Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha FVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem ARozhodčí:Khalaila Adam
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucký Petr
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28640:579SF SKK EL Niňo Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Tomáš
Beran Matěj
 
 
Votava Milan
Karásek Vít
 
 
10-7-12-9 1301
2.Přída Kryštof
Kaucký Jakub
 
 
Seibert Karel
Mít Michal
 
 
-929-4-82302
3.Suvorov MaximKarásek Vít-3-6-6  0303
4.Přída KryštofVotava Milan685  3013
5.Beran MatějMít Michal-11846 3123
6.Kaucký JakubSeibert Karel1246  3033
7.Přída KryštofKarásek Vít-8-107-4 1334
8.Beran MatějVotava Milan-7-1010-9 1335
9.Kaucký JakubMít Michal9-886 3145
10.Suvorov MaximSeibert Karel-6-15-9  0346
11.Beran MatějKarásek Vít9911  3056
12.Kaucký JakubVotava Milan499  3066
13.Suvorov MaximMít Michal26-123 3176
14.Přída KryštofSeibert Karel155  3086
15.Kaucký JakubKarásek Vít12-4-74-122387
16.Suvorov MaximVotava Milan-8-7-3  0388
17.Přída KryštofMít Michal959  3098
18.Beran MatějSeibert Karel85-97 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suvorov Maxim13Karásek Vít31
Přída Kryštof31Votava Milan22
Beran Matěj31Mít Michal04
Kaucký Jakub31Seibert Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Jakoubek Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:Ghariani Sebastian
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:32667:683TJ Sokol Roztoky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrček Michal
Zika Ondřej
 
 
Hruška Václav ml.
Skokan Viktor
 
 
-65-4-8 1301
2.Špaček Michal
Levenec Petr
 
 
Woznicki Patrik
Hrnčíř Jan
 
 
-8-9-4  0302
3.Smrček MichalHruška Václav ml.9-2-10-6 1303
4.Levenec PetrHrnčíř Jan-4-109-1 1304
5.Zika OndřejWoznicki Patrik3-51011 3114
6.Špaček MichalSkokan Viktor-810118 3124
7.Levenec PetrHruška Václav ml.-98-9-12 1325
8.Zika OndřejHrnčíř Jan10-88-6123235
9.Špaček MichalWoznicki Patrik-116-5-10 1336
10.Smrček MichalSkokan Viktor-97811 3146
11.Zika OndřejHruška Václav ml.10-5-411103256
12.Špaček MichalHrnčíř Jan8911  3066
13.Smrček MichalWoznicki Patrik-10989 3176
14.Levenec PetrSkokan Viktor7-616-8-92377
15.Špaček MichalHruška Václav ml.7510  3087
16.Smrček MichalHrnčíř Jan10-867 3197
17.Levenec PetrWoznicki Patrik9-11-85732107
18.Zika OndřejSkokan Viktor-6-76-4 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smrček Michal31Hruška Václav ml.22
Levenec Petr13Hrnčíř Jan13
Zika Ondřej30Woznicki Patrik13
Špaček Michal31Skokan Viktor12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:Kučera Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32417:480TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Fišar Martin
Pych Luděk ml.
 
 
7-92-6103210
2.Blažek Jan
Hoďák Václav
 
 
De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
-7-5-9  0311
3.Hoďák VáclavDe Filippo Martin-5-5-9  0312
4.Stránský MichalPych Luděk ml.68-6-8-82313
5.Blažek JanKočvara Martin-7-1395-32314
6.Bukovský RadekFišar Martin354  3024
7.Stránský MichalDe Filippo Martin-8-9-9  0325
8.Blažek JanPych Luděk ml.9-7-811-102326
9.Bukovský RadekKočvara Martin7109  3036
10.Hoďák VáclavFišar Martin-68-3-2 1337
11.Blažek JanDe Filippo Martin-7-76-8 1338
12.Bukovský RadekPych Luděk ml.-2-7-5  0339
13.Hoďák VáclavKočvara Martin-7-8-13  03310
14.Stránský MichalFišar Martin79-4  21  
15.Bukovský RadekDe Filippo Martin         
16.Hoďák VáclavPych Luděk ml.         
17.Stránský MichalKočvara Martin         
18.Blažek JanFišar Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoďák Václav03De Filippo Martin30
Stránský Michal02Pych Luděk ml.30
Blažek Jan03Kočvara Martin21
Bukovský Radek21Fišar Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec EVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumRozhodčí:Brožík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Mejsnar František
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:54Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:36610:671TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožík Karel
Zikmund Adam
 
 
Čeřovský Petr st.
Šťastný Vladislav
 
 
-78-8-4 1301
2.Obešlo Josef ml.
Mejsnar František
 
 
Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
10-5-1116-82302
3.Obešlo Josef ml.Vilímek Miroslav-6-3-6  0303
4.Mejsnar FrantišekSedláček Jan ml.769  3013
5.Zikmund AdamŠťastný Vladislav-510-6743223
6.Brožík KarelČeřovský Petr st.87-6-10-142324
7.Mejsnar FrantišekVilímek Miroslav9-4-512-72325
8.Zikmund AdamSedláček Jan ml.4810  3035
9.Brožík KarelŠťastný Vladislav-84-3793245
10.Obešlo Josef ml.Čeřovský Petr st.-14-58-11 1346
11.Zikmund AdamVilímek Miroslav7-8-310-62347
12.Brožík KarelSedláček Jan ml.-94-89-32348
13.Obešlo Josef ml.Šťastný Vladislav10-666 3158
14.Mejsnar FrantišekČeřovský Petr st.98-57 3168
15.Brožík KarelVilímek Miroslav11-6-4-6 1369
16.Obešlo Josef ml.Sedláček Jan ml.-10-49-7 13610
17.Mejsnar FrantišekŠťastný Vladislav         
18.Zikmund AdamČeřovský Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Obešlo Josef ml.13Vilímek Miroslav40
Mejsnar František21Sedláček Jan ml.22
Zikmund Adam21Šťastný Vladislav03
Brožík Karel13Čeřovský Petr st.21
Delegovaný vrchní rozhodčí a náhradník omluveni.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ŠtětíVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Jurista Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
U tržnice 2 StetiRozhodčí:Novák Vladislav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37645:664SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudek Jaroslav
Novák Libor
 
 
Macháček Jan
Bořík Milan
 
 
-8-8-5  0301
2.Líska Tomáš
Dvořák Milan ml.
 
 
Macháček Jiří
Bíma Miroslav
 
 
558  3011
3.Novák LiborBořík Milan-8-510-10 1312
4.Dvořák Milan ml.Bíma Miroslav-86-28-82313
5.Dudek JaroslavMacháček Jan8119  3023
6.Líska TomášMacháček Jiří-4-77683233
7.Dvořák Milan ml.Bořík Milan-1199-5-92334
8.Dudek JaroslavBíma Miroslav6-8-75-82335
9.Líska TomášMacháček Jan7-6-5-9 1336
10.Novák LiborMacháček Jiří49-147 3146
11.Dudek JaroslavBořík Milan-7-9-4  0347
12.Líska TomášBíma Miroslav-9-9111463257
13.Novák LiborMacháček Jan-5-3-9  0358
14.Dvořák Milan ml.Macháček Jiří3-7-7543268
15.Líska TomášBořík Milan9-88-8-72369
16.Novák LiborBíma Miroslav1289  3079
17.Dvořák Milan ml.Macháček Jan3-59-10-723710
18.Dudek JaroslavMacháček Jiří-7    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Libor22Bořík Milan40
Dvořák Milan ml.13Bíma Miroslav22
Dudek Jaroslav12Macháček Jan31
Líska Tomáš22Macháček Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:Vašina Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:Vysoudil Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14455:378TTC Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechyba Zdeněk ml.
Hybler Martin
 
 
Šindelář Kamil
Zima Jiří
 
 
869  3010
2.Fiklík Michael
Vaniš Marek
 
 
Sankot Luděk
Levora Vojtěch
 
 
10-910-9103220
3.Nechyba Zdeněk ml.Šindelář Kamil-9-108973230
4.Fiklík MichaelLevora Vojtěch-13-7-9  0331
5.Hybler MartinSankot Luděk569  3041
6.Vaniš MarekZima Jiří124  3051
7.Fiklík MichaelŠindelář Kamil-5-36-5 1352
8.Hybler MartinLevora Vojtěch54-9-4103262
9.Vaniš MarekSankot Luděk978  3072
10.Nechyba Zdeněk ml.Zima Jiří559  3082
11.Hybler MartinŠindelář Kamil799  3092
12.Vaniš MarekLevora Vojtěch-106-88732102
13.Nechyba Zdeněk ml.Sankot Luděk6-3   11  
14.Fiklík MichaelZima Jiří         
15.Vaniš MarekŠindelář Kamil         
16.Nechyba Zdeněk ml.Levora Vojtěch         
17.Fiklík MichaelSankot Luděk         
18.Hybler MartinZima Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechyba Zdeněk ml.20Šindelář Kamil12
Fiklík Michael02Levora Vojtěch12
Hybler Martin30Sankot Luděk02
Vaniš Marek30Zima Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS