Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38670:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
Kowal René
Kratochvíl Tomáš
 
 
-858-7-72301
2.Sigmund Ivo
Chrást Roman
 
 
Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
-83-6-7 1302
3.Sigmund IvoPavlík Tibor-9-3-9  0303
4.Chrást RomanJanča Miroslav7-111-853213
5.Štofka FilipKratochvíl Tomáš-1045-683223
6.Šenkapoul PetrKowal René-93-89-72324
7.Chrást RomanPavlík Tibor54-98 3134
8.Štofka FilipJanča Miroslav64-78 3144
9.Šenkapoul PetrKratochvíl Tomáš678  3054
10.Sigmund IvoKowal René8-9-2-7 1355
11.Štofka FilipPavlík Tibor-7-9-5  0356
12.Šenkapoul PetrJanča Miroslav-11-813-5 1357
13.Sigmund IvoKratochvíl Tomáš-3113-483267
14.Chrást RomanKowal René10-943 3177
15.Šenkapoul PetrPavlík Tibor6-9-6-4 1378
16.Sigmund IvoJanča Miroslav-7-611-2 1379
17.Chrást RomanKratochvíl Tomáš647  3089
18.Štofka FilipKowal René-6118-11113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sigmund Ivo13Pavlík Tibor31
Chrást Roman40Janča Miroslav22
Štofka Filip31Kratochvíl Tomáš04
Šenkapoul Petr13Kowal René22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:24632:550MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Musil David
 
 
Dorňák Zdeněk
Oharek David
 
 
-733-993210
2.Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
1011-610 3120
3.Kolůch JaroslavDorňák Zdeněk105-9-7-92321
4.Horák AlešOharek David-118-9963231
5.Musil DavidDufek Jan9-10-95-102332
6.Macela PetrNedbálek Michal368  3042
7.Horák AlešDorňák Zdeněk-86-105-62343
8.Musil DavidOharek David4-576 3153
9.Macela PetrDufek Jan8131  3063
10.Kolůch JaroslavNedbálek Michal6411  3073
11.Musil DavidDorňák Zdeněk-5-8-11  0374
12.Macela PetrOharek David698  3084
13.Kolůch JaroslavDufek Jan910-11-793294
14.Horák AlešNedbálek Michal-5411-8-62395
15.Macela PetrDorňák Zdeněk47-1112 31105
16.Kolůch JaroslavOharek David10126  30  
17.Horák AlešDufek Jan         
18.Musil DavidNedbálek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolůch Jaroslav21Dorňák Zdeněk31
Horák Aleš12Oharek David03
Musil David12Dufek Jan12
Macela Petr40Nedbálek Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Rusnáková Markéta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24570:515SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
-98-5483210
2.Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
-11-5-6  0311
3.Mynář VojtěchTomica Daniel755  3021
4.Rusnák AlešMatějíček Martin56-2-6-62322
5.Volný KarelRybár Petr-91177 3132
6.Bako RadimMatějíček Miloš799  3042
7.Rusnák AlešTomica Daniel-8-8-8  0343
8.Volný KarelMatějíček Martin91110  3053
9.Bako RadimRybár Petr91-10-693263
10.Mynář VojtěchMatějíček Miloš6-1067 3173
11.Volný KarelTomica Daniel5712  3083
12.Bako RadimMatějíček Martin-956-533293
13.Mynář VojtěchRybár Petr-9-647-72394
14.Rusnák AlešMatějíček Miloš-7-124-6 1395
15.Bako RadimTomica Daniel89-78 31105
16.Mynář VojtěchMatějíček Martin238  30  
17.Rusnák AlešRybár Petr         
18.Volný KarelMatějíček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mynář Vojtěch21Tomica Daniel13
Rusnák Aleš03Matějíček Martin12
Volný Karel30Rybár Petr12
Bako Radim40Matějíček Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Janásková Ivs
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10416:298TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachta Jakub
Karczmarczyk Michal
 
 
Hrunka Jakub
Jakubský Filip
 
 
1059  3010
2.Černocký Dominik
Vybíral Filip
 
 
Hušek Adam
Kačer Radek
 
 
664  3020
3.Karczmarczyk MichalHrunka Jakub10-199 3130
4.Vybíral FilipJakubský Filip-8-7-9  0331
5.Plachta JakubHušek Adam78-104 3141
6.Černocký DominikKačer Radek228  3051
7.Vybíral FilipHrunka Jakub-6-68-7 1352
8.Plachta JakubJakubský Filip-10574 3162
9.Černocký DominikHušek Adam449  3072
10.Karczmarczyk MichalKačer Radek6-926 3182
11.Plachta JakubHrunka Jakub763  3092
12.Černocký DominikJakubský Filip763  30102
13.Karczmarczyk MichalHušek Adam         
14.Vybíral FilipKačer Radek         
15.Černocký DominikHrunka Jakub         
16.Karczmarczyk MichalJakubský Filip         
17.Vybíral FilipHušek Adam         
18.Plachta JakubKačer Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karczmarczyk Michal20Hrunka Jakub12
Vybíral Filip02Jakubský Filip12
Plachta Jakub30Hušek Adam02
Černocký Dominik30Kačer Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17484:419SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
8-3-8793210
2.Zajíc Miroslav
Mikeska Jaroslav
 
 
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
6710  3020
3.Růžička FilipOndryáš Daniel-2-76493230
4.Hasil TomášPolášek Radovan357  3040
5.Gráf JiříMasnica Michal257  3050
6.Zajíc MiroslavZáškodný Marek-949-1073260
7.Hasil TomášOndryáš Daniel4-9-49103270
8.Gráf JiříPolášek Radovan389  3080
9.Zajíc MiroslavMasnica Michal-910-7-16 1381
10.Růžička FilipZáškodný Marek12-767 3191
11.Gráf JiříOndryáš Daniel-98-6-9 1392
12.Mikeska JaroslavPolášek Radovan-476-61032102
13.Růžička FilipMasnica Michal         
14.Hasil TomášZáškodný Marek         
15.Mikeska JaroslavOndryáš Daniel         
16.Růžička FilipPolášek Radovan         
17.Hasil TomášMasnica Michal         
18.Gráf JiříZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Filip20Ondryáš Daniel12
Hasil Tomáš20Polášek Radovan03
Gráf Jiří21Masnica Michal11
Zajíc Miroslav11Záškodný Marek02
Mikeska Jaroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Sedlák Zdeněk
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32439:484TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
Sikora Radek
Novotný Jiří
 
 
-94-55-82301
2.Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
-7-14-12  0302
3.Svoboda LukášRevay Radomír-6-3-7  0303
4.Dudík LubošSikora Filip-6698 3113
5.Přikryl AlešNovotný Jiří10-12-6-11 1314
6.Veselý LukášSikora Radek2127  3024
7.Dudík LubošRevay Radomír-65-68-72325
8.Přikryl AlešSikora Filip-95-2-7 1326
9.Veselý LukášNovotný Jiří-77-53-72327
10.Svoboda LukášSikora Radek-10-586-32328
11.Přikryl AlešRevay Radomír-8-5-9  0329
12.Veselý LukášSikora Filip4-235 3139
13.Svoboda LukášNovotný Jiří-5-7-10  03310
14.Dudík LubošSikora Radek         
15.Veselý LukášRevay Radomír         
16.Svoboda LukášSikora Filip         
17.Dudík LubošNovotný Jiří         
18.Přikryl AlešSikora Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Lukáš03Revay Radomír30
Dudík Luboš11Sikora Filip12
Přikryl Aleš03Novotný Jiří30
Veselý Lukáš21Sikora Radek11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS