Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19505:412SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jiří
Bíma Miroslav
 
 
Smrček Michal
Levenec Petr
 
 
886  3010
2.Macháček Jan
Bořík Milan
 
 
Špaček Michal
Žáček Josef
 
 
253  3020
3.Macháček JiříŠpaček Michal-93410 3130
4.Bíma MiroslavSmrček Michal-11-7-3  0331
5.Bořík MilanLevenec Petr-844-8-82332
6.Macháček JanŽáček Josef-7108-1053242
7.Bíma MiroslavŠpaček Michal3711  3052
8.Bořík MilanSmrček Michal-9-8-6  0353
9.Macháček JanLevenec Petr7-877 3163
10.Macháček JiříŽáček Josef52-612 3173
11.Bořík MilanŠpaček Michal776  3083
12.Macháček JanSmrček Michal-6-9-7  0384
13.Macháček JiříLevenec Petr7-95-683294
14.Bíma MiroslavŽáček Josef1036  30104
15.Macháček JanŠpaček Michal14-8   11  
16.Macháček JiříSmrček Michal         
17.Bíma MiroslavLevenec Petr         
18.Bořík MilanŽáček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macháček Jiří30Špaček Michal03
Bíma Miroslav21Smrček Michal30
Bořík Milan12Levenec Petr12
Macháček Jan21Žáček Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Volf Oldřich
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha FRozhodčí:Skála Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala při ZŠ LubyRozhodčí:Pěnkava Jan
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:22Rozhodčí:Šprynar Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31355:469SF SKK EL Niňo Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sankot Luděk
Levora Vojtěch
 
 
Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
459  3010
2.Zima Jiří
Rada Kvído Štěpán
 
 
Kaucký Jakub
Beran Matěj
 
 
-6-48-2 1311
3.Rada Kvído ŠtěpánPřída Kryštof-2-3-1  0312
4.Zima JiříKaucký Jakub-13-6-3  0313
5.Sankot LuděkBeran Matěj-10-3-8  0314
6.Levora VojtěchBeran Tomáš8125  3024
7.Zima JiříPřída Kryštof-11-3-2  0325
8.Sankot LuděkKaucký Jakub-10639 3135
9.Levora VojtěchBeran Matěj9-10-3-3 1336
10.Rada Kvído ŠtěpánBeran Tomáš-5-12-8  0337
11.Sankot LuděkPřída Kryštof-813-6-6 1338
12.Levora VojtěchKaucký Jakub10-3-57-92339
13.Rada Kvído ŠtěpánBeran Matěj-78-6-4 13310
14.Zima JiříBeran Tomáš-6-5-1  03  
15.Levora VojtěchPřída Kryštof         
16.Rada Kvído ŠtěpánKaucký Jakub         
17.Zima JiříBeran Matěj         
18.Sankot LuděkBeran Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rada Kvído Štěpán03Přída Kryštof30
Zima Jiří02Kaucký Jakub21
Sankot Luděk12Beran Matěj30
Levora Vojtěch12Beran Tomáš11
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem BRozhodčí:Provazník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha 9 ČakoviceRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22550:503TJ Střížkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Kroupa Tomáš
Nechyba Zdeněk ml.
 
 
387  3010
2.Urban Oto
Pych Luděk ml.
 
 
Vaniš Marek
Hybler Martin
 
 
-7-8-10  0311
3.Kočvara MartinVaniš Marek-7-57-9 1312
4.Pych Luděk ml.Hybler Martin1296  3022
5.Urban OtoNechyba Zdeněk ml.12108  3032
6.De Filippo MartinKroupa Tomáš10-11-6-1 1333
7.Pych Luděk ml.Vaniš Marek-8-105-4 1334
8.Urban OtoHybler Martin-97-13-11 1335
9.De Filippo MartinNechyba Zdeněk ml.988  3045
10.Kočvara MartinKroupa Tomáš87-9-1073255
11.Urban OtoVaniš Marek-4-661093265
12.De Filippo MartinHybler Martin24-92 3175
13.Kočvara MartinNechyba Zdeněk ml.665  3085
14.Pych Luděk ml.Kroupa Tomáš-686-493295
15.De Filippo MartinVaniš Marek998  30105
16.Kočvara MartinHybler Martin         
17.Pych Luděk ml.Nechyba Zdeněk ml.         
18.Urban OtoKroupa Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočvara Martin21Vaniš Marek22
Pych Luděk ml.21Hybler Martin12
Urban Oto21Nechyba Zdeněk ml.03
De Filippo Martin31Kroupa Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumVrchní
rozhodčí:
Kouřil Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SK ŠtětíRozhodčí:Žák Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:Školník Luboš
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24581:542TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čeřovský Petr st.
Šťastný Vladislav
 
 
Novák Libor
Dudek Jaroslav
 
 
-474-1093210
2.Sedláček Jan ml.
Vilímek Miroslav
 
 
Líska Tomáš
Dvořák Milan ml.
 
 
8811  3020
3.Sedláček Jan ml.Líska Tomáš-988-7-92321
4.Čeřovský Petr st.Dvořák Milan ml.9-8-111153231
5.Čeřovský Petr ml.Novák Libor-8-3-6  0332
6.Vilímek MiroslavDudek Jaroslav9119  3042
7.Čeřovský Petr st.Líska Tomáš-410-4-12 1343
8.Čeřovský Petr ml.Dvořák Milan ml.69-8-10-82344
9.Vilímek MiroslavNovák Libor-937-973254
10.Sedláček Jan ml.Dudek Jaroslav-8-10103103264
11.Čeřovský Petr ml.Líska Tomáš-7-7-5  0365
12.Vilímek MiroslavDvořák Milan ml.6-859 3175
13.Sedláček Jan ml.Novák Libor6711  3085
14.Čeřovský Petr st.Dudek Jaroslav585  3095
15.Vilímek MiroslavLíska Tomáš1097  30105
16.Sedláček Jan ml.Dvořák Milan ml.         
17.Čeřovský Petr st.Novák Libor         
18.Čeřovský Petr ml.Dudek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Jan ml.21Líska Tomáš31
Čeřovský Petr st.21Dvořák Milan ml.12
Čeřovský Petr ml.03Novák Libor12
Vilímek Miroslav40Dudek Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec ERozhodčí:Vašina Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:Vysoudil Jan
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34644:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votava Milan
Karásek Vít
 
 
Obešlo Josef ml.
Mejsnar František
 
 
-8695 3110
2.Sklenář Michal
Budinský Petr
 
 
Zikmund Adam
Brožík Karel
 
 
774  3020
3.Sklenář MichalMejsnar František-410-7-5 1321
4.Votava MilanZikmund Adam-3-899-32322
5.Budinský PetrBrožík Karel-99-813-92323
6.Karásek VítObešlo Josef ml.-114-86-52324
7.Votava MilanMejsnar František-6-6-9  0325
8.Budinský PetrZikmund Adam789  3035
9.Karásek VítBrožík Karel48-9-7-32336
10.Sklenář MichalObešlo Josef ml.1213  3046
11.Budinský PetrMejsnar František-11-8-6  0347
12.Karásek VítZikmund Adam91-9-683257
13.Sklenář MichalBrožík Karel6-879 3167
14.Votava MilanObešlo Josef ml.996  3077
15.Karásek VítMejsnar František-3-5-10  0378
16.Sklenář MichalZikmund Adam-10888 3188
17.Votava MilanBrožík Karel115-5-1283298
18.Budinský PetrObešlo Josef ml.-6-6-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sklenář Michal31Mejsnar František40
Votava Milan22Zikmund Adam13
Budinský Petr13Brožík Karel22
Karásek Vít13Obešlo Josef ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Nedbal Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29639:570TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Woznicki Patrik
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
-9-115453210
2.Hruška Václav ml.
Skokan Viktor
 
 
Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
5-7-8-7 1311
3.Hrnčíř JanStránský Michal46-46 3121
4.Boháč DominikBlažek Jan-69-56-72322
5.Skokan ViktorKošák Vojtěch-911910 3132
6.Hruška Václav ml.Bukovský Radek2-1057 3142
7.Boháč DominikStránský Michal10-11-3-15 1343
8.Skokan ViktorBlažek Jan57-5-7-92344
9.Hruška Václav ml.Košák Vojtěch852  3054
10.Hrnčíř JanBukovský Radek-7-89-5 1355
11.Skokan ViktorStránský Michal-7-46-7 1356
12.Hruška Václav ml.Blažek Jan979  3066
13.Hrnčíř JanKošák Vojtěch6-7115 3176
14.Boháč DominikBukovský Radek-8-6-7  0377
15.Hruška Václav ml.Stránský Michal123  3087
16.Hrnčíř JanBlažek Jan788  3097
17.Boháč DominikKošák Vojtěch5-10-68432107
18.Skokan ViktorBukovský Radek-5-3-8  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrnčíř Jan31Stránský Michal22
Boháč Dominik13Blažek Jan22
Skokan Viktor12Košák Vojtěch04
Hruška Václav ml.40Bukovský Radek21
hráči domácích Dominikovi Boháčovi udělena žlutá karta za nesportovní chování

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS