Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Mikulecký Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36562:570TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gráf Jiří
Růžička Filip
 
 
Vaculík Miloslav
Štofka Filip
 
 
8-86-8-82301
2.Brhel Richard
Zajíc Miroslav
 
 
Chrást Roman
Sigmund Ivo
 
 
-9-9-8  0302
3.Růžička FilipChrást Roman-4-8-9  0303
4.Gráf JiříŠtofka Filip-8-8-12  0304
5.Zajíc MiroslavVaculík Miloslav-935-1153214
6.Hromek FilipSigmund Ivo10-99-943224
7.Gráf JiříChrást Roman5-11-6-9 1325
8.Zajíc MiroslavŠtofka Filip794  3035
9.Hromek FilipVaculík Miloslav-79-7-8 1336
10.Růžička FilipSigmund Ivo-89-109-72337
11.Zajíc MiroslavChrást Roman589  3047
12.Brychta EdoŠtofka Filip-8-6-8  0348
13.Růžička FilipVaculík Miloslav-2926 3158
14.Gráf JiříSigmund Ivo3-1421 3168
15.Brychta EdoChrást Roman-4-3-6  0369
16.Růžička FilipŠtofka Filip-710-4-13 13610
17.Gráf JiříVaculík Miloslav8710  30  
18.Zajíc MiroslavSigmund Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Filip13Chrást Roman31
Gráf Jiří12Štofka Filip31
Zajíc Miroslav30Vaculík Miloslav12
Hromek Filip11Sigmund Ivo12
Brychta Edo02   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:24499:487KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
Musil David
Horák Aleš
 
 
878  3010
2.Veselý Lukáš
Polívka Ondřej
 
 
Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
-7-9-4  0311
3.Polívka OndřejMacela Petr-6-8-3  0312
4.Dudík LubošKolůch Jaroslav535  3022
5.Přikryl AlešHorák Aleš116-3-1073232
6.Veselý LukášMusil David6-836 3142
7.Dudík LubošMacela Petr-6106-793252
8.Přikryl AlešKolůch Jaroslav410-711 3162
9.Veselý LukášHorák Aleš11-512-4103272
10.Polívka OndřejMusil David-6-7-4  0373
11.Přikryl AlešMacela Petr-5-10-6  0374
12.Veselý LukášKolůch Jaroslav118-910 3184
13.Polívka OndřejHorák Aleš-662-783294
14.Dudík LubošMusil David88-72 31104
15.Veselý LukášMacela Petr         
16.Polívka OndřejKolůch Jaroslav         
17.Dudík LubošHorák Aleš         
18.Přikryl AlešMusil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Ondřej12Macela Petr21
Dudík Luboš30Kolůch Jaroslav03
Přikryl Aleš21Horák Aleš03
Veselý Lukáš30Musil David12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Schenk Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:32533:553SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Radek
Novotný Jiří
 
 
Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
-4-7-6  0301
2.Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
679  3011
3.Sikora FilipBako Radim-12-9-6  0312
4.Novotný JiříVolný Karel5612  3022
5.Sikora RadekMynář Vojtěch-2-6-5  0323
6.Revay RadomírRusnák Aleš6-1057 3133
7.Novotný JiříBako Radim6-612-6-42334
8.Sikora RadekVolný Karel4-785 3144
9.Revay RadomírMynář Vojtěch-9-75-9 1345
10.Sikora FilipRusnák Aleš9149  3055
11.Sikora RadekBako Radim-4-7-9  0356
12.Revay RadomírVolný Karel5106  3066
13.Sikora FilipMynář Vojtěch-93-3-10 1367
14.Novotný JiříRusnák Aleš-4-77-9 1368
15.Revay RadomírBako Radim-9-9-7  0369
16.Sikora FilipVolný Karel865  3079
17.Novotný JiříMynář Vojtěch-119-5-6 13710
18.Sikora RadekRusnák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sikora Filip22Bako Radim40
Novotný Jiří13Volný Karel04
Sikora Radek12Mynář Vojtěch40
Revay Radomír22Rusnák Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Bělík Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Michálek Pavel
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27603:541ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Černocký Dominik
Karczmarczyk Michal
 
 
4-1078 3110
2.Záškodný Marek
Ondryáš Daniel
 
 
Vybíral Filip
Štalzer Adam
 
 
-8-5-9  0311
3.Polášek RadovanKarczmarczyk Michal98-9-793221
4.Masnica MichalŠtalzer Adam7-88-9-62322
5.Záškodný MarekČernocký Dominik-88614 3132
6.Ondryáš DanielVybíral Filip-10115-983242
7.Masnica MichalKarczmarczyk Michal-79-9-7 1343
8.Záškodný MarekŠtalzer Adam-14-8-4  0344
9.Ondryáš DanielČernocký Dominik-4744 3154
10.Polášek RadovanVybíral Filip444  3064
11.Záškodný MarekKarczmarczyk Michal78-87 3174
12.Ondryáš DanielŠtalzer Adam-6-751093284
13.Polášek RadovanČernocký Dominik-10554 3194
14.Masnica MichalVybíral Filip-143-6-9 1395
15.Ondryáš DanielKarczmarczyk Michal-10397 31105
16.Polášek RadovanŠtalzer Adam8-9   11  
17.Masnica MichalKarásek Karel         
18.Záškodný MarekVybíral Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Radovan30Karczmarczyk Michal13
Masnica Michal03Štalzer Adam21
Záškodný Marek21Černocký Dominik03
Ondryáš Daniel40Vybíral Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Jirásek Martin ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Hušek Adam
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Čepelka Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35665:650TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Jakubský Filip
 
 
Bělík Šimon
Dufek Jan
 
 
3-9109 3110
2.Hrunka Jakub
Koubek Vojtěch
 
 
Smoček Libor
Dorňák Zdeněk
 
 
52-107 3120
3.Hrunka JakubDufek Jan7-6109 3130
4.Brát Karel ml.Dorňák Zdeněk87-82 3140
5.Jakubský FilipBělík Šimon-7-46-4 1341
6.Koubek VojtěchSmoček Libor34-9-743251
7.Brát Karel ml.Dufek Jan-5-8-9  0352
8.Jakubský FilipDorňák Zdeněk1260  3062
9.Koubek VojtěchBělík Šimon-9-10-7  0363
10.Hrunka JakubSmoček Libor-69-107-92364
11.Jakubský FilipDufek Jan4-89-893274
12.Koubek VojtěchDorňák Zdeněk866  3084
13.Hrunka JakubBělík Šimon-8-813-5 1385
14.Brát Karel ml.Smoček Libor-577-3-12386
15.Koubek VojtěchDufek Jan6-9-3-2 1387
16.Hrunka JakubDorňák Zdeněk1014-79 3197
17.Hušek AdamBělík Šimon-7-7-9  0398
18.Jakubský FilipSmoček Libor8-116-5832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrunka Jakub22Dufek Jan22
Brát Karel ml.12Dorňák Zdeněk04
Jakubský Filip31Bělík Šimon40
Koubek Vojtěch22Smoček Libor22
Hušek Adam01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Veigl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Cypra Vladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Seibert Dalibor
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36447:538TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
Janča Miroslav
Pavlík Tibor
 
 
6-108-9103210
2.Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
-6-8-8  0311
3.Tomica DanielPavlík Tibor-52-4-6 1312
4.Matějíček MartinJanča Miroslav1087  3022
5.Matějíček MilošKowal René-3-89-4 1323
6.Rybár PetrKratochvíl Michal-78-81063233
7.Matějíček MartinPavlík Tibor-7-8-5  0334
8.Matějíček MilošJanča Miroslav-7838 3144
9.Rybár PetrKowal René-7-6-4  0345
10.Tomica DanielKratochvíl Michal49-8-6-62346
11.Matějíček MilošPavlík Tibor-5-6-7  0347
12.Rybár PetrJanča Miroslav-2494 3157
13.Tomica DanielKowal René-8-8-7  0358
14.Matějíček MartinKratochvíl Michal-6-7-8  0359
15.Rybár PetrPavlík Tibor-2-48-4 13510
16.Tomica DanielJanča Miroslav         
17.Matějíček MartinKowal René         
18.Matějíček MilošKratochvíl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomica Daniel03Pavlík Tibor40
Matějíček Martin12Janča Miroslav03
Matějíček Miloš12Kowal René30
Rybár Petr22Kratochvíl Michal21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline