Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36615:598TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
Pych Luděk ml.
Provazník Petr
 
 
8-941 3110
2.Zika Ondřej
Ghariani Sebastian
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
-758-9-92311
3.Levenec PetrDe Filippo Martin-6-7-8  0312
4.Špaček MichalKočvara Martin-8539 3122
5.Ghariani SebastianPych Luděk ml.-3-766-32323
6.Zika OndřejProvazník Petr107-88 3133
7.Špaček MichalDe Filippo Martin9-56-11-92334
8.Ghariani SebastianKočvara Martin7-7-10-5 1335
9.Zika OndřejPych Luděk ml.-6-6-7  0336
10.Levenec PetrProvazník Petr88-96 3146
11.Ghariani SebastianDe Filippo Martin-6-9-9  0347
12.Zika OndřejKočvara Martin-11-2-6  0348
13.Levenec PetrPych Luděk ml.4-5-5-9 1349
14.Špaček MichalProvazník Petr569  3059
15.Zika OndřejDe Filippo Martin109-10-583269
16.Levenec PetrKočvara MartinWO    3079
17.Špaček MichalPych Luděk ml.3126  3089
18.Ghariani SebastianProvazník Petr-5-8-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levenec Petr12De Filippo Martin31
Špaček Michal31Kočvara Martin21
Ghariani Sebastian04Pych Luděk ml.31
Zika Ondřej22Provazník Petr13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha FVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Němec Filip
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33345:459TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
Čeřovský Petr st.
Šťastný Vladislav
 
 
8-6-9-8 1301
2.Suvorov Maxim
Beran Matěj
 
 
Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
-5-8-3  0302
3.Přída KryštofVilímek Miroslav-9-8-7  0303
4.Suvorov MaximSedláček Jan ml.-8-87-3 1304
5.Beran MatějČeřovský Petr st.-1078-8-42305
6.Beran Tomᚊťastný Vladislav10-488 3115
7.Suvorov MaximVilímek Miroslav-4-59-7 1316
8.Beran MatějSedláček Jan ml.-7-6-11  0317
9.Beran TomášČeřovský Petr st.-7-2-5  0318
10.Přída KryštofŠťastný Vladislav-446-543228
11.Beran MatějVilímek Miroslav-1-5-5  0329
12.Beran TomášSedláček Jan ml.-5-959-523210
13.Přída KryštofČeřovský Petr st.-575  21  
14.Suvorov MaximŠťastný Vladislav         
15.Beran TomášVilímek Miroslav         
16.Přída KryštofSedláček Jan ml.         
17.Suvorov MaximČeřovský Petr st.         
18.Beran MatějŠťastný Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Přída Kryštof11Vilímek Miroslav30
Suvorov Maxim02Sedláček Jan ml.30
Beran Matěj03Čeřovský Petr st.20
Beran Tomáš12Šťastný Vladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem ARozhodčí:Skála Tomáš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala při ZŠ LubyRozhodčí:Pěnkava Jan
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:34369:488TTC Ústí nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zima Jiří
Kupčík Albert
 
 
Votava Milan
Sklenář Michal
 
 
-8-3-5  0301
2.Šindelář Kamil
Sankot Luděk
 
 
Seibert Karel
Budinský Petr
 
 
6-96-8-92302
3.Kupčík AlbertSeibert Karel-6-2-9  0303
4.Zima JiříVotava Milan-512715 3113
5.Sankot LuděkSklenář Michal1013-810 3123
6.Šindelář KamilBudinský Petr78-12-1073233
7.Zima JiříSeibert Karel-8-3-6  0334
8.Sankot LuděkVotava Milan-7-97-7 1335
9.Šindelář KamilSklenář Michal-7-7-3  0336
10.Kupčík AlbertBudinský Petr-3-11-6  0337
11.Sankot LuděkSeibert Karel-8-8-2  0338
12.Šindelář KamilVotava Milan-9-7-5  0339
13.Kupčík AlbertSklenář Michal-4-5-3  03310
14.Zima JiříBudinský Petr         
15.Šindelář KamilSeibert Karel         
16.Kupčík AlbertVotava Milan         
17.Zima JiříSklenář Michal         
18.Sankot LuděkBudinský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kupčík Albert03Seibert Karel30
Zima Jiří11Votava Milan21
Sankot Luděk12Sklenář Michal21
Šindelář Kamil12Budinský Petr11
Bez pripominek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:20448:404SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
Hruška Václav ml.
Skokan Viktor
 
 
-85-101063210
2.
 
 

 
 
         
3.Hruška Václav ml.WO    0311
4.Macháček JanSkokan Viktor-9884 3121
5.Bíma MiroslavBoháč Dominik6312  3031
6.Bořík MilanWO    3041
7.Macháček JanHruška Václav ml.779  3051
8.Bíma MiroslavSkokan Viktor539  3061
9.Bořík MilanBoháč Dominik386  3071
10.         
11.Bíma MiroslavHruška Václav ml.-579-11-72372
12.Bořík MilanSkokan Viktor67-9-943282
13.Boháč DominikWO    0383
14.Macháček JanWO    3093
15.Bořík MilanHruška Václav ml.-59-4-4 1394
16.Skokan ViktorWO    0395
17.Macháček JanBoháč Dominik875  30105
18.Bíma Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macháček Jan30Hruška Václav ml.21
Bíma Miroslav21Skokan Viktor03
Bořík Milan21Boháč Dominik03
WO23WO32



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Vysoudil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35363:530TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Tomáš
Vaniš Marek
 
 
Stránský Michal
Blažek Jan
 
 
-9-12-9  0301
2.
 
 
Bukovský Radek
Košák Vojtěch
 
 
WO    0302
3.Fiklík MichaelBukovský Radek7-13-6-8 1303
4.Vaniš MarekKošák Vojtěch78-99 3113
5.Kroupa TomášBlažek Jan11-710-793223
6.Stránský MichalWO    0324
7.Vaniš MarekBukovský Radek-996-5-42325
8.Kroupa TomášKošák Vojtěch-7-810-9 1326
9.Blažek JanWO    0327
10.Fiklík MichaelStránský Michal75-7-4143237
11.Kroupa TomášBukovský Radek-79-75-42338
12.Košák VojtěchWO    0339
13.Fiklík MichaelBlažek Jan-129-7-8 13310
14.Vaniš MarekStránský Michal         
15.Bukovský Radek         
16.Fiklík MichaelKošák Vojtěch         
17.Vaniš MarekBlažek Jan         
18.Kroupa TomášStránský Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fiklík Michael12Bukovský Radek30
Vaniš Marek11Košák Vojtěch11
Kroupa Tomáš12Blažek Jan11
   Stránský Michal01
WO04WO40
hlavní rozhodčí se nemohl dostavit



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:Novák Vladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Jurista Josef
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37702:695nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudek Jaroslav
Líska Tomáš
 
 
Mejsnar František
Obešlo Josef ml.
 
 
-99119 3110
2.Novák Libor
Dvořák Milan
 
 
Brožík Karel
Zikmund Adam
 
 
7-549 3120
3.Novák LiborObešlo Josef ml.5-679 3130
4.Dvořák MilanBrožík Karel-5-7125-92331
5.Dudek JaroslavZikmund Adam-11-99-7 1332
6.Líska TomášMejsnar František9-11-107-102333
7.Dvořák MilanObešlo Josef ml.6-747 3143
8.Dudek JaroslavBrožík Karel-6611-5-42344
9.Líska TomášZikmund Adam4-786 3154
10.Novák LiborMejsnar František7-867 3164
11.Dudek JaroslavObešlo Josef ml.-8-10-11  0365
12.Líska TomášBrožík Karel6173  3075
13.Novák LiborZikmund Adam-6-127-6 1376
14.Dvořák MilanMejsnar František-3-76-6 1377
15.Líska TomášObešlo Josef ml.4-59-11113287
16.Novák LiborBrožík Karel-1268-743297
17.Dvořák MilanZikmund Adam-7-15-7  0398
18.Dudek JaroslavMejsnar František-7-7-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Libor31Obešlo Josef ml.13
Dvořák Milan13Brožík Karel22
Dudek Jaroslav04Zikmund Adam31
Líska Tomáš31Mejsnar František31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline