Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha FVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Novotný Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucký Petr
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11448:333SF SKK EL Niňo Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
4-88-883210
2.Kaucký Jakub
Beran Matěj
 
 
Urban Oto
Pych Luděk ml.
 
 
12105  3020
3.Přída KryštofDe Filippo Martin1116  3030
4.Beran MatějPych Luděk ml.874  3040
5.Suvorov MaximKočvara Martin87-7-8-92341
6.Kaucký JakubUrban Oto5159  3051
7.Beran MatějDe Filippo Martin-77-9573261
8.Suvorov MaximPych Luděk ml.-7381 3171
9.Kaucký JakubKočvara Martin9-914 3181
10.Přída KryštofUrban Oto458  3091
11.Suvorov MaximDe Filippo Martin58-5-7932101
12.Beran TomášPych Luděk ml.-9-99-6 13  
13.Přída KryštofKočvara Martin         
14.Beran MatějUrban Oto         
15.Beran TomášDe Filippo Martin         
16.Přída KryštofPych Luděk ml.         
17.Beran MatějKočvara Martin         
18.Suvorov MaximUrban Oto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Přída Kryštof20De Filippo Martin03
Beran Matěj20Pych Luděk ml.02
Suvorov Maxim21Kočvara Martin11
Kaucký Jakub20Urban Oto02
Předehrané utkání, u domácích vystřídal hráč Tomáš Beran hráče Jakuba Kauckého.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:34358:465TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáček Josef
Jirásek Jiří
 
 
Čeřovský Petr st.
Šťastný Vladislav
 
 
-5-15-12  0301
2.Zika Ondřej
Ghariani Sebastian
 
 
Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
-97-510-62302
3.Jirásek JiříVilímek Miroslav-78-6-5 1303
4.Ghariani SebastianSedláček Jan ml.-6-7-9  0304
5.Levenec PetrČeřovský Petr st.-7-89-7 1305
6.Zika OndřejŠťastný Vladislav-98-9733215
7.Ghariani SebastianVilímek Miroslav-3-8-2  0316
8.Levenec PetrSedláček Jan ml.96-9-593226
9.Zika OndřejČeřovský Petr st.-8-3-7  0327
10.Jirásek Jiř튝astný Vladislav6-5-7-8 1328
11.Levenec PetrVilímek Miroslav-7-7-5  0329
12.Zika OndřejSedláček Jan ml.-7-5-8  03210
13.Jirásek JiříČeřovský Petr st.9    10  
14.Ghariani SebastianŠťastný Vladislav         
15.Zika OndřejVilímek Miroslav         
16.Jirásek JiříSedláček Jan ml.         
17.Ghariani SebastianČeřovský Petr st.         
18.Levenec PetrŠťastný Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirásek Jiří02Vilímek Miroslav30
Ghariani Sebastian02Sedláček Jan ml.21
Levenec Petr12Čeřovský Petr st.20
Zika Ondřej12Šťastný Vladislav11
Přítomen komisař 17:45- do konce



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem ARozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27579:542SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíma Miroslav
Bořík Milan
 
 
Seibert Karel
Budinský Petr
 
 
4106  3010
2.Macháček Jan
Žielinský Tomáš
 
 
Votava Milan
Sklenář Michal
 
 
-810-3-9 1311
3.Žielinský TomášBudinský Petr5-10-3-8 1312
4.Bíma MiroslavSeibert Karel783  3022
5.Macháček JanSklenář Michal-8-78953232
6.Bořík MilanVotava Milan-9-79543242
7.Bíma MiroslavBudinský Petr-5537 3152
8.Macháček JanSeibert Karel8-10-7863262
9.Bořík MilanSklenář Michal8510  3072
10.Žielinský TomášVotava Milan-5-7-9  0373
11.Macháček JanBudinský Petr6-789 3183
12.Bořík MilanSeibert Karel-108-9-7 1384
13.Žielinský TomášSklenář Michal-6-8-9  0385
14.Bíma MiroslavVotava Milan-7-610-9 1386
15.Bořík MilanBudinský Petr6810  3096
16.Žielinský TomášSeibert Karel9-769 31106
17.Bíma MiroslavSklenář Michal89-69 31  
18.Macháček JanVotava Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žielinský Tomáš13Budinský Petr13
Bíma Miroslav21Seibert Karel13
Macháček Jan30Sklenář Michal12
Bořík Milan31Votava Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Pěnkava Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala při ZŠ LubyRozhodčí:Skála Tomáš st.
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1019:34351:444TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Kamil
Zima Jiří
 
 
Hruška Václav ml.
Skokan Viktor
 
 
-5-12-6  0301
2.
 
 

 
 
         
3.Kupčík AlbertHruška Václav ml.-8-3-6  0302
4.Zima JiříSkokan Viktor-3-4-8  0303
5.Kopecký FilipWO    0304
6.Šindelář KamilWO    3014
7.Zima JiříHruška Václav ml.-5-1-7  0315
8.Skokan ViktorWO    0316
9.Šindelář KamilKopecký Filip58-5-12113226
10.Kupčík AlbertWO    3036
11.Hruška Václav ml.WO    0337
12.Šindelář KamilSkokan Viktor5-6-31153247
13.Kupčík AlbertKopecký Filip-5-4-7  0348
14.Zima JiříWO    3058
15.Šindelář KamilHruška Václav ml.285  3068
16.Kupčík AlbertSkokan Viktor-2-4-2  0369
17.Zima JiříKopecký Filip-54-7-8 13610
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kupčík Albert03Hruška Václav ml.21
Zima Jiří03Skokan Viktor21
Šindelář Kamil30Kopecký Filip21
WO33WO33
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Novák Vladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Jurista Josef
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37648:671TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Libor
Líska Tomáš
 
 
Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
8-5-27-42301
2.Dudek Jaroslav
Dvořák Milan
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
9-7-6-5 1302
3.Novák LiborBukovský Radek41111  3012
4.Dvořák MilanKošák Vojtěch-8-7-9  0313
5.Dudek JaroslavBlažek Jan-9-11-9  0314
6.Líska TomášStránský Michal-6656 3124
7.Dvořák MilanBukovský Radek8-4-916-92325
8.Dudek JaroslavKošák Vojtěch107-511 3135
9.Líska TomášBlažek Jan699  3045
10.Novák LiborStránský Michal-92-9-4 1346
11.Dudek JaroslavBukovský Radek-39-8-8 1347
12.Líska TomášKošák Vojtěch12-745 3157
13.Novák LiborBlažek Jan-8108-983267
14.Dvořák MilanStránský Michal-14-10-4  0368
15.Líska TomášBukovský Radek-87-37103278
16.Novák LiborKošák Vojtěch019  3088
17.Dvořák MilanBlažek Jan7-5-57-92389
18.Dudek JaroslavStránský Michal-106-3-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Libor31Bukovský Radek22
Dvořák Milan04Košák Vojtěch13
Dudek Jaroslav13Blažek Jan22
Líska Tomáš40Stránský Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:Vašina Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:Vysoudil Jan
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:26593:534TTC Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Tomáš
Hybler Martin
 
 
Obešlo Josef ml.
Mejsnar František
 
 
-96810 3110
2.Nechyba Zdeněk ml.
Vaniš Marek
 
 
Zikmund Adam
Brožík Karel
 
 
88-117 3120
3.Vaniš MarekBrožík Karel6-8-88-92321
4.Kroupa TomášObešlo Josef ml.-12616 3131
5.Nechyba Zdeněk ml.Zikmund Adam-8-9-12  0332
6.Hybler MartinMejsnar František-11-7-6  0333
7.Kroupa TomášBrožík Karel7-8139 3143
8.Nechyba Zdeněk ml.Obešlo Josef ml.-8-9-12  0344
9.Hybler MartinZikmund Adam-75510 3154
10.Vaniš MarekMejsnar František-7-8-8  0355
11.Nechyba Zdeněk ml.Brožík Karel979  3065
12.Hybler MartinObešlo Josef ml.8-93-7113275
13.Vaniš MarekZikmund Adam994  3085
14.Kroupa TomášMejsnar František7-7-3-9 1386
15.Hybler MartinBrožík Karel-9348 3196
16.Vaniš MarekObešlo Josef ml.9210  30106
17.Kroupa TomášZikmund Adam         
18.Nechyba Zdeněk ml.Mejsnar František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaniš Marek22Brožík Karel13
Kroupa Tomáš21Obešlo Josef ml.13
Nechyba Zdeněk ml.12Zikmund Adam12
Hybler Martin31Mejsnar František30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline