Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha FVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37560:631SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Tomáš
Beran Matěj
 
 
Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
-6-3-7  0301
2.Přída Kryštof
Obešlo František
 
 
Macháček Jan
Holovčák Jiří
 
 
710-910 3111
3.Přída KryštofBořík Milan7-5-2-6 1312
4.Obešlo FrantišekBíma Miroslav99-8-563222
5.Beran TomášMacháček Jan7-8-37-72323
6.Beran MatějHolovčák Jiří6-879 3133
7.Obešlo FrantišekBořík Milan963  3043
8.Beran TomášBíma Miroslav-7-8-6  0344
9.Beran MatějMacháček Jan-1848 3154
10.Přída KryštofHolovčák Jiří-97-7-6 1355
11.Beran TomášBořík Milan78-4-8-62356
12.Beran MatějBíma Miroslav-10-7-5  0357
13.Přída KryštofMacháček Jan-9-5-13  0358
14.Obešlo FrantišekHolovčák Jiří676  3068
15.Beran MatějBořík Milan-4-6109123278
16.Přída KryštofBíma Miroslav-5-3-6  0379
17.Obešlo FrantišekMacháček Jan87-8-7-823710
18.Beran TomášHolovčák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přída Kryštof04Bořík Milan22
Obešlo František31Bíma Miroslav31
Beran Tomáš03Macháček Jan31
Beran Matěj31Holovčák Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:Žáček
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:Ghariani
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:18501:402TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
Šindelář Kamil
Sankot Luděk
 
 
41-99 3110
2.Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
Zima Jiří
Kupčík Albert
 
 
-9291 3120
3.Špaček MichalŠindelář Kamil-10-23-7 1321
4.Levenec PetrZima Jiří554  3031
5.Zika OndřejSankot Luděk-885-10103241
6.Ghariani SebastianKupčík Albert499  3051
7.Levenec PetrŠindelář Kamil-8-912-6 1352
8.Zika OndřejZima Jiří465  3062
9.Ghariani SebastianSankot Luděk-7-8-5  0363
10.Žáček JosefKupčík Albert764  3073
11.Zika OndřejŠindelář Kamil911-5-5103283
12.Ghariani SebastianZima Jiří431  3093
13.Žáček JosefSankot Luděk-6-7-9  0394
14.Levenec PetrKupčík Albert2138  30104
15.Ghariani SebastianŠindelář Kamil         
16.Žáček JosefZima Jiří         
17.Levenec PetrSankot Luděk         
18.Zika OndřejKupčík Albert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špaček Michal01Šindelář Kamil21
Levenec Petr21Zima Jiří03
Zika Ondřej30Sankot Luděk21
Ghariani Sebastian21Kupčík Albert03
Žáček Josef11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Nedoma Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Novák Vladislav
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26602:546SK Štětí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš
Dudek Jaroslav
 
 
Kočvara Martin
Pych Luděk ml.
 
 
-8-76-7 1301
2.Novák Libor
Dvořák Milan
 
 
Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
-4134-793211
3.Novák LiborKočvara Martin584  3021
4.Dvořák MilanPych Luděk ml.-8-9-6  0322
5.Dudek JaroslavRulec Jakub10-9-123-62323
6.Líska TomášMilek Petr810-1113 3133
7.Dvořák MilanKočvara Martin-83-7-8 1334
8.Dudek JaroslavPych Luděk ml.11-7-8993244
9.Líska TomášRulec Jakub956  3054
10.Novák LiborMilek Petr4-7-5783264
11.Dudek JaroslavKočvara Martin-12-97883274
12.Líska TomášPych Luděk ml.734  3084
13.Novák LiborRulec Jakub-68-5-10 1385
14.Dvořák MilanMilek Petr-5-135573295
15.Líska TomášKočvara Martin1029  30105
16.Novák LiborPych Luděk ml.         
17.Dvořák MilanRulec Jakub         
18.Dudek JaroslavMilek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Libor21Kočvara Martin13
Dvořák Milan12Pych Luděk ml.12
Dudek Jaroslav21Rulec Jakub21
Líska Tomáš40Milek Petr03
V 16:10 se dostavil delegovaný komisař Vladimír Kulich



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Pavlík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:Vašina Zdeněk
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35487:571TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Tomáš
Hybler Martin
 
 
Čeřovský Petr st.
Šťastný Vladislav
 
 
-51076 3110
2.Vaniš Marek
Fiklík Michael
 
 
Vilímek Miroslav
Sedláček Jan ml.
 
 
99-5-3-62311
3.Fiklík MichaelVilímek Miroslav-3-8-4  0312
4.Hybler MartinSedláček Jan ml.-4-6-10  0313
5.Vaniš MarekŠťastný Vladislav117-6-783223
6.Kroupa TomášČeřovský Petr st.6-885 3133
7.Hybler MartinVilímek Miroslav-7-8-1  0334
8.Vaniš MarekSedláček Jan ml.-9710-9-52335
9.Kroupa Tomᚊťastný Vladislav-2888 3145
10.Fiklík MichaelČeřovský Petr st.6-10-5-4 1346
11.Vaniš MarekVilímek Miroslav-4-95-10 1347
12.Kroupa TomášSedláček Jan ml.-95-9-12 1348
13.Fiklík MichaelŠťastný Vladislav8911  3058
14.Hybler MartinČeřovský Petr st.-58-8-10 1359
15.Kroupa TomášVilímek Miroslav-3-7-7  03510
16.Fiklík MichaelSedláček Jan ml.         
17.Hybler MartinŠťastný Vladislav         
18.Vaniš MarekČeřovský Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiklík Michael12Vilímek Miroslav40
Hybler Martin03Sedláček Jan ml.30
Vaniš Marek12Šťastný Vladislav03
Kroupa Tomáš22Čeřovský Petr st.21
DELEGOVANÁ ROZHODNČÍ SE Z PRACOVNÍCH DŮVODŮ NEMOHLA DOSTAVIT



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem ARozhodčí:Mareš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:Stránský Michal
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:14473:386TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Votava Milan
Karásek Vít
 
 
126-10-753210
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Sklenář Michal
Budinský Petr
 
 
-119109 3120
3.Stránský MichalKarásek Vít6-47-9-32321
4.Blažek JanVotava Milan845  3031
5.Košák VojtěchSklenář Michal-10693 3141
6.Bukovský RadekBudinský Petr9-749 3151
7.Blažek JanKarásek Vít9-1062 3161
8.Košák VojtěchVotava Milan-118-7593271
9.Bukovský RadekSklenář Michal637  3081
10.Stránský MichalBudinský Petr78-710 3191
11.Košák VojtěchKarásek Vít8-9-951132101
12.Bukovský RadekVotava MilanWO    30  
13.Stránský MichalSklenář Michal         
14.Blažek JanBudinský Petr         
15.Bukovský RadekKarásek Vít         
16.Stránský MichalVotava Milan         
17.Blažek JanSklenář Michal         
18.Košák VojtěchBudinský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Michal11Karásek Vít12
Blažek Jan20Votava Milan02
Košák Vojtěch30Sklenář Michal02
Bukovský Radek20Budinský Petr02
Přítomen komisař utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Masák Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Veselka Jiří st.
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32416:493TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Josef st.
Svědík Miroslav
 
 
Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
-87-5-11 1301
2.Obešlo Josef ml.
Zikmund Adam
 
 
Hruška Václav ml.
Skokan Viktor
 
 
10-69-5-32302
3.Obešlo Josef ml.Hruška Václav ml.-98-4-7 1303
4.Svědík MiroslavWoznicki Patrik-7-8-5  0304
5.Klement MilanSkokan Viktor6-9-7-9 1305
6.Zikmund AdamHrnčíř Jan-1212-12-9 1306
7.Svědík MiroslavHruška Václav ml.-10-94-9 1307
8.Klement MilanWoznicki Patrik-127-5-9 1308
9.Zikmund AdamSkokan Viktor1189  3018
10.Obešlo Josef ml.Hrnčíř Jan-5-7-4  0319
11.Klement MilanHruška Václav ml.12-5-5893229
12.Zikmund AdamWoznicki Patrik-9-108-7 13210
13.Obešlo Josef ml.Skokan Viktor         
14.Svědík MiroslavHrnčíř Jan         
15.Zikmund AdamHruška Václav ml.         
16.Obešlo Josef ml.Woznicki Patrik         
17.Svědík MiroslavSkokan Viktor         
18.Klement MilanHrnčíř Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Obešlo Josef ml.02Hruška Václav ml.21
Svědík Miroslav02Woznicki Patrik30
Klement Milan12Skokan Viktor11
Zikmund Adam12Hrnčíř Jan20
Přítomen komisař - Kotlorz Lukáš ŽK: Zikmund - nesportovní chování

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline