Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Grill Josef
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha FRozhodčí:Mareš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:58Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24566:494TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
8-985 3110
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Kaucký Jakub
Beran Matěj
 
 
-3887 3120
3.Stránský MichalKaucký Jakub9-9-3-7 1321
4.Blažek JanPřída Kryštof7-7-10-9 1322
5.Košák VojtěchBeran Matěj-9-761063232
6.Bukovský RadekBeran Tomáš549  3042
7.Blažek JanKaucký Jakub-75-5-9 1343
8.Košák VojtěchPřída Kryštof-266-11-72344
9.Bukovský RadekBeran Matěj451  3054
10.Stránský MichalBeran Tomáš5-466 3164
11.Košák VojtěchKaucký Jakub-16-5-4  0365
12.Bukovský RadekPřída Kryštof554  3075
13.Stránský MichalBeran Matěj5-117-593285
14.Blažek JanBeran Tomáš-1166-843295
15.Bukovský RadekKaucký Jakub8112  30105
16.Stránský MichalPřída Kryštof-5    01  
17.Blažek JanBeran Matěj         
18.Košák VojtěchBeran Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Michal21Kaucký Jakub31
Blažek Jan12Přída Kryštof21
Košák Vojtěch12Beran Matěj03
Bukovský Radek40Beran Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:Brožík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Mejsnar František
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:20Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9443:268SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožík Karel
Zikmund Adam
 
 
Ghariani Sebastian
Levenec Petr
 
 
8104  3010
2.Mejsnar František
Obešlo Josef ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Brožík KarelLevenec Petr-810-77-72321
4.Zikmund AdamZika Ondřej755  3031
5.Obešlo Josef ml.Ghariani Sebastian-10-108973241
6.Mejsnar FrantišekWO    3051
7.Zikmund AdamLevenec Petr8-11414 3161
8.Obešlo Josef ml.Zika Ondřej-13661 3171
9.Mejsnar FrantišekGhariani Sebastian-9-881043281
10.Brožík KarelWO    3091
11.Obešlo Josef ml.Levenec Petr686  30101
12.Mejsnar FrantišekZika Ondřej         
13.Brožík KarelGhariani Sebastian         
14.Zikmund Adam         
15.Mejsnar FrantišekLevenec Petr         
16.Brožík KarelZika Ondřej         
17.Zikmund AdamGhariani Sebastian         
18.Obešlo Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brožík Karel01Levenec Petr12
Zikmund Adam20Zika Ondřej02
Obešlo Josef ml.30Ghariani Sebastian02
Mejsnar František10   
WO30WO03
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SK ŠtětíRozhodčí:Vašina Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:Vysoudil Jan
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24578:540TTC Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votava Milan
Karásek Vít
 
 
Novák Libor
Dvořák Milan ml.
 
 
-8-105663210
2.Sklenář Michal
Budinský Petr
 
 
Líska Tomáš
Vízek Martin
 
 
98-7-993220
3.Budinský PetrVízek Martin-88-12773230
4.Votava MilanLíska Tomáš-378-7-42331
5.Sklenář MichalNovák Libor9106  3041
6.Karásek VítDvořák Milan ml.12106  3051
7.Votava MilanVízek Martin6159  3061
8.Sklenář MichalLíska Tomáš-67-6-4 1362
9.Karásek VítNovák Libor68-65 3172
10.Budinský PetrDvořák Milan ml.-8-4-5  0373
11.Sklenář MichalVízek Martin-71132 3183
12.Karásek VítLíska Tomáš77-44 3193
13.Budinský PetrNovák Libor8-5-8-10 1394
14.Votava MilanDvořák Milan ml.7-12-98-62395
15.Karásek VítVízek Martin6106  30105
16.Budinský PetrLíska Tomáš         
17.Votava MilanNovák Libor         
18.Sklenář MichalDvořák Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budinský Petr12Vízek Martin04
Votava Milan12Líska Tomáš21
Sklenář Michal21Novák Libor12
Karásek Vít40Dvořák Milan ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem BRozhodčí:Málek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Hruška Václav St.
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:13431:354TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Woznicki Patrik
Kopecký Filip
 
 
Hybler Martin
Kváš Pavel
 
 
-10710-593210
2.Hrnčíř Jan
Hruška Václav ml.
 
 
Vaniš Marek
Fiklík Michael
 
 
875  3020
3.Hruška Václav ml.Vaniš Marek256  3030
4.Woznicki PatrikHybler Martin47-03 3140
5.Kopecký FilipFiklík Michael-10-1157103250
6.Hrnčíř JanKváš Pavel7-867 3160
7.Woznicki PatrikVaniš Marek836  3070
8.Kopecký FilipHybler Martin79-10-6103280
9.Hrnčíř JanFiklík Michael828  3090
10.Hruška Václav ml.Kváš Pavel-8-7-7  0391
11.Kopecký FilipVaniš Marek10-810-51032101
12.Hrnčíř JanHybler Martin586  30  
13.Hruška Václav ml.Fiklík Michael         
14.Woznicki PatrikKváš Pavel         
15.Hrnčíř JanVaniš Marek         
16.Hruška Václav ml.Hybler Martin         
17.Woznicki PatrikFiklík Michael         
18.Kopecký FilipKváš Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Václav ml.11Vaniš Marek03
Woznicki Patrik20Hybler Martin02
Kopecký Filip30Fiklík Michael02
Hrnčíř Jan20Kváš Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Provazník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36509:576SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Žielinský Tomáš
Macháček Jan
 
 
3-748 3110
2.Urban Oto
Pych Luděk ml.
 
 
Bíma Miroslav
Bořík Milan
 
 
-28-4-8 1311
3.Kočvara MartinBořík Milan12-109-6-92312
4.Pych Luděk ml.Bíma Miroslav8-8-8-12 1313
5.Urban OtoMacháček Jan-5-9-4  0314
6.De Filippo MartinŽielinský Tomáš-9106-973224
7.Pych Luděk ml.Bořík Milan7-3-6-4 1325
8.Urban OtoBíma Miroslav-4-4-5  0326
9.De Filippo MartinMacháček Jan-3-4-6  0327
10.Kočvara MartinŽielinský Tomáš7411  3037
11.Urban OtoBořík Milan-8-13-4  0338
12.De Filippo MartinBíma Miroslav2-59-1073248
13.Kočvara MartinMacháček Jan-8-569-112349
14.Pych Luděk ml.Žielinský Tomáš6-1027 3159
15.De Filippo MartinBořík Milan10-66-4-523510
16.Kočvara MartinBíma Miroslav-11-6   02  
17.Pych Luděk ml.Macháček Jan         
18.Urban OtoŽielinský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Martin12Bořík Milan40
Pych Luděk ml.12Bíma Miroslav21
Urban Oto03Macháček Jan30
De Filippo Martin22Žielinský Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Kouřil Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:Žák Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:3362:141TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Šťastný Vladislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Majer Vlastimil
Kupčík Albert
 
 
343  3020
3.Čeřovský Petr st.Majer Vlastimil426  3030
4.Vilímek MiroslavKupčík Albert444  3040
5.Sedláček Jan ml.Šindelář Kamil799  3050
6.Šťastný VladislavWO    3060
7.Vilímek MiroslavMajer Vlastimil644  3070
8.Sedláček Jan ml.Kupčík Albert536  3080
9.Šťastný VladislavŠindelář Kamil-97-6-6 1381
10.Čeřovský Petr st.WO    3091
11.Sedláček Jan ml.Majer Vlastimil356  30101
12.Šťastný VladislavKupčík Albert         
13.Čeřovský Petr st.Šindelář Kamil         
14.Vilímek Miroslav         
15.Šťastný VladislavMajer Vlastimil         
16.Čeřovský Petr st.Kupčík Albert         
17.Vilímek MiroslavŠindelář Kamil         
18.Sedláček Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čeřovský Petr st.10Majer Vlastimil03
Vilímek Miroslav20Kupčík Albert02
Sedláček Jan ml.30Šindelář Kamil11
Šťastný Vladislav01   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS