Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Švácha Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Bradáč Petr
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37582:605TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
29-124 3110
2.Švácha Ondřej
Šilhán Josef
 
 
Mádlo Martin
Dufek Lukáš
 
 
-3-566-102311
3.Rose RadekJelínek Michal5-10512 3121
4.Bradáč PetrMádlo Martin-7-10-9  0322
5.Šilhán JosefDufek Lukáš5-6-10-7 1323
6.Švácha OndřejKoubek René-3-971013233
7.Bradáč PetrJelínek Michal10-7910 3143
8.Šilhán JosefMádlo Martin-6-5-8  0344
9.Švácha OndřejDufek Lukáš79-5-11-92345
10.Rose RadekKoubek René9-759 3155
11.Šilhán JosefJelínek Michal7-9-7-2 1356
12.Švácha OndřejMádlo Martin-7-8-8  0357
13.Rose RadekDufek Lukáš-9271 3167
14.Bradáč PetrKoubek René-8-87-6 1368
15.Švácha OndřejJelínek Michal-710-4-6 1369
16.Rose RadekMádlo Martin-814-10-7 13610
17.Bradáč PetrDufek Lukáš64   20  
18.Šilhán JosefKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rose Radek31Jelínek Michal22
Bradáč Petr12Mádlo Martin40
Šilhán Josef03Dufek Lukáš21
Švácha Ondřej13Koubek René12
Koubek - žlutá karta, hození pálky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Hanák Petr
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:24558:512Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Roman
Smejkal Tomáš
 
 
Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
-78-65-82301
2.Pokorný Marcel
Minář Jiří
 
 
Kadleček Radomír
Stránský Matěj
 
 
99-59 3111
3.Pokorný MarcelMerta Jakub-77-9-8 1312
4.Svatoš RomanŠimonek Petr9-768 3122
5.Minář JiříStránský Matěj41-914 3132
6.Smejkal TomášKadleček Radomír277  3042
7.Svatoš RomanMerta Jakub-9-7-8  0343
8.Minář JiříŠimonek Petr98-8-10113253
9.Smejkal TomášStránský Matěj-8-441253263
10.Pokorný MarcelKadleček Radomír747  3073
11.Minář JiříMerta Jakub-11-7-7  0374
12.Smejkal Tomᚊimonek Petr8-5-710103284
13.Pokorný MarcelStránský Matěj5-1178 3194
14.Svatoš RomanKadleček Radomír7-69-9732104
15.Smejkal TomášMerta Jakub         
16.Pokorný MarcelŠimonek Petr         
17.Svatoš RomanStránský Matěj         
18.Minář JiříKadleček Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Marcel21Merta Jakub30
Svatoš Roman21Šimonek Petr03
Minář Jiří21Stránský Matěj03
Smejkal Tomáš30Kadleček Radomír03
ŽK- Šimonek, vulgární výrazy



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Steklý Tibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Šula Petr
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37504:586TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Pavel
Hanousek Ondřej
 
 
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
-8-9-10  0301
2.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
Dlabola Petr
Kohout Pavel
 
 
-7979 3111
3.Šindelář PavelDlabola Petr-8-9-7  0312
4.Charvát OndřejVajgl Pavel-5-77-3 1313
5.Rubeš MichalŠajner Lubomír-10819 3123
6.Bezdíček MartinKohout Pavel3-10-8-4 1324
7.Charvát OndřejDlabola Petr-12-7-4  0325
8.Rubeš MichalVajgl Pavel8-998 3135
9.Bezdíček MartinŠajner Lubomír-9810-983245
10.Šindelář PavelKohout Pavel-6-13108-62346
11.Rubeš MichalDlabola Petr-496-573256
12.Bezdíček MartinVajgl Pavel-3-1-8  0357
13.Šindelář PavelŠajner Lubomír-55-5-9 1358
14.Charvát OndřejKohout Pavel-8-79-8 1359
15.Hanousek OndřejDlabola Petr-511-3-7 13510
16.Šindelář PavelVajgl Pavel11-6   11  
17.Charvát OndřejŠajner Lubomír         
18.Rubeš MichalKohout Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šindelář Pavel03Dlabola Petr31
Charvát Ondřej03Vajgl Pavel21
Rubeš Michal30Šajner Lubomír12
Bezdíček Martin12Kohout Pavel30
Hanousek Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Krejčí František
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:Pilner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Dolejší Stanislav
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:39765:757nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Zaplatílek Ctibor
 
 
Kaněra Jan
Fabíni Marek
 
 
6-101011 3110
2.Jindra Josef
Záboj Matěj
 
 
Protiva Martin
Mečl Jan ml.
 
 
-9-811-4 1311
3.Zaplatílek CtiborMečl Jan ml.-107-111353221
4.Dolejší StanislavFabíni Marek-12-847-62322
5.Jindra JosefProtiva Martin7-2-6-9 1323
6.Záboj MatějKaněra Jan55-8-793233
7.Dolejší StanislavMečl Jan ml.724  3043
8.Jindra JosefFabíni Marek109-9-8-102344
9.Záboj MatějProtiva Martin-9-5-9  0345
10.Zaplatílek CtiborKaněra Jan10-3-10883255
11.Jindra JosefMečl Jan ml.106-7-10-112356
12.Záboj MatějFabíni Marek-108-2683266
13.Trajhan MiroslavProtiva Martin-58117 3176
14.Dolejší StanislavKaněra Jan8-6-78-92377
15.Záboj MatějMečl Jan ml.787  3087
16.Trajhan MiroslavFabíni Marek-4513-1093297
17.Dolejší StanislavProtiva Martin-6-986-82398
18.Jindra JosefKaněra Jan8-7-14-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zaplatílek Ctibor20Mečl Jan ml.13
Dolejší Stanislav13Fabíni Marek22
Jindra Josef04Protiva Martin31
Záboj Matěj31Kaněra Jan22
Trajhan Miroslav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan BroumovRozhodčí:Vožický Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Rochowanski Milan
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8418:297TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Dvořák Petr
 
 
Piesla Tomasz
Vodal Vladimír
 
 
1057  3010
2.Dušek Jan
Kadlec Vít
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
-108610 3120
3.Kadlec VítGombarčík Karel ml.5-109-9-102321
4.Šedivý ZdeněkPiesla Tomasz257  3031
5.Dušek JanKollert David867  3041
6.Dvořák PetrVodal Vladimír697  3051
7.Šedivý ZdeněkGombarčík Karel ml.652  3061
8.Dušek JanPiesla Tomasz-788-993271
9.Dvořák PetrKollert David27-27 3181
10.Kadlec VítVodal Vladimír519  3091
11.Dušek JanGombarčík Karel ml.4-779 31101
12.Dvořák PetrPiesla Tomasz78-94 31  
13.Kadlec VítKollert David         
14.Šedivý ZdeněkVodal Vladimír         
15.Dvořák PetrGombarčík Karel ml.         
16.Kadlec VítPiesla Tomasz         
17.Šedivý ZdeněkKollert David         
18.Dušek JanVodal Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Vít11Gombarčík Karel ml.12
Šedivý Zdeněk20Piesla Tomasz02
Dušek Jan30Kollert David02
Dvořák Petr20Vodal Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:Kubový Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12424:340AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lánský Jakub
Kubát Jan ml.
 
 
Málek Daniel
Mrázek Jiří
 
 
955  3010
2.Kuchař Jan
Hájek Michal
 
 
Lučan Martin
Slavík Libor
 
 
978  3020
3.Hájek MichalSlavík Libor-197-8103230
4.Lánský JakubLučan Martin-4-7-6  0331
5.Kubát Jan ml.Málek Daniel566  3041
6.Kuchař JanMrázek Jiří345  3051
7.Lánský JakubSlavík Libor-996-573261
8.Kubát Jan ml.Lučan Martin-10-78-9 1362
9.Kuchař JanMálek Daniel778  3072
10.Hájek MichalMrázek Jiří2-957 3182
11.Kubát Jan ml.Slavík Libor8-2144 3192
12.Kuchař JanLučan Martin647  30102
13.Hájek MichalMálek Daniel         
14.Lánský JakubMrázek Jiří         
15.Kuchař JanSlavík Libor         
16.Hájek MichalLučan Martin         
17.Lánský JakubMálek Daniel         
18.Kubát Jan ml.Mrázek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Michal20Slavík Libor03
Lánský Jakub11Lučan Martin21
Kubát Jan ml.21Málek Daniel02
Kuchař Jan30Mrázek Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy