichalWO    0324
7.Bajger JiříDufek Jan8116  3034
8.Plachta JakubDorňák Zdeněk-9287 3144
9.Smoček LiborWO    0345
10.Křenek TomášPalásek Michal7-6-61193255
11.Plachta JakubDufek Jan5-8-99-82356
12.Dorňák ZdeněkWO    0357
13.Křenek TomášSmoček Libor-9-599-92358
14.Bajger JiříPalásek Michal-89-7-10 1359
15.Dufek JanWO    03510
16.Křenek TomášDorňák Zdeněk         
17.Bajger JiříSmoček Libor         
18.Plachta JakubPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Křenek Tomáš12Dufek Jan21
Bajger Jiří21Dorňák Zdeněk02
Plachta Jakub21Smoček Libor11
   Palásek Michal11
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Medvecký Ján
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:30369:436TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Vojtěch
Harenčák Jakub
 
 
Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
-6-88-7 1301
2.Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
-6-8-7  0302
3.Volný KarelPavlík Tibor6-98-9-82303
4.Mynář VojtěchKratochvíl Michal-9-6-5  0304
5.Harenčák JakubKowal René-2-86-11 1305
6.Rusnák AlešJanča Miroslav5105  3015
7.Mynář VojtěchPavlík Tibor-79-3-4 1316
8.Harenčák JakubKratochvíl Michal-1011-9-2 1317
9.Rusnák AlešKowal René4-106-8-62318
10.Volný KarelJanča Miroslav-99-10-8 1319
11.Harenčák JakubPavlík Tibor11-11-10-5 13110
12.Rusnák AlešKratochvíl Michal-4-3-15  03  
13.Volný KarelKowal René         
14.Mynář VojtěchJanča Miroslav         
15.Rusnák AlešPavlík Tibor         
16.Volný KarelKratochvíl Michal         
17.Mynář VojtěchKowal René         
18.Harenčák JakubJanča Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Volný Karel02Pavlík Tibor30
Mynář Vojtěch02Kratochvíl Michal20
Harenčák Jakub03Kowal René20
Rusnák Aleš11Janča Miroslav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS