Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38683:688KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
6-103-11-82301
2.Sigmund Ivo
Chrást Roman
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
-6-8-9  0302
3.Sigmund IvoRybár Petr-8-9-5  0303
4.Šenkapoul PetrTomica Daniel5-79-1073213
5.Štofka FilipMatějíček Martin-6-107-7 1314
6.Chrást RomanMatějíček Miloš59-106 3124
7.Šenkapoul PetrRybár Petr95-53 3134
8.Štofka FilipTomica Daniel-28114 3144
9.Chrást RomanMatějíček Martin-10667 3154
10.Sigmund IvoMatějíček Miloš-11-5-7  0355
11.Štofka FilipRybár Petr8-58-6-52356
12.Chrást RomanTomica Daniel-9-10-12  0357
13.Sigmund IvoMatějíček Martin9-4-4-8 1358
14.Šenkapoul PetrMatějíček Miloš99-169 3168
15.Chrást RomanRybár Petr10149  3078
16.Vaculík MiloslavTomica Daniel-7-1210-11 1379
17.Šenkapoul PetrMatějíček Martin-11666 3189
18.Štofka FilipMatějíček Miloš-86-107-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sigmund Ivo03Rybár Petr22
Šenkapoul Petr40Tomica Daniel22
Štofka Filip13Matějíček Martin22
Chrást Roman31Matějíček Miloš22
Vaculík Miloslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Polák Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36503:562TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
Koubek Vojtěch
Hrunka Jakub
 
 
-6-10-9  0301
2.Musil David
Kolůch Jaroslav
 
 
Brát Karel ml.
Jakubský Filip
 
 
8-8-9963211
3.Kolůch JaroslavBrát Karel ml.-8-69-6 1312
4.Peterka OndřejKoubek Vojtěch-49-5-1 1313
5.Musil DavidJakubský Filip-10-4-6  0314
6.Horák AlešHrunka Jakub-3-85-8 1315
7.Peterka OndřejBrát Karel ml.-5-13-9  0316
8.Musil DavidKoubek Vojtěch-5-46-6 1317
9.Horák AlešJakubský Filip239  3027
10.Kolůch JaroslavHrunka Jakub7-9125 3137
11.Musil DavidBrát Karel ml.4-8-7-7 1338
12.Horák AlešKoubek Vojtěch3-3-96123248
13.Kolůch JaroslavJakubský Filip-85410 3158
14.Peterka OndřejHrunka Jakub-89-9-5 1359
15.Horák AlešBrát Karel ml.-88-79-223510
16.Kolůch JaroslavKoubek Vojtěch9    10  
17.Peterka OndřejJakubský Filip         
18.Musil DavidHrunka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolůch Jaroslav21Brát Karel ml.40
Peterka Ondřej03Koubek Vojtěch21
Musil David03Jakubský Filip12
Horák Aleš22Hrunka Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Veselý Jiří
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:23604:554KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
96-8-9-52301
2.Bělík Šimon
Dufek Jan
 
 
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
1437  3011
3.Dorňák ZdeněkOndryáš Daniel9116  3021
4.Dufek JanMasnica Michal-6-887-52322
5.Bělík ŠimonPolášek Radovan88-55 3132
6.Smoček LiborZáškodný Marek-129-93-82333
7.Dufek JanOndryáš Daniel-7-710-5 1334
8.Bělík ŠimonMasnica Michal7-7-68123244
9.Smoček LiborPolášek Radovan37-9-983254
10.Dorňák ZdeněkZáškodný Marek-1012117 3164
11.Bělík ŠimonOndryáš Daniel7-9310 3174
12.Smoček LiborMasnica Michal-99-9783284
13.Dorňák ZdeněkPolášek Radovan-58126 3194
14.Dufek JanZáškodný Marek5-4159 31104
15.Smoček LiborOndryáš Daniel         
16.Dorňák ZdeněkMasnica Michal         
17.Dufek JanPolášek Radovan         
18.Bělík ŠimonZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorňák Zdeněk30Ondryáš Daniel12
Dufek Jan12Masnica Michal12
Bělík Šimon30Polášek Radovan03
Smoček Libor21Záškodný Marek12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Toman Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Kopecký Stanislav ml.
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2342:118TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
Sikora Radek
Novotný Jiří
 
 
777  3010
2.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Kratochvíl MichalRevay Radomír1WO   3030
4.Pavlík TiborNovotný Jiří843  3040
5.Janča MiroslavSikora Radek6410  3050
6.Kowal RenéWO    3060
7.Pavlík TiborRevay RadomírWO    3070
8.Janča MiroslavNovotný Jiří786  3080
9.Kowal RenéSikora Radek-459-743290
10.Kratochvíl MichalWO    30100
11.Janča MiroslavRevay Radomír         
12.Kowal RenéNovotný Jiří         
13.Kratochvíl MichalSikora Radek         
14.Pavlík Tibor         
15.Kowal RenéRevay Radomír         
16.Kratochvíl MichalNovotný Jiří         
17.Pavlík TiborSikora Radek         
18.Janča Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kratochvíl Michal10Revay Radomír01
Pavlík Tibor10Novotný Jiří02
Janča Miroslav20Sikora Radek02
Kowal René10   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Bednářová Helena
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Bednář Otakar
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:50Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:14491:396SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
499  3010
2.Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
Veselý Lukáš
Polívka Ondřej
 
 
856  3020
3.Volný KarelDudík Luboš-5-7-6  0321
4.Rusnák AlešVeselý Lukáš-910-10-6 1322
5.Mynář VojtěchPřikryl Aleš20810  3032
6.Bako RadimPolívka Ondřej624  3042
7.Rusnák AlešDudík Luboš-6-58-6 1343
8.Mynář VojtěchVeselý Lukáš-1297-8-82344
9.Bako RadimPřikryl Aleš5-649 3154
10.Volný KarelPolívka Ondřej1173  3064
11.Mynář VojtěchDudík Luboš56-88 3174
12.Bako RadimVeselý Lukáš379  3084
13.Volný KarelPřikryl Aleš894  3094
14.Rusnák AlešPolívka Ondřej645  30104
15.Bako RadimDudík Luboš         
16.Volný KarelVeselý Lukáš         
17.Rusnák AlešPřikryl Aleš         
18.Mynář VojtěchPolívka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volný Karel21Dudík Luboš21
Rusnák Aleš12Veselý Lukáš21
Mynář Vojtěch21Přikryl Aleš03
Bako Radim30Polívka Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Janásková Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:skulina Bohumil
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38664:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karásek Karel
Černocký Dominik
 
 
Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
-4-936-92301
2.Karczmarczyk Michal
Vybíral Filip
 
 
Gráf Jiří
Růžička Filip
 
 
97-6-2-62302
3.Černocký DominikZajíc Miroslav3-122-3-52303
4.Karásek KarelGráf Jiří134-6-893213
5.Vybíral FilipRůžička Filip42-95 3123
6.Karczmarczyk MichalMelek Milan-10585 3133
7.Karásek KarelZajíc MiroslavWO    0334
8.Vybíral FilipGráf Jiří10-1-28-72335
9.Karczmarczyk MichalRůžička Filip-13-4-10  0336
10.Černocký DominikMelek Milan92-82 3146
11.Vybíral FilipZajíc Miroslav-57-8-7 1347
12.Karczmarczyk MichalGráf Jiří79-86 3157
13.Černocký DominikRůžička Filip-6-8-9  0358
14.Karásek KarelMelek Milan4-653 3168
15.Karczmarczyk MichalZajíc Miroslav-10-8-9  0369
16.Černocký DominikGráf Jiří118-126 3179
17.Karásek KarelRůžička Filip-1212-9883289
18.Vybíral FilipMelek Milan119-57 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černocký Dominik22Zajíc Miroslav30
Karásek Karel30Gráf Jiří13
Vybíral Filip22Růžička Filip22
Karczmarczyk Michal22Melek Milan04
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS