Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Rusnáková Markéta
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:19589:485SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
Plachta Jakub
Černocký Dominik
 
 
1099  3010
2.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Křenek Tomáš
Kupec Rostislav
 
 
2106  3020
3.Volný KarelPlachta Jakub-86-9-13 1321
4.Rusnák AlešČernocký Dominik8712  3031
5.Mynář VojtěchKupec Rostislav7-9-77-72332
6.Bako RadimKřenek Tomáš588  3042
7.Rusnák AlešPlachta Jakub-115-7893252
8.Mynář VojtěchČernocký Dominik-94-62-62353
9.Bako RadimKupec Rostislav398  3063
10.Volný KarelKřenek Tomáš978  3073
11.Mynář VojtěchPlachta Jakub8-8-13-7 1374
12.Bako RadimČernocký Dominik-8753 3184
13.Volný KarelKupec Rostislav-85-96-142385
14.Rusnák AlešKřenek Tomáš-7594 3195
15.Bako RadimPlachta Jakub986  30105
16.Volný KarelČernocký Dominik         
17.Rusnák AlešKupec Rostislav         
18.Mynář VojtěchKřenek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volný Karel12Plachta Jakub22
Rusnák Aleš30Černocký Dominik12
Mynář Vojtěch03Kupec Rostislav21
Bako Radim40Křenek Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Mikulecký Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mocek Jaromír
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:32670:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
99-5-9-112301
2.Růžička Filip
Gráf Jiří
 
 
Veselý Lukáš
Polívka Ondřej
 
 
82-105 3111
3.Melek MilanDudík Luboš10-489 3121
4.Gráf JiříVeselý Lukáš910-95 3131
5.Růžička FilipPřikryl Aleš8-710-7-82332
6.Zajíc MiroslavPolívka Ondřej299  3042
7.Gráf JiříDudík Luboš6-59-3-72343
8.Růžička FilipVeselý Lukáš-86-8-6 1344
9.Zajíc MiroslavPřikryl Aleš997  3054
10.Melek MilanPolívka Ondřej875  3064
11.Růžička FilipDudík Luboš-8-7-3  0365
12.Zajíc MiroslavVeselý Lukáš7-1058 3175
13.Melek MilanPřikryl Aleš-6-159-4 1376
14.Gráf JiříPolívka Ondřej379  3086
15.Zajíc MiroslavDudík Luboš-10911-9-82387
16.Melek MilanVeselý Lukáš-9-7-7  0388
17.Gráf JiříPřikryl Aleš98-8-2-92389
18.Růžička FilipPolívka Ondřej-7896 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melek Milan22Dudík Luboš31
Gráf Jiří22Veselý Lukáš22
Růžička Filip13Přikryl Aleš31
Zajíc Miroslav31Polívka Ondřej04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Sikora Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Valenta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35499:560ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Radek
Cabák Josef
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
6-29-683210
2.Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
9-587 3120
3.Sikora FilipOndryáš Daniel-10-8-5  0321
4.Cabák JosefPolášek Radovan-68-8-9 1322
5.Sikora RadekMasnica Michal-13-7-5  0323
6.Revay RadomírZáškodný Marek589  3033
7.Cabák JosefOndryáš Daniel-8-6-8  0334
8.Sikora RadekPolášek Radovan-986-7-92335
9.Revay RadomírMasnica Michal389  3045
10.Sikora FilipZáškodný Marek-787-373255
11.Sikora RadekOndryáš Daniel10-4-3-9 1356
12.Revay RadomírPolášek Radovan-165-77-62357
13.Sikora FilipMasnica Michal-12-9-6  0358
14.Cabák JosefZáškodný Marek-3-8-8  0359
15.Revay RadomírOndryáš Daniel-9-65-9 13510
16.Sikora FilipPolášek Radovan119-9  21  
17.Cabák JosefMasnica Michal         
18.Sikora RadekZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sikora Filip12Ondryáš Daniel40
Cabák Josef03Polášek Radovan30
Sikora Radek03Masnica Michal21
Revay Radomír22Záškodný Marek12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czVrchní
rozhodčí:
Kačer Radek
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Jirásek Martin ml.
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:37577:641KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Vojtěch
Hrunka Jakub
 
 
Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
7-10910 3110
2.Brát Karel ml.
Jakubský Filip
 
 
Janoštík Petr
Rybár Petr
 
 
-10710-6-42311
3.Brát Karel ml.Tomica Daniel9-410-8-32312
4.Hrunka JakubMatějíček Martin8-7-9-9 1313
5.Koubek VojtěchRybár Petr-8109-7-62314
6.Jakubský FilipJanoštík Petr9-11-11-7 1315
7.Hrunka JakubTomica Daniel-10-99783225
8.Koubek VojtěchMatějíček Martin99-9-1093235
9.Jakubský FilipRybár Petr-9-2-5  0336
10.Brát Karel ml.Janoštík Petr9-95-9-22337
11.Koubek VojtěchTomica Daniel-8-6-6  0338
12.Hušek AdamMatějíček Martin-9-6-16  0339
13.Brát Karel ml.Rybár Petr910-8-653249
14.Hrunka JakubJanoštík Petr968  3059
15.Hušek AdamTomica Daniel-99-9-9 13510
16.Brát Karel ml.Matějíček Martin11-11   11  
17.Hrunka JakubRybár Petr         
18.Koubek VojtěchJanoštík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brát Karel ml.12Tomica Daniel31
Hrunka Jakub21Matějíček Martin21
Koubek Vojtěch12Rybár Petr21
Jakubský Filip02Janoštík Petr21
Hušek Adam02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Veselý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Dufek Aleš
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:38514:595TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek David
Palásek Michal
 
 
Kratochvíl Michal
Kowal René
 
 
-9-9-4  0301
2.Dufek Jan
Dorňák Zdeněk
 
 
Kratochvíl Tomáš
Janča Miroslav
 
 
-99-9-8 1302
3.Dorňák ZdeněkKratochvíl Michal-58-8773212
4.Oharek DavidKowal René7-4-7-9 1313
5.Palásek MichalJanča Miroslav-4-8-4  0314
6.Dufek JanKratochvíl Tomáš78-18 3124
7.Oharek DavidKratochvíl Michal-11-6-11  0325
8.Palásek MichalKowal René11-6-4-9 1326
9.Dufek JanJanča Miroslav-13-7-8  0327
10.Dorňák ZdeněkKratochvíl Tomáš-5104-533237
11.Palásek MichalKratochvíl Michal-5-4-7  0338
12.Dufek JanKowal René-785-7-62339
13.Dorňák ZdeněkJanča Miroslav8-896 3149
14.Oharek DavidKratochvíl Tomáš9-1177 3159
15.Dufek JanKratochvíl Michal511-53 3169
16.Dorňák ZdeněkKowal René-8-2-3  03610
17.Oharek DavidJanča Miroslav-7-7-5  03  
18.Palásek MichalKratochvíl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dorňák Zdeněk31Kratochvíl Michal22
Oharek David12Kowal René40
Palásek Michal03Janča Miroslav21
Dufek Jan22Kratochvíl Tomáš03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Skála Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Kačer Jindřich
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15527:437TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Chrást Roman
 
 
Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
8116  3010
2.Šenkapoul Petr
Skála Radek
 
 
Musil David
Novák David
 
 
4-738 3120
3.Chrást RomanMacela Petr6-5-71093230
4.Štofka FilipKolůch Jaroslav84-5-8-82331
5.Šenkapoul PetrMusil David778  3041
6.Skála RadekNovák David11716  3051
7.Štofka FilipMacela Petr-89-8-11 1352
8.Šenkapoul PetrKolůch Jaroslav1099  3062
9.Skála RadekMusil David718  3072
10.Chrást RomanNovák David10-13-47-112373
11.Šenkapoul PetrMacela Petr-10467 3183
12.Skála RadekKolůch Jaroslav1067  3093
13.Chrást RomanMusil David26-11-11832103
14.Štofka FilipNovák David9-10-913 22  
15.Skála RadekMacela Petr         
16.Chrást RomanKolůch Jaroslav         
17.Štofka FilipMusil David         
18.Šenkapoul PetrNovák David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chrást Roman21Macela Petr12
Štofka Filip02Kolůch Jaroslav12
Šenkapoul Petr30Musil David03
Skála Radek30Novák David11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Bednářová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:23530:497SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gorecki Jan
Volný Karel
 
 
Chrást Roman
Vaculík Miloslav
 
 
-3-6-9  0301
2.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
1038  3011
3.Bako RadimChrást Roman-82-810103221
4.Mynář VojtěchVaculík Miloslav10-108-793231
5.Volný KarelŠenkapoul Petr-83-111083241
6.Gorecki JanŠtofka Filip13-867 3151
7.Mynář VojtěchChrást Roman-9-8-2  0352
8.Volný KarelVaculík Miloslav9-7103 3162
9.Gorecki JanŠenkapoul Petr-5-6-8  0363
10.Bako RadimŠtofka Filip55-118 3173
11.Volný KarelChrást Roman-15-17-10 1374
12.Gorecki JanVaculík Miloslav837  3084
13.Bako RadimŠenkapoul Petr38-79 3194
14.Mynář VojtěchŠtofka Filip-1010910 31104
15.Gorecki JanChrást Roman         
16.Bako RadimVaculík Miloslav         
17.Mynář VojtěchŠenkapoul Petr         
18.Volný KarelŠtofka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Radim30Chrást Roman21
Mynář Vojtěch21Vaculík Miloslav03
Volný Karel21Šenkapoul Petr12
Gorecki Jan21Štofka Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Mazur Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:26585:541TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer Adam
Vybíral Filip
 
 
Musil David
Horák Aleš
 
 
8-5-91073210
2.Plachta Jakub
Černocký Dominik
 
 
Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
-8-8-10  0311
3.Štalzer AdamMacela Petr8-11-99-82312
4.Černocký DominikKolůch Jaroslav5-610-763222
5.Plachta JakubMusil David-94-8563232
6.Vybíral FilipHorák Aleš-6810-8-82333
7.Černocký DominikMacela Petr-4869 3143
8.Plachta JakubKolůch Jaroslav4-87-773253
9.Vybíral FilipMusil David6-4-11583263
10.Štalzer AdamHorák Aleš7-51010 3173
11.Plachta JakubMacela Petr8-79-953283
12.Vybíral FilipKolůch Jaroslav-11-12-8  0384
13.Štalzer AdamMusil David987  3094
14.Černocký DominikHorák Aleš394  30104
15.Karásek KarelMacela Petr         
16.Štalzer AdamKolůch Jaroslav         
17.Černocký DominikMusil David         
18.Plachta JakubHorák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štalzer Adam21Macela Petr12
Černocký Dominik30Kolůch Jaroslav12
Plachta Jakub30Musil David03
Vybíral Filip12Horák Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Juřík Adam
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26643:558SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Gráf Jiří
 
 
Bělík Šimon
Dufek Jan
 
 
46-6-953210
2.Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
7-10-711-92311
3.Růžička FilipSmoček Libor-98-8-5 1312
4.Zajíc MiroslavBělík Šimon89-6-823222
5.Melek MilanDorňák Zdeněk-7-69-6 1323
6.Gráf JiříDufek Jan7411  3033
7.Zajíc MiroslavSmoček Libor588  3043
8.Melek MilanBělík Šimon8-96-653253
9.Gráf JiříDorňák Zdeněk648  3063
10.Růžička FilipDufek Jan6510  3073
11.Melek MilanSmoček Libor12-8158 3183
12.Gráf JiříBělík Šimon-7-106-4 1384
13.Růžička FilipDorňák Zdeněk6-7-1110-72385
14.Zajíc MiroslavDufek Jan274  3095
15.Gráf JiříSmoček Libor2-94-8-102396
16.Růžička FilipBělík Šimon3-799 31106
17.Zajíc MiroslavDorňák Zdeněk         
18.Melek MilanDufek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Filip22Smoček Libor22
Zajíc Miroslav30Bělík Šimon13
Melek Milan21Dorňák Zdeněk21
Gráf Jiří22Dufek Jan03
ŽK: Bělík Šimon (KST Zlín)- hození raketou ŽK: Gráf Jiří (SKST Hodonín)-hození raketou



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Pavlicová Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:15Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:33369:471TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Veselý Lukáš
 
 
Pavlík Tibor
Kratochvíl Tomáš
 
 
-58-91093210
2.Přikryl Aleš
Polívka Ondřej
 
 
Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
-89-1-5 1311
3.Přikryl AlešPavlík Tibor-7-8-8  0312
4.Veselý LukášKowal René8-1-8-7 1313
5.Polívka OndřejKratochvíl Michal-5-6-3  0314
6.Dudík LubošKratochvíl Tomáš7710  3024
7.Veselý LukášPavlík Tibor-6-77-9 1325
8.Polívka OndřejKowal René-7-5-5  0326
9.Dudík LubošKratochvíl Michal-118-9-8 1327
10.Přikryl AlešKratochvíl Tomáš-9-6-5  0328
11.Polívka OndřejPavlík Tibor-5-5-11  0329
12.Dudík LubošKowal René9-865 3139
13.Přikryl AlešKratochvíl Michal-10-9-8  03310
14.Veselý LukášKratochvíl Tomáš         
15.Dudík LubošPavlík Tibor         
16.Přikryl AlešKowal René         
17.Veselý LukášKratochvíl Michal         
18.Polívka OndřejKratochvíl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přikryl Aleš03Pavlík Tibor30
Veselý Lukáš02Kowal René21
Polívka Ondřej03Kratochvíl Michal30
Dudík Luboš21Kratochvíl Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Blucha Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14473:392TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
Koubek Vojtěch
Hrunka Jakub
 
 
884  3010
2.Novotný Jiří
Sikora Radek
 
 
Brát Karel ml.
Hušek Adam
 
 
7-383 3120
3.Novotný JiříKoubek Vojtěch7-8411 3130
4.Sikora FilipHrunka Jakub5106  3040
5.Sikora RadekHušek Adam-899-5123250
6.Revay RadomírBrát Karel ml.9117  3060
7.Sikora FilipKoubek Vojtěch5610  3070
8.Sikora RadekHrunka Jakub-8-11-11  0371
9.Revay RadomírHušek Adam997  3081
10.Novotný JiříBrát Karel ml.-625-8-72382
11.Sikora RadekKoubek Vojtěch-3-63-10 1383
12.Revay RadomírHrunka Jakub76-75 3193
13.Novotný JiříHušek Adam759  30103
14.Sikora FilipBrát Karel ml.         
15.Revay RadomírKoubek Vojtěch         
16.Novotný JiříHrunka Jakub         
17.Sikora FilipHušek Adam         
18.Sikora RadekBrát Karel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Jiří21Koubek Vojtěch12
Sikora Filip20Hrunka Jakub12
Sikora Radek12Hušek Adam03
Revay Radomír30Brát Karel ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Michálek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Bělík Jakub
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33647:650ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
8-109-6-52301
2.Ondryáš Daniel
Jiříček Dalibor
 
 
Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
-10956 3111
3.Polášek RadovanTomica Daniel9-8-911-112312
4.Jiříček DaliborMatějíček Martin-1-2-7  0313
5.Masnica MichalRybár Petr-7-9-4  0314
6.Ondryáš DanielMatějíček Miloš699  3024
7.Záškodný MarekTomica Daniel10-4-5-2 1325
8.Masnica MichalMatějíček Martin-6109-793235
9.Ondryáš DanielRybár Petr77-8-8-42336
10.Polášek RadovanMatějíček Miloš46-49 3146
11.Masnica MichalTomica Daniel4-828 3156
12.Ondryáš DanielMatějíček Martin68-99 3166
13.Polášek RadovanRybár Petr87-8-753276
14.Záškodný MarekMatějíček Miloš5-6-810-52377
15.Ondryáš DanielTomica Daniel7-687 3187
16.Polášek RadovanMatějíček Martin397  3097
17.Záškodný MarekRybár Petr-7-8-4  0398
18.Masnica MichalMatějíček Miloš684  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Radovan31Tomica Daniel22
Jiříček Dalibor01Matějíček Martin13
Masnica Michal31Rybár Petr31
Ondryáš Daniel31Matějíček Miloš13
Záškodný Marek03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Bednářová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Rusnáková Markéta
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:23592:537SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
Musil David
Horák Aleš
 
 
1049  3010
2.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
-71058 3120
3.Volný KarelMacela Petr-710-10-9 1321
4.Rusnák AlešKolůch Jaroslav-6-4-9  0322
5.Mynář VojtěchMusil David476  3032
6.Bako RadimHorák Aleš-89-8783242
7.Rusnák AlešMacela Petr-96-67-42343
8.Mynář VojtěchKolůch Jaroslav979  3053
9.Bako RadimMusil David-7784 3163
10.Volný KarelHorák Aleš9-7-6-11 1364
11.Mynář VojtěchMacela Petr5-12-95-12365
12.Bako RadimKolůch Jaroslav888  3075
13.Volný KarelMusil David10-876 3185
14.Rusnák AlešHorák Aleš9-87-4-92386
15.Bako RadimMacela Petr769  3096
16.Volný KarelKolůch Jaroslav1055  30106
17.Gorecki JanMusil David         
18.Mynář VojtěchHorák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volný Karel22Macela Petr31
Rusnák Aleš03Kolůch Jaroslav13
Mynář Vojtěch21Musil David03
Bako Radim40Horák Aleš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Janásková Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36651:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer Adam
Vybíral Filip
 
 
Chrást Roman
Vaculík Miloslav
 
 
-8-56-5 1301
2.Černocký Dominik
Karczmarczyk Michal
 
 
Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
-5-8-6  0302
3.Štalzer AdamChrást Roman-6-6-2  0303
4.Černocký DominikŠenkapoul Petr9-8-10-9 1304
5.Vybíral FilipVaculík Miloslav511-105 3114
6.Karczmarczyk MichalŠtofka Filip-3-13-9  0315
7.Černocký DominikChrást Roman-6-961073225
8.Vybíral FilipŠenkapoul Petr-6-2-9  0326
9.Karczmarczyk MichalVaculík Miloslav768  3036
10.Štalzer AdamŠtofka Filip13610  3046
11.Karásek KarelChrást Roman89-95 3156
12.Karczmarczyk MichalŠenkapoul Petr5-699 3166
13.Štalzer AdamVaculík Miloslav-1010-8893276
14.Černocký DominikŠtofka Filip-98-810103286
15.Karczmarczyk MichalChrást Roman86-5-9-72387
16.Štalzer AdamŠenkapoul Petr11-5-10-9 1388
17.Černocký DominikVaculík Miloslav1075  3098
18.Karásek KarelŠtofka Filip67-10-7-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štalzer Adam22Chrást Roman22
Černocký Dominik31Šenkapoul Petr31
Vybíral Filip11Vaculík Miloslav04
Karczmarczyk Michal22Štofka Filip22
Karásek Karel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Juřík Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35516:560TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
Pavlík Tibor
Kratochvíl Tomáš
 
 
27-6-663210
2.Gráf Jiří
Růžička Filip
 
 
Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
107-10-4-42311
3.Růžička FilipPavlík Tibor-8-6-9  0312
4.Melek MilanKowal René6-97-293222
5.Gráf JiříKratochvíl Michal1399  3032
6.Zajíc MiroslavKratochvíl Tomáš107-94 3142
7.Melek MilanPavlík Tibor-6-10-3  0343
8.Gráf JiříKowal René-10-7-9  0344
9.Zajíc MiroslavKratochvíl Michal8-10-48-82345
10.Růžička FilipKratochvíl Tomáš-72-28-72346
11.Gráf JiříPavlík Tibor-8-8-8  0347
12.Zajíc MiroslavKowal René375  3057
13.Růžička FilipKratochvíl Michal8-5-87-72358
14.Melek MilanKratochvíl Tomáš5-8-13-8 1359
15.Zajíc MiroslavPavlík Tibor-5-5-7  03510
16.Růžička FilipKowal René9    10  
17.Melek MilanKratochvíl Michal         
18.Gráf JiříKratochvíl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Filip03Pavlík Tibor40
Melek Milan12Kowal René12
Gráf Jiří12Kratochvíl Michal21
Zajíc Miroslav22Kratochvíl Tomáš21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34511:527KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Lukáš
Přikryl Aleš
 
 
Bělík Šimon
Dufek Jan
 
 
-79-7-6 1301
2.Dudík Luboš
Polívka Ondřej
 
 
Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
-4-6-10  0302
3.Polívka OndřejSmoček Libor-8-6-11  0303
4.Dudík LubošDorňák Zdeněk-9695 3113
5.Veselý LukášBělík Šimon-8-8-5  0314
6.Přikryl AlešDufek Jan5-943 3124
7.Dudík LubošSmoček Libor143  3034
8.Veselý LukášDorňák Zdeněk-9945 3144
9.Přikryl AlešBělík Šimon-913-711-72345
10.Polívka OndřejDufek Jan-5-4-3  0346
11.Veselý LukášSmoček Libor7-105-7-92347
12.Přikryl AlešDorňák Zdeněk-9-669-72348
13.Polívka OndřejBělík Šimon-118-7-7 1349
14.Dudík LubošDufek Jan-8759 3159
15.Přikryl AlešSmoček Libor-9-7-7  03510
16.Polívka OndřejDorňák Zdeněk         
17.Dudík LubošBělík Šimon         
18.Veselý LukášDufek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polívka Ondřej03Smoček Libor31
Dudík Luboš30Dorňák Zdeněk12
Veselý Lukáš12Bělík Šimon30
Přikryl Aleš13Dufek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Blucha Tomáš
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37700:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
9-69-8-92301
2.Novotný Jiří
Sikora Radek
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
911-6-10-32302
3.Novotný JiříRybár Petr-46-8-7 1303
4.Sikora FilipTomica Daniel698  3013
5.Sikora RadekMatějíček Martin-7-311953223
6.Revay RadomírMatějíček Miloš106-124 3133
7.Sikora FilipRybár Petr6-7-10943243
8.Sikora RadekTomica Daniel-6-115-6 1344
9.Revay RadomírMatějíček Martin-6-98-10 1345
10.Novotný JiříMatějíček Miloš9-7-8953255
11.Sikora RadekRybár Petr-88-8-9 1356
12.Revay RadomírTomica Daniel558  3066
13.Novotný JiříMatějíček Martin-6-7-6  0367
14.Sikora FilipMatějíček Miloš678  3077
15.Revay RadomírRybár Petr-86811 3187
16.Novotný JiříTomica Daniel911-9-12-112388
17.Sikora FilipMatějíček Martin-9-9-6  0389
18.Sikora RadekMatějíček Miloš2-55-853299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Jiří13Rybár Petr22
Sikora Filip31Tomica Daniel22
Sikora Radek22Matějíček Martin31
Revay Radomír31Matějíček Miloš04
ZAHOZENÍ RAKETY SIKORA RADEK



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Michálek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Blažek Alois
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25583:531ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Hrunka Jakub
Hušek Adam
 
 
4710  3010
2.Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
Brát Karel ml.
Koubek Vojtěch
 
 
122-109 3120
3.Polášek RadovanBrát Karel ml.-116-6-8 1321
4.Masnica MichalKoubek Vojtěch86-96 3131
5.Záškodný MarekHrunka Jakub-9-7-10  0332
6.Ondryáš DanielHušek Adam9-794 3142
7.Masnica MichalBrát Karel ml.610-89 3152
8.Záškodný MarekKoubek Vojtěch7-6-13-8 1353
9.Ondryáš DanielHrunka Jakub-8887 3163
10.Polášek RadovanHušek Adam-68-86-62364
11.Záškodný MarekBrát Karel ml.-6-8-9  0365
12.Ondryáš DanielKoubek Vojtěch-846-963275
13.Polášek RadovanHrunka Jakub5-49-873285
14.Masnica MichalHušek Adam6129  3095
15.Ondryáš DanielBrát Karel ml.99-95 31105
16.Polášek RadovanKoubek Vojtěch9-9   11  
17.Masnica MichalHrunka Jakub         
18.Záškodný MarekHušek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Radovan12Brát Karel ml.22
Masnica Michal30Koubek Vojtěch12
Záškodný Marek03Hrunka Jakub12
Ondryáš Daniel40Hušek Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21531:470TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
Koubek Vojtěch
Hušek Adam
 
 
10103  3010
2.Sigmund Ivo
Chrást Roman
 
 
Brát Karel ml.
Hrunka Jakub
 
 
14-10105 3120
3.Sigmund IvoBrát Karel ml.-7-6-5  0321
4.Šenkapoul PetrHrunka Jakub496  3031
5.Štofka FilipKoubek Vojtěch-7-4-4  0332
6.Chrást RomanHušek Adam86-92 3142
7.Šenkapoul PetrBrát Karel ml.51-4-683252
8.Štofka FilipHrunka Jakub599  3062
9.Chrást RomanKoubek Vojtěch-95510 3172
10.Sigmund IvoHušek Adam117-104 3182
11.Štofka FilipBrát Karel ml.-106-44-52383
12.Chrást RomanHrunka Jakub-788-763293
13.Sigmund IvoKoubek Vojtěch-7-979-92394
14.Šenkapoul PetrHušek Adam95-78 31104
15.Chrást RomanBrát Karel ml.         
16.Sigmund IvoHrunka Jakub         
17.Šenkapoul PetrKoubek Vojtěch         
18.Štofka FilipHušek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sigmund Ivo12Brát Karel ml.21
Šenkapoul Petr30Hrunka Jakub03
Štofka Filip12Koubek Vojtěch21
Chrást Roman30Hušek Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35487:547KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil David
Kolůch Jaroslav
 
 
Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
-10-6-11  0301
2.Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
-9-5-9  0302
3.Horák AlešRybár Petr10-8-84-72303
4.Peterka OndřejTomica Daniel-698-3-82304
5.Musil DavidMatějíček Martin-4-4-5  0305
6.Kolůch JaroslavMatějíček Miloš-1056-943215
7.Peterka OndřejRybár Petr-7-81010-92316
8.Musil DavidTomica Daniel3-71215 3126
9.Kolůch JaroslavMatějíček Martin11-7-6-5 1327
10.Horák AlešMatějíček Miloš88-96 3137
11.Musil DavidRybár Petr-7-6-10  0338
12.Kolůch JaroslavTomica Daniel-8-8-6  0339
13.Horák AlešMatějíček Martin6-10310 3149
14.Peterka OndřejMatějíček Miloš-78-6-4 13410
15.Kolůch JaroslavRybár Petr         
16.Horák AlešTomica Daniel         
17.Peterka OndřejMatějíček Martin         
18.Musil DavidMatějíček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Aleš21Rybár Petr30
Peterka Ondřej03Tomica Daniel21
Musil David12Matějíček Martin21
Kolůch Jaroslav12Matějíček Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Veselý Jiří
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:28589:588KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
5108  3010
2.Bělík Šimon
Dufek Jan
 
 
Novotný Jiří
Sikora Radek
 
 
2-5-10983220
3.Dorňák ZdeněkRevay Radomír-14-27-42321
4.Dufek JanSikora Filip-7-69993231
5.Bělík ŠimonNovotný Jiří869  3041
6.Smoček LiborSikora Radek74-13-1193251
7.Dufek JanRevay Radomír-6-7-7  0352
8.Bělík ŠimonSikora Filip-711127 3162
9.Smoček LiborNovotný Jiří-6-88-5 1363
10.Dorňák ZdeněkSikora Radek895  3073
11.Bělík ŠimonRevay Radomír-3-69-6 1374
12.Smoček LiborSikora Filip-512-8733284
13.Dorňák ZdeněkNovotný Jiří-1166-583294
14.Dufek JanSikora Radek4-711-6-82395
15.Smoček LiborRevay Radomír-87-49632105
16.Dorňák ZdeněkSikora Filip352  30  
17.Dufek JanNovotný Jiří         
18.Bělík ŠimonSikora Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dorňák Zdeněk21Revay Radomír31
Dufek Jan12Sikora Filip03
Bělík Šimon21Novotný Jiří12
Smoček Libor31Sikora Radek12
bez připoímek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Toman Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Kopecký Stanislav ml.
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14474:383TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
277  3010
2.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
10-669 3120
3.Janča MiroslavMasnica Michal-1381-1283230
4.Kratochvíl MichalOndryáš Daniel46-5-763240
5.Kowal RenéZáškodný Marek-88119 3150
6.Pavlík TiborPolášek Radovan4810  3060
7.Kratochvíl MichalMasnica Michal-8974 3170
8.Kowal RenéOndryáš Daniel9-83-7-92371
9.Pavlík TiborZáškodný Marek689  3081
10.Janča MiroslavPolášek Radovan4-1396 3191
11.Kowal RenéMasnica Michal-8-8-5  0392
12.Pavlík TiborOndryáš Daniel5105  30102
13.Janča MiroslavZáškodný Marek714-6  21  
14.Kratochvíl MichalPolášek Radovan         
15.Pavlík TiborMasnica Michal         
16.Janča MiroslavOndryáš Daniel         
17.Kratochvíl MichalZáškodný Marek         
18.Kowal RenéPolášek Radovan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janča Miroslav20Masnica Michal12
Kratochvíl Michal20Ondryáš Daniel12
Kowal René12Záškodný Marek02
Pavlík Tibor30Polášek Radovan02
ŽK-Masnica-hození pálky na stůl ŽK-Kowal-hození pálky na stůl ŽK-Ondryáš-odpalení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Bednářová Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26607:507SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
-95-37-62301
2.Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
Gráf Jiří
Růžička Filip
 
 
488  3011
3.Volný KarelZajíc Miroslav-9-2-6  0312
4.Rusnák AlešGráf Jiří-10-98-7 1313
5.Mynář VojtěchRůžička Filip811-87 3123
6.Bako RadimMelek Milan851  3033
7.Rusnák AlešZajíc Miroslav-12-47-6 1334
8.Mynář VojtěchGráf Jiří-593-7-82335
9.Bako RadimRůžička Filip7-9124 3145
10.Volný KarelMelek Milan556  3055
11.Mynář VojtěchZajíc Miroslav-2-5-9  0356
12.Bako RadimGráf Jiří872  3066
13.Volný KarelRůžička Filip9-1046 3176
14.Rusnák AlešMelek MilanWO    3086
15.Bako RadimZajíc Miroslav-69-136-42387
16.Volný KarelGráf Jiří5WO   3097
17.Gorecki JanRůžička Filip-7-7531032107
18.Mynář VojtěchMelek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volný Karel31Zajíc Miroslav40
Rusnák Aleš02Gráf Jiří22
Mynář Vojtěch12Růžička Filip04
Bako Radim31Melek Milan02
Gorecki Jan10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15494:432TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karásek Karel
Černocký Dominik
 
 
Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
-48-9-8 1301
2.Plachta Jakub
Karczmarczyk Michal
 
 
Veselý Lukáš
Polívka Ondřej
 
 
6710  3011
3.Černocký DominikVeselý Lukáš-98-5-5 1312
4.Merta MarekPolívka Ondřej5-10-711-102313
5.Karczmarczyk MichalPřikryl Aleš96-98 3123
6.Plachta JakubDudík Luboš685  3033
7.Karásek KarelVeselý Lukáš5-968 3143
8.Karczmarczyk MichalPolívka Ondřej8138  3053
9.Plachta JakubPřikryl Aleš979  3063
10.Černocký DominikDudík Luboš5-6310 3173
11.Karczmarczyk MichalVeselý Lukáš67-7-5103283
12.Plachta JakubPolívka Ondřej976  3093
13.Černocký DominikPřikryl Aleš11-3129 31103
14.Karásek KarelDudík Luboš         
15.Plachta JakubVeselý Lukáš         
16.Černocký DominikPolívka Ondřej         
17.Karásek KarelPřikryl Aleš         
18.Karczmarczyk MichalDudík Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černocký Dominik21Veselý Lukáš12
Merta Marek01Polívka Ondřej12
Karczmarczyk Michal30Přikryl Aleš03
Plachta Jakub30Dudík Luboš02
Karásek Karel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38683:688KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
6-103-11-82301
2.Sigmund Ivo
Chrást Roman
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
-6-8-9  0302
3.Sigmund IvoRybár Petr-8-9-5  0303
4.Šenkapoul PetrTomica Daniel5-79-1073213
5.Štofka FilipMatějíček Martin-6-107-7 1314
6.Chrást RomanMatějíček Miloš59-106 3124
7.Šenkapoul PetrRybár Petr95-53 3134
8.Štofka FilipTomica Daniel-28114 3144
9.Chrást RomanMatějíček Martin-10667 3154
10.Sigmund IvoMatějíček Miloš-11-5-7  0355
11.Štofka FilipRybár Petr8-58-6-52356
12.Chrást RomanTomica Daniel-9-10-12  0357
13.Sigmund IvoMatějíček Martin9-4-4-8 1358
14.Šenkapoul PetrMatějíček Miloš99-169 3168
15.Chrást RomanRybár Petr10149  3078
16.Vaculík MiloslavTomica Daniel-7-1210-11 1379
17.Šenkapoul PetrMatějíček Martin-11666 3189
18.Štofka FilipMatějíček Miloš-86-107-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sigmund Ivo03Rybár Petr22
Šenkapoul Petr40Tomica Daniel22
Štofka Filip13Matějíček Martin22
Chrást Roman31Matějíček Miloš22
Vaculík Miloslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Polák Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:36503:562TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
Koubek Vojtěch
Hrunka Jakub
 
 
-6-10-9  0301
2.Musil David
Kolůch Jaroslav
 
 
Brát Karel ml.
Jakubský Filip
 
 
8-8-9963211
3.Kolůch JaroslavBrát Karel ml.-8-69-6 1312
4.Peterka OndřejKoubek Vojtěch-49-5-1 1313
5.Musil DavidJakubský Filip-10-4-6  0314
6.Horák AlešHrunka Jakub-3-85-8 1315
7.Peterka OndřejBrát Karel ml.-5-13-9  0316
8.Musil DavidKoubek Vojtěch-5-46-6 1317
9.Horák AlešJakubský Filip239  3027
10.Kolůch JaroslavHrunka Jakub7-9125 3137
11.Musil DavidBrát Karel ml.4-8-7-7 1338
12.Horák AlešKoubek Vojtěch3-3-96123248
13.Kolůch JaroslavJakubský Filip-85410 3158
14.Peterka OndřejHrunka Jakub-89-9-5 1359
15.Horák AlešBrát Karel ml.-88-79-223510
16.Kolůch JaroslavKoubek Vojtěch9    10  
17.Peterka OndřejJakubský Filip         
18.Musil DavidHrunka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolůch Jaroslav21Brát Karel ml.40
Peterka Ondřej03Koubek Vojtěch21
Musil David03Jakubský Filip12
Horák Aleš22Hrunka Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Veselý Jiří
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:23604:554KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
96-8-9-52301
2.Bělík Šimon
Dufek Jan
 
 
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
1437  3011
3.Dorňák ZdeněkOndryáš Daniel9116  3021
4.Dufek JanMasnica Michal-6-887-52322
5.Bělík ŠimonPolášek Radovan88-55 3132
6.Smoček LiborZáškodný Marek-129-93-82333
7.Dufek JanOndryáš Daniel-7-710-5 1334
8.Bělík ŠimonMasnica Michal7-7-68123244
9.Smoček LiborPolášek Radovan37-9-983254
10.Dorňák ZdeněkZáškodný Marek-1012117 3164
11.Bělík ŠimonOndryáš Daniel7-9310 3174
12.Smoček LiborMasnica Michal-99-9783284
13.Dorňák ZdeněkPolášek Radovan-58126 3194
14.Dufek JanZáškodný Marek5-4159 31104
15.Smoček LiborOndryáš Daniel         
16.Dorňák ZdeněkMasnica Michal         
17.Dufek JanPolášek Radovan         
18.Bělík ŠimonZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorňák Zdeněk30Ondryáš Daniel12
Dufek Jan12Masnica Michal12
Bělík Šimon30Polášek Radovan03
Smoček Libor21Záškodný Marek12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Toman Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Kopecký Stanislav ml.
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2342:118TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
Sikora Radek
Novotný Jiří
 
 
777  3010
2.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Kratochvíl MichalRevay Radomír1WO   3030
4.Pavlík TiborNovotný Jiří843  3040
5.Janča MiroslavSikora Radek6410  3050
6.Kowal RenéWO    3060
7.Pavlík TiborRevay RadomírWO    3070
8.Janča MiroslavNovotný Jiří786  3080
9.Kowal RenéSikora Radek-459-743290
10.Kratochvíl MichalWO    30100
11.Janča MiroslavRevay Radomír         
12.Kowal RenéNovotný Jiří         
13.Kratochvíl MichalSikora Radek         
14.Pavlík Tibor         
15.Kowal RenéRevay Radomír         
16.Kratochvíl MichalNovotný Jiří         
17.Pavlík TiborSikora Radek         
18.Janča Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kratochvíl Michal10Revay Radomír01
Pavlík Tibor10Novotný Jiří02
Janča Miroslav20Sikora Radek02
Kowal René10   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Bednářová Helena
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Bednář Otakar
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:50Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:14491:396SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
499  3010
2.Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
Veselý Lukáš
Polívka Ondřej
 
 
856  3020
3.Volný KarelDudík Luboš-5-7-6  0321
4.Rusnák AlešVeselý Lukáš-910-10-6 1322
5.Mynář VojtěchPřikryl Aleš20810  3032
6.Bako RadimPolívka Ondřej624  3042
7.Rusnák AlešDudík Luboš-6-58-6 1343
8.Mynář VojtěchVeselý Lukáš-1297-8-82344
9.Bako RadimPřikryl Aleš5-649 3154
10.Volný KarelPolívka Ondřej1173  3064
11.Mynář VojtěchDudík Luboš56-88 3174
12.Bako RadimVeselý Lukáš379  3084
13.Volný KarelPřikryl Aleš894  3094
14.Rusnák AlešPolívka Ondřej645  30104
15.Bako RadimDudík Luboš         
16.Volný KarelVeselý Lukáš         
17.Rusnák AlešPřikryl Aleš         
18.Mynář VojtěchPolívka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volný Karel21Dudík Luboš21
Rusnák Aleš12Veselý Lukáš21
Mynář Vojtěch21Přikryl Aleš03
Bako Radim30Polívka Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Janásková Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:skulina Bohumil
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38664:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karásek Karel
Černocký Dominik
 
 
Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
-4-936-92301
2.Karczmarczyk Michal
Vybíral Filip
 
 
Gráf Jiří
Růžička Filip
 
 
97-6-2-62302
3.Černocký DominikZajíc Miroslav3-122-3-52303
4.Karásek KarelGráf Jiří134-6-893213
5.Vybíral FilipRůžička Filip42-95 3123
6.Karczmarczyk MichalMelek Milan-10585 3133
7.Karásek KarelZajíc MiroslavWO    0334
8.Vybíral FilipGráf Jiří10-1-28-72335
9.Karczmarczyk MichalRůžička Filip-13-4-10  0336
10.Černocký DominikMelek Milan92-82 3146
11.Vybíral FilipZajíc Miroslav-57-8-7 1347
12.Karczmarczyk MichalGráf Jiří79-86 3157
13.Černocký DominikRůžička Filip-6-8-9  0358
14.Karásek KarelMelek Milan4-653 3168
15.Karczmarczyk MichalZajíc Miroslav-10-8-9  0369
16.Černocký DominikGráf Jiří118-126 3179
17.Karásek KarelRůžička Filip-1212-9883289
18.Vybíral FilipMelek Milan119-57 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černocký Dominik22Zajíc Miroslav30
Karásek Karel30Gráf Jiří13
Vybíral Filip22Růžička Filip22
Karczmarczyk Michal22Melek Milan04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Mikulecký Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36562:570TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gráf Jiří
Růžička Filip
 
 
Vaculík Miloslav
Štofka Filip
 
 
8-86-8-82301
2.Brhel Richard
Zajíc Miroslav
 
 
Chrást Roman
Sigmund Ivo
 
 
-9-9-8  0302
3.Růžička FilipChrást Roman-4-8-9  0303
4.Gráf JiříŠtofka Filip-8-8-12  0304
5.Zajíc MiroslavVaculík Miloslav-935-1153214
6.Hromek FilipSigmund Ivo10-99-943224
7.Gráf JiříChrást Roman5-11-6-9 1325
8.Zajíc MiroslavŠtofka Filip794  3035
9.Hromek FilipVaculík Miloslav-79-7-8 1336
10.Růžička FilipSigmund Ivo-89-109-72337
11.Zajíc MiroslavChrást Roman589  3047
12.Brychta EdoŠtofka Filip-8-6-8  0348
13.Růžička FilipVaculík Miloslav-2926 3158
14.Gráf JiříSigmund Ivo3-1421 3168
15.Brychta EdoChrást Roman-4-3-6  0369
16.Růžička FilipŠtofka Filip-710-4-13 13610
17.Gráf JiříVaculík Miloslav8710  30  
18.Zajíc MiroslavSigmund Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Filip13Chrást Roman31
Gráf Jiří12Štofka Filip31
Zajíc Miroslav30Vaculík Miloslav12
Hromek Filip11Sigmund Ivo12
Brychta Edo02   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:24499:487KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
Musil David
Horák Aleš
 
 
878  3010
2.Veselý Lukáš
Polívka Ondřej
 
 
Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
-7-9-4  0311
3.Polívka OndřejMacela Petr-6-8-3  0312
4.Dudík LubošKolůch Jaroslav535  3022
5.Přikryl AlešHorák Aleš116-3-1073232
6.Veselý LukášMusil David6-836 3142
7.Dudík LubošMacela Petr-6106-793252
8.Přikryl AlešKolůch Jaroslav410-711 3162
9.Veselý LukášHorák Aleš11-512-4103272
10.Polívka OndřejMusil David-6-7-4  0373
11.Přikryl AlešMacela Petr-5-10-6  0374
12.Veselý LukášKolůch Jaroslav118-910 3184
13.Polívka OndřejHorák Aleš-662-783294
14.Dudík LubošMusil David88-72 31104
15.Veselý LukášMacela Petr         
16.Polívka OndřejKolůch Jaroslav         
17.Dudík LubošHorák Aleš         
18.Přikryl AlešMusil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Ondřej12Macela Petr21
Dudík Luboš30Kolůch Jaroslav03
Přikryl Aleš21Horák Aleš03
Veselý Lukáš30Musil David12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Schenk Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:32533:553SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Radek
Novotný Jiří
 
 
Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
-4-7-6  0301
2.Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
679  3011
3.Sikora FilipBako Radim-12-9-6  0312
4.Novotný JiříVolný Karel5612  3022
5.Sikora RadekMynář Vojtěch-2-6-5  0323
6.Revay RadomírRusnák Aleš6-1057 3133
7.Novotný JiříBako Radim6-612-6-42334
8.Sikora RadekVolný Karel4-785 3144
9.Revay RadomírMynář Vojtěch-9-75-9 1345
10.Sikora FilipRusnák Aleš9149  3055
11.Sikora RadekBako Radim-4-7-9  0356
12.Revay RadomírVolný Karel5106  3066
13.Sikora FilipMynář Vojtěch-93-3-10 1367
14.Novotný JiříRusnák Aleš-4-77-9 1368
15.Revay RadomírBako Radim-9-9-7  0369
16.Sikora FilipVolný Karel865  3079
17.Novotný JiříMynář Vojtěch-119-5-6 13710
18.Sikora RadekRusnák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sikora Filip22Bako Radim40
Novotný Jiří13Volný Karel04
Sikora Radek12Mynář Vojtěch40
Revay Radomír22Rusnák Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Bělík Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Michálek Pavel
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27603:541ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Černocký Dominik
Karczmarczyk Michal
 
 
4-1078 3110
2.Záškodný Marek
Ondryáš Daniel
 
 
Vybíral Filip
Štalzer Adam
 
 
-8-5-9  0311
3.Polášek RadovanKarczmarczyk Michal98-9-793221
4.Masnica MichalŠtalzer Adam7-88-9-62322
5.Záškodný MarekČernocký Dominik-88614 3132
6.Ondryáš DanielVybíral Filip-10115-983242
7.Masnica MichalKarczmarczyk Michal-79-9-7 1343
8.Záškodný MarekŠtalzer Adam-14-8-4  0344
9.Ondryáš DanielČernocký Dominik-4744 3154
10.Polášek RadovanVybíral Filip444  3064
11.Záškodný MarekKarczmarczyk Michal78-87 3174
12.Ondryáš DanielŠtalzer Adam-6-751093284
13.Polášek RadovanČernocký Dominik-10554 3194
14.Masnica MichalVybíral Filip-143-6-9 1395
15.Ondryáš DanielKarczmarczyk Michal-10397 31105
16.Polášek RadovanŠtalzer Adam8-9   11  
17.Masnica MichalKarásek Karel         
18.Záškodný MarekVybíral Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Radovan30Karczmarczyk Michal13
Masnica Michal03Štalzer Adam21
Záškodný Marek21Černocký Dominik03
Ondryáš Daniel40Vybíral Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Jirásek Martin ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Hušek Adam
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Čepelka Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35665:650TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Jakubský Filip
 
 
Bělík Šimon
Dufek Jan
 
 
3-9109 3110
2.Hrunka Jakub
Koubek Vojtěch
 
 
Smoček Libor
Dorňák Zdeněk
 
 
52-107 3120
3.Hrunka JakubDufek Jan7-6109 3130
4.Brát Karel ml.Dorňák Zdeněk87-82 3140
5.Jakubský FilipBělík Šimon-7-46-4 1341
6.Koubek VojtěchSmoček Libor34-9-743251
7.Brát Karel ml.Dufek Jan-5-8-9  0352
8.Jakubský FilipDorňák Zdeněk1260  3062
9.Koubek VojtěchBělík Šimon-9-10-7  0363
10.Hrunka JakubSmoček Libor-69-107-92364
11.Jakubský FilipDufek Jan4-89-893274
12.Koubek VojtěchDorňák Zdeněk866  3084
13.Hrunka JakubBělík Šimon-8-813-5 1385
14.Brát Karel ml.Smoček Libor-577-3-12386
15.Koubek VojtěchDufek Jan6-9-3-2 1387
16.Hrunka JakubDorňák Zdeněk1014-79 3197
17.Hušek AdamBělík Šimon-7-7-9  0398
18.Jakubský FilipSmoček Libor8-116-5832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrunka Jakub22Dufek Jan22
Brát Karel ml.12Dorňák Zdeněk04
Jakubský Filip31Bělík Šimon40
Koubek Vojtěch22Smoček Libor22
Hušek Adam01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Veigl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Cypra Vladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Seibert Dalibor
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36447:538TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
Janča Miroslav
Pavlík Tibor
 
 
6-108-9103210
2.Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
-6-8-8  0311
3.Tomica DanielPavlík Tibor-52-4-6 1312
4.Matějíček MartinJanča Miroslav1087  3022
5.Matějíček MilošKowal René-3-89-4 1323
6.Rybár PetrKratochvíl Michal-78-81063233
7.Matějíček MartinPavlík Tibor-7-8-5  0334
8.Matějíček MilošJanča Miroslav-7838 3144
9.Rybár PetrKowal René-7-6-4  0345
10.Tomica DanielKratochvíl Michal49-8-6-62346
11.Matějíček MilošPavlík Tibor-5-6-7  0347
12.Rybár PetrJanča Miroslav-2494 3157
13.Tomica DanielKowal René-8-8-7  0358
14.Matějíček MartinKratochvíl Michal-6-7-8  0359
15.Rybár PetrPavlík Tibor-2-48-4 13510
16.Tomica DanielJanča Miroslav         
17.Matějíček MartinKowal René         
18.Matějíček MilošKratochvíl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomica Daniel03Pavlík Tibor40
Matějíček Martin12Janča Miroslav03
Matějíček Miloš12Kowal René30
Rybár Petr22Kratochvíl Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21551:492SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Miroslav
Gráf Jiří
 
 
Novák David
Musil David
 
 
9-8-9983210
2.Mikeska Jaroslav
Růžička Filip
 
 
Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
6-6-7753220
3.Růžička FilipMacela Petr-47-10-6 1321
4.Mikeska JaroslavHorák Aleš-10-4-7  0322
5.Gráf JiříNovák David11-857 3132
6.Zajíc MiroslavKolůch Jaroslav6-9710 3142
7.Mikeska JaroslavMacela Petr7-5-79-92343
8.Gráf JiříHorák Aleš644  3053
9.Zajíc MiroslavNovák David857  3063
10.Růžička FilipKolůch Jaroslav-19103-663273
11.Gráf JiříMacela Petr-15-57-7 1374
12.Zajíc MiroslavHorák Aleš4119  3084
13.Růžička FilipNovák David874  3094
14.Hromek FilipKolůch Jaroslav98-109 31104
15.Zajíc MiroslavMacela Petr6    10  
16.Růžička FilipHorák Aleš         
17.Hromek FilipNovák David         
18.Gráf JiříKolůch Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Filip21Macela Petr30
Mikeska Jaroslav02Horák Aleš12
Gráf Jiří21Novák David03
Zajíc Miroslav30Kolůch Jaroslav03
Hromek Filip10   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:39695:731nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
Chrást Roman
Sigmund Ivo
 
 
-8910-8-112301
2.Veselý Lukáš
Polívka Ondřej
 
 
Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
89-710 3111
3.Polívka OndřejChrást Roman-8-8-9  0312
4.Dudík LubošŠenkapoul Petr9-7-10983222
5.Přikryl AlešSigmund Ivo8-9-10-8 1323
6.Veselý Lukᚊtofka Filip9-108-8113233
7.Dudík LubošChrást Roman978  3043
8.Přikryl AlešŠenkapoul Petr-5-79-10 1344
9.Veselý LukášSigmund Ivo78-9-793254
10.Polívka OndřejŠtofka Filip-98-10-5 1355
11.Přikryl AlešChrást Roman-87-79-52356
12.Veselý Lukᚊenkapoul Petr97-5-673266
13.Polívka OndřejSigmund Ivo-3-5-9  0367
14.Dudík LubošŠtofka Filip7-986 3177
15.Veselý LukášChrást Roman9-108-5123287
16.Polívka OndřejŠenkapoul Petr-7-7-6  0388
17.Dudík LubošSigmund Ivo9710  3098
18.Přikryl AlešŠtofka Filip5-9-10-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Ondřej04Chrást Roman22
Dudík Luboš40Šenkapoul Petr22
Přikryl Aleš04Sigmund Ivo22
Veselý Lukáš40Štofka Filip22
11:25 vypadek el.proudu pri utkani c.6 a 7 11:35 utkani preruseno 12:00 pokracuje se na jednom stole 12:22 se el. proud rozjel v cele herne autkani bylo dohrano



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Schenk Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23549:503TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Radek
Novotný Jiří
 
 
Černocký Dominik
Karczmarczyk Michal
 
 
767  3010
2.Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
Karásek Karel
Bajger Jiří
 
 
-9-5-5  0311
3.Sikora FilipČernocký Dominik5117  3021
4.Novotný JiříKarczmarczyk Michal-3-98-8 1322
5.Sikora RadekKarásek Karel-6-87-10 1323
6.Revay RadomírBajger Jiří588  3033
7.Novotný JiříČernocký Dominik869  3043
8.Sikora RadekKarczmarczyk Michal5-749 3153
9.Revay RadomírKarásek Karel3-568 3163
10.Sikora FilipBajger Jiří27-8-383273
11.Sikora RadekČernocký Dominik-6-11-8  0374
12.Revay RadomírKarczmarczyk Michal-7-11815133284
13.Sikora FilipKarásek Karel-5127-3-72385
14.Novotný JiříBajger Jiří-7-93743295
15.Revay RadomírČernocký Dominik895  30105
16.Sikora FilipKarczmarczyk Michal         
17.Novotný JiříKarásek Karel         
18.Sikora RadekBajger Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sikora Filip21Černocký Dominik13
Novotný Jiří21Karczmarczyk Michal12
Sikora Radek12Karásek Karel21
Revay Radomír40Bajger Jiří03
Výpadek el. energie cca 15 min. Zranění Karáska pravá ruka přerušení 10 min zavadil o hranu stolu zápas č. 5.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Michálek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Bělík Jakub
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:38533:593SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
-9-37-8 1301
2.Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
-4-8-7  0302
3.Polášek RadovanBako Radim12-9-8-8 1303
4.Masnica MichalMynář Vojtěch3-10-97-102304
5.Záškodný MarekVolný Karel-10-8-5  0305
6.Ondryáš DanielRusnák Aleš-10324 3115
7.Masnica MichalBako Radim-9-14-7  0316
8.Záškodný MarekMynář Vojtěch10-8-9-7 1317
9.Ondryáš DanielVolný Karel-4-107883227
10.Polášek RadovanRusnák Aleš-79-10-9 1328
11.Záškodný MarekBako Radim107-2-273238
12.Ondryáš DanielMynář Vojtěch-9-12-7  0339
13.Polášek RadovanVolný Karel10-695 3149
14.Masnica MichalRusnák Aleš-69-912123259
15.Ondryáš DanielBako Radim-8-5-4  03510
16.Polášek RadovanMynář Vojtěch         
17.Masnica MichalVolný Karel         
18.Záškodný MarekRusnák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polášek Radovan12Bako Radim31
Masnica Michal12Mynář Vojtěch30
Záškodný Marek12Volný Karel12
Ondryáš Daniel22Rusnák Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Lebeda Michal st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Hušek Adam
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Hrunka Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34343:488TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Vojtěch
Hrunka Jakub
 
 
Janča Miroslav
Pavlík Tibor
 
 
-6-4-7  0301
2.Janovský Dan
Lebeda Matyáš
 
 
Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
-5-5-7  0302
3.Janovský DanPavlík Tibor-88-2-7 1303
4.Lebeda MatyášJanča Miroslav9-1-4-7 1304
5.Hušek AdamKowal René9-5-8-9 1305
6.Koubek VojtěchKratochvíl Michal11-576 3115
7.Lebeda MatyášPavlík Tibor-6-6-6  0316
8.Hušek AdamJanča Miroslav-58-5-5 1317
9.Koubek VojtěchKowal René6-59-3103227
10.Janovský DanKratochvíl Michal8-777 3137
11.Hušek AdamPavlík Tibor-5-4-9  0338
12.Koubek VojtěchJanča Miroslav-7-3-6  0339
13.Janovský DanKowal René-5-19-8 13310
14.Lebeda MatyášKratochvíl Michal         
15.Koubek VojtěchPavlík Tibor         
16.Janovský DanJanča Miroslav         
17.Lebeda MatyášKowal René         
18.Hušek AdamKratochvíl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janovský Dan12Pavlík Tibor30
Lebeda Matyáš02Janča Miroslav30
Hušek Adam03Kowal René21
Koubek Vojtěch21Kratochvíl Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Cypra Vladislav
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Senohrábek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Seibert Dalibor
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20550:485KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
-6751 3110
2.Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
Bělík Šimon
Dufek Jan
 
 
7911  3020
3.Tomica DanielSmoček Libor484  3030
4.Matějíček MartinDorňák Zdeněk-5714-1133240
5.Matějíček MilošBělík Šimon-6-712-7 1341
6.Rybár PetrDufek Jan78-8-7-92342
7.Matějíček MartinSmoček Libor476  3052
8.Matějíček MilošDorňák Zdeněk101010  3062
9.Rybár PetrBělík Šimon86-8-4-72363
10.Tomica DanielDufek Jan9-8166 3173
11.Matějíček MilošSmoček Libor-9-9-12  0374
12.Rybár PetrDorňák Zdeněk2-612-313284
13.Tomica DanielBělík Šimon9-679 3194
14.Matějíček MartinDufek Jan512-14 31104
15.Rybár PetrSmoček Libor-11    01  
16.Tomica DanielDorňák Zdeněk         
17.Matějíček MartinBělík Šimon         
18.Matějíček MilošDufek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomica Daniel30Smoček Libor12
Matějíček Martin30Dorňák Zdeněk03
Matějíček Miloš12Bělík Šimon21
Rybár Petr12Dufek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Bízová Lada
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:13460:364TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
Nedbálek Michal
Oharek David
 
 
949  3010
2.Sigmund Ivo
Chrást Roman
 
 
Dorňák Zdeněk
Dufek Jan
 
 
958  3020
3.Sigmund IvoDorňák Zdeněk-12-10-11  0321
4.Šenkapoul PetrOharek David9117  3031
5.Štofka FilipDufek Jan33-9-1223241
6.Chrást RomanNedbálek Michal3-134-1483251
7.Šenkapoul PetrDorňák Zdeněk12-5-8853261
8.Štofka FilipOharek David97-8-833271
9.Chrást RomanDufek Jan-75-6863281
10.Sigmund IvoNedbálek Michal7711  3091
11.Štofka FilipDorňák Zdeněk948  30101
12.Chrást RomanOharek David46   20  
13.Sigmund IvoDufek Jan         
14.Šenkapoul PetrNedbálek Michal         
15.Chrást RomanDorňák Zdeněk         
16.Sigmund IvoOharek David         
17.Šenkapoul PetrDufek Jan         
18.Štofka FilipNedbálek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sigmund Ivo11Dorňák Zdeněk12
Šenkapoul Petr20Oharek David02
Štofka Filip30Dufek Jan02
Chrást Roman20Nedbálek Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37559:602TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil David
Horák Aleš
 
 
Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
-6-7-7  0301
2.Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
Kowal René
Kratochvíl Tomáš
 
 
10148  3011
3.Kolůch JaroslavPavlík Tibor-78-7-6 1312
4.Horák AlešKowal René-867-993222
5.Musil DavidJanča Miroslav-52-4-7 1323
6.Macela PetrKratochvíl Tomáš1069  3033
7.Horák AlešPavlík Tibor-9-98-8 1334
8.Musil DavidKowal René10-12-9453244
9.Macela PetrJanča Miroslav-9-9-4  0345
10.Kolůch JaroslavKratochvíl Tomáš-10-9-7  0346
11.Musil DavidPavlík Tibor-3-7-4  0347
12.Macela PetrKowal René-43-107123257
13.Kolůch JaroslavJanča Miroslav-9-1110-5 1358
14.Horák AlešKratochvíl Tomáš88-86 3168
15.Macela PetrPavlík Tibor-8-7-10  0369
16.Kolůch JaroslavKowal René-9-10511-823610
17.Horák AlešJanča Miroslav10-7-911 22  
18.Musil DavidKratochvíl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolůch Jaroslav04Pavlík Tibor40
Horák Aleš21Kowal René13
Musil David12Janča Miroslav30
Macela Petr22Kratochvíl Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Radomír
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8428:316SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnák Aleš
Volný Karel
 
 
Hušek Adam
Jakubský Filip
 
 
69-914 3110
2.Mynář Vojtěch
Siwiec Matěj
 
 

 
 
WO    3020
3.Volný KarelJakubský Filip-9556 3130
4.Siwiec MatějKačer Radek131010  3040
5.Rusnák AlešHušek Adam87-1-5-52341
6.Mynář VojtěchHrunka Jakub65-97 3151
7.Siwiec MatějJakubský Filip9-9510 3161
8.Rusnák AlešKačer Radek1085  3071
9.Mynář VojtěchHušek Adam10114  3081
10.Volný KarelHrunka Jakub711-1010 3191
11.Rusnák AlešJakubský Filip565  30101
12.Mynář VojtěchKačer Radek         
13.Volný KarelHušek Adam         
14.Siwiec MatějHrunka Jakub         
15.Mynář VojtěchJakubský Filip         
16.Volný KarelKačer Radek         
17.Siwiec MatějHušek Adam         
18.Rusnák AlešHrunka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Volný Karel20Jakubský Filip03
Siwiec Matěj20Kačer Radek02
Rusnák Aleš21Hušek Adam11
Mynář Vojtěch20Hrunka Jakub02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25547:530TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachta Jakub
Karczmarczyk Michal
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
-9-79-9 1301
2.Karásek Karel
Černocký Dominik
 
 
Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
12-78-863211
3.Karásek KarelRybár Petr7-634 3121
4.Karczmarczyk MichalTomica Daniel-119-5723231
5.Plachta JakubMatějíček Martin94-65 3141
6.Černocký DominikMatějíček Miloš498  3051
7.Karczmarczyk MichalRybár Petr-99-41153261
8.Plachta JakubTomica Daniel10-1-9893271
9.Černocký DominikMatějíček Martin-7-9912-32372
10.Karásek KarelMatějíček Miloš4119  3082
11.Plachta JakubRybár Petr484  3092
12.Černocký DominikTomica Daniel-5-9-9  0393
13.Karásek KarelMatějíček MartinWO    0394
14.Karczmarczyk MichalMatějíček Miloš-107-9-9 1395
15.Černocký DominikRybár Petr8108  30105
16.Karásek KarelTomica Daniel         
17.Karczmarczyk MichalMatějíček Martin         
18.Plachta JakubMatějíček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karásek Karel20Rybár Petr04
Karczmarczyk Michal21Tomica Daniel12
Plachta Jakub30Matějíček Martin11
Černocký Dominik22Matějíček Miloš12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15494:407SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
Sikora Radek
Novotný Jiří
 
 
98-114 3110
2.Zajíc Miroslav
Mikeska Jaroslav
 
 
Sikora Filip
Revay Radomír
 
 
44-77 3120
3.Růžička FilipRevay Radomír-7-5-4  0321
4.Hasil TomášSikora Filip11-964 3131
5.Gráf JiříNovotný Jiří997  3041
6.Zajíc MiroslavSikora Radek676  3051
7.Hasil TomášRevay Radomír675  3061
8.Gráf JiříSikora Filip3139  3071
9.Zajíc MiroslavNovotný Jiří9-757 3181
10.Růžička FilipSikora Radek-8-88-9 1382
11.Gráf JiříRevay Radomír10610  3092
12.Zajíc MiroslavSikora Filip4-810-9-112393
13.Růžička FilipNovotný Jiří-7410-91132103
14.Hasil TomášSikora Radek         
15.Zajíc MiroslavRevay Radomír         
16.Růžička FilipSikora Filip         
17.Hasil TomášNovotný Jiří         
18.Gráf JiříSikora Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Filip12Revay Radomír12
Hasil Tomáš20Sikora Filip12
Gráf Jiří30Novotný Jiří03
Zajíc Miroslav21Sikora Radek11
Na začátku utkání příjezd komisaře ČAST- p.Dospíšil Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Sedlák Zdeněk
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:33410:547ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Veselý Lukáš
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
9-5-6-9 1301
2.Přikryl Aleš
 
 
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
WO    0302
3.Přikryl AlešOndryáš Daniel-6-4-6  0303
4.Dudík LubošPolášek Radovan688  3013
5.Masnica MichalWO    0314
6.Veselý LukášZáškodný Marek9510  3024
7.Dudík LubošOndryáš Daniel-5-86-6 1325
8.Polášek RadovanWO    0326
9.Veselý LukášMasnica Michal1097  3036
10.Přikryl AlešZáškodný Marek-10-4-4  0337
11.Ondryáš DanielWO    0338
12.Veselý LukášPolášek Radovan15-5126 3148
13.Přikryl AlešMasnica Michal-7-6-2  0349
14.Dudík LubošZáškodný Marek-104913 3159
15.Veselý LukášOndryáš DanielWO    3069
16.Přikryl AlešPolášek Radovan5-5910 3179
17.Dudík LubošMasnica Michal354  3089
18.Záškodný MarekWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Přikryl Aleš13Ondryáš Daniel20
Dudík Luboš31Polášek Radovan03
Veselý Lukáš30Masnica Michal12
   Záškodný Marek12
WO15WO51
Utkani pritomen komisar Jiri Dospisil. ZK - Dudik Lubos hodil palkou do ohradky ZK + CK - Dudik Lubos zamerne rozbil micek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38670:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
Kowal René
Kratochvíl Tomáš
 
 
-858-7-72301
2.Sigmund Ivo
Chrást Roman
 
 
Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
-83-6-7 1302
3.Sigmund IvoPavlík Tibor-9-3-9  0303
4.Chrást RomanJanča Miroslav7-111-853213
5.Štofka FilipKratochvíl Tomáš-1045-683223
6.Šenkapoul PetrKowal René-93-89-72324
7.Chrást RomanPavlík Tibor54-98 3134
8.Štofka FilipJanča Miroslav64-78 3144
9.Šenkapoul PetrKratochvíl Tomáš678  3054
10.Sigmund IvoKowal René8-9-2-7 1355
11.Štofka FilipPavlík Tibor-7-9-5  0356
12.Šenkapoul PetrJanča Miroslav-11-813-5 1357
13.Sigmund IvoKratochvíl Tomáš-3113-483267
14.Chrást RomanKowal René10-943 3177
15.Šenkapoul PetrPavlík Tibor6-9-6-4 1378
16.Sigmund IvoJanča Miroslav-7-611-2 1379
17.Chrást RomanKratochvíl Tomáš647  3089
18.Štofka FilipKowal René-6118-11113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sigmund Ivo13Pavlík Tibor31
Chrást Roman40Janča Miroslav22
Štofka Filip31Kratochvíl Tomáš04
Šenkapoul Petr13Kowal René22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:24632:550MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Musil David
 
 
Dorňák Zdeněk
Oharek David
 
 
-733-993210
2.Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
1011-610 3120
3.Kolůch JaroslavDorňák Zdeněk105-9-7-92321
4.Horák AlešOharek David-118-9963231
5.Musil DavidDufek Jan9-10-95-102332
6.Macela PetrNedbálek Michal368  3042
7.Horák AlešDorňák Zdeněk-86-105-62343
8.Musil DavidOharek David4-576 3153
9.Macela PetrDufek Jan8131  3063
10.Kolůch JaroslavNedbálek Michal6411  3073
11.Musil DavidDorňák Zdeněk-5-8-11  0374
12.Macela PetrOharek David698  3084
13.Kolůch JaroslavDufek Jan910-11-793294
14.Horák AlešNedbálek Michal-5411-8-62395
15.Macela PetrDorňák Zdeněk47-1112 31105
16.Kolůch JaroslavOharek David10126  30  
17.Horák AlešDufek Jan         
18.Musil DavidNedbálek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolůch Jaroslav21Dorňák Zdeněk31
Horák Aleš12Oharek David03
Musil David12Dufek Jan12
Macela Petr40Nedbálek Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Rusnáková Markéta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24570:515SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
-98-5483210
2.Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
-11-5-6  0311
3.Mynář VojtěchTomica Daniel755  3021
4.Rusnák AlešMatějíček Martin56-2-6-62322
5.Volný KarelRybár Petr-91177 3132
6.Bako RadimMatějíček Miloš799  3042
7.Rusnák AlešTomica Daniel-8-8-8  0343
8.Volný KarelMatějíček Martin91110  3053
9.Bako RadimRybár Petr91-10-693263
10.Mynář VojtěchMatějíček Miloš6-1067 3173
11.Volný KarelTomica Daniel5712  3083
12.Bako RadimMatějíček Martin-956-533293
13.Mynář VojtěchRybár Petr-9-647-72394
14.Rusnák AlešMatějíček Miloš-7-124-6 1395
15.Bako RadimTomica Daniel89-78 31105
16.Mynář VojtěchMatějíček Martin238  30  
17.Rusnák AlešRybár Petr         
18.Volný KarelMatějíček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mynář Vojtěch21Tomica Daniel13
Rusnák Aleš03Matějíček Martin12
Volný Karel30Rybár Petr12
Bako Radim40Matějíček Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Janásková Ivs
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10416:298TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachta Jakub
Karczmarczyk Michal
 
 
Hrunka Jakub
Jakubský Filip
 
 
1059  3010
2.Černocký Dominik
Vybíral Filip
 
 
Hušek Adam
Kačer Radek
 
 
664  3020
3.Karczmarczyk MichalHrunka Jakub10-199 3130
4.Vybíral FilipJakubský Filip-8-7-9  0331
5.Plachta JakubHušek Adam78-104 3141
6.Černocký DominikKačer Radek228  3051
7.Vybíral FilipHrunka Jakub-6-68-7 1352
8.Plachta JakubJakubský Filip-10574 3162
9.Černocký DominikHušek Adam449  3072
10.Karczmarczyk MichalKačer Radek6-926 3182
11.Plachta JakubHrunka Jakub763  3092
12.Černocký DominikJakubský Filip763  30102
13.Karczmarczyk MichalHušek Adam         
14.Vybíral FilipKačer Radek         
15.Černocký DominikHrunka Jakub         
16.Karczmarczyk MichalJakubský Filip         
17.Vybíral FilipHušek Adam         
18.Plachta JakubKačer Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karczmarczyk Michal20Hrunka Jakub12
Vybíral Filip02Jakubský Filip12
Plachta Jakub30Hušek Adam02
Černocký Dominik30Kačer Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Ševčík Petr
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00