Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha FRozhodčí:Brožík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Mejsnar František
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:30580:599SKST Liberec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožík Karel
Zikmund Adam
 
 
Beran Tomáš
Přída Kryštof
 
 
-10-10-1  0301
2.Obešlo Josef ml.
Mejsnar František
 
 
Beran Matěj
Kaucký Jakub
 
 
10-7-41183211
3.Zikmund AdamKaucký Jakub11-674 3121
4.Obešlo Josef ml.Přída Kryštof10-678 3131
5.Brožík KarelBeran Matěj9-8-10-5 1332
6.Mejsnar FrantišekBeran Tomáš-896-1193242
7.Obešlo Josef ml.Kaucký Jakub-75-8-6 1343
8.Brožík KarelPřída Kryštof8104  3053
9.Mejsnar FrantišekBeran Matěj-5896 3163
10.Zikmund AdamBeran Tomáš-11-9-8  0364
11.Brožík KarelKaucký Jakub9-11-5-11 1365
12.Mejsnar FrantišekPřída Kryštof-4810-173275
13.Zikmund AdamBeran Matěj87-88 3185
14.Obešlo Josef ml.Beran Tomáš-7-5-2  0386
15.Mejsnar FrantišekKaucký Jakub810-47 3196
16.Zikmund AdamPřída Kryštof5-1065 31106
17.Obešlo Josef ml.Beran Matěj         
18.Brožík KarelBeran Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zikmund Adam31Kaucký Jakub22
Obešlo Josef ml.12Přída Kryštof04
Brožík Karel12Beran Matěj12
Mejsnar František40Beran Tomáš21
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:Kučera Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6376:198TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 

 
 
WO    3010
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Zika Ondřej
Ghariani Sebastian
 
 
494  3020
3.Stránský MichalLevenec Petr89-8-883230
4.Blažek JanZika Ondřej643  3040
5.Košák VojtěchGhariani Sebastian548  3050
6.Bukovský RadekWO    3060
7.Blažek JanLevenec Petr48-58 3170
8.Košák VojtěchZika Ondřej11-5-6383280
9.Bukovský RadekGhariani Sebastian-12483 3190
10.Stránský MichalWO    30100
11.Košák VojtěchLevenec Petr         
12.Bukovský RadekZika Ondřej         
13.Stránský MichalGhariani Sebastian         
14.Blažek Jan         
15.Bukovský RadekLevenec Petr         
16.Stránský MichalZika Ondřej         
17.Blažek JanGhariani Sebastian         
18.Košák Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stránský Michal10Levenec Petr02
Blažek Jan20Zika Ondřej02
Košák Vojtěch20Ghariani Sebastian02
Bukovský Radek10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Zajíček Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK ŠtětíRozhodčí:Nedbal Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16472:393TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Woznicki Patrik
Kopecký Filip
 
 
Novák Libor
Dvořák Milan
 
 
873  3010
2.Hruška Václav ml.
Hrnčíř Jan
 
 
Líska Tomáš
Dudek Jaroslav
 
 
-85-6653220
3.Hrnčíř JanDudek Jaroslav49-104 3130
4.Skokan ViktorLíska Tomáš-5-789113240
5.Kopecký FilipDvořák Milan887  3050
6.Hruška Václav ml.Novák Libor6411  3060
7.Skokan ViktorDudek Jaroslav6-778 3170
8.Kopecký FilipLíska Tomáš-79-8-7 1371
9.Hruška Václav ml.Dvořák Milan697  3081
10.Hrnčíř JanNovák Libor-11675 3191
11.Kopecký FilipDudek Jaroslav-11-9-7  0392
12.Hruška Václav ml.Líska Tomáš-7-9-7  0393
13.Hrnčíř JanDvořák Milan7210  30103
14.Skokan ViktorNovák Libor         
15.Hruška Václav ml.Dudek Jaroslav         
16.Hrnčíř JanLíska Tomáš         
17.Skokan ViktorDvořák Milan         
18.Kopecký FilipNovák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrnčíř Jan30Dudek Jaroslav12
Skokan Viktor20Líska Tomáš21
Kopecký Filip12Dvořák Milan03
Hruška Václav ml.21Novák Libor02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem BRozhodčí:Vaniš Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:Fiklík Michael
Datum dle rozpisu12. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36667:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Michal
Seibert Karel
 
 
Hybler Martin
Šulc Daniel
 
 
779  3010
2.Budinský Petr
Weichart Martin
 
 
Vaniš Marek
Fiklík Michael
 
 
9-8-5-9 1311
3.Weichart MartinHybler Martin-7-59-9 1312
4.Seibert KarelŠulc Daniel107-88 3122
5.Budinský PetrFiklík Michael-91098 3132
6.Sklenář MichalVaniš Marek7-6-91093242
7.Seibert KarelHybler Martin89-67 3152
8.Budinský PetrŠulc Daniel-9-10-8  0353
9.Sklenář MichalFiklík Michael75-84 3163
10.Weichart MartinVaniš Marek-5-8-6  0364
11.Budinský PetrHybler Martin7-5-9-7 1365
12.Sklenář MichalŠulc Daniel658  3075
13.Weichart MartinFiklík Michael-8-95-5 1376
14.Seibert KarelVaniš Marek10-9-7-7 1377
15.Sklenář MichalHybler Martin-810-97-82378
16.Weichart MartinŠulc Daniel88-97 3188
17.Seibert KarelFiklík Michael7-7-10-9 1389
18.Budinský PetrVaniš Marek10-78-873299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weichart Martin13Hybler Martin31
Seibert Karel22Šulc Daniel13
Budinský Petr22Fiklík Michael22
Sklenář Michal31Vaniš Marek22
Delegovaný rozhodčí Novák se nemohl dostavit.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Kouřil Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Žák Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Ort Marek
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30631:575TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Šťastný Vladislav
 
 
Macháček Jan
Žielinský Tomáš
 
 
-7-833-62301
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
4-599 3111
3.Sedláček Jan ml.Bořík Milan-9-13-7  0312
4.Čeřovský Petr st.Bíma Miroslav-352-2-72313
5.Šťastný VladislavMacháček Jan-9-6-5  0314
6.Vilímek MiroslavŽielinský Tomáš6124  3024
7.Čeřovský Petr st.Bořík Milan-5-8711-42325
8.Šťastný VladislavBíma Miroslav5-5-5-5 1326
9.Vilímek MiroslavMacháček Jan-10-99483236
10.Sedláček Jan ml.Žielinský Tomáš473  3046
11.Šťastný VladislavBořík Milan6-9-9663256
12.Vilímek MiroslavBíma Miroslav-75-91093266
13.Sedláček Jan ml.Macháček Jan77-86 3176
14.Čeřovský Petr st.Žielinský Tomáš1365  3086
15.Vilímek MiroslavBořík Milan425  3096
16.Sedláček Jan ml.Bíma Miroslav-410-6-6 1397
17.Čeřovský Petr st.Macháček Jan78-63 31107
18.Šťastný VladislavŽielinský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Jan ml.22Bořík Milan22
Čeřovský Petr st.22Bíma Miroslav31
Šťastný Vladislav12Macháček Jan13
Vilímek Miroslav40Žielinský Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:Doležal Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:5396:175TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Šindelář Kamil
Majer Vlastimil
 
 
848  3010
2.Pych Luděk ml.
Provazník Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Kočvara MartinŠindelář Kamil-9727 3130
4.Pych Luděk ml.Kupčík Albert354  3040
5.De Filippo MartinWO    3050
6.Provazník PetrMajer Vlastimil341  3060
7.Pych Luděk ml.Šindelář Kamil1-87-9-92361
8.De Filippo MartinKupčík Albert947  3071
9.Provazník PetrWO    3081
10.Kočvara MartinMajer Vlastimil1134  3091
11.De Filippo MartinŠindelář Kamil4-768 31101
12.Provazník PetrKupčík Albert755  30  
13.Kočvara Martin         
14.Pych Luděk ml.Majer Vlastimil         
15.Provazník PetrŠindelář Kamil         
16.Kočvara MartinKupčík Albert         
17.Pych Luděk ml.         
18.De Filippo MartinMajer Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kočvara Martin20Šindelář Kamil12
Pych Luděk ml.11Kupčík Albert02
De Filippo Martin20Majer Vlastimil02
Provazník Petr10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS