Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem BRozhodčí:Novák Vladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Jurista Josef
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Novotný Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:38623:644TTC Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
Vaniš Marek
Fiklík Michael
 
 
-119-9-6 1301
2.Líska Tomáš
Dvořák Milan ml.
 
 
Hybler Martin
Nechyba Zdeněk ml.
 
 
87-8-3-62302
3.Novák LiborHybler Martin-8-56883212
4.Dvořák Milan ml.Vaniš Marek76-82 3122
5.Dudek JaroslavNechyba Zdeněk ml.-6-35-9 1323
6.Líska TomášFiklík Michael-6-993-62324
7.Dvořák Milan ml.Hybler Martin-10-9-9  0325
8.Dudek JaroslavVaniš Marek-639-8-72326
9.Líska TomášNechyba Zdeněk ml.4914  3036
10.Novák LiborFiklík Michael10-8108 3146
11.Dudek JaroslavHybler Martin-10-88-5 1347
12.Líska TomášVaniš Marek-10-8-5  0348
13.Novák LiborNechyba Zdeněk ml.-935-9-52349
14.Dvořák Milan ml.Fiklík Michael-796-1763259
15.Líska TomášHybler Martin-1299-443269
16.Novák LiborVaniš Marek6-8-5-4 13610
17.Dvořák Milan ml.Nechyba Zdeněk ml.         
18.Dudek JaroslavFiklík Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Libor22Hybler Martin22
Dvořák Milan ml.21Vaniš Marek31
Dudek Jaroslav03Nechyba Zdeněk ml.21
Líska Tomáš22Fiklík Michael12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:Basák Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Krejcar Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13452:342SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jan
Bořík Milan
 
 
Sankot Luděk
Levora Vojtěch
 
 
138-98 3110
2.Macháček Jiří
Bíma Miroslav
 
 
Šindelář Kamil
Zima Jiří
 
 
7-810-473220
3.Macháček JiříŠindelář Kamil-9-8-8  0321
4.Macháček JanLevora Vojtěch-7749 3131
5.Bíma MiroslavSankot Luděk73-93 3141
6.Bořík MilanZima Jiří223  3051
7.Macháček JanŠindelář Kamil105-99 3161
8.Bíma MiroslavLevora Vojtěch533  3071
9.Bořík MilanSankot Luděk978  3081
10.Macháček JiříZima Jiří463  3091
11.Bíma MiroslavŠindelář Kamil10-7-8-12 1392
12.Bořík MilanLevora Vojtěch7-668 31102
13.Macháček JiříSankot Luděk         
14.Macháček JanZima Jiří         
15.Bořík MilanŠindelář Kamil         
16.Macháček JiříLevora Vojtěch         
17.Macháček JanSankot Luděk         
18.Bíma MiroslavZima Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macháček Jiří11Šindelář Kamil21
Macháček Jan20Levora Vojtěch03
Bíma Miroslav21Sankot Luděk02
Bořík Milan30Zima Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Provazník Petr
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27605:560TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr ml.
 
 
869  3010
2.Pych Luděk ml.
Urban Oto
 
 
Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
-6-2-7  0311
3.Kočvara MartinVilímek Miroslav-35-5-6 1312
4.Pych Luděk ml.Sedláček Jan ml.-5-85-6 1313
5.Urban OtoŠťastný Vladislav-9-1189-82314
6.De Filippo MartinČeřovský Petr ml.35-98 3124
7.Pych Luděk ml.Vilímek Miroslav-8-998113234
8.Urban OtoSedláček Jan ml.9-8-8-9 1335
9.De Filippo MartinŠťastný Vladislav569  3045
10.Kočvara MartinČeřovský Petr ml.4-866 3155
11.Urban OtoVilímek Miroslav-9-8-10  0356
12.De Filippo MartinSedláček Jan ml.11-7-7953266
13.Kočvara MartinŠťastný Vladislav1282  3076
14.Pych Luděk ml.Čeřovský Petr ml.910-12-623286
15.De Filippo MartinVilímek Miroslav13-1134 3196
16.Kočvara MartinSedláček Jan ml.7129  30106
17.Pych Luděk ml.Šťastný Vladislav9    10  
18.Urban OtoČeřovský Petr ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Martin31Vilímek Miroslav22
Pych Luděk ml.21Sedláček Jan ml.22
Urban Oto03Šťastný Vladislav12
De Filippo Martin40Čeřovský Petr ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Vašina Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:Vysoudil Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:30585:555TTC Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Michal
Mít Michal
 
 
Hruška Václav ml.
Skokan Viktor
 
 
-8-5-7  0301
2.Karásek Vít
Seibert Karel
 
 
Woznicki Patrik
Hrnčíř Jan
 
 
-4-82-7 1302
3.Seibert KarelHruška Václav ml.-10-105-10 1303
4.Sklenář MichalHrnčíř Jan8-995 3113
5.Mít MichalWoznicki Patrik-7-86483223
6.Karásek VítSkokan Viktor78-49 3133
7.Sklenář MichalHruška Václav ml.-13368 3143
8.Mít MichalHrnčíř Jan85-96 3153
9.Karásek VítWoznicki Patrik104-66 3163
10.Seibert KarelSkokan Viktor9-6-8823273
11.Mít MichalHruška Václav ml.-6-2-6  0374
12.Karásek VítHrnčíř Jan6-11-3-9 1375
13.Seibert KarelWoznicki Patrik-7-8-7  0376
14.Sklenář MichalSkokan Viktor638  3086
15.Karásek VítHruška Václav ml.-6888 3196
16.Seibert KarelHrnčíř Jan10-8-87632106
17.Sklenář MichalWoznicki Patrik9    10  
18.Mít MichalSkokan Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Seibert Karel22Hruška Václav ml.22
Sklenář Michal30Hrnčíř Jan13
Mít Michal21Woznicki Patrik12
Karásek Vít31Skokan Viktor03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Grill Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:Kučera Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32645:594TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Brožík Karel
Zikmund Adam
 
 
755  3010
2.Blažek Jan
Hoďák Václav
 
 
Obešlo Josef ml.
Mejsnar František
 
 
85-97 3120
3.Hoďák VáclavObešlo Josef ml.-7-72-7 1321
4.Stránský MichalBrožík Karel8-29-6-72322
5.Blažek JanMejsnar František-9-9-8  0323
6.Bukovský RadekZikmund Adam736  3033
7.Stránský MichalObešlo Josef ml.6-13-6-7 1334
8.Blažek JanBrožík Karel7-7-9753244
9.Bukovský RadekMejsnar František479  3054
10.Hoďák VáclavZikmund Adam9-72-853264
11.Blažek JanObešlo Josef ml.37-88 3174
12.Bukovský RadekBrožík Karel-3-98-10 1375
13.Hoďák VáclavMejsnar František4-9-6-9 1376
14.Stránský MichalZikmund Adam-6-6-10  0377
15.Bukovský RadekObešlo Josef ml.1068  3087
16.Hoďák VáclavBrožík Karel-87-101083297
17.Stránský MichalMejsnar František-10-11-4  0398
18.Blažek JanZikmund Adam794  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hoďák Václav22Obešlo Josef ml.22
Stránský Michal04Brožík Karel22
Blažek Jan31Mejsnar František31
Bukovský Radek31Zikmund Adam13
SKST Liberec E - start v nejednotných dresech v průběhu utkání. Zápas č.10 - hráč Hoďák - ŽK - vulgární výrazy.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha FVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:Kaucký Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucký Petr
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:36732:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Josef ml.
Přída Kryštof
 
 
Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
599  3010
2.Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
Špaček Michal
Jirásek Jiří
 
 
7-1011-10-132311
3.Beran MatějŠpaček Michal8-87-4-52312
4.Přída KryštofZika Ondřej9-81-9-42313
5.Beran TomášJirásek Jiří9412  3023
6.Chalupa Josef ml.Smrček Michal-4-610393233
7.Přída KryštofŠpaček Michal-6-5-5  0334
8.Beran TomášZika Ondřej78-6-4-72335
9.Chalupa Josef ml.Jirásek Jiří392  3045
10.Beran MatějSmrček Michal8-6-86-42346
11.Beran Tomᚊpaček Michal9-9-9-4 1347
12.Chalupa Josef ml.Zika Ondřej-5-937-92348
13.Beran MatějJirásek Jiří273  3058
14.Přída KryštofSmrček Michal-6-69-17 1359
15.Chalupa Josef ml.Špaček Michal67-99 3169
16.Beran MatějZika Ondřej6-511-11123279
17.Přída KryštofJirásek Jiří4-124-963289
18.Beran Tomᚎáček Josef2-9-88103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Matěj22Špaček Michal31
Přída Kryštof13Zika Ondřej31
Beran Tomáš22Jirásek Jiří04
Chalupa Josef ml.31Smrček Michal21
   Žáček Josef01
ŽK - Smrček Michal - odpálení míčku cenlou hernu

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS