Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové CRozhodčí:Švec Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25572:516TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Šimonek Petr
 
 
Slavík Libor
Mrázek Jiří
 
 
895  3010
2.Stránský Matěj
Kadleček Radomír
 
 
Sánchez Javier Francisco
Lučan Martin
 
 
-38-6-5 1311
3.Merta JakubSánchez Javier Francisco846  3021
4.Stránský MatějLučan Martin8-27-743231
5.Kadleček RadomírSlavík Libor9-11-8-9 1332
6.Šimonek PetrMrázek Jiří364  3042
7.Stránský MatějSánchez Javier Francisco-64-7-4 1343
8.Kadleček RadomírLučan Martin11-8-11-8 1344
9.Šimonek PetrSlavík Libor-410-10553254
10.Merta JakubMrázek Jiří376  3064
11.Kadleček RadomírSánchez Javier Francisco6-0-6883274
12.Šimonek PetrLučan Martin79-7-1053284
13.Merta JakubSlavík Libor64-68 3194
14.Stránský MatějMrázek Jiří-8-10410-102395
15.Šimonek PetrSánchez Javier Francisco-6756 31105
16.Merta JakubLučan Martin         
17.Stránský MatějSlavík Libor         
18.Kadleček RadomírMrázek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merta Jakub30Sánchez Javier Francisco13
Stránský Matěj12Lučan Martin12
Kadleček Radomír12Slavík Libor12
Šimonek Petr40Mrázek Jiří12
7. Komisař ČAST - Kovář 12. Šimonek Petr - ŽK - vystřelení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan BroumovRozhodčí:Vraštil Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Frolík Tomáš
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4360:209TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Gombarčík Karel st.
Gombarčík Karel ml.
 
 
756  3010
2.Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
Brzecki Pawel
Piesla Tomasz
 
 
105-95 3120
3.Koubek RenéGombarčík Karel ml.485  3030
4.Mádlo MartinPiesla Tomasz2-83-213240
5.Jelínek MichalBrzecki Pawel5610  3050
6.Kuchta PavelGombarčík Karel st.421  3060
7.Mádlo MartinGombarčík Karel ml.27-611 3170
8.Jelínek MichalPiesla Tomasz798  3080
9.Kuchta PavelBrzecki Pawel4106  3090
10.Koubek RenéGombarčík Karel st.534  30100
11.Jelínek MichalGombarčík Karel ml.         
12.Kuchta PavelPiesla Tomasz         
13.Koubek RenéBrzecki Pawel         
14.Mádlo MartinGombarčík Karel st.         
15.Kuchta PavelGombarčík Karel ml.         
16.Koubek RenéPiesla Tomasz         
17.Mádlo MartinBrzecki Pawel         
18.Jelínek MichalGombarčík Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koubek René20Gombarčík Karel ml.02
Mádlo Martin20Piesla Tomasz02
Jelínek Michal20Brzecki Pawel02
Kuchta Pavel20Gombarčík Karel st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:Šedivý Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13459:347TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski Pavel
Hlaváček Tomáš
 
 
Protiva Martin
Fabíni Marek
 
 
-7-745-72301
2.Dvořák Petr
Kučala Viktor
 
 
Kaněra Jan
Waldhauser Štěpán
 
 
-3883 3111
3.Dvořák PetrWaldhauser Štěpán74-92 3121
4.Hlaváček TomášFabíni Marek4610  3031
5.Rochowanski PavelKaněra Jan3-53-713241
6.Kučala ViktorProtiva Martin-88-6-1 1342
7.Hlaváček TomášWaldhauser Štěpán558  3052
8.Rochowanski PavelFabíni Marek-99811 3162
9.Šedivý ZdeněkKaněra Jan7123  3072
10.Dvořák PetrProtiva Martin5411  3082
11.Rochowanski PavelWaldhauser Štěpán-9494 3192
12.Šedivý ZdeněkFabíni Marek7-1087 31102
13.Dvořák PetrKaněra Jan         
14.Hlaváček TomášProtiva Martin         
15.Šedivý ZdeněkWaldhauser Štěpán         
16.Dvořák PetrFabíni Marek         
17.Hlaváček TomášKaněra Jan         
18.Rochowanski PavelProtiva Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Petr20Waldhauser Štěpán03
Hlaváček Tomáš20Fabíni Marek03
Rochowanski Pavel30Kaněra Jan02
Kučala Viktor01Protiva Martin11
Šedivý Zdeněk20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Gaydoš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Kroupa Rudolf
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:Havazík Ondřej
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:24611:528AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Michal
Kuchař Jan
 
 
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
-87-7-9 1301
2.Lánský Jakub
Hüttl Michal
 
 
Dlabola Petr
Kohout Pavel
 
 
-7667 3111
3.Hájek MichalVajgl Pavel6-106-9-32312
4.Hüttl MichalDlabola Petr725  3022
5.Lánský JakubKohout Pavel789  3032
6.Kuchař JanŠajner Lubomír6410  3042
7.Hüttl MichalVajgl Pavel-86-8-5 1343
8.Lánský JakubDlabola Petr8-89-773253
9.Kuchař JanKohout Pavel8-118-8-102354
10.Hájek MichalŠajner Lubomír369  3064
11.Lánský JakubVajgl Pavel-8-7-11  0365
12.Kuchař JanDlabola Petr6-565 3175
13.Hájek MichalKohout Pavel578  3085
14.Hüttl MichalŠajner Lubomír6-91013 3195
15.Kuchař JanVajgl Pavel-555-8-82396
16.Hájek MichalDlabola Petr7-896 31106
17.Hüttl MichalKohout Pavel         
18.Lánský JakubŠajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Michal31Vajgl Pavel40
Hüttl Michal21Dlabola Petr04
Lánský Jakub21Kohout Pavel12
Kuchař Jan22Šajner Lubomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Foltýn Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Steklý Tibor
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:540:26621:612TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jan
Rohlík Jan ml.
 
 
Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
-311-9953210
2.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
Šilhán Josef
Švácha Ondřej
 
 
9-9-101193220
3.Rohlík Jan ml.Rose Radek-8-779-82321
4.Charvát OndřejBradáč Petr-6513-5-52322
5.Dostál JanŠilhán Josef-9-961293232
6.Bezdíček MartinŠvácha Ondřej488  3042
7.Charvát OndřejRose Radek-48-37-72343
8.Dostál JanBradáč Petr-59-212-42344
9.Bezdíček MartinŠilhán Josef10-754 3154
10.Rohlík Jan ml.Švácha Ondřej11610  3064
11.Dostál JanRose Radek87-8-693274
12.Bezdíček MartinBradáč Petr-7-569-82375
13.Rohlík Jan ml.Šilhán Josef13710  3085
14.Rubeš MichalŠvácha Ondřej7-3-1793295
15.Bezdíček MartinRose Radek475  30105
16.Rohlík Jan ml.Bradáč Petr         
17.Rubeš MichalŠilhán Josef         
18.Dostál JanŠvácha Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rohlík Jan ml.21Rose Radek22
Charvát Ondřej02Bradáč Petr30
Dostál Jan21Šilhán Josef03
Bezdíček Martin31Švácha Ondřej03
Rubeš Michal10   
Přítomen komisař p. Kovář ŽK - Rose (15.zápas) - nesportovní chování (odstřelení míčku)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Pilner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Miffek Daniel
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29591:542ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Miffek Daniel
 
 
Zdvihal Radek
Svatoš Roman
 
 
47-81 3110
2.Zaplatílek Ctibor
Jindra Josef
 
 
Pokorný Marcel
Minář Jiří
 
 
89-9-5-72311
3.Jindra JosefZdvihal Radek924  3021
4.Dolejší StanislavMinář Jiří-3-6-10  0322
5.Zaplatílek CtiborPokorný Marcel-11-3-4  0323
6.Miffek DanielSvatoš Roman-5650 3133
7.Dolejší StanislavZdvihal Radek9-793 3143
8.Zaplatílek CtiborMinář Jiří427  3053
9.Miffek DanielPokorný Marcel1266  3063
10.Jindra JosefSvatoš Roman-55-38-62364
11.Zaplatílek CtiborZdvihal Radek135-35 3174
12.Miffek DanielMinář Jiří7-9-98113284
13.Záboj MatějPokorný Marcel-8-11-4  0385
14.Dolejší StanislavSvatoš Roman-99-12-9 1386
15.Miffek DanielZdvihal Radek137  3096
16.Záboj MatějMinář Jiří-5-6-6  0397
17.Dolejší StanislavPokorný Marcel7-73-61032107
18.Zaplatílek CtiborSvatoš Roman-87-4-7 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jindra Josef11Zdvihal Radek04
Dolejší Stanislav22Minář Jiří22
Zaplatílek Ctibor21Pokorný Marcel22
Miffek Daniel40Svatoš Roman21
Záboj Matěj02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy