Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Jirásek, Levenec
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:Zika, Ghariani
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:39503:596SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
-8-7-5  0301
2.Levenec Petr
Ghariani Sebastian
 
 
Macháček Jan
Holovčák Jiří
 
 
83-10-963211
3.Zika OndřejBořík Milan-6-4-5  0312
4.Levenec PetrBíma Miroslav-449-8-52313
5.Jirásek JiříMacháček Jan8-8-5-6 1314
6.Ghariani SebastianHolovčák Jiří-10-99873224
7.Levenec PetrBořík Milan-34-5673234
8.Jirásek JiříBíma Miroslav-7-5138-92335
9.Ghariani SebastianMacháček Jan-8-8-9  0336
10.Zika OndřejHolovčák Jiří-104-5943246
11.Jirásek JiříBořík Milan-14-6-11  0347
12.Ghariani SebastianBíma Miroslav-6-7-5  0348
13.Zika OndřejMacháček Jan-5-511-8 1349
14.Levenec PetrHolovčák Jiří128-89 3159
15.Ghariani SebastianBořík Milan-4-5-1  03510
16.Zika OndřejBíma Miroslav         
17.Levenec PetrMacháček Jan         
18.Jirásek JiříHolovčák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zika Ondřej12Bořík Milan31
Levenec Petr21Bíma Miroslav30
Jirásek Jiří03Macháček Jan30
Ghariani Sebastian13Holovčák Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha FVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Obešlo Michal
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:16541:395SF SKK EL Niňo Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
Šindelář Kamil
Sankot Luděk
 
 
8-810-5-82301
2.Kaucký Jakub
Beran Matěj
 
 
Zima Jiří
Kupčík Albert
 
 
534  3011
3.Beran Tomᚊindelář Kamil137-7-10-102312
4.Přída KryštofZima Jiří776  3022
5.Beran MatějSankot Luděk10-96-9-82323
6.Kaucký JakubKupčík Albert525  3033
7.Přída KryštofŠindelář Kamil-10357 3143
8.Beran MatějZima Jiří-11255 3153
9.Kaucký JakubSankot Luděk-12-1171063263
10.Beran TomášKupčík Albert348  3073
11.Beran MatějŠindelář Kamil-6-9-5  0374
12.Kaucký JakubZima Jiří218  3084
13.Beran TomášSankot Luděk846  3094
14.Přída KryštofKupčík Albert368  30104
15.Kaucký JakubŠindelář Kamil         
16.Beran TomášZima Jiří         
17.Přída KryštofSankot Luděk         
18.Beran MatějKupčík Albert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Tomáš21Šindelář Kamil21
Přída Kryštof30Zima Jiří03
Beran Matěj12Sankot Luděk12
Kaucký Jakub30Kupčík Albert03
ŽK Beran T. hození pálkou ŽK Šindelář K. hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Seibert Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:Fiklík Michael
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32671:634TTC Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Tomáš
Nechyba Zdeněk ml.
 
 
Kočvara Martin
Pych Luděk ml.
 
 
-710-98-112301
2.Fiklík Michael
Vaniš Marek
 
 
Provazník Petr
Rulec Jakub
 
 
434  3011
3.Fiklík MichaelPych Luděk ml.-7-96-5 1312
4.Nechyba Zdeněk ml.Kočvara Vlastimil-87-6793222
5.Vaniš MarekRulec Jakub-8-810-9 1323
6.Kroupa TomášProvazník Petr53-910 3133
7.Nechyba Zdeněk ml.Pych Luděk ml.-610-6-9 1334
8.Vaniš MarekKočvara Vlastimil97-94 3144
9.Kroupa TomášRulec Jakub-88-8-9 1345
10.Fiklík MichaelProvazník Petr9-7-6-10 1346
11.Vaniš MarekPych Luděk ml.9-3-6873256
12.Kroupa TomášKočvara Vlastimil4-36-5103266
13.Fiklík MichaelRulec Jakub710-86 3176
14.Nechyba Zdeněk ml.Provazník Petr769  3086
15.Kroupa TomášPych Luděk ml.1-47-11-62387
16.Fiklík MichaelKočvara Vlastimil-7893 3197
17.Nechyba Zdeněk ml.Rulec Jakub-9999 31107
18.Vaniš MarekProvazník Petr1626  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiklík Michael22Pych Luděk ml.31
Nechyba Zdeněk ml.31Kočvara Vlastimil04
Vaniš Marek21Rulec Jakub22
Kroupa Tomáš22Provazník Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Burda Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Jurista Josef
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34548:582TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Tomáš
Dudek Jaroslav
 
 
Čeřovský Petr st.
Pácha Robin
 
 
8-79-7123210
2.Novák Libor
Dvořák Milan
 
 
Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
-9-4-5  0311
3.Novák LiborVilímek Miroslav3-7-5-9 1312
4.Dvořák MilanSedláček Jan ml.-656-5-22313
5.Dudek JaroslavČeřovský Petr st.-1210-96-92314
6.Líska TomášPácha Robin635  3024
7.Dvořák MilanVilímek Miroslav-4-49-5 1325
8.Dudek JaroslavSedláček Jan ml.-9-1-4  0326
9.Líska TomášČeřovský Petr st.-9-983-102327
10.Novák LiborPácha Robin8-827 3137
11.Dudek JaroslavVilímek Miroslav-510-5-4 1338
12.Líska TomášSedláček Jan ml.-101346 3148
13.Novák LiborČeřovský Petr st.779  3058
14.Dvořák MilanPácha Robin1059  3068
15.Líska TomášVilímek Miroslav-3-8-7  0369
16.Novák LiborSedláček Jan ml.5-3-98-623610
17.Dvořák MilanČeřovský Petr st.-498  21  
18.Dudek JaroslavPácha Robin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Libor22Vilímek Miroslav40
Dvořák Milan12Sedláček Jan ml.31
Dudek Jaroslav03Čeřovský Petr st.21
Líska Tomáš22Pácha Robin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem ARozhodčí:Masák Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Veselka Jiří st.
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36526:589TTC Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obešlo Josef ml.
Zikmund Adam
 
 
Karásek Vít
Votava Milan
 
 
-9-12-6  0301
2.Obešlo Josef st.
Waldhauser Vojtěch
 
 
Budinský Petr
Sklenář Michal
 
 
-8-5-11  0302
3.Waldhauser VojtěchKarásek Vít-8-8-10  0303
4.Obešlo Josef st.Sklenář Michal-6-5-6  0304
5.Zikmund AdamVotava Milan14-8211 3114
6.Obešlo Josef ml.Budinský Petr786  3024
7.Obešlo Josef st.Karásek Vít9-4-8-8 1325
8.Zikmund AdamSklenář Michal910-8-863235
9.Obešlo Josef ml.Votava Milan9-7-5273245
10.Waldhauser VojtěchBudinský Petr-28-79-42346
11.Zikmund AdamKarásek Vít-10-12-2  0347
12.Obešlo Josef ml.Sklenář Michal1010-106 3157
13.Waldhauser VojtěchVotava Milan9-6-6-9 1358
14.Obešlo Josef st.Budinský Petr136-14-9-32359
15.Obešlo Josef ml.Karásek Vít4-9-11-6 13510
16.Waldhauser VojtěchSklenář Michal         
17.Obešlo Josef st.Votava Milan         
18.Zikmund AdamBudinský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Waldhauser Vojtěch03Karásek Vít40
Obešlo Josef st.03Sklenář Michal12
Zikmund Adam21Votava Milan12
Obešlo Josef ml.31Budinský Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Mareš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:Stránský Michal
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:29579:570TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Hruška Václav ml.
Skokan Viktor
 
 
54-85 3110
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Woznicki Patrik
Hrnčíř Jan
 
 
-8-4-5  0311
3.Stránský MichalHruška Václav ml.9-12-3-6 1312
4.Blažek JanHrnčíř Jan-48-9-10 1313
5.Košák VojtěchWoznicki Patrik-65-10683223
6.Bukovský RadekSkokan Viktor84-136 3133
7.Blažek JanHruška Václav ml.7-799 3143
8.Košák VojtěchHrnčíř Jan-5-4-9  0344
9.Bukovský RadekWoznicki Patrik7810  3054
10.Stránský MichalSkokan Viktor9-86-893264
11.Košák VojtěchHruška Václav ml.11-3-2-10 1365
12.Bukovský RadekHrnčíř Jan-7-941033275
13.Stránský MichalWoznicki Patrik-913-9653285
14.Blažek JanSkokan Viktor8-887 3195
15.Bukovský RadekHruška Václav ml.-410-77732105
16.Stránský MichalHrnčíř Jan-6-3-7  03  
17.Blažek JanWoznicki Patrik         
18.Košák VojtěchSkokan Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Michal21Hruška Václav ml.22
Blažek Jan21Hrnčíř Jan21
Košák Vojtěch12Woznicki Patrik03
Bukovský Radek40Skokan Viktor03
Ne

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline